Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZlatá horečka: Proč Rusko nakupuje zlato?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Zlatá horečka: Proč Rusko nakupuje zlato?

V lednu zvýšila ruská centrální banka (CBR) své zlaté rezervy o téměř 20 tun a dosáhla tak svého historického rekordu 1 857 tun, čímž předběhla i Čínu. Ale proč Rusko potřebuje tolik zlata a jak to pomáhá vládě vyrovnat se s měnovými riziky?

Ruské rezervy činí 454 miliard dolarů, postupně se blíží cílové úrovni 500 miliard dolarů stanovené CBR. Zatímco USA tvrdí, že je největším držitelem zlata, s 8 134 tunami, Německo je na druhém místě s více než 3 tisíci tunami, Italie a Francie drží 2500 tun.

Asi 30 procent mezinárodních rezerv rozvinutých zemí je uloženo ve zlatě. Hromadění zlata dovoluje chránit se před měnovými riziky, sankcemi a to také dává šanci vydělat nějaké peníze.

Pokles závislostí

I když zůstává platebním prostředkem v celosvětovém obchodním systému, zlato přispívá k poklesu závislosti na libovolné měně.

„Za prvé, zlato diverzifikuje rizika. Samozřejmě, je méně likvidní než americké nebo německé dluhopisy; cena tohoto aktiva se může zvýšit i snížit. Ale v případě kolapsu dolaru si zlato rozhodně zachová hodnotu," vysvětluje Alexander Razuvajev, vedoucí analytického oddělení společnosti Alpari.

Pojistný mechanismus

Ve dvacátých letech 20. století mohl SSSR obchodovat s jinými zeměmi jenom platbou zlatem. Někteří se mohou zajímat, zda lze takový vývoj nyní očekávat; odborníci tvrdí, že pokud bude Rusko odtrženo od Společnosti pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci (SWIFT), bude to znamenat posun k platbám zlatem.

Írán předvedl, že zlato je velkým pojištěním proti sankcím. Když byla na Teherán uvalena přísná omezení, země prodávala ropu a transakce byly prováděny i ve zlatě.

„V tomto případě je zlato skvělou alternativou. Jedná se o trh s ročním oběhem přes 8 bilionů dolarů a můžete ho kdykoli prodávat, když tato aktiva ovládáte…" uvedl finanční analytik Alexej Vjazovský.

Nadměrné vydání

Mnoho analytiků zdůraznilo, že od roku 2008 mají velké centrální banky v různých zemích — od Spojených států až po Čínu — nadměrně množství vydaných bankovek, což vyvolalo obavy ohledně „kvality" peněz.

„Současné šílenství ohledně kryptoměn je důsledkem těchto obav. Běžní lidé nakupují zlaté a digitální měny, zatímco racionální centrální banky jak v Rusku, tak v Číně akumulují rezervy," zdůraznil Konstantin Korišenko, vedoucí katedry burzovních trhů a finančního inženýrství na Ruské prezidentské akademii národního hospodářství a veřejné správy.

Zlato se zdražuje

Důvodem zlaté horečky je zvýšení ceny. Od ledna 2017 se hodnota tohoto drahého kovu v ruských rezervách zvýšila na 76,6 miliardy dolarů z 60,2 miliardy dolarů, což představuje nárůst o 27 procent.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+23 # Popo 2018-03-01 12:40
Hmm, dosť divne mi to príde že tý Rusi tak vo velkom to zlato po svete nakupujú keď sami dobre vedia že na jeho výrobu (transmutáciou) im stačí len trocha ortute s kuskom železa. Nevadí, naozaj nemusím vedieť všetko...
+5 # Vít Henoch 2018-03-01 12:58
Transmutace Popo znamená něco jako abraka dabra, nic jiného. Pokud je zlato přijato jako platidlo, pak bankovky jsou zase jenom papírky, které nemají s hodnotou zlata nic společného. Pokud ale je jako měna přijatá elektrická energie v elektronvoltech , potom se dá obchodovat naprosto bez zábran se všemi, kteří jsou napojeni buď na rozvodnou síť nebo mají přírodní rezervoáry elektřiny, přírodní akumulátory, odkud čerpají energii. Ta byla původním platidlem, protože bez této energie nebyl možný ani pohyb lidí ani pohyb strojů.

Henoch
+7 # Popo 2018-03-01 13:09
Cituji Vít Henoch:
Transmutace Popo znamená něco jako abraka dabra, nic jiného...
Priatelu priznávam, za tie roky čo po tejto zemi chodím som si na ľudskú blbosť prameniacu len z domýšlania vypestovanú už dosť hrubú "hrošiu kožu" a tak vedz že mi to naozaj nevadí a kludne mi aj ty možeš povedať čokolvek čo si myslíš. Skús ale to čo si v tejto veci o tom myslíš vysvetliť to npr. takému Louis Kervanovy alebo Georg Ohsawy ktorý o tom s celkom vážnou tvárou nie len rozprávajú niečo celkom iné ako ty tvrdíš...Cituji Vít Henoch:
Pokud ale je jako měna přijatá elektrická energie...
Uznávam, pekný pokus. Faktom ale zostává že táto brána poznania "na chvýlu" ešte ostane pre ľudstvo zatvorená. Náhody neexistujú...
+3 # Vít Henoch 2018-03-01 14:01
Popo,

mýlíš se, s elektřinou obchodují firmy zcela běžně. Prostým lidem je ale dáván ten papírek nebo rovnou nic ve formě čísílek na účtu. Pracují tedy za ta čísílka a jejich energie, kterou vložili do své práce je jim sprostě ukradena. Proto by měli mít nárok alespoň na výplatu v el. energii formou zaplacených kilowathodin. Pak by to bylo spravedlivější než cokoli jiného. Potom by platební karty v obchodech dávaly smysl a mohlo se tak platit opravdovou energií, ne čísílky.

Henoch
+16 # Popo 2018-03-01 14:18
Cituji Vít Henoch:
Proto by měli mít nárok alespoň na výplatu v el. energii formou zaplacených kilowathodin. Pak by to bylo spravedlivější než cokoli jiného.
Nezmysel. Jedinou spravodlivou platbov vo svete života je čas...
+2 # Vít Henoch 2018-03-01 14:51
Čas je relativní Popo, proto ve formě Duše s ním nemůžeš počítat. Zákony týkající se energii jsou jiné, než zákony platící pro hmotu. Proto lze žít jenom tam, kde je jak čas, tak prostor. Jinde vývoj není možný. Život v Duši je možný jenom tehdy, má-li Duše dualitu. Dualitu, čili možnost přeměnit se z nehmotné energie Duše na člověka měl podle tebe kdo ? Pokud Ježíš, jak dokazoval zhmotněním se v eucharistii na kousek svého srdce, znáš ten případ, ne , pak tato dualita skutečně existuje. Protože ale ji mají zatím jenom Ježíšovi potomci a nikdo jiný, má tuto schopnost pohých dvanáct lidí. Z celého Vesmíru jenom dvanáct a on je třináctý. Nikdo jiný ještě dualitu nemá. Jenom těchto třináct může cestovat celým Vesmírem tak, že jako vlnění Duší využívají možnost přesunu z místa na místo jenom tak, že na daném místě chtějí být. Jsou tam ale okamžitě, protože myšlenka není hmotná a oni také ne. Pak, když tam jsou, zhmotní se tak, jak vyžaduje ta která planeta. To znamená v těle, které může žít na jakémkoli místě ve Vesmíru. Mají tuto schopnost z jednoho důvodu. Měli ji totiž vždycky. Oněch prvních třináct totiž bylo stvořených jinak, než ostatní. Ale to je na dlouhé povídání. Oni jsou ale vlastně správci celého Vesmíru, proto mají tyto vlastnosti, aby ho mohli spravovat. Oni mohou být jak ve hmotě, tak v antihmotě, tak v energii, čili jako určitá frekvence vlnění nebo mohou být v lidském těle a žít mezi vámi jako normální lidé, aniž byste je dokázali poznat. Vy je ale poznáte okamžitě, protože až přijdou v den, kdy zde dokončíme práci, uvidíte třináct krásných mužů a jejich žen, kteří vám přinesou ten nový život plný lásky, jak o tom mluví Bible Svatá. No nic, vygůglujte si co to je dualita, jestli chcete. Stejně vaším bohem jsou přírodní zákony, protože přes ně prostě vlak nejede a každý se jim musí podřídit. Nechápe to jenom tady jeden. NWO Dědek Ing.

Henoch
+7 # Piovarči 2018-03-01 19:54
Transmutácia kovov je možná nedávno tu bol článok o mikróboch ktoré dokážu vyrábať zlato ale musia žiť v pôdach bohatých na meď. Transmutácií je schopný aj ľudský organizmus
+20 # Pavel Blaheta 2018-03-01 14:23
Popo - Ruská federace ani tak nenakupuje zlato ve světě. Spíše vykupují zlato z jejich vlastních zlatých dolů, asi aby je nemuseli zavřít, když cena zlata na světových trzích je již velmi blízko nákladům na těžbu. Což znamená, že u náročnější těžby již může být prodělečná - pokud by se nabídlo na burze. Takto stát může zajistit zachování těžebních kapacit pro dobu (která možná přijde) po krachu západních měn (Euro, dolar ap.) a budou schopni těžit a prodávat na burzách opět s patřičným ziskem. Mezitím si určitým způsobem (byť velmi pomalu) posilují poměr zlata k "papírkům" ve svých měnových (devizových) rezervách. Momentálně je to cca 17 procent z jejich rezerv, které jsou uložčeny ve zlatě. Ale jak se říká "Zaplať Bůh za to", pokud přijde čas a budou potřebovat fyzické zlato.
+12 # Kopřivnice václav 2018-03-01 13:03
Je divné že naprosto podobný článek vydaný v posledních dnech redakcí AC24 je dnes (obnoven) je znovuzrozený bez reakce Komentářů samotných čtenářů, kteří uváděli pravdivější a reálnější fyzické stavy Zlata v uvedených zemích.
-6 # balwan 2018-03-01 13:10
??????????????????????????
www.youtube.com/.../
+44 # smrťák 2018-03-01 13:13
Podle mě je zlato důležité až někde na konci žebříčku hodnot.
1. žrádlo
2. Teplo
3.Zdroje.
4. sůl
NAD
5. zlato

Rusko:
Máme svoje potraviny a tím pádem soběstačnost.
Nemusíme žebrat podřadnou jedovatou hnojačku z EU. Naopak vám můžeme prodat ZA ZLATO své "bio" potraviny.

Máme nevyčerpatelné zásoby zemního plynu, ropy.
EU, nebudete náhodou potřebovat plyn na ZIMU? Tak taky za ZLATO.

Zdroje? Dodáme veškeré, včetně dřeva. Za ZLATO.
No jenomže my máme ZLATA, že nevíme co s ním. A co takhle za politický vliv?

Vůbec nemám dojem, že by s tímto potenciálem mohli zamachrovat sarančaty (vandaly, anglosasy) vyžrané, zcela vyrabované západní tzv. "civilizace".
Hlad a zima jsou totiž nemorální svině.

A nad tím vším je neporazitelný zbrojní průmysl.
(to jen pro zjednodušení a osvícení otitulovaných metačů tzv. ekonomických ukazatelů. Je to přece tak prosté.)

Milá západní "kultúro", nikdy jsem proti vám nic neměl.
Právě naopak..:o)
+5 # Popo 2018-03-01 14:10
Cituji smrťák:
Podle mě je zlato důležité až někde na konci žebříčku hodnot...
Priatelu prezradím ty, všetko krom toho hlúpeho trepania sprostostí je len vecou poznania. Priami vplyv na absorciu množstva prány (energia života) má velmi málo vecí na tejto zemi a dajú sa spočítať len na jednej ruke. Čuduj sa ty svete to zlato je tiež medzi nimi...
-7 # smrťák 2018-03-01 14:42
...okrem toho, že si kok.ot drevený, se náš společný náhled na zlato shoduje.
A s tou "pránou" choď do riti.

Naučím tě básničku, kterou jsem slyšel na Slovači v dobách tuhého blahobytu.
Piješ ty,
piju ja,
pijem obaja.

Ty to ale zase domrdáš a vyleze z tebe ten tvůj hovnosled
Pijem ja,
piješ ty,
pijem oba tri.

P.S. a to TOTÁLNÍ přepolování plusů a mínusů je jen slepý vztek nevyzrálého jinocha.
A hlavně, že sis to nastříkal odshora dolů.
Jsi opravdu pomatený.
Nevěřil jsem místním, ale měli pravdu.
+9 # Dědouch11 2018-03-01 20:01
++++++++
0 # Popo 2018-03-02 08:42
Cituji smrťák:
P.S. a to TOTÁLNÍ přepolování plusů a mínusů je jen slepý vztek nevyzrálého jinocha.
A hlavně, že sis to nastříkal odshora dolů.
Jsi opravdu pomatený.
Nevěřil jsem místním, ale měli pravdu.
Človek ťa nechá tu pol dňa samého a už aj ty to "belmo" máš pred očami na postupe. Priatelu s čistým svädomím ti doporučujem ver si ty len čomu len chceš - mne osobne je to lautr jedno. V konečnom dôsledku je to tvoja riť a len ty si ten kto s tým čo vo svojej hlave si vymyslíš si ju bude až do "alelúja" vytierať. Naozaj, len tak jednoduché je to...
+11 # Jarin G. 2018-03-01 23:11
Tedy tys to zchytal!
PopoBotka je fakt mistr v manipulaci s hodnocením!
Jediné řešení: "Ignorovat, nečíst, nehodnotit".
Já na něj kašlu, i když reaguje na mě. Ani tady jsem ho nečetl, jen tvé příspěvky.
K tvému příspěvku: souhlas! Pochvala za to dřevo, že jsi nezapomněl. ;o).
Ale zapomněl jsi na: "Sůl je nad zlato" a na Marušku, ta byla také nad zlato!
+8 # smrťák 2018-03-01 23:19
opraveno :o))
+10 # Jarin G. 2018-03-02 00:16
Děkuji!
+12 # Janinna 2018-03-02 00:22
Jéé Maruška:)) Sůl nad zlato...velice moudrá pohádka:)
Nuže, přistup blíže, Drahomíro, a řekni, jak mě máš ráda.
Mám tě ráda jako... zlato.
Zlato? Vzácný to prvek. No konečně, proč ne... Velmi dobře, Drahomíro.
A teďka ty, Zpěvanko. Jakpak ty mě máš ráda?
Já, tatínku, pane králi, já tě mám taky ráda, taky jako zlato.
Tak počkej, to už tady bylo.
Mám tě ráda jako zlato v hrdle.

A teď zbývá ještě Maruška. Řekni, jak mě máš ráda ty.
Mám tě ráda jako, jako... mám tě ráda, jak jen dcera může mít ráda svého otce.
No... To je přece povinnost. Nebo ne? To si vymyslí každý. Vezmi si příklad ze svých sester. Tak znovu. Máš mě ráda jako...
Tak já ti pomůžu. Vedle zlata jsou ještě jiné věci, stejně cenné, i vzácnější.
.....Mám tě ráda jako sůl.
Jako co?
Jako sůl.
Sůl. Sůl?
Ano, sůl. Protože sůl je zapotřebí.
Protože soli je všude habaděj. Protože soli má každý dost. Tááák. Tím chceš říct, že mě máš už dost?
Ale tatínku...
Vlastní dítě mě má dost. Krev mé krve mě má dost. No zaplaťpánbůh, že se toho maminka nedožila.

a tohle nemá chybu:
Zahradník utrhne jednu růži
princezna Drahomíra: nech si ji. Mám hezčí- zlatou.
zahradník: zlatá růže nevoní.
princezna Drahomíra: ale je krásnější.
zahradník: růže bez vůně, krása bez srdce.
+11 # smrťák 2018-03-02 00:55
Krása bez srdce!!! Díky.
To jsem nikdy nemohl uhádnout, co tam ten Zdeněk Dítě zamumlá!! V dobách okolo roku 67 probíhaly v Praze závody ve svlékání ženských na veřejnosti. Říkalo se tomu Krása bez závoje. Mládeži (nám) přísně nepřístupno. A já si dokonce myslel, že ten zahradník na konci řekne:...krása bez závoje. A to se se mnou vleče celý život!! :o)
Takže na sklonku života už můžu před vnuky machrovat. Krása bez srdce!!

Mimo desítky nenahraditelnýc h vzpomínek na ty scény je tady táto velice milá.
www.youtube.com/.../
+10 # Janinna 2018-03-02 01:22
:)) všudezdejší hezká babička, ano velice milá scéna.
+4 # Dědouch11 2018-03-02 12:01
"Maruška byla taky nad zlato."
Tahle taky není marná:

+2 # Jarin G. 2018-03-02 21:09
No jó! Na tu já trpím a ty to víš!
Lidé s dobrou pamětí jsou pro své okolí nebezpeční!
(kk).
+15 # Dědouch11 2018-03-01 14:22
++++++++
+18 # smrťák 2018-03-01 14:43
Ahoj..:o)
P.S...málo plusů...rwa!!
:o))
+9 # Jarin G. 2018-03-01 23:22
V poslední době je nějakej krkatej! Mně nedá víc než nějaká tři pluska a to jednou za uherský rok!
Kruciš, kruciš, kruciš!!!
+5 # Dědouch11 2018-03-02 12:05
Sám mám málo.
;o)
+2 # Jarin G. 2018-03-02 21:13
Tak tady máš ode mě tři smajlíky! Do zásoby.
+15 # Janinna 2018-03-01 19:17
:)) Ahoj, takže Pjakinovo staré známé - golod i cholod:)
No jo, dobrým směrem se vše ubírá -Amerika zvyšuje svůj dluh a Rusko "na kolenou" zvyšuje své zásoby zlata.
+10 # Vítězslav Crha 2018-03-01 21:51
Smrťáku výborně jsi to napsal. Moc toho není a přes to to vystihuje vše. Na prvním místě jsou opravdu podstatné životní potřeby a zlato je pouze ochranný prostředek proti lidskému zlu,jakým je umírající síla peněz v monetárním systému- letadlu. Dobře se mají ti na vrcholu pyramidy a špatně ti od úpatí dolů a rovně.Opět jsi mě potěšil jednoduchostí a přitom úžasnou pravdou.
+7 # smrťák 2018-03-01 22:38
Díky Víťo..:o)
-16 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-01 13:19
Stávající globální finanční systém je již překonaný. Problematika investování na burzách bude v budoucnosti velmi jednoduchá, a to z následujících důvodů:
1. Vývoj mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude probíhat způsobem popsaným v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
2. Nastolení nového politicko-mocen ského uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému, viz článek: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - [...]/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html
V případě, že se vám zdá popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
0 # Vít Henoch 2018-03-01 14:13
Ahoj Dědku Ing.

souhlas, překonáno, akorát že globální nwo systém nečekej. Co čekej, je globální výkop nwo systému směrem k vymodleným exkrementům. Modliteb za toto se nám sešlo tolik, že noha se už zvedá pod náporem této energie. Modlili jste se všichni s takovou vehemencí, že vláda nwo není možná. Byť agent nwo Dědek s Ing. titulem si nechal vytvořit a schválit onen propagační materiál, který zde prezentuje k doufám nejenom Mému pobavení. Blahoslavení chudí Duchem.

Henoch
-17 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-01 14:55
Pane Henochu, globální finanční elita profesionálně ovlivňuje veřejné mínění. Výsledkem této propagandy je, že se většina lidí na planetě nesprávně domnívá, že .NWO je nežádoucí, protože by vedlo k prohloubení zotročení pracujících lidí. Ve skutečnosti nastolení NWO povede k zániku privilegovaného postavení globální finanční elity.
Nastolení NWO bude spojené s globálním ukončením všech válečných konfliktů. Všechny válečné konflikty bude možné globálně ukončit například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml načež všechny tyto pokrokové politické strany ve vzájemné spolupráci globálně realizují své programy.
+5 # Vít Henoch 2018-03-01 15:48
Dědku,

globální finanční elita není nic jiného, než nwo. Globální systémy ovládané těmi, kteří okrádají lidi o jejich životní energii podvodem, jaký jsem uvedl, je to nwo, které ty propaguješ. Co je to Globální Systém ? Zkratka GO. GO away, Dědku. Nikdo není ochoten číst ty novely novel, ty rezoluce, normy a kecy o tom, jaký ráj, bude Systém předkládat Zemi. Uvědom si, že ti, kteří jsou naznačeni v té pyramidě vládnutí, jsou nemrtví. Jsou jako stroje s programem na vyhubení lidstva, protože to je živé, tudíž jim ničí cyklus jejich programu. Pokud tušíš, co je to zacyklení, potom věz, že je to pouhý program v hardwearu. Nic víc Systém není. Co je ale pro vás velmi matoucí, je, že umělé inteligence, čili nemrtví nemají k dispozici bednu jako hardwear, ale lidské tělo. Jsou to právě ti zplozenci umělých oplodnění, zkumavkové děti nebo jednoduše klony z oblastí jako je 51, nebo kde mají ty utajené laboratoře, které žijí ze záporné energie. Pokud bys mohl nahlédnout do těch těl, tak by ses zhrozil, co tam všechno je. Protože lóže P2 vymítá ďábly, tak je jasné, že jí to už diktuje svoje požadavky, přestože tato italská lóže si myslela, že ovládá ona je, ne oni ji. Jsou natolik silní, kolik zla dostanou. Proto již přede dvěma tisíci lety někdo přišel s nápadem, jak je oslabit. Nevíš náhodou jeho jméno ? Pokud zemře zvíře a dostane zápornou energii do své Duše, první co udělá, vleze si do těla toho, který mu tu zápornou energii dal. Pak Franta volá vymítače, protože sám jich má v kožichu tolik, že ustavičně škemrá o pomoc u nás, Dědku.

Henoch
+8 # Che 2018-03-01 21:52
# Víte Henochu kdyz diskutujes vice nez 2 minuty s blbcem, tak potom diskutuji 2 blbci.
0 # Vít Henoch 2018-03-01 23:55
Che, chachá, hahaha, Che
Smál jsem se dvě minuty

Henoch
+3 # Dědouch11 2018-03-02 12:07
V případě těch dvou, to platí od první vteřiny.
;o)
+29 # John Maxwell 2018-03-01 13:34
To je zase článek ....
Největším držitelem zlata je Čína nasleduje Rusko a západ svoje zlato probendil ve válkách spojenců za svrchovanost démokratůry po celém světě ... neboli Usa,Německa, Francie atd.. je zlato reálné jako ekonomický zázrak Ukrajiny ...
A co se týče SWIFTU má RF s Čínou vlasní obchodní systém který nepodléhá sankcím "velkého bratra Sama" tak se na celý SWIFT vyprdnou ...
+14 # Pavel Blaheta 2018-03-01 14:26
Možná že nevyprdnou, ale v každém případě nejsou tak snadno vydíratelní "Západem", kdyby je tento chtěl od Swiftu odstřihnout.
-8 # Marvanec 2018-03-01 17:04
Těch cca 1900 tun zlata reprezentuje asi jednu patnáctinu ruského HDP. Takže ani takové množství je nevytrhne.
+11 # Piovarči 2018-03-01 20:30
No ale budú ho mať stále viac a viac. 2000 ton 4000 ton 6000 Ton a napokon 8000 ton
0 # Pepa 2018-03-02 13:59
poslední...
10-20-30 začal gašpar kričať že ho brucho bolí zjedol kilo soli.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás