Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin potvrdil novou zbraň: nepřemožitelná jaderná hlavice, obrana nemá žádnou šanci

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin potvrdil novou zbraň: nepřemožitelná jaderná hlavice, obrana nemá žádnou šanci

Rusko vyvinulo a úspěšně otestovalo nové jaderné zbraně včetně "nepřemožitelné" střely s plochou dráhou letu, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek během svého výročního projevu o stavu státu.

Podle něj má daná střela neomezený dolet, je schopná proniknout jakoukoliv protiraketovou obranou a zasáhnout jakékoliv místo na světě.

Putin, kterého cituje stanice BBC, nové zbraně představil zúčastněným stovkám předních vládních činitelů a zákonodárců prostřednictvím videoprojekce.

Mezi dalším arzenálem, který Putin zmínil v druhé části svého dvouhodinového projevu v moskevské Manéži, figuruje i nový typ těžké balistické střely Sarmat, jakož i bezpilotní podmořský dron, který startuje z ponorky, dokáže zasáhnout letadlové lodě a pobřežní zařízení a je nevystopovatelný,

Putin zároveň vyzval obyvatele, aby navrhli jména pro tyto nové bojové systémy. Jejich vývoj zdůvodnil tím, že Rusko takto reagovalo po svém dlouholetém nátlaku na USA, aby Washington neodstoupí od protiraketových dohod. Zdůraznil, že pokud by někdo zaútočil na Rusko jadernou zbraní, dočkal by se okamžité odplaty.na nemá žádnou šanci.

Ruské operace v Sýrii - na podporu vládních sil v boji proti povstalcům a extremistickým skupinám - ukázaly zvýšené obranné schopnosti ruské armády, podotkl šéf Kremlu.

Rusko podle Putina také zintenzivňuje své zájmy v arktické oblasti posilováním vojenské infrastruktury. Prezident připomněl, že v následujících měsících se otevře i nový most spojující Ruskou federaci s Krymem, který Moskva anektovala od Ukrajiny v roce 2014.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+112 # vlk samotář 2018-03-01 17:23
To je jen dobře!

To je potřeba.
+72 # Vaclav2 2018-03-01 18:40
jen doufat, že to je tak...VVP nelže.

na takový projev se dlouho čekalo, doufám, že je to jen začátek studené sprchy na us gaunery
+115 # Janinna 2018-03-01 19:22
Ahoj Václave, jednou z mnoha předností V.V.Putina je, že on nikdy nelže, maximálně, když to není v zájmu Ruska neřekne pravdu celou.
Je to dobrý a čestný člověk, čistý, proto má i podporu Shora.
Právě proto, že mluví pravdu a pojmenovává věci pravým jménem - mu jeho západní "partneři" nerozumí. Hlava jim nebere, že když někdo něco řekne, tak to tak i myslí.
Vzhledem ke své mentalitě a pokřivenému uvažování - podle sebe soudím tebe - za vším hledají faleš, kličku, jiný smysl,....
+29 # Vaclav2 2018-03-01 22:39
Janino...
jasně...jak píšeš dole - trochu doplním: " Vzhledem ke své PAX Americano mentalitě a..."

doufám že to ti jestřábi z us demo pochopí...
myslím, že už teď mají horké chvíle...
+48 # Janinna 2018-03-02 00:48
Pochopí Václave, hned pochopili:)
Putinův projev způsobil hysterii v západních médiích R24:
youtu.be/PL1aorVnGpE
Pentagon už prohlásil, že protiraketová obrana není namířená proti Rusku:
rusvesna.su/news/1519926943
Americké MZ:
"Nelíbilo se nám to". Videa, která prezentoval Putin považují za "nezodpovědná":
rusvesna.su/news/1519935400
Generál John Hayten - že Rusko je dnes jedinou existenční hrozbou pro Ameriku:
rusvesna.su/news/1519930758
V. Británie - vyhlášení Putina o nových zbraních jsou hrozbou pro náš způsob života:
rusvesna.su/news/1519938365

Tak to mají pravdu, beztrestné rabování světa skončilo. A Rusko bude mít hodně přátel, vděčných za jeho ochranu.
+13 # Vaclav2 2018-03-02 08:37
Janino,
díky, čtu ty reakce německy (DWN) atd...
nenašel jsem zatím plný překlad videa do češtiny...nemáš odkaz?
+4 # Janinna 2018-03-02 19:20
Do češtiny bohužel nic, jedině tady tohle ve slovenštině:
facebook.com/.../...
Jestli umíš rusky, tak je nejlepší si Putina vždycky poslechnout v originále.:))
-16 # Karel Makrel 2018-03-02 09:05
Cituji "Je to dobrý a čestný člověk, čistý, ..."

už dost, prosím tě :-D

Ty jsi s ním chodila do školy nebo odkud ho tak dobře znáš? :-)
+19 # Dědouch11 2018-03-02 11:37
Sklapni, mentále.
Za každým se táhne stopa jeho skutků. Nepochybuj, že kdyby VVP ve škole sebral někomu kuličky, byl by toho plný světový tisk.
Celé týmy, se léta snaží Putina znevážit, vyšťourat na něho cokoliv, co by mu ublížilo. A nic.
Hlavo.
-9 # Marvanec 2018-03-02 12:59
Ono stačí se podívat na úroveň Ruska a západního světa. Není třeba nic vyhrabávat. jen si sundat klapky z očí. To zcela postačí dědouchu
+12 # Dědouch11 2018-03-02 13:18
Nevnucuj se marvane. Zpravidla tvoje štěky nečtu, protože nestojí ani za ten čas, ale udělám výjimku potvrzující pravidlo.
Klapky na očích máš ty, marvane. Nevidíš, že ta tvoje "úroveň západního světa", je jen navoněný výkal, předražené pozlátko a iluze svobody. Ty "evropské hodnoty", potažmo "hodnoty západní", které my, "zápaďáci" všichni (až na pár výjimek) sdílíme a které mají opravdový význam, jsou DLUHY, JAKO SVIŇA, které stále jen rostou.
Je toho daleko víc, co (díky selektivnímu, prozápadnímu vidění) nevidíš, nebo (díky své omezenosti) nechápeš, ale ty dluhy úplně stačí.

P. S. Původně makrela plival na Putina a ty se oháníš v té souvislosti úrovní RF, vs Západu. To jsi taky nezvládnul, marvane.
Díky Putinovi, je ze zdevastovaného Ruska opět velmoc, se kterou se musí počítat. Teprve ve chvíli, kdy bude RF zabezpečená proti západní nenažranosti, může zvyšovat životní úroveň rychleji.

Suma sumárum - jsi hlupák.

P. P. S. Odpovědí se nenamáhej. Nemáš dost schopných neuronů, abys vymyslel jinou, než hloupou odpověď a hloupostí, už jsem od tebe četl dost. Stačí mi to.
-9 # Marvanec 2018-03-02 13:43
fxtop.com/.../...

Jen pro ilustraci, jak to Putin vede. Rubl stabilně slábne. Životní úroveň slabá, délka dožití slabá, přes čtvrtinu lidí na hranici chudoby. Ráj to na pohled - i s raketou... Zkus to nějak popřít - ne jenom poukazem na to, že mám málo neuronů. Říct, o druhém, že je blb, na to neurony netřeba.
-9 # Karel Makrel 2018-03-02 13:53
Ano, dědek pravděpodobně četl teorii her - nemá rád USA, proto fandí Rusku, aby byla rovnováha. Já USA taky rád nemám, ale oslavovat zaostalé Rusko a jejich rakety, to snad ne! Pokud si někdo něco začne, s námi je jistojistě amén. Současný systém není vůbec dokonalý, výjimečně s tebou souhlasím, když mluvíš o rostoucích dluzích, ale v čem ti tvůj Putin pomůže? V ničem, dědku.
-9 # Karel Makrel 2018-03-02 13:22
Prosím tě, klídek dědku, ještě ti prdne cévka.
Jen jsem měl pocit, že děláš na ruské ambasádě v Praze, že do všeho tak vidíš od počítače tady v ČR. Podle mě víš úplný hovno o tom, co se děje. Ale plusů máš hodně, to znamená, že vás je víc ;)
+4 # Janinna 2018-03-02 19:22
:)) Přesně....a nic.
+25 # Che 2018-03-01 22:56
Citace:
"Podle něj má daná střela neomezený dolet"
Neomezeny dolet urcite nema, jednou dojde palivo, ale stacilo by 20 000 km to potom doleti na kazde misto planety.
Doufam jen, ze jich budou mit s Cinou tisice, 3SV urcite prijde. Jedine kdyz bude SSA jako zeme zla porazeno, bude na svete nejaky cas mir.
-4 # Marvanec 2018-03-02 13:00
Ty si ale blb... to jinak nelze nazvat. Jak si myslíš, že by ta válka skončila? Totální katastrofou a zničením - včetně Ruska.
-6 # Karel Makrel 2018-03-02 13:31
Pro upřesnění, ruská armáda to je obr na hliněných nohou. Ano země je to velká, těžko by se dobývala, natož celkově obsazovala. Ale přestaň tady nadhazovat, že by bylo fajn, aby těch raket měli tisíce. Jsi normální? Přeješ si konec světa? Nepřemýšlel jsi o tom, že by ses tam odstěhoval? Zřejmě by se ti tam líbilo. Pokud máš přezdívku podle "Che" Guevary, tak ti musím říct, že na serveru ac24 revoluci neuděláš, leda tak zabiješ svůj bezcenný čas, ty jedno malé kolečko ve velkém stroji ;)
+94 # Janinna 2018-03-01 18:51
Přesně vlku, Putin to řekl přesně a jasně. Hodně "válečníkům" vzal vítr z plachet.
Také řekl, že V Rusku vznikl nejnovější letecký hypersonický systém "Кинжал", který byl nasazen v Jižním vojenském okruhu.
A výstižnou "tečku" Putinovu projevu dal Šojgu, který řekl:
"To co se dnes nachází v Polsku, Rumunsku i na Aljašce a co se plánuje k nasazení v Jižní Korei a Japonsku - ten "deštník" protiraketové obrany je děravý.
A já nevím proč by někdo měl kupovat děravý deštník za takové peníze".:))
iz.ru/.../...
+95 # LubinenKremlBot 2018-03-01 18:42
Rusku nic jiného nezbývá ussa primitiv slyší pouze na hrubou sïlu nebo techniký nàskok .
+53 # Piovarči 2018-03-01 19:11
Rusko skutočne musí vsadiť len na technologickú prevahu inak ich mafia zo západu rozoberie a skonzumuje. Lovci ekonomík sa budú neustále snažiť Rusko dostať pod svoju ekonomickú kontrólu.

Vie niekto poradiť?
Prehliadač mi nedokáže načítať AC24 ani Mozila Firefox ani Internet Explorer. Opera sa ani nenačíta. Všetko ostatné funguje teda všetky stránky. Toto píšem z iného počítača. Nasadil som Spybot ten sa nemôže dostať cez Fraud Actives Security už hodinu stojí na tomto programe
Už sa to viackrát predtým stalo a vždy rovnaký problém na stránke AC24
+13 # Che 2018-03-01 22:50
Ahoj Pio,
zkus nejdrive vycistit "C" od zbytecnych dat. Potom udelej defragmentaci. Mas-ti program na odstraveni chyb v systemu napr. "Norton" spust to, ten vycisti chybne registrace (udelej to pred defragmentaci). Nainstaluj spise Google nez Mocilu nebo Seznam. ja pracuji s Google. Nainstaluj ADBLOCK jestlize ho jeste nemas. Udelej restart. Nastartuj nejdrive AC24, ne treba Seznam. Nektere servry jsou od jinych cenzurovany. Jak je vse strukturovano to nevim. Je ale nekolik urovni zpracovani, myslim (nezarucene) ze jich je 7. Neni dobre pracovat na spodnich urovnich,
+8 # Piovarči 2018-03-02 00:38
Vďaka za radu CHE skúsim najprv vyčistiť to C
Na C mám 70 Giga volného miesta ESET Nort 32 nenašiel nič. Opera ani Firefox ani Internet Explorel nezobrazia AC24, Spybot nemožno aktualizovať a nedokáže previesť kontrolu stále sa to brzdí na fraud Actives Security asi si s tým len tak lahko neporadím
+7 # Vaclav2 2018-03-02 08:50
pio zdravím...
měl jsem ty problémy taky, v první řadě jsem úplně vymazal cookies a nastavil jinak...je to to nejjednodušší, přes cookies ti vleze do PC každý neřád... vypadá to že máš "někoho" neustále v počítači.
+7 # Wiloni 2018-03-02 05:39
"Mas-ti program na odstraveni chyb v systemu napr. "Norton" spust to, ten vycisti chybne registrace (udelej to pred defragmentaci). "

Jestli tohle pio uděláš, tak za
1) Si nepomůžeš.
2) Si rozházíš/ poničíš systém.

V první řadě vyčisti Cache prohlížeče (přes menu prohlížeče
Za druhé zkus pročistit DNS cache (příkaz ipconfig /flushdns).
support.mozilla.org/.../...
+4 # Piovarči 2018-03-02 11:57
Zatiaľ som nortonom nič nerobil. Celú noc bežal Spybot a ešte stále beží je už na konci ale môže to trvať ešte pár hodín.
Zatiaľ sa ale nič nezmenilo. Keď sa mi to stalo naposledy opravil tento problém práve s
Spybot ale musel som ho najskôr aktualizovať ale to skúsim až dokončí prehliadku prebral už 902 tisíc položiek a mal by byť už celkom na konci.
To chcem povedať že som nemusel čistiť súbory cokies a spravil to Spybot bude t nejakými trojanmi alebo špecializovanmi programamy ktoré blokujú prístup na tieto stránky celkom selektívne a zámerne preto že všetko ostatné beží
AC24 prehliadač nenačíta ale stále sa pokúša no nevyhodí žiadnu tabulku žiadne chybové hlásenie. Takto je zablokovaný aj svobodný vysílač a nfovojna. Cez Yotube ju ale načítam
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+1 # Piovarči 2018-03-03 00:39
No už som to vyšieril Spybot na to stačil len to trvalo trochu dlhšie. Bolo to trojanmi
+80 # Dagmarenka 2018-03-01 19:19
Poslouchala jsem celý projev pana prezidenta V V Putina. A byla to opravdu síla. Když mluvil o západních "partňorach" tak mimojiné řekl:" Vy jste nás nikdy neposlouchali, tak teď nás poslouchejte. " Když mluvil o zbraních ( a myslím, že z toho mají jak v Nato tak v USA prdelky pěkně stažené) tak on také mluvil o lidech. Řekl asi toto:" hlavní jsou ale lidé. A oni nikdy, nikdy nebudou mít takové lidi, jako byl např. hrdina Roman Filipenko." A už jsem si všimla, že tyhle dvě věty nejvíce zní v západních zprávách.
+13 # Vít Henoch 2018-03-01 20:33
Ahoj Dagmarenko,

Putin je náš, proto se nemusíte bát, že by nyní od Ruska něco hrozilo. Naopak. Je ale pravda, že jsme vám poradili, abyste se za obrácení Ruska modlili. Dokázali jste nám dát dostatek energie, abychom mohli Rusko ochránit tak, aby ono dokázalo ochránit Evropu. Proto ten Růženec s úmyslem na obrácení Ruska. Hrozilo nebezpečí od ruské oligarchie, že Putina zavraždí, naštěstí se tak nestalo. Věz, že nám dá spousty práce ochránit ty nejdůležitější lidi, aby je nikdo nezabil. Mou ženu měli rovněž v plánu zabít. Nejenom že po ní stříleli, ale neustále v noci přijížděli autem a vytasili se s těmi svými zabijáckými přístroji na zastavení srdce. Mou ženu různými způsoby zabili celkem pětkrát. Zabili ji ale v těle, ne v Duši. Stálo Mne to však hodně sil ji oživit. Jednou se jim podařilo zabít i Mne. Bylo to zhruba přede dvěma lety. Probral ji Henoch a pak zachraňovali Mne. Tehdy ale se stala jedna věc, která se podepsala na životě celého Vesmíru. Pokud Mne totiž někdo zabije a Mé oživení nějakou dobu trvá, uplyne ve hmotném Vesmíru v závislosti na vzdálenosti od jeho středu i několik miliard let. Ona slyšela dva výbuchy v Duchu. Protože je však Duše nehmotná, ty výbuchy se staly v jiném čase. Protože nás zabili oba a ji probouzel po chvli Henoch, došlo k obrácení vývoje Vesmíru v čase. Žijeme nyní to, čemu se říká návrat k Velkému třesku. Proto je naším velkým zájmem tomuto vývoji dát jiný směr. Až dokážeme propojit poslední sluneční soustavu s touto, uskuteční se Druhý příchod...prost ě, najdete to na konci Bible. Potom ale dostanete úkoly, které bude potřeba vykonat, abychom znovu nevybouchli. Pamatujte prosím alespoň na základní pravidlo života - NEZABIJEŠ ani v Duši ani v těle. Nezabiješ myšlenku, nezabiješ informace ze Svaté knihy a nezabiješ člověka. Pokud zabiješ některého z Vítů, nastane výbuch, který tě zabije.

Vít
+24 # Vaclav2 2018-03-01 23:42
Dagmarenka...
když jsi správně citovala:
" Vy jste nás nikdy neposlouchali, tak teď nás poslouchejte. "
všimli jste si toho dlouhého potlesku? to mluví za hodně, takhle to ještě nebylo nikde slyšet...
-61 # Buzz Aldrin 2018-03-01 19:59
Tenhle zakomplexovanej ulhanej stepní trpajzlík je prostě boží. :-DDD
+54 # Piovarči 2018-03-01 20:44
Stepný trpajzlik si tu teraz ty:-)
+23 # Jarin G. 2018-03-01 23:50
Pio!!! Moc mu fandíš. To není trpajzlík. To je jen hnusná, drzá veš, parazit, hodný jen zamáčknutí!!!
Leccos bych i skousl, ale zakomplexovanej Putin?
Ten blb ani netuší, co to znamená komplex.
+46 # smrťák 2018-03-01 20:47
Mu se klání celý svět, ty kryple z Vandalů ve stodole zalezlý..
Už ses někdy posral medvědovi v rukách? :o))
Omylem jsem ti dal mínus..:o)
+55 # Janinna 2018-03-01 21:43
Ruský medvěd se hodně dlouho koncentroval a teď prostě skočil.
A skočil tak, aby to pochopil i ten nejtupější pindos.
Celý jeho dnešní projev byl vlastně nástin nového světového uspořádání.
Čekají nás velké změny, už se s tím opakuji, ale tento rok bude přelomový.
A to nejzásadnější přijde až bude znovu zvolen prezidentem.
Převaha Ruska je pro západ zdrcující.
Putin jako Morfeus z Matrixu, nabízí Západu dvě tablety.
Červená - vrátit se do reálného života a konečně začít pracovat normálně.
Pokud však Západ zvolí modrou pilulku a rozhodne se, že bude ve virtuální realitě pokračovat, trvat na "unipolárním světě", trvat na Rusku jako "říši zla" a hlavně ohrožovat ruskou bezpečnost, Putin okamžitě načrtne celou škálu odpovědí. A ani jedna nebude příjemná.
Ta řeč prostě byla bomba a nejsilnější slova z jeho vystoupení (jak to píše výše Dagmar) byla když řekl:
......"nejspíš dokáží vyvinout zbraně, ale lidi jako major Filipov nebudou mít NIKDY".....
Svět má ještě šanci:)) Nikomu se nikdy nepodaří přemoci širokou ruskou duši.
+40 # smrťák 2018-03-01 22:15
Přesně.
Ono fakt je dobré si pročíst "západní" weby ale hlavně diskuze, komentáře. Tady to hitlerovské komando z ČT, nebo buzerantoidní jandovské stoky sem nepustí do tzv. medií reálný stav na "západě", ale když na západě mají články o Rusku ve všech směrech, jsou tam od "obyčejných" lidí, třebas v té Americe, výlučně pozitivní reakce. Putina obdivují, sportovce, kteří díky židovskému podrazu nesměli na mejdan astmatiků taky. K ruskému lidu cítí náklonnost.
A tak je třeba vzít v úvahu, že tam to ty pentagónské krysy taky nemají tak jednoduché. Mají proti sobě DVĚ obrovské fronty. Rusko a jeho spojence, ale hlavně tamní NASRANÉ obyvatelstvo, které umí počítat mnohem lépe, než pomatený McCain, či mozkově inkontinentní olbrajtka.
Tady u nás je ale jasné, že Praha je centrum evropského židovstva už několik století. A taktéž sklepní germáni. A tak pokud by se tady mělo něco spravit k lepšímu, tak je nutno to svinstvo vypráskat kamkoliv.
+38 # Janinna 2018-03-01 23:51
Jenom trošku z k tomu symbolu Ruska - medvědovi.
Proč medvěd? Je více vysvětlení - medvěd je velký, silný, než se rozhoupe,...
Medvěd je posvátné zvíře starých Slovanů, našich předků, v ruských pohádkách je symbolem síly, ale existují i jiné zajímavé legendy.
Ať již legendy Peršanů - (Nizami Ganjavi klasik perské literatury, který žil ve 12. století) - Východní zdroje uvádějí, že v Berdaa v letech 943-944 skutečně Rusko bojovalo - a Rusové v boji používali "neznámá stvoření".
Nebo legenda o založení města Jaroslavl hovoří o bojových medvědech Rusů.
Jaroslavlský znak je jedním z nejstarších ruské heraldiky.
Medvěd se sekerou označoval jaroslavskou půdu již na pečeti Ivana IV.
Medvěd je impozantní, silný dravec, ale také velmi inteligentní, inteligentní šelma.
Rusové používali medvědy v bitvách.
Slované nechovali medvědy, aby "tančili" pod tribunou, pro potěchu davu.
Medvědi byli vycvičeni a bojovali s mužem.

-35 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-01 20:12
Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se znepřátelené velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat , že války brzo povedou proti sobě dálkově ovládané zbraně a automaty. Tento výzkum a vývoj zbraní a zbraňových systémů nic nezmění na tom, že všechny války jsou odsouzeníhodné. To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
+34 # Vít Henoch 2018-03-01 21:07
Nikdo nebude Dědku říkat lidem, co mají dělat. To znamená nikdo je nebude ovládat. Lidé sami vědí, jak mají žít. Jejich přirozenost jim vlastně sama říká, jak mají žít. Systém nepotřebují, ale Systém potřebuje jejich energii. V tom je celý problém Dědku Ing. A mimochodem, pokud za tebe mluví umělá inteligence, tak stačí, když si ten čip, kterým jsi veden odbouchneš tak, že vlezeš do elekromagnetick ého pole. To znamená jdi k silnoproudému vedení, takovému, které bzučí. Všichni ten zvuk znáte, hlavně pražáci. Pod tím silnoproudým vedením zůstaň asi tak deset minut a čip ti to spolehlivě vypálí.

Henoch
-25 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-01 22:19
Pane Henochu, protiřečíte si. Sám říkáte co mají lidé dělat. Každý může lidem říkat co mají dělat.. Není na tom nic špatného v případě, že se lidé mohou svobodně rozhodnout co udělají.
+18 # Vít Henoch 2018-03-01 22:38
Ing. Dědku,

pokud ti poradím, jak si nechat odbouchnout čip, je to jenom rada, stejně tak radím svým dětem, které buď s tím souhlasí nebo chtějí další vysvětlení, protože přirozeností člověka je snaha o přežití, tedy pud sebezáchovy. Ten váš celosvětový systém dělá ale něco jiného. Má moc takovou, že lidé jsou v jeho pasti. Systém je organizované násilí, tak zní definice státního Systému za komunismu. Organizované násilí má ale všechny projevy mafie a mafie je neživá.

Henoch
+26 # Piovarči 2018-03-01 23:11
Henochu dobrá charakteristika systému je to Mafia
+21 # .lak 2018-03-01 23:32
Rodina je italsky mafie (tedy je to suborganismus k organizaci společenství víceméně jak u včel nebo mraveniště který cizí jednotlivce a konkurence likviduje a tam je vlastně rasizmus absurdní) a princip je výhody dovnitř a nesnáze okolí což někteří příbuzní okolí zvládají špičkově a v rodinných firmách což jsou patrně i státy rozdělené třeba několika spolupracujícím i i třeba ne. A v dekadentní podobě je to zamýšlený princip NWO reflex.cz/.../... vyvolených světoobčanů nad slouhy. Kdy tedy půjdou po oligaršíčcích a jsou terč velkomožných na atomizované inkvizice konqisty kašle jak na dobrý den a buďto z nich udělají tažné voli nebo jejich žárlivý bůh v smyslu diagnózy mamon je zničí. Ale k tomu tedy vede všechny postižené lakotou s prostředky chudých penězi a její vlády nad kulturou, civilizací a práva padni komu padni a ta vlastnost se stává úbití systému a sdílejících principy religiozníčků a formantů systémku fiat money.

Principy se moc nemění A panovníci dávali šlechtě povinnosti mít armády aby bránili území. Jinak se kupčíky a penězomněnci království rozpadalo. A třeba na té ukr oligarchové armády mají ale ne pro panovníka a lid ale pro sebe. A na to co by mohli společně vyhulit.
www.youtube.com/.../
A fakt si tedy starý kontinent rabovaný odjakživa klerofašistický mi absolutisty dnes trha trhů zastřeně stejnými pohrobky stojí vratce s devastovanými, exploatovanými a dehonestovanými obluzenými informačně šmejdy na funkční nevzdělanost.
www.youtube.com/.../ time 4:15
-7 # Vít Henoch 2018-03-02 00:10
No jasně laku, italská Cosa Nostra například je vedena jejich kým ? Je to snad sekretářka ? Jenže český význam mafie nesouvisí s rodinými poměry jejích příslušníků, ale vyjadřuje její chování.

Henoch
-26 # Marvanec 2018-03-01 21:17
To by bylo povyku, kdyby toto ohlásili Američané.
+27 # Piovarči 2018-03-02 00:50
Toto je ale odpoveď na drzosť Američanov
+20 # Monika 2018-03-02 00:42
Úžasné Rusko ! USA a Británie kampak utečou jako krysi a jáké bungry jim pomohou ? Včera jsem zhledla jeho projev a je dobře že to oznámil před volbami !
+15 # Monika 2018-03-02 01:08
Pio : Myslim že nejsi sám i já se nemohu na tento web moc dobře dostat prostě při otevření mi to vše ztrácí musim načíst opět pak je zde plno reklam a nějaké nejdou odstranit komentář se nedá psát nebo to vše zčerná ! Jinak dalši web jde normálně a v pořádku ale 24 né ! Jsou to již 3-4 dny !
+10 # Piovarči 2018-03-02 02:53
Mne to prestalo fungovať dnes ráno keď som pustil počítač Mám ale obmedzený aj blogspot kde mám foto môžem upravovať ale nemôžem prezerať. Nedostanem sa na Slobodný vysielač ani na infovojnu ostatné stránky bežia
Už som to pár krát mal a vždy sa mi to podarilo odstrániť. A teraz s tým celý deň nedokážem nič urobiť
+3 # Lucif 2018-03-02 09:55
Pio, Monika. Skúste Firefox a dajte si tam plugin NoScript (noscript.net/ ). Potom choďte na stránku ac24 a postupne povoľte iba tie skripty, aby ste videli text a mohli sa prihlásiť (proste holé minimum).
+3 # Piovarči 2018-03-02 15:41
Lucif to musíš viac po lopate ja som len lopaťák nie ajťák aký plugin aký NoScript, zisťujem že je to nejaký ochranný program pre Firefox mám to stiahnuť do počítača? A potom čo to umožní prístup na AC?
+5 # Vaclav2 2018-03-02 09:02
jak píši nahoře...
to nejjednodušší - zablokovat cookies a máš po reklamách i vetřelcích...a update na win. musí být nastaven jen na 100% manuál, jinak se zase po pár dnech objeví standartní nastavení a zase to jede dokola...
+3 # Piovarči 2018-03-02 12:06
Václav toto je špeciálna vec. Ja som na počítači dosť permanentne a stalo sa mi to až v poslednom polroku 2x a sú to vždy presne cielené stránky hoci chodím rovnako často aj na spravodajstvo o Sýrii tam to funguje bezproblémov tie mi takto nikdy nevypadli. Naposledy na to stačil Spybot. Ako keby niekomu niečo vadilo tak mi to príde.
+1 # Piovarči 2018-03-03 00:41
Ale už som zvládol len ten Spybot musel na to na dvakrát :-)
+8 # julius 2018-03-02 06:59
To je pravda. Uz delsi dobu se hovori o novych ruskych zbrani. Nuz skoda ze jadernych. Ted je potreba take strategie. Nejen o zachrane ruska ale o zachrane V4.
+8 # John Pitralon 2018-03-02 08:51
Tak už to pomalu leze i z mainstreamu, začínají si všímat, že Pindos zfalšovali přistání na Měsíci...

"Přistání na Měsíci: Největší podvod 20. století?
Na zveřejněných záběrech je prý příliš mnoho nesrovnalostí. Dohady neutichají ani po 43 letech."
denik.cz/.../...
+6 # .lak 2018-03-02 09:58
ac24.cz/.../... Tak znovu na odkazu time 17:04
+3 # Lucif 2018-03-02 10:06
Ale záver tomu článku už písal asi niekto z NASA.
+3 # Piovarči 2018-03-02 12:48
Najväčší problém je radiácia vo Van Allenových pásoch. Oni tvrdia že to prekonali ľavou zadnou pritom už vo výške 540 km nad zemou to v hlavách kozmonatov blíska čo je dôsledkom tvrdých častíc prenikajúcich cez kozmickú loď a hlavy kozmonautov. Čo to muselo robiť astronautom projektu Apolo keď sa ocitli v centre takéhoto bombardovania trvdými časticami. Asi by videli len spršku bielych zábleskov celé dlhé minúty preletu touto oblasťou a pritom až nedávno objavili aj tretí Van Alenov pás.
Doteraz to nikto nezopakoval a na Orione riešia protiradičnú ochranu, prečo ak to mali vyriešené už v 69 roku?
+7 # .lak 2018-03-02 13:11
Existují nákresy světadílů které byli pořízené z orbity což je někde v 42 000. km a za van alenovými pásy dříve než kryštof www.youtube.com/.../ objevil ameriku a tedy princip ze země létajících koberců odjakživa dr. Keshe magrev může patřit ke zapovězeným kryptoznalostem kongistou inkvizice která má patrně renesanci.
uloz.to/.../...
+5 # Dědouch11 2018-03-02 14:07
Díky, .laku za link na Fosarovou.
+4 # blu 2018-03-02 10:33
zbrane odvety a účínná obrana
-1 # Maxim Ostaniewicz 2018-03-02 10:42
A umi takova raketa treba zlikvidovat asteroid? :-O
+5 # Vlastimil Matouš 2018-03-02 16:09
Putin je momentálne najväčšou zárukou mieru vo svete!!! Mal by dostať Nobelovu cenu za mier, ale to by Západ "neprekúsol"!!!
+4 # Piovarči 2018-03-02 17:11
Presne

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás