Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaErdogan slibuje, že znovu zabere všechna území, která kdysi okupovalo Otomanské impérium, a spoustu dalších

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Erdogan slibuje, že znovu zabere všechna území, která kdysi okupovalo Otomanské impérium, a spoustu dalších

„Říkáme to při všech příležitostech, že máme Sýrii, Irák a další zeměpisná místa ve svých srdcích, a že pro nás nejsou odlišná od naší vlasti. Bojujeme zato, aby nad žádným místem, kde jsme někdy recitovali adhan (islámské svolávání k modlitbě do mešit) v budoucnu už žádné cizí vlajky nevlály.“

...

Erdogan má zjevně v úmyslu přinejmenším znovu zabrat všechna ta území, která kdysi okupovalo Otomanské impérium. A to není jen Řecko, jak uvádí nedávno o tom vydané články (uvedené např. na AC24). Je to i Bulharsko, Rumunsko, Jugoslávie, Alžírsko, Sýrie, Irák, Izrael, Egypt, Tunisko, Maroku a spousty dalších. Jak se to má brát vážně, to je na každém, aby to uvážil, ale nelze to pominout mávnutím rukou. Erdogan už postupuje proti Kurdům v Sýrii, kdy svou aktivitu výslovně označuje za „džihád“ a opakovaně vyvolává snahy o návrat Otomanské éry.

A když říká: „Bojujeme zato, aby nad žádným místem, kde jsme někdy recitovali adhan (islámské svolávání k modlitbě do mešit) v budoucnu už žádné cizí vlajky nevlály,“ tak se vlastně odkazuje mnohem dále než jen na stará otomanská území. Znamená to všude, kde jsou muslimové v Evropě a kdekoliv jinde. On je totiž podle sunnitské islámské teologie kalifát jedinou legitimní vládou pro muslimy na celé zemi, a k němu jedinému jsou povinni muslimové být loajální. Erdogan jen říká o něco zřetelněji, než to, pokud vím, říkal předtím, že on obnoví kalifát. A tak v podstatě slibuje válku proti ne-muslimům ve všech státech Evropy (alespoň podle současného stavu věcí).

Jak až daleko jsme se k tomu dostali. Ještě před jen pár lety by všichni mainstreamoví analytici zavrhli všechen můj výklad o kalifátu s poukazováním na Turecko jako na příklad toho, jak islám může koexistovat s demokracií, a vysmáli by se mé víře v to, že nebude trvat dlouho a i zbytek islámského světa se přidá k Turecku v tomto jeho kurzu. Ti teď už o Turecku přestali úplně mluvit.

V článku „Turecko hrozí invazí do Řecka“ od Uzay Buluta, co vyšel na Gatestone Instituce 19. února 2018: Erdogan se s odkazem na dny Otomanského impéria uchýlil k tvrzení: „Ti, kdo si myslí, že jsme ze svých srdcí vymazaly ty země, které jsme před staletími se slzami v očích opustili, jsou úplně vedle.“

„Říkáme to při všech příležitostech, že máme Sýrii, Irák a další zeměpisná místa ve svých srdcích, a že pro nás nejsou odlišná od naší vlasti. Bojujeme zato, aby nad žádným místem, kde jsme někdy recitovali adhan (islámské svolávání k modlitbě do mešit) v budoucnu už žádné cizí vlajky nevlály.“

„Ty činy, které jsme zatím provedli, vyblednou v porovnání s daleko většími snahami a pokusy, které plánujeme pro nadcházející budoucnost, inšalláh (Děj se vůle Alláhova).“…

Zde přeložené nedávné články, které to ilustrují:

Turecko hrozí invazí do Řecka

Eskalace směřující k válce? Turecké válečné lodi hrozí, že budou potápět italské vrtné lodi v kyperských vodách

„Pokud tě zabijí, budeme na tebe pyšní!“ řekl Erdogan malé holčičce v uniformě

Zdroj: globalresearch.ca

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+55 # Wiloni 2018-02-28 19:45
Půl roku zákazu dovozu rajčat a rekreačních středisek bez návštěvníků a Erdy se chtě nechtě musel připlazit na kolenou k Putinovi.
Na základě čeho ten šašek zamýšlí dosáhnout toho, co proklamuje.
Čím aktivněji ten blbec jedná, tím rychleji vede Turecko k rozpadu.
Ale mě to zas tak nevadí, Černé moře se prostě stane vnitřním ruským mořem a jediný, kdo bude řešit z toho vyplývající problémy budou naši "partneři" z SSA.
+30 # Piovarči 2018-02-28 20:38
Aj Turek bude napokon musieť dostať do držky

Vo východnej Gute armáda zaznamenala ďalšie zisky

Vo februári 28, Sýrske vládne sily postupujú v okolí Harasty a oslobodil Sayyidna Mešitu Mohameda a časť cesty Harasta-Duma od militantov vo Východnej Ghouta, podľa pro-vládnych zdrojov. Samostatne, armáda vojakov rozšírené v Hawsh Dawahirah oblasti a dosiahol Shifuniyah prejazd.

southfront.org/.../
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+11 # Jarin G. 2018-03-01 11:02
Ahoj Pio.
Nová situace! Dobré zprávy!
Sýrski Tigri vytláčajú proamerické bandy z Východnej Ghuty
Portál RusVesna sa venuje pokračujúcim bojovým aktivitám vo Východnej Ghute. Za posledných 48 hodín sa podarilo sýrskym Tigrom dosiahnuť viacero nových úspechov vo Východnej Ghute. Bandy utrpeli citeľné straty v rajónoch Harasta a Arbin........

hlavnespravy.sk/.../1329118
A jedna zpráva, jak se o své "osvobozené" starají uSSáci:
Obyvatelia Rakky sa nachádzajú v stave humanitárnej katastrofy. USA je to jedno
„Situácia civilistov v Rakke, ako sme opakovane zdôrazňovali, je stavom „ humanitárnej katastrofy“, čo tvrdošijne odmietajú uznať „osloboditelia“ z medzinárodnej koalície pod velením USA. Pri leteckých útokov koalície bolo zničených viac ako 80% budov“................
hlavnespravy.sk/.../1329506
+22 # Dědouch11 2018-02-28 21:05
Zblbnul.
+16 # Jaris 2018-02-28 23:05
...doslova...
+15 # Jarin G. 2018-02-28 23:21
...a do písmene!
+26 # Janinna 2018-02-28 23:32
Černé moře se ještě v prvním tisíciletí nazývalo Ruským mořem.
Turecký sultán by si měl vzpomenout na Alexandra Vasiljeviče Suvorova nebo na ruské charakterniki:) )
+23 # Piovarči 2018-02-28 23:35
Američania priznávajú Ruskú dominanciu v Sýrii
Rusko svými protiletadlovým i raketovými komplexy brání USA v dominanci ve vzduchu na Blízkém východě, oznámil šéf Centrálního velení Ozbrojených sil USA, generál Joseph Votel, výboru Sněmovny reprezentantů pro ozbrojené síly. Svědčí o tom jeho 45stránkový referát.

Podle referátu představují největší hrozbu pro USA Írán, Rusko a Čína, poslední dva mohou podle názoru generála podkopat vedoucí pozice Washingtonu.
„Zvyšování počtu ruských protiletadlovýc h raketových komplexů v regionu ohrožuje naše možnosti dominance ve vzdušném prostoru," uvádí se v referátu.
Votel poukázal také na skoro úplné rozdrcení IS, aniž by se zmínil o úloze Ruska, které působilo v Sýrii na pozvání oficiálních úřadů, v likvidaci této teroristické skupiny. Místo toho vytyčil řadu obvinění, mj. tvrdil, že Moskva prý podněcuje konflikt v zemi.

Kromě toho vyjádřil Votel nespokojenost s ruským vlivem ve Střední Asii, protože kvůli tomu „zbývá USA méně vojenských možností", což může také uškodit linkám zabezpečování NATO v Afghánistánu.
cz.sputniknews.com/.../...
+26 # Quercus 2018-02-28 19:50
Dobře má nakročeno na německý pašalikát.
+27 # Piovarči 2018-02-28 20:42
Pôjde Turek zasa až na Viedeň?
+30 # Quercus 2018-02-28 21:17
No vždyť už je až ve Stokholmu, jen ty mohamedány tentokrát nevede Kara Mustafa, ale Soros.

Ne teď vážně Pio, upřímně si myslím, že Turci u Vídně byli proti dnešním migrošům procházka růžovým sadem!!!!
+36 # Piovarči 2018-02-28 21:36
Je to tak lebo sme prakticky celkom bezmocní. Fico čo bráni migrácii je teraz pod ťažkou paľbou a chcú ho dať dolu. Rozmýšlajte prečo asi?, nie pre jeho zlaté kľučky na jachtách, ale preto že robí problém a hrá to na dve strany a je proti imigracii od začiatku. V Bruseli sa naňho síce pekne usmievajú, ale doma mu bodli dýku do chrbta a nechali popraviť dvoch novinárov a už sa nám tu rysuje likvidácia jeho vlády. Tá poprava tých dvoch to nebola obyčajná Talianská mafia to bola politická zákazka vykonávateľom ktorej je talianska mafia. Viete čo bola Talianská Lóža P2? Komu podliehala a kto ma prsty a nitky ku všetkým teroristickým bunkám v EU a nielen v nej? Takto zabili aj Nemcova aby Putinovi zavarili.
Z Fica chcú silou mocou spraviť druhého Mečiara. Ak sa im to podarí sme všetci pekne na lopatkách. Komu sme doteraz vďačili za to že nešli nahor energie a plyn. Spomente si ako to dvakrát do roka šlo hore za Dzurindu, ktorý dvýhal pravidelne zisky zahraničným firmám. Fico to zastavil tak ho odpravia. Chcel dokonca zrušiť amorálne vyrábanie ziskov zo zdravotného poistenia ktoré zariadili Mikloš spolu s Dzurindom, tak nám pohrozili medzinárodnou arbitrážou.
Pozerám okolo seba ako sú niektorí ľudia celkom zhipnotizovaní západnou protificovskou propagandou. Je to otrasné. Od samého začiatku idú Sorošové média proti nemu. Všimnite si to.
Počuli ste ako sa ozvala Americká strana že pomôže vo vyšetrovaní ako sa zhrozili Nemci, ako nám celý západný svet chce odrazu pomáhať vo vyšetrovaní pritom im sa to doma deje stále, masové strielačky po školách investigatívci zasamovraždení s celými rodinami ešte aj zo psami
-15 # Popo 2018-02-28 22:04
Cituji Piovarči:
Tá poprava tých dvoch to nebola obyčajná Talianská mafia to bola politická zákazka vykonávateľom ktorej je talianska mafia.
Ale čože čože priatelu, už zase rozmýšlaš? Podla posledných oficiálne zverejnených informácii ich dali dole nejaký fetáci ktorým sa mladý "investigativec " primotal do kšeftu. Priatelia poniektorý z vás by si toto "Čo tam po faktoch, Ja nad každou sprostosťou sa tak hlboko zamýšlajúci si bohate vystačím aj s vlastným bludáriom..." mohli s patričnou hrdostou nechať vytetovať na čelo nech každý kto vás stretne vie...
+17 # Quercus 2018-02-28 22:15
....a podle tebe byl vrahem asi zahradník ne.....
-4 # Popo 2018-02-28 22:24
Ak zahradník vo velkom pestoval "marišu" a mladý ho chcel natrieť tak prečo nie? Jak Vladko svojho času povedal Na Slovensku je to tak...
+18 # Piovarči 2018-02-28 23:21
Toto z Vladkom nemá nič spoločné.
Tí mladí feťáci to zrejme nebude tá pravá stopa. A tých by zrejme nemal byť ani taký problém dohľadať. Taký feťák sa príliš ďaleko nedostane.
+4 # Popo 2018-02-28 23:27
Súhlas feták nie ale ten kto si ho "pase" už je iný "utekač". Našťastie Slovensko je tak malé že tu takmer každý každeho pozná - promptne to vyšetriť je tak ako vždy len otázkou chcenia a to s časom nemá vela spoločného...
+15 # Piovarči 2018-02-28 23:55
Osobne si myslím že takúto akciu by feťákovi len tak nezverili a ak tak už je po feťákovi a vylovia ho niekde z rieky
+4 # Popo 2018-03-01 00:06
Priatelu ak by si ten život okolo seba viac pozoroval ako nad ním len rozmýšlal neušlo by ti že na Slovensku stretnuť fetáka (anóóó, aj s kravatou) je viac pravdepodobné ako stretnúť nefeťáka. Však vieš, už aj na Slovenskú sú tie západné hodnoty začínajúce sa tým musím...
+18 # Quercus 2018-02-28 22:04
Jo, tak nějak to asi bude. Asi se tam u vás pod Tatrou bude ještě hodně blýskat. A u nás to může být zítra taky. Je to jak z Konfucia - možná žiješ v zajímavých časech.
+32 # Janinna 2018-02-28 23:04
Ahoj Pio, asi vám tam u vás chystají majdánek.
www.youtube.com/.../
Ze Sorosova člověka udělali sakrální oběť.
Stopy vrahů údajně vedou do Čech.
A u nás už policie vzala pod ochranu novinářku Pavlu Holcovou - zakladatelku Centra pro investigativní žurnalistiku, která se měla zabývat stejným tématem jako zabitý slovenský novinář - stejná líheň, stejný chlebodárce.
ria.ru/.../1515417093.html

No, a ta Holcová působila několik let v Člověku v tísni - plísni, a byla nominována na Global Shining Light Award.
A když půjdeme po penězích.... a máme tu sorosovskou nákazu, jak vyšitou. A nakazit chtějí V4.
gijn.org/.../

Na Ukrajině jsou banderovci připraveni pronikat na území Polska a Maďarska, organizovat sabotáže a provokace.
politikus.ru/.../...
Takže nejde jenom o Slovensko, o Fica. Hraje se vyšší hra - rozhoupat stabilitu zemí V4, o to se snaží.
+22 # Jarin G. 2018-02-28 23:29
Zdravím!
Dnes už tu vraždu zneužívají i "naši" novináři (?) proti prezidentovi Zemanovi!!!
Komu nakonec ty vraždy prospějí? To rychlé určení viníku bylo značně podezřelé! Podle mě to italská mafie asi nebude, i když ani to nelze zcela vyloučit!
Neskutečné!!! Konec konců, za Sorosem bývá značně krvavá stopa! Ten se neštítí ničeho a ti jeho pacholci teprve ne!
S dovolením doplním o citaci z PL.
Cituji:
....Novinář Ondřej Kundra poznamenal, že takto to dopadá, když někdo v legraci hovoří o zabíjení novinářů: „Chytnout za hlavu by se měli všichni ti, kteří novinářům vyhrožují. V Česku k jejich likvidaci nabádá například prezident Zeman a není v tom rozhodně sám,“ psal na Twitteru. Zpráva o vraždě novináře zastihla Zbořila ve Francii jen prostřednictvím českých médií. „Neznám žádné úřední sdělení místní policie, ale pan Kundra je, jako vždy, až příliš rychlý ve svých soudech. Zejména pokud jde o někoho, koho on nebo jeho sponzoři nemají rádi. Raději bych počkal, abych si nemusel připadat jako generál Finke von Finkelstein z Haškova Švejka, který tak miloval rychlé polní soudy.“
parlamentnilisty.cz/.../...
Tohle je ten zmetek (tedy oba dva, včetně Jandy) z Respektu:

BISkou označený lhář novinář Ondřej Kundra z Respektu káže a přednáší o dezinformacích
skrytapravda.cz/.../...
+9 # Dědouch11 2018-03-01 08:45
+++
"BISkou označený lhář novinář Ondřej Kundra..."
V tom jméně, máš překlep...
+7 # Jarin G. 2018-03-01 11:04
Chi chi!!! ;o)
+25 # Piovarči 2018-02-28 23:29
V4 hnevá tak ju treba zvnútra destabilizovať. Bude to asi tak Janina
+22 # Janinna 2018-02-28 23:50
Ahojte oba:) Jarine, po té vraždě bylo první co v čété řekli, že Zeman (mám takový dojem, že slovíčko prezident vynechali) nabádá k likvidaci novinářů.
V4, s jejím nesmiřitelným postojem k inženýrům, je noční můrou eurosajuzu.
Orbánovi by nejraději zakroutili krkem, od něj je nejvíce slyšet kategorické NE. Poláci také NE, Slováci také NE, takže i česká prodejná věrchuška říká - musí alespoň naoko říkat NE - i jim je jasný postoj většiny Čechů, a koblihy by tohle opravdu nevyžehlily.
A ještě ti hloupí Češi si zvolí za prezidenta Zemana, který souzní s většinou národa.
Kdyby to šlo, tak nás Halík usmaží na hranici.
U vás na Slovensku v příštích prezidentských volbách už určitě stejnou chybu jako s podpindostníkem Kiskou nezopakujete. Ale máte Fica.
Takže ano, V4 "zlobí" a je třeba ji srovnat do latě.

Asi u vás opravdu přituhuje, na Slovensko měl dnes dorazit "mág" barevných revolucí Marcello Fabiani, pravá ruka Sorose.
aeronet.cz/.../...
Tak už chybí jenom Nuland с печеньем:((
+22 # Piovarči 2018-03-01 00:07
Je to jednoznačné pre Soroša či nejakú západnú tajnú službu nie je problém pomanipulovať s akoukoľvek mafiou aj tou Talianskou. Na Slovensku už Nicholsonová vyzýva na zvrhnutie vlády na majdan. Debilizácia ľudí pokračuje. Akonáhle by sa vlády zmocnili prozápadné kolaborujúce zrúdy tak to máme rýchlo spočítané.
Fico nech je aký je je momentálne pre nás najprijateľnejš ím politikom. On tiež síce až príliš posluhuje soldateske, ale teraz vidí, že mu to aj tak nepomáha a v ničom sa im nezapáči ak odmieta inváziu muslimov a sociálne cíti. Darmo poslal protiteroristic kú jednotku do Rostasovho domu. Len to zhoršuje jeho postavenie. Zrejme sa už preberá z ilúzie že ho papaláši z EU ušetria.
+6 # Piovarči 2018-03-01 00:53
.
+12 # Jarin G. 2018-03-01 00:09
Souhlas!!!
+19 # Janinna 2018-03-01 00:19
:)) snad to Fico ustojí, jinak pražská kafilérka začne s přípravou majdanu i u nás. Sponzory mají stejný a štědrý.
+14 # Piovarči 2018-03-01 00:52
JArin dobre poznám tieto reálie ktoré sú už žiaľ vďaka Satanistickým USA minulosťou.

Pozri čo tie USA idú robiť do vesmíru chcú tam mať prevahu v zbraniach

Válka ve vesmíru je věcí několika let, prohlásil náčelník štábu VLS USA David Goldfein na 34. ročním sympoziu Vojensko-leteck é asociace a technologické výstavě na Floridě, píše Space News.

Ve svém projevu generál prohlásil, že Spojené státy musejí získat převahu ve vesmírném prostoru.

„Myslím si, že za několik let budeme útočit z vesmíru. A jsme (VLS USA) druhem vojsk, který má řídit společné bojové akce na tomto novém sporném území. To je právě to, co od nás země žádá," prohlásil Goldfein.

Vyslovil rovněž názor, že pro zvýšení palebné moci USA je nutno integrovat rozvědku a komunikační možnosti ve všech dimenzích: ve vzduchu, na zemi, na moři, v kybernetickém prostoru a ve vesmíru.

Kromě toho podle Goldfeina potřebují americké vojensko-leteck é síly novou generaci velitelů.

Podle informace Space News rozpočet VLS USA na kosmické programy v roce 2018 činí 7,75 miliardy dolarů, což je o 20 % více než v rozpočtu roku 2017. V příštím roce se plánuje tento rozpočtový článek zvýšit na 8,5 miliardy dolarů.
+10 # Jarin G. 2018-03-01 12:24
A co budou asi říkat na toto?
Rusko disponuje hypersonickou zbraní
Prezident promluvil i o hypersonické zbrani. Vlastnění podobné zbraně je velmi důležité, je „ideální“ a prakticky nezachytitelná, chtějí ji západní země.
„Rusko takovou zbraň má," řekl Putin.
Její testy jsou ukončeny.

Tolik krátká zpráva ze Sputniku.
Už se těším na ten řev z uSSa!!!
Trumpeta bude čumět, jako by ho zasáhl blesk!


Trump se právě dovídá, že RF má použitelnou hypersonickou zbraň:
+13 # .lak 2018-03-01 15:41
Tak vám nevím jestli mne šálil sluch nebo to byla radiová kachna ale když jsem dopoledne ladil na na namrzlém rádiu na zahradě stanice tak slyšim že rusko má raketu na jaderný pohon s nekonečným doletem. A vesmír je jenom o radiaci a tak tam se to tedy extra řešit asi nemusí.

Pokud tak je, tak na hvězdné války mohou ostatní zapomenout protože s prdítkem bez tankování si to podle potřeby vymetou, nebo nastrkají do údolí nářků.

Dobrý smajlík jarine, dydlotvorní
+7 # Jarin G. 2018-03-01 22:34
Dobrá zpráva!!!
1*****************
Jinak, já rád přidydlotvoruju !
+5 # Jarin G. 2018-03-01 12:32
Omluva: nevím, jak jsem dokázal 2x zobrazit stejný příspěvek! Ani netuším, co ve mně dříme!
A co budou asi říkat na toto?
Rusko disponuje hypersonickou zbraní
Prezident promluvil i o hypersonické zbrani. Vlastnění podobné zbraně je velmi důležité, je „ideální“ a prakticky nezachytitelná, chtějí ji západní země.
„Rusko takovou zbraň má," řekl Putin.
Její testy jsou ukončeny.

Tolik krátká zpráva ze Sputniku.
Už se těším na ten řev z uSSa!!!
Trumpeta bude čumět, jako by ho zasáhl blesk!
Trump se právě dovídá, že RF má použitelnou hypersonickou zbraň:
+16 # Jarin G. 2018-02-28 23:57
mimo téma, ale Pio Sýrii sleduje, tak dovolte:
Ahoj Pio i další zájemci.
Dnes jsem narazil na krásný cestopisný film o Sýrii.
komentář k němu (z "hlavnespravy"):
Takto vyzerala Sýria pred tým, kým tam Amerika a jej spojenci nestrčili svoje smradľavé špinavé paprče od krvi. Nikto sa tam nevraždil, kresťania s moslimami žili v pokoji. Sýria plná starobylých historických pamiatok, ktorá mala dostatok zdrojov aby zaistila svojmu národu slušný život. Museli ju rozbiť ako Irak a Líbyu, jednak aby ju vykradli, postavili cez Sýriu ropovod do Európy a jej územie si prisvojil Izrael ktorý by sa chcel roztiahnuť po celom Blízkom východe, z čoho dnes obviňuje Irán aj keď on také tendencie nemá! Navyše ničia všetky historické pamiatky aby si mohli prepisovať históriu podľa seba tak, ako sa deje už mnoho rokov!

Někdy si ho pusť, Pio, až budeš mít čas, fakt to stojí za to!
Krásná země, tolerantní lidé, pohoda, památky.......
Škoda, že to nelze vrátit zpět!
Sýrie - než to začalo, cestopis
youtu.be/8Lns9JydvuY
+10 # Piovarči 2018-03-01 00:55
Díky Jarine dobre info, ale poznám tie reálie veľmi dobre.
+13 # Jaris 2018-02-28 23:05
Uz nemusi,Pio. Ve Vidni uz Turci jsou a ne malo!
+29 # Che 2018-02-28 20:27
Kdyz Turci vtrhnou do Recka, za nekolik dni Recko obsadi, ale co bude delat NATO a SSA? Myslim ze Recko odepisou a hotovo. Stejne tak jako kdyz Turci obsadi Alzirsko, Egypt, Tunisko a dalsi arabsky mluvici zeme, za to nebudou SSAci krvacet. Navic si tam SSA postavi dalsi vojenske zakladny, Turecko je prece v NATO.
+22 # chromolibden 2018-02-28 20:37
Turci byli vzdy nevyspitatelni a agresivni magori. To uz okusili i najivni nemci, kteri si je tam nahali po valce, aby na ne pracovali. Jejich chovani jen dokazuje zbytecnost a nefunkcnost paktu NATO. Nemluve o ruskem armadnim vybaveni turecke armady. A keci o invazi do Recka ci Bulharska jen ukazuji na jejich debilitu.
+11 # Vít Henoch 2018-02-28 20:41
Protože Turek je v překladu malý tur, jistě tato rétorika odpovídá skutečnosti, kým vlastně byla vyslovena. Pokud si vzpomínáte na můj měřák energií v tělech jednotlivců, tak vám musím potvrdit smutnou skutečnost, že čeština označila Turka zcela výstižně. Ano přátelé, nejenom, že mluví tak, ale ještě nedorostl. Proto chce spásu na větších územích a k tomu mu má dopomoci zvolání Alláh akbar.

Henoch
+16 # chromolibden 2018-02-28 20:45
"pokud si vzpomínáte na můj měřák energií v tělech jednotlivců"


Nevzpomínám si. Šlo by to přiblížit, Víti?
-1 # Vít Henoch 2018-02-28 22:07
Ahoj chromolibdene,

měřák energií v jednotlivých tělech je něco podobného jako například měřák intenzity radioaktivity pro neživou oblast. Mám etalon, který začíná v neživotě. To znamená měřím chování toho kterého jedince a první co mám, je kolíček na prádlo. Pokud se někdo chová jako kolíček na prádlo, pak se mu říká jinak. Vy říkáte IQ tykve, ale pozor, tykev je již na vyšší úrovni chování. Stalo se, že nám obživl kolíček na prádlo, choval se strašně, ale co jsme od kolíčka taky mohli očekávat jinýho, že ? Přetrpěli jsme jeho vývoj od kolíčku až po Atana, člověka, který prošel všemi stádii neživota a ještě se ale nenarodil v těle člověka, nýbrž je ve všem neživém. Pro život mám další měřák, hřib satan je na začátku a končí dospělým člověkem. Proto stačí srovnat kmitočty, které ten, který má, s tím, co je na stupnici a hned jsem v obraze, s kým mám tu čest i kdyby byl v těle prezidentů.

Henoch
+15 # chromolibden 2018-02-28 23:41
Pecka! Dik moc za tvuj cas, urcite to vsichni pochopili.
+11 # acidjoe 2018-03-01 06:47
čus, beiku, ty sou perly jak svině :-D .:-D :-D :-D :-D

třeba tohle" Přetrpěli jsme jeho vývoj od kolíčku až po Atana, člověka, který prošel všemi stádii neživota a ještě se ale nenarodil v těle člověka, nýbrž je ve všem neživém. Pro život mám další měřák, hřib satan je na začátku a končí dospělým člověkem"

masakr převelikej

Ať se daří
-4 # Vít Henoch 2018-03-01 10:04
Všichni pochopili, acid nepochopil

Henoch
+7 # .lak 2018-03-01 16:14
paměťočas iluzí.
+4 # chromolibden 2018-03-01 21:00
Cusa:) ale vsichni pochopili akorat ty ne :) To je samozřejmě myšleno ironicky:)
+3 # Dědouch11 2018-03-02 12:32
Teď jsi ale proříznul, že jsi taky nepochopil. To vševědoucí mnohojedinej nezpracuje.
:D
-11 # balwan 2018-02-28 20:51
+21 # Piovarči 2018-02-28 21:44
Erdogan je šialenec, kto sa mu ale postaví v EU?Ako to sledujem tak je to vo svete stále horšie a horšie ideme pekne dolu vodou. Nenávisť sa šíri aj tam kde nikdy nebola. Satanisti s Washingtonu programovo stavajú ľudí proti sebe všade vo svete. Všimnite si nikde nesmie byť pokoj všade, všade sa musí vraždiť. Hotové šialenstvo teraz prepuklo aj na Slovensku. A politickí lokaji západu sa idú pretrhúť štekotom už Klus navrhuje aby odstúpil aj Fico.
-17 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-28 21:22
Erdogan by se měl léčit.
[...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
[...]/2018/01/b udoucnost-globa lniho-financnih o-systemu.html
+18 # chromolibden 2018-02-28 22:19
Muzete jit spolu do lecebny, aspoň vám tam nebude smutno :D
+3 # Che 2018-03-01 22:24
Kdyz budou ti dva v jedne lecebne, tak Erdogan zblbne jeste vice (zdědkuje) a bude treba chtit udelat Dědkovu globalni vladu.
-7 # balwan 2018-02-28 22:50
???????????????????
m.liveleak.com/.../
-1 # Jaris 2018-02-28 23:09
Pjakin se poradne seknul, kdyz pred casem ve svych analyzach vestil, ze se Turecko brzo rozpadne a Erdogan pujde k vode. :-D
+5 # Wiloni 2018-03-01 15:42
A v čem se sekl?
Definuj pojem brzo ve vztahu k dlouhotrvajícím procesům.
Měsíc?
Rok?
10 let?
Je zajímavé, že tu neustále komentujete chování USA slovy, že se hroutí, a tak kolem sebe kope jak chcípající kobyla (což je fakt), ale když Turecko prochází tím samým stádiem, tak to odmítáte vidět.
Nebo snad má dneska Turecko jediného spojence o kterého by se mohlo opřít?
Turek je na odpis a tyto iracionální žvásty toho, co všechno Erdy plánuje plně závisejí na Trumpovi a Putinovi.
Toliko k Turkum.

"Říkáme to při všech příležitostech, že máme Sýrii, Irák a další zeměpisná místa ve svých srdcích, a že pro nás nejsou odlišná od naší vlasti."

Irák, Sýrie a další státy v oblasti se nedostávají pod vliv Turecka, ale pod vliv Ruska a Iránu.
Turek má jen možnost si vybrat mezi Ruskem a Iránem.
To jsou jediné jeho perspektivy.
+5 # Monika 2018-03-01 11:06
Potřebuje klec a Chocholouška ! Turci se již od narozeni usmívá ji ruku vám podávají a za zády vdruhé ruce maji připravenou dýku !
+6 # Jarin G. 2018-03-01 12:30
Co čekat od muslima!!!! Zrada je jejich národní zvyk. A zrada příslušníků jiných náboženství je dokonce chvályhodná.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás