Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZáhad je tady více než v Bermudském trojúhelníku. Poznejte největší anomální zónu Ruska

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Záhad je tady více než v Bermudském trojúhelníku. Poznejte největší anomální zónu Ruska

Permský trojúhelník obsazuje přibližně 70 m2 mezi vesnicemi Molebka a Kamenka na hranici Sverdlovské oblasti. Nazývají ho Molebský trojúhelník.

Tohle území se vždycky považovalo za prokleté a zapovězené. Po zrušení sovětské cenzury tuhle anomální zónu prozkoumali vědci a milovníci nepoznaného. Záhad tady je více než v Bermudském trojúhelníku. V minulosti tohle místo bylo velice uctíváno Mansijcemi, prováděli tady lidské oběti.

V 80. letech 20 století tady byla objevena roztáté místo přes 60 metrů v průměru, odkud, podle svědků, se vznášela fialová koule. Někdo si stěžoval na bolesti hlavy a zvýšení teploty při návštěvě tohoto místa. Někdo dokonce tvrdil, že viděl „pomeranče" — neobvyklé koulové objekty (viz video níže v článku, kde je „pomeranč" zaznamenán na kameru).

#МИСТИЧЕСКИЕ_МЕСТА_СРЕДИЗЕМЬЕ Мистические места России Молебский треугольник Аномальная зона, известная еще как Молебский треугольник, находится на границе Свердловской области и Пермского края, на левом берегу реки Сылва. Многие люди рассказывают об аномальных явлениях, свидетелями которых они были. Это место - одно из особо любимых уфологами: на площади в более чем тысячу квадратных километров они периодически отмечают следы НЛО. Загадок в Молебском треугольнике не меньше, чем в Бермудском. Когда-то это место было особо почитаемым у народа манси, который устраивал здесь жертвоприношения. В 80-х годах прошлого столетия в треугольнике обнаружили круглую проталину диаметром более 60 метров - отсюда, по словам свидетелей, в небо поднялся фиолетовый шар. Один из местных жителей стал свидетелем падения в аномальную зону космического объекта, другие также видели объекты, которые назвали "апельсинами". Некоторые свидетели жаловались на повышение температуры и головные боли, возникавшие при посещении мистического места. Например, на "Мухортовском завале" видели фосфоресцирующие силуэты; на фотографиях с "Ведьминых колец", расположенных на берегу реки, получаются шары с белыми пятнами; рядом с заброшенным старообрядческим поселением Скопино находится 200-метровый зеленый "туннель", который образуют переплетенные деревья, а на "Черной речке" меняется ход времени. Кроме этого, в треугольнике, по рассказам, часто появляются шаровые молнии, причем в любую погоду, а также слышны крики и рев неизвестного происхождения. #турклуб_средиземье#tourist#traveler#trekking#путешествия#tourists#travelpics#туризм#турист#hikers#hikelife#touristy#путешествиепороссии#треккинг#путешествияэтожизнь#походвгоры#походники#adventuretime#travelblog#travellers#adventurer#adventuretravel#активныйотдых#naturehike#russiantravel#молебскийтреугольник

Příspěvek sdílený ТУРКЛУБ "СРЕДИЗЕМЬЕ" (@trekking_turizm),

Není divné, že se díky médiím sem vervali ufologové a turisté z celého světa, což výrazně rozšířilo seznam mystických jevů. Svítící figury v podobě člověka, koule, změny běhu času, levitace předmětů a dokonce kontakty s mimozemšťany… Není snadné odlišit výmysl od faktů. Pravdou je to, že v Permském trojúhelníku skutečně jsou tajemná a obdivuhodná místa. Krásná Hadí hora (Zmeinaja gorka), záhadná Černá řeka (Černaja rečka), divné Čarodějnické kruhy (Věďminy koľca), podivuhodná bývalá obec starověrců Skorpino apod.
Nicméně vědci, kteří tato místa prozkoumali, jsou připravení vysvětlit jakýkoliv jev. Neobvyklé svícení vzniká díky geologickým prasklinám, ve kterých jsou naleziště kvarcitu. Pohyb horniny způsobuje tento efekt. Podivné pyramidy — jsou stopy výroby tavení mědi. I přes vysvětlení vědců ovšem je většina těch, kdo raději věří mystice.

Рубрика: Жуткие и загадочные места. Молебский треугольник на Урале. Находится это таинственное место на стыке Пермского края и Свердловской области, известно во всем мире как Пермская аномальная зона. Раньше это местечко считали святой землей, здесь находился молебный камень для жертвоприношений. Сейчас же оно знаменито как зона, подверженная паранормальным явлениям. Здесь находят следы снежного человека, видят неопознанные летающие объекты, наблюдают за различными светящимися шарами. Интересуются этой странной зоной не только российские ученые, но и иностранные уфологи. Ежегодно здесь проводят тысячи исследований в надежде найти объяснения столь загадочным явлениям. #заброшенное #заброшенныеместа #жутко #заброшки #молебскийтреугольник #нло #аномальнаязона #снежныйчеловек #урал #пермскийкрай #пермскаяаномальнаязона #уфолог

Příspěvek sdílený ⠀⠀♦️Заброшенное♦️ (@abandoned_place1),

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-3 # Vít Henoch 2018-03-01 17:01
Výzkum této oblasti je nutný pro to, aby lidé poznali, že to, co je záhadné, vlastně záhadné není. Je to pouze úkaz sil, které nemají nic společného s ufem, ale jsou jednoduše vysvětlitelné, pokud by tam někdo mohl naměřit energetické pole nikoli elektromagnetic ké, ale energetické. Ta energie je ale na jiné úrovni měření, než je dnes k dispozici. Jsou tady totiž koncentrované látky v podzemí, které jsou člověku dosud neznámé a které právě obepíná energetické pole, které vznáší ty předměty ve vzduchu nebo v noci se projevuje jako oranžové koule. Je to poměrně vzácný jev, ale i v Praze jsou místa,de kde jsou vidět běžně oranžové koule. Jsou ale zaměňovány za pouliční osvětlení oranžových zářivek, proto si toho nikdo pořádně nevšiml. Prvek, který tohle způsobuje, je vlastně dosud neobjeven, ačkoli je na mnoha místech. Jeho vlastností je něco podobného, jako magnetismus železa. Pokud by se někomu podařilo změřit intenzity tohoto pole, mohl by tento kov v rudě jednoduše objevit. To pole je nyní nezměřitelné. Někdo by musel přijít na to, jak toto pole zjistit. Jednoduchá metoda ale existuje . a byla dlouhou dobu využívána v prehistorických dobách. Je třeba mít na proměřovaném místě pouhou mísu s vodou s okalibrovanými čarami vzdálenými od sebe přesně jeden milimetr. Pokud by se tato mísa položila na rovné místo do předpokládaného výskytu těchto anomálií, stačilo by pozorovat hladinu vody a její náklon. Pokud by se hladina vody pohnula o jeden a více milimetrů nějakým směrem, znamenalo by to, že tím směrem je vyšší koncentrace prvku o kterém mluvím. Pokud by lidé našli nejsilnější působení tohoto pole, jednak by si připadali lehčí a jednak by voda vyšplhala po míse nahoru o několik mm a místo rovné hladiny by byla v míse prohlubeň.
Na takovém místě stačí vzít něco lehkého, například pimpongový míček a uvidíte ho vznášet se ve vzduchu.

Henoch
0 # Aggel Michael 2018-03-03 09:52
A to víš nebo si to myslíš?
-10 # balwan 2018-03-01 17:03
+3 # Vlastimil Matouš 2018-03-01 21:04
Pokojne to môže byť zhluk rudy magnetitu nie veľmi hlboko pod zemským povrchom.
-3 # Vít Henoch 2018-03-02 11:40
Magnetit to není Vlastimile, je to kov, ale pole kolem něho nevykazuje magnetismus, ale antigravitaci. Podívej se na to video, jak to tam lítá nahoru a dolů. Dříve jsme těžili tento kámen a používali jsme jeho antigravitační vlastnosti k snadnému přenášení nákladů, například žulových kvádrů. Celá Atlantida tak byla postavena, domy obrů musely být odpovídající jejich velikosti, proto se využívala tato antigravitační ruda. Není na tom nic podivného. Vlastnosti jednotlivých prvků jsou prostě různé. Že jste ještě neobjevili vše, co vám Matka příroda skrývá, a proto Mi nevěříte, za to nemohu. Za to si můžete sami. Sedíte nad počítačovými střílečkami nebo u reklam v televizi a kde je vaše přemýšlení ? To, co již jednou bylo objevené, to, pokud byste o těch věcech přemýšleli, tak by k vám doputovalo toto vědění, protože jsou to duchovní poklady, které jsou uloženy jako duševní bohatsví na místě, kam putuje každá myšlenka. Jejich utřídění pak způsobí, že si z tohoto rejstříku sami vytáhnete, co potřebujete. Proto přemýšlejte, abyste z tohoto dědictví předchozích generací měli užitek.

Henoch
+6 # blu 2018-03-02 10:32
toto všetko najdete aj u nás na SlowEnsku priamo v parlamente , samé anomálie , poruchy , bludy a prízraky matrixu

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás