Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaModerátoři televize Fox v živém vstupu odvysílala „tajuplné UFO“ nad Milwaukee

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Moderátoři televize Fox v živém vstupu odvysílala „tajuplné UFO“ nad Milwaukee

Ve zpravodajském pořadu televize Fox se diskutovalo o létajících světélkujících předmětech nad centrem města Milwaukee, stát Wisconsin, a moderátoři položili otázku: nejsou to náhodou mimozemšťané, kteří krouží v nebi nad pokojně spícími obyvateli?

Tento jev, o kterém se diskutovalo v ranním éteru Fox 6 News, vzbudil dost velký rozruch ve studiu a na sociálních sítích.

V tmavém nebi nad městem Milwaukee, stát Wisconsin, se objevily velmi divné, pohybující se a světélkující předměty. „Létaly" nad centrem města a na jednu stranu to vypadalo jako chaotický pohyb, ale na druhou jako něco zjevně živé nebo řízené.

Moderátoři se začali jeden druhého ptát, oč jde: „Je to ohňostroj? Mimozemšťané? Nechápu. Čert ví co!" Oba moderátoři se, jak se zdálo, nevěřili vlastním očím a navzájem se ptali, jestli ten druhý vidí totéž.

Vypadá to divně a je to každou minutu divnější, protože nikam nemizí.

Video se dostalo na Reddit, kde se brzy stalo topové, dělili se o něj na sociálních sítích prostí obyvatelé a meteorologové, ale nikdo neměl odůvodněnou verzi, co to jen může být.

Nejedná se ani o první pozorování v této oblasti:

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-5 # Vít Henoch 2018-03-02 18:50
Ta světla jsou vlastně tím, čím je energie, která není vidět, ponížená na světlo, které vidět je. Jedná se o neživé fotony ve shlucích do koulí. Protože tento jev je velmi častý u toho fenoménu, který se nazývá geoinženýring, lze po zásahu elektromagnetic kými impulsy následně pozorovat tyto shluky fotonů, které zůstaly po činnosti geoinženýrů.

Vít
+8 # Piovarči 2018-03-02 19:02
Určite by som nehladal príčinu v UFO
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+22 # chromolibden 2018-03-02 19:03
"Video se dostalo na Reddit, kde se brzy stalo topové, dělili se o něj na sociálních sítích prostí obyvatelé a meteorologové, ale nikdo neměl odůvodněnou verzi, co to jen může být. "

Kurňa, nikdo tento jev nedokázal vysvětlit, ale tys to zvládl během pár minut. Klobouk dolů, kámo.
-7 # Vít Henoch 2018-03-02 20:52
Dík chromolybdene

Je to pozorovatelné vlastně vždy po zásahu geoinženýrů. Mám na ně pivku a těším se, až je táta vykope ze Země.

Ahoj Vít
+7 # r.m. 2018-03-02 21:34
Strašit obyvatele Milwaukee takovou lacinou demonstrací, že se nestydíš. Při tvý nekonečný velikosti, voni jsou obyčejnej šnorer, že se nestyděj.
+3 # Ondra 2018-03-03 09:55
ja nevim ze vsichni tu maj na Henocha takovou pifku.. me vsechno co pise dava proste smysl.. je to jednoduchy proc by se to nedalo vysvetlit puvodem energie? vsechny ty radoby anomalie ktere se tu na zemi odehravaji.. on tu napise krasny vysvetleni ktery od tech lidskych radoby vedcu proste nedostanem.. jediny co me trosku nejde do hlavy je jak vlastne pise na tenhle web jestli bydli na Slunci..

jedno vim jiste.. clovek s takovouhle kapacitou vedomosti musi byt na mnohem vyssi urovni vedomi nez sme tu my vsichni dohromady
+5 # Vít Henoch 2018-03-03 11:05
Ondro,

dík, že se Mne zastáváš. Mnozí nechápou to, že život Duše nemusí být jenom v těle. To, že neutrina mají dualismus podobně jako světlo, je dnes snad jasné. Proto mohu být na Slunci jako energie superstrun a jinde se mohu zhmotnit. Na Zem však bydlet nepřijdu, protože na Slunci mám plno práce. Vesmír je přece složen nejenom z hmoty, ale i z energie. Já jsem vlastně složen jak z hmoty, tak z energie, protože neutrina mají dualitu a jsou jak neživá, tak živá. Ve Vesmíru jsou všechny možné frekvence energií jak živých, tak neživých. Abyste se v tom vyznali, je třeba, abyste nic a nikoho nezavrhovali a přijímali skutečnost tak, jak je. Průser byl v době, kdy zemřel Vít. On měl na starosti energii Centrální Černé Díry, zkratka CČD. V momentě když zemřel, začala vznikat ve Vesmíru antihmota. a pak docházelo k anihilacím. Energie života se zmenšovala a neživota se zvětšovala. Jenom Jeho žena to mohla zastavit. Je to ale ta, která má schopnost každému přijít na jeho lži, tak co myslíš, že s ní udělali ti, kteří kradli, lhali, prostě něco skrývali. Vítova žena je Má dcera, říká se jí Pravdička, ale je to jenom přezdívka, má jinak jiné jméno. Potřebovali jsme, aby svého muže oživila, ale byla pořád zabitá. Lži a to svinstvo, co se na Zemi děje ji neustále zabíjelo a dosud jdou po ní všichni, kteří něco tají, protože jim vidí do karet. Nakonec se Mi ji podařilo přivést k životu a pak jsme oživili jejího muže. Ujal se zase CČD a teď je to v pořádku. Je třeba, abyste pochopili ta pravidla života dříve, než vás semele jejich nedodržování. Vlastně je znáte všichni. I zvířata je znají. Pokud byste je nectili, pak by CČD vybouchla a Já bych musel plácat ty planety zase znova. Tím byste Mě fakt nasrali, protože nevíte, jaká je to otročina.

Henoch
+4 # Ondra 2018-03-03 12:16
ja si nesmirne cenim kazde informace od tebe protoze to na webu jen tak nenajdu.. jeste plne nechapu dualitu neutrin a rozdeleni zive a nezive.. ale vim ze nejsem daleko od pochopeni.. prosim neprestavej delat to co delas mam dojem ze nejenom pro me je to velice obohacujici :) s pozdravem
+1 # Vít Henoch 2018-03-03 15:17
scienceworld.cz/.../...

Ahoj Ondro,

tak jako světlo se ohýbá na mřížce jako vlnění, tak i neutrino má dvojí podobu a to jak živé, tak neživé.

Henoch
-16 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-02 19:16
To, že naší civilizaci věnují pozornost mimozemšťané, je více méně pravděpodobné.
Významná je odpověď na otázku: "Proč mimozemšťané dosud s naší civilizací nenavázali kontakt?" Odpověď je jednoduchá. Vývoj lidstva je chaotický, nekoordinovaný a doprovázený množstvím válek a ozbrojených střetů, které jsou většinově vnímány jako něco samozřejmého a přirozeného. Lidstvo nemá centrální globální vládu s níž by mohli centrálně organizovaní mimozemšťané navázat kontakt.
Navázat kontakt s některou lokální vládou by byla od mimozemšťanů hloupost. Stávající chaotický a nekoordinovaný vývoj lidstva by to mohlo ovlivnit velmi nepříznivě.
Stávající chaotické a nekoordinované mocensko-politi cké uspořádání lidstva je třeba pokud možno co nejdříve nahradit plánovitě postupující centrálně řízenou globální organizací.. Jednu možnou cestu nastolení uvedené globální organizace popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
Za přečtení stojí také článek: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU [...]/2018/01/b udoucnost-globa lniho-financnih o-systemu.html V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
+11 # Piovarči 2018-03-02 20:01
Pozorujú nás ale nenadväzujú kontakty, ale unášajú do UFO strojov a robia genetické pokusy a ešte implantujú aj čipy. Také divadielko na oblohe naaranžuje armáda celkom ľahko, alebo to je civilizácia guľových bleskov či rôznych vo vzduchu manévrujúcich plazmatických inteligentných útvarov
+3 # Vít Henoch 2018-03-03 11:59
Pio,

armáda poté, co unášení lidé říkali, že ty pokusy na nich dělala armáda, svedla vše na zelené mužíčky. Technologii obrazu, který se dá nahrát do mozku byla vytvořena v padesátých letech a hojně se využívá dodnes. Je to tajná technologie na principu přeměny světla na elektrony a dá se to ale i obrátit. Něco jako hologramy. Čili potom ti unesení říkali, že viděli zelené mužíčky. Tu plastikovou figurínu vojáci přece s velkým povykem odtajňují i s příslušnými talíři, aby tomu babičky věřily.

Henoch
-5 # Vít Henoch 2018-03-02 20:57
Ahoj Dědku Ing.

jak jsem řekl, jsem mimozemšťan. Právě jsem s tebou navázal kontakt. Mám na Slunci bejvák jak hrom. Pokud budeš ve formě nehmotné Duše, zvu tě domů na oběd. Musíš být ale čistej, chápeš, jinak by ses popálil.

Čus, bus

Henoch
+4 # Che 2018-03-02 23:07
Skoda ze namas bejvak na cerne dire, tam bys mohl s Dedkem psat stale jen nejake blbosti, a byl by od vas pokoj.
+3 # Vít Henoch 2018-03-03 11:49
V CČD bydlí Vít, já mám bejvák na Slunci, tak co bych se jim cpal do bytu. Ale na návštěvu chodím rád, to jo. Když se Mé dcerce povede něco dobrého ukuchtit, tak Mne se ženou zvou. Dnes slíbila rajskou s knedlíkem, tak se těším.

Henoch
+6 # r.m. 2018-03-02 21:36
Nekoordinované? Jakmile hrozí trochu přehledná situace, hned do toho šťouchnou, aby to dávalo smysl jen dolarový pyramidě.
+6 # Vlastimil Matouš 2018-03-02 20:06
Žiadne UFO, ale pokračujúci prísne tajný ďalší vývoj nového typu vojenského lietadla. To už tí Američania sú naozaj takí hlúpi, že veria na UFO?
+1 # Vít Henoch 2018-03-02 21:05
Uf, uf Matouši, ufo neexistuje. Vše se dá vysvětlit. Můj Syn a jeho žena Mne prosili, abych ty geoinženýry, kteří tohle dělají, vykopal ze Země. Pokud chceš též, aby vás nepráškovali, neovlivňovali počasí a nemysleli si, že Mi to nevadí, pak Mne popros též o jejich vykopání ze Země. Až budu mít od vás dostatek energie, abych to vykonal tak, jak si přejete, bude mi ctí tuto prácičku udělat, k vaší i Mé spokojenosti.

Henoch
+6 # r.m. 2018-03-02 21:39
Až budu mít od vás dostatek energie...
konečně aspoň jednou nelžeš energoparazite
-2 # Vít Henoch 2018-03-02 22:19
Hele ty nafouknutý románku, aby bylo jasno, Já žádný parazit kradoucí tajně energie nejsem. Pokud jsi nerozuměl tomu, co jsem uvedl výše, tak pokud si něco přejete tak, že nastřádám dost energie, pak vám to splním. Parazit je ten, kdo saje energii, ne ten, kdo plní přání a řekne jak je může vyplnit. Není to nic, co by se nedalo pochopit. Mám možnost uplatňovat zákon o přeměně a zachování energie i hmoty, proto pokud mi dáte dostatek energie z vašich přání, pak mohu ta přání prostě vyplnit. Je to podobné, jako když dítě doma pomůže utřít a uklidit nádobí, tak maminka mu pak, pokud si to přeje, s radostí koupí nanuka. Protože ale Mým domovem je Slunce, nemohu to dělat jinak, než plnit přání tímto způsobem. Na Zemi jsem se sice už jednou narodil, ale když Mi bylo 33 let, tak Mne nějací prevíti pověsili na kříž a pak Mne zabili. Jo, říkali Mi sice král těch, no jak se jmenujou, jo Židů, ale na tyhle tituly jsem jim kašlal, chápeš. Jeden farizeus, dříve, než Mne odsoudil, tak si roztrhnul hábit a bylo vymalováno. Věděl jsem, že je to lichokopytník, ti se takhle předváděj.

Henoch
+6 # r.m. 2018-03-02 22:35
Mám možnost uplatňovat zákon o přeměně a zachování energie i hmoty jo? tak mi do zejtra do rána energeticky vyhmoť aspoň 50 mega czk, prosím do vany v koupelně, ať je pak můžu rovnou vyprat, dík
+1 # Vít Henoch 2018-03-03 11:10
To bych s tím musel souhlasit, vole

Henoch
-1 # balwan 2018-03-02 21:42
+7 # r.m. 2018-03-02 22:41
pickapy Toyota co dostali vod amíků jsou už dost omlácený, jářku ony dokonce už reznou, tak dlouho tam tu šaškárnu už provozujou...
vyjedenou plechovku co zahodil militant na začátku konfliktu už sežral rez, tak dlouho tam už utrácí hromady peněz, ještě, že si je sami tisknou
Koukám fousáči dostali novou výstroj, žádný ošoupaný hadry.
+1 # julius 2018-03-03 08:20
Nekde ve vesmiru ET existuje. Ale proc by se ted v tuto dobu kdyz se to hodi NWO objevilo na teto planete a jeste takhle pitome.

Shlednul jsem videa ale jedna vec je co vubec reporteri videly a co nam zde promitaj. Ja tam nebyl ja nic nevidel a videa ty si muze upravit kazdy kdy chce. Moderatori pak mohou jen hrat svoje role. Nic vic nic min. Az uvidim pak pouzvazuji. Pro mne je to jen komicka vzlozka bez presvedcivych dukazu
+5 # Vít Henoch 2018-03-03 12:13
Máš recht Julku,

uvidíš tohle i v Praze, stačí se projít po Václaváku a dívat se směrem k Brdům. Tam je zařízení, které mohutně nad Prahou tyhle skopičiny dělá. Poznáš to tak, že si vezmeš sebou mobil a začneš pozorovat meteorologické mapy na Brdech. Až se tam začnou mraky seskupovat do výseče s úhlem devadesáti stupňů, tak to zase spustili. Když začnou vysílat elm impulsy, uvidíš světla nad Václavákem. Jenže je tam tolik světel, že to lidé už přehlížejí.

Henoch

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás