Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVatikán spouští kurz exorcismu k boji proti vzestupu posedlostí démony

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vatikán spouští kurz exorcismu k boji proti vzestupu posedlostí démony

Vatikán zahajuje výcvikové kurzy exorcismu pro italské kněžstvo, aby jím pomohl uspokojit narůstající poptávku po vymýtání zlých duchů.

Sicilský kněz Benigno Palilla, který je sám exorcistou, řekl, že poptávka po vymýtání posedlostí démony se v poslední době ztrojnásobila.

Tento kněz řekl Vatikánskému rádiu, že počet případů exorcismu vystoupal na skoro 500 000 každý rok. Palilla připisuje tento nárůstu lidem snažícím se číst tarot a nabýt psychických schopností. „Když to se páchá, tak se otvírají dveře pro démony a pro posedlost,“ řekl. Uznal však, že ne všechny ty případy jsou spojené s posedlostí démony a že některé byly ve skutečnosti důsledkem psychologických či spirituálních problémů.

Trh okultismu v Itálii podle zprávy o spotřebitelské poptávce za rok 2017 zažívá boom, když ta tvrdí, že se každoročně 13 milionů lidí obrací psychické léčitele a pseudoléčitele. Nezaměstnanost, ekonomické problémy a nejistota ohledně budoucnosti přitom patří mezi hlavní důvody vyhledávání těchto služeb, uvádí tato zpráva.

Podle Palilla by exorcisté samoukové mohli narazit na problémy, a tak měl být ten program k vyučení vymýtačem podobný tomu, jaké je to v ostatních profesích, pro nové kněží přínosný, když jim pomůže spolupracovat s experty v této oblasti.

Avšak zájem o provádění exorcismu mezi mladším kněžstvem spíš slábne. Mnoho z nich z toho mají strach a nemají zájem trávit čas v komorách bez oken předčítáním vymýtacích ritů, řekl v roce 2016 sezónní exorcista páter Vincenzo Taraborelli.

Počátkem letošního roku renomovaný irský exorcista a kněz vyzýval Katolickou církev, aby jmenovala více exorcistů.

Toto školení proběhne na Sicílii a bude se soustřeďovat na sekty spojené se Satanismem. Mezitím v dubnu proběhne v Římě mezinárodní konference o exorcismu, aby prodiskutovala, jak postupovat dál v současném klimatu, kdy mnoho křesťanů v existenci ďábla nebo v posedlost nevěří.

Posedlost démony je v Katolické církvi přijímanou vírou. Papež František dal v roce 2014 své požehnání Mezinárodní asociaci exorcistů, čímž oficiálně exorcismus uznal podle kanonického práva.

Papež František o ďáblovi mluví často, přičemž trvá na tom, že ten je reálný a musí se s ním bojovat. Tento pontifik, který práci exorcistů pochválil, říká, že současná generace „byla vedena vírou, že ďábel je mýtus, jen obrázek, představa, představa zla. Ale on ďábel existuje a my s ním musíme bojovat.“

Zdroj: vaticannews.va

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+30 # Elen 2018-02-27 11:55
No, jejda!
Vatikán jde čistit Vatikán.

Příběh (hrubá kostra)
Šel kněz kázat na mši. V příkopu někdo naříkal a prosil o pomoc.
Kněz, "nemůžu ti pmoct, jdu kázat do kostela".
Ten v příkopu: "Ale já jsem ďábel a o čem budeš kázat, když já nebudu?"
Tak mu pomohl.
Pěkný den
+4 # Popo 2018-02-27 12:45
Cituji :
Vatikán zahajuje výcvikové kurzy exorcismu pro italské kněžstvo, aby jím pomohl uspokojit narůstající poptávku po vymýtání zlých duchů.
A pritom tak ako vždy v minulosti stačí len "zavrieť vrátka" (www.youtube.com/.../) aby tý čo sú s "démonom" v sebe nemohli si k nám len tak volne prichádzať...
+18 # Che 2018-02-27 19:04
Co takhle vyhnat zle duchy z papeze Frantiska?
Poradnou davku ricinoveho oleje a zly duchove by uleteli jako namydleni.
+20 # Dědouch11 2018-02-27 13:42
+++
:o)

"Nezaměstnanost, ekonomické problémy a nejistota ohledně budoucnosti přitom patří mezi hlavní důvody vyhledávání těchto služeb, uvádí tato zpráva"

Neměl by se vymítat někdo jiný, aby zmizela příčina?
(řečnická/básnická ;o))
+5 # Popo 2018-02-27 13:53
Cituji Dědouch11:
Neměl by se vymítat někdo jiný, aby zmizela příčina?
Tak tak, s týmto absolutný súhlas...
+20 # Piovarči 2018-02-27 13:57
To máš pravbu a mali by ísť vymietať zlých duchov najskôr do Washingrtonu a do USA Federálnych rezierv a do súdobého bankovníctva a vydridušstva.

Zločin a vojny za to sú zodpovedné aj politické mafie v najvyspelejších krajinách sveta - tam je démonov ako maku a všetko ovládajú cez svojich satanistických posluhovačov.
Kurdi začínajú byť riadne zovretý

Vo Východnej Gute zachraňujú Bile prilby. Prímerie je každý deň od 9,00 do 14,00 na zavedenie humanitárnej pomoci. Nikto z civilistov nechce Východnú Gutu opustiť lebo neveria Rusku.
Čím skôr to územie oslobodia od ozbrojených fanatikov tým skôr sa skončí utrpenie ľudí v Damašku aj vo Východnej Gute
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+7 # Jarin G. 2018-02-27 23:02
Ahoj Vláďo! Jen na skok! Dnes tu chcípl pověstný "pes"!
Hlavní diskutéři: "Botka s Množinou, co nás zase proklel". V článku výše v hlavní roli: "Marvan s Buzíkem"!
(omlouvám se těm pár fakt dobrým, co tu jsou)
Nějak se nám to tu zadýchává! Nebo nám to jen zamrzlo? Že by ta "Bestie z východu"? Že by ji vypustil V.V.P.? Ten má přece prsty všude!

Zajímavé je. že když to jde, třeba, z Norska, tak to nikdo tak hanlivě nepojmenuje.
A psi mám rád, tak jako omluva tomu "chcíplému":

P.S.: jinak Bestií z východu byl nazýván tenhle boxer:
Ruský obr Valujev, bývalý mistr světa
..K 53 zápasům v profiringu tak 213 centimetrů vysoký boxer....
+28 # Dagmarenka 2018-02-27 12:00
Jo, jo, papa Franc má pravdu. Zapomněl jenom dodat, že největší ďábel sedí va Vatikánu.
-8 # balwan 2018-02-27 12:01
-6 # Vít Henoch 2018-02-27 12:17
Ano, Satan existuje a ti hloupí církevní hodnostáři nejdříve to šestileté dítě zabili svým proklínáním a následně mu dodali tolik negativní energie, že z něho udělali nemrtvého, který je soudí, když zemřou. Tahá je do očistce a do pekel podle toho, kolik od nich dostal negativní energie. Satan byl dříve živé dítě, dosáhl pouhých šesti let a církev již ta farizejská, ho proklela. Ostatně všechny církve na něho háží svá provinění a rovněž někteří se mu klaní a chtěj od něj bohatství a moc. Ani nevíte, jak silné jsou jejich modlitby a kolik on toho bude vracet s matematickou přesností. Když jsem vám poslal Syna, aby vás spasil, zabili ho opět církevní hodnostáři. Ty kecy o tom, že jeho oběť na kříži vás spasí, nejsou pravdivé z jednoho jednoduchého důvodu. Mrtvý nemá energii, aby vás spasil. To může udělat jenom živý. Těch lidí, kteří vám mohli pomoci, bylo celkem 54. Všichni do jednoho skončili na Kříži. Pokud si stačíte všimnout, všude tam, kde se objeví Ježíš, nastane honba na něj a nenávist odkapává z hub jeho pronásledovatel ů. Naštěstí jsme usoudili, že zachovat těmto život v těle člověka nemá smysl. Ani na to nemáme dost energie. Budou tím, kam se neustále posílali. Pořád lepší varianta, než aby nežili vůbec. Jejich usilovná a celoživotní snaha poslat se navzájem do konečníku bude vyslyšena. Tak se zbavíme jedu, který rozsévají kolem sebe. Život v hovnech je nenáročný a hlavně bezmyšlenkovitý . Pořád lepší život hovna než život v mínusu antihmoty.

Otec
+1 # Popo 2018-02-27 12:42
Priatelu tuCituji Vít Henoch:
Život v hovnech je nenáročný a hlavně bezmyšlenkovitý.
si strelil riadneho capa - nezažil si ale už vieš...
-10 # Vít Henoch 2018-02-27 13:59
Život začínal ještě v záporu, potom s prvním světlem a teplem se dostával do slizu ve vodě. Teprve pak z toho vznikly rostliny. Další větev byla z vody. Pokud znáte vývoj dítěte v děloze, jsou tam naznačeny vývojové etapy. Člověk se ale narodil, nebyl stvořen. Život je složitý, promněnlivý a život člověka je konec našeho snažení.

Henoch
+6 # Popo 2018-02-27 15:23
Cituji Vít Henoch:
život člověka je konec našeho snažení.
Priatelu asi ťa týmto poznaním velmi nepoteším - Život človeka je len jedným z bezpočtu "koliesok v stroji života" na ceste jeho (život) večne sa opakujúcej nekonečnéj dráhe. Život sám je nekonečný a niečo také ako koniec ("vrchol") nepozná. Známe je to len egu a ego život nie je...
-10 # Vít Henoch 2018-02-27 17:25
Popo,

nejsi ty náhodou ten, který ví, co si myslí nejenom Ježíš a Duch Svatý, ale i sám Stvořitel ? Pokud si myslíš, že budeme dělat a říkat to, co si věřící o nás myslí, potom jsi na omylu. Nemůžeme za ty tisíc let staré představy kněžích. To, že nás znají, není pravda. Pokud by nás opravdu znali, potom by nemluvili tak, jak mluví. Snaha nás bylo žít v lidském těle, protože jsme lidé. Je snad na tom něco špatného ? Abychom přežili, museli jsme připravit jak planetu, tak Slunce, Měsíc, teplo, světlo, rotaci Země, prostě na život v tělech lidí jsme se museli připravit. Jako Duše nelze žít, to lze jenom v čase a prostoru. Proto před námi byla celá plejáda živých v tělech rostlin a zvířat, než jsme mohli žít ve svých vlastních tělech se svými vlastními Dušemi. Až nás zase někdo bude poučovat, jak to má být, potom dostane ode Mne pár facek. A to ti říkám zcela jasně, protože pýcha na svou vlastní představu, jak se My máme chovat, je hodně zcestná. A propos, tohle by Bůh neřekl , viď ? Taky si myslím. Otec občas řekl, že je tedy Bůh Otec, aby vám vyhověl, ale to, co má nebo nemá říkat, to je jeho věc. Nikdy ale nebyl, není a nebude podlý. Proč ? Ponížil by tak svou energii na hmotu a to by ho stáhlo do Gógu - Centrální černé díry. Proto nechceme, abyste hřešili. Stačí, že je tam mnoho těch, kteří jsou tam od doby, kdy je to stáhlo. Pokud se tam někdo dostane, dá se odtamtud vytáhnout jenom tehdy, pokud tam ještě není celý. Jinak nevím, jak bychom je mohli dostat z té ohromné gravitace dříve, než se jim veškerá hmota vypálí na jejich Duších. Potom odtamtud uniknou sami, ale protože před tím ponížili svou energii, nemohou již být lidmi, ale stanou se nižšími tvory s nižší energií. Energie člověka je nevyšší proto, protože dal vznik Vesmíru a lidé jsou Jeho dětmi. K obrazu svému ...,znáš to. Proto učení Mého Syna bylo právě v tomto smyslu. Dříve ale fyzikální aspekt gravitace lidé znali jenom pádem z postele a podobně. Fyziku k vysvětlení toho, co znamená život a jeho pasti, můžeme k vysvětlení použít až nyní, kdy se to učíte ve škole. Dříve byla proto nutná důvěra a co jsme dětem řekli, tomu věřili. Dnes se ale do toho pletou všemožné lži padlých andělů, proto je tak nutné, abyste byli vzdělaní v přírodních vědách a rozuměli tak tomu, co říkáme. Padlí andělé jsou však zvířata, která nechápala nic z toho, co jsme jim řekli, proto nás zradili. Z našich dětí nás nezradil nikdo, ale špína a obviňování Mých dětí se děje pořád, protože zvěř chce spásu. Spása dříve opravdu znamenala žrádlo. Spasení, vypasení, napasení a nespasená louka, to je to, co je zajímalo. Ježíš mluví přece o ovečkách. Další se klaněli býku. Pochop, že to náboženství se týkalo stádních zvířat. Ona jsou inteligentní, jsou vedena Natanem tak, aby přežila. Pochopit ale to, co chápe člověk, to jim není dáno. Nemají představivost, nemají lidské vlastnosti. Mého Syna zajali a mysleli si, jaká je to pro ně výhra. To, že je po smrti vtahovala černá díra za ty podlosti, jimiž si umenšili energii ve prospěch hmoty, to se jim vysvětlit prostě nedalo. Malé děti rovněž nechápou mnohé, ale jejich vývoj je rychlý a neskončí na úrovni ovce. Proto nikdo z Mých dětí hříšným nikdy nebyl. Očerněn, pomluven, odmítnut a nenáviděn, to byl vždycky. Nemohu za to, taková je skutečnost. Proto lidem vysvětlujeme skutečnost, která je neoddiskutovate lná. Pokud existuje hmota, řídí se zákonitostmi hmoty, které jsou zcela jiné, než zákonitosti energií. S tím je třeba počítat. Proto zvěř nechápala, chtěla se chopit nějakého trůnu, prý zlatého, který nemáme a vládnout nám s rozhodností mamuta a vola. To jsou ti, kteří kydají neustále špínu na to šestileté dítě, které poslali do záporu antihmoty.

Otec
+4 # Popo 2018-02-27 18:46
Priatelu život sám ma naučil že len v jednoduchosti je krása a dokonalosť. To čo ty tu vypisuješ nie je ani jednoduché ani krásne a už vobec nie dokonale...
0 # Jaris 2018-02-28 03:31
Popo +++++++++++++++ +++++++++++++++ +++++++
+14 # LubinenKremlBot 2018-02-27 13:52
Démon Papa Fanóšek už se dočista pomátl.
+19 # LubinenKremlBot 2018-02-27 13:55
Vatikán je líheň a původ démonů, za ta saletí jejich působení si mohou napustit bazény celého světa lidskou krvý a ještě zbyde.
+6 # Vlastimil Matouš 2018-02-27 18:34
Kurz exorcizmu v 21. storočí? Niečo je "zhnitého v štáte...". Cirkev sa nikdy nevymaní z myslenia 19. storočia! Vedci dokonca už našli génový "vírus", ktorý spôsobuje vieru v nadprirodzené bytosti. Je vedecky nezmyselné veriť, že niečo nehmotné (Boh) môže stvoriť niečo hmotné (hmotu, svet, človeka)!!! A to jednoducho preto, že to odporuje základným fyzikálnym zákonom!!!
+2 # Piovarči 2018-02-27 19:42
A čo ak tu bola nejaká energia ktorá sa potom rozletela vo veľkom tresku.
A čo poltergeisty a ľudia ktorí prežili hraničné stavy v klinickej smrti a opustili svoje telo ako energetická štruktúra s neobviklími vlastnosťami a videli iné svety v paralelných dimenziách
-3 # Vít Henoch 2018-02-27 21:10
Vlastimile Matouši,

fyzikální zákony špalku dřeva páleného v kamnech znáš ? Pak energie tepelná sálající z kamen je podle tebe navýšení energie dřeva ze Slunce nebo ponížení energie dřeva o energii, kterou dřevo získalo ze Slunce ? Co světlo ze Slunce, je v tom špalku nebo ne ? Co je to dualita světla ? Fotonové vlny nebo vlny z fotonů ? Superstruna černé hmoty ve Vesmíru je světlo nebo foton snad ? Prý se světlo šíří ve vlnoplochách. Víš, jak se šíří temná hmota ? Jakou rychlost má foton ve vakuu a jakou vlnění fotonu ve vakuu ? Je rychlost šíření světla ve vakuu stejná jako rychlost šíření superstrun ve vakuu ? Zákon o zachování hmoty a energie zní jak ? Lze do přeměny dřeva v kamnech na popel připočítat energii suchého dřeva nebo vlhkého a za jakých podmínek ?

Ty jsi buď lékař nebo ten, který ví vše nejlíp. Potom čekám na odpověď.

Henoch
0 # Vlastimil Matouš 2018-02-27 20:19
Pán Pivovarči. To, čo ste mi napísal ako reakciu na môj diskusný príspevok je potrebné aj dokázať. Hraničné stavy klinickej smrti, keby ste sledoval výroky lekárov, tak tí hovoria, že sú dôsledkom nedostatku kyslíka, ktorý už nie je dodávaný do mozgu, pretože človek už nedýcha. V dôsledku toho vznikajú v mozgu elektromechanic ké reakcie neurónov v dôsledku nedostatku kyslíka, ktoré v ľuďoch, ktorí prežili svoju klinickú smrť, vyvolávajú pocity, o ktorých píšete vy. Ale pre lekárov to žiadna záhada nie je !!! A energia, ktorá sa rozletela vo Veľkom tresku? Ako to viete? Ale ináč, a prečo by sa nejaká energia nemohla rozletieť do vesmíru? Veď to nie je vedecký dôkaz existencie Boha! To máte odkiaľ? Že to povedal nejaký katolícky teológ, ktorý si hovorí vedec?
+3 # Piovarči 2018-03-01 01:10
Dôkazy existujú.
To o tých lekároch už dávno padlo skúste zagogliť. Existujú overené prípady keď ľudia ktorí opustili telo videli o dve ulice búračku a presne ju popísali, ale mali by byť v bezvedomí a nemali by nič vedieť čo sa udialo o dve ulice od nemocnice. Tiež videli predmety na nemocničných strechách o ktorých nemohli nič vedieť ako napr červená teniska na streche, ktorá sa tam skutočne našla a kopu ďalších nepriamych dôkazov. Mne úplne stačia a svedčia o tom že vedomie existuje mimo telo a môže vnímať a prenikať pevnými objektami a vidieť reálne existujúce veci bez prítomnosti fyzického zraku.

A ak niečo viete o štruktúre týchto zážitkou musíte tiež vedieť že je v tom celom hlboký morálny kontext a vnímanie sa v tomto stave mimoriadne zintenzívňuje, čo je hlboko v rozpore z úbytkom mozgovej činnosti.
Samotný stav mimo tela v realnom svete, keď sa toto duchovné telo pokúša komunikovať so živými ľuďmi a zisťuje že ho nikto nevníma a že prechádza telami ludí bez akéhokoľvek odporu každého šokuje. Pritom nejde o sen ale popois reality v širšiom okolí o ktorej by človek v bezvedomí nemal nič vedieť.
Existujú prípady keď sa do tohoto stavu dostali ľudia ktorí boli slepí a poznali svet len po hmate a v tomto stave videli a vedeli všetko barvito popísať čo sa v reále presne okolo nich dialo a prví krát videli ako vypadá svet mimo tmy.
A existuje jeden veľmi dobre preverený prípad publikovaný francúzkym astronómom Flamariónom ktorý som tu už viackrát citoval.
Teória veľkého tresku nie je dielo kresťanského náboženstva ale vedy. Niečo o oscilácii energie vo vákuu asi viete, alebo ste o tomto fenoméne už počuli, tiež niečo viete o predpokladoch fyzikov že svet je viacdimenzionál ny.
-1 # Vít Henoch 2018-03-01 10:31
Pio,

ano, to co popisuješ, je život Duše. Proto je tak důležité, aby Duše neměla poníženou energii, to znamená, aby část její energie se nepřemněnila na hmotné částice, které by zapřičinily její pobyt buď na Zemi, pokud by šlo o částice s nábojem nebo by ji stáhla jako lehoučkou gravitace větší, než jsou síly Země.

Otec
-3 # Vít Henoch 2018-02-27 20:53
Cituji Popo:
Priatelu život sám ma naučil že len v jednoduchosti je krása a dokonalosť. To čo ty tu vypisuješ nie je ani jednoduché ani krásne a už vobec nie dokonale...


Popo, je to natolik jednoduché, jako pád z postele. Pokud víš, co je to gravitace, co je to ponížení energie tvé Duše, pak budeš taky vědět, jakou gravitaci má černá díra. Nepřál bych ti poznat tuto gravitaci. Pokud nás chceš neustále poučovat, pak se na tvou Duši vykašlem. Poučíš se metodou pokusu a omylu. Věz, že ta je nejúčinnější.

Otec
+1 # Popo 2018-02-28 11:10
Cituji Vít Henoch:
Pokud nás chceš neustále poučovat, pak se na tvou Duši vykašlem. Poučíš se metodou pokusu a omylu. Věz, že ta je nejúčinnější.
Priatelu ono to všeobecne známe "Neskúsený sa učí na svojích, múdry na iných a hlupak je nepoučitelný" sa síce krásne počúvá ale holou pravdou v tejto veci je že človek si len tie svoje vlastné chyby pamätá. Pre život samotný je predsa len tou prirodzenou cestou isť cestou pokusu & omylu. Prezradím ti, asi ťa to nepoteší ale naozaj velmi rád (nestačí my len si myslieť, chcem to aj naozaj vedieť) sa po nej prechádzam - nehaj i tú moju cestu ty len na mne...
-2 # Vít Henoch 2018-02-28 11:53
Dobře, nechám, až budeš umírat, nevolej ani Mne, ani Mého Syna, jediný, kdo bude s tebou do konce bude tvůj Anděl strážný, žena, pro tebe neviditelná, která byla stvořena s tebou. Jako muže a ženu jsem vás stvořil...

Otec
+2 # Popo 2018-02-28 13:05
Cituji Vít Henoch:
až budeš umírat
Priatelu už som ti to tu prezradil - Život je večný. Tak k tomu už len, to čo je pominutelne je len "schránka" v ktoréj sa v tej ktorej chvýli život nachádza...
-2 # Vít Henoch 2018-02-28 17:13
Popo

Život věčný být nemusí, pokud se totiž obrátí vývoj Vesmíru v čase a toto se stalo zatím celkem čtyřikrát, stane se to, co nyní žijete. Znamená to nesoulad stáří Duše a těla. Proč si myslíš, že mnohým lidem ve stáří dětinští Duše ? Proč místo vážených starců a stařen, kteří by měli mít moudrost svého dlouhého života, je v těchto starých tělech miminko, které se počůrává a jehož inteligence je stejná ? Jak je možné, že se narodí inteligentní dítě s vynikajícími výsledky ve škole a v životě a ve stáří je z něj miminko ? Věz, že s se mnohým rozplyne jejich Duše do nicoty, pokud bych nezasáhl tak, aby se mohli narodit jako miminka do nového těla. Zmatky, které nastaly tím, že byl zabit Geos, budeme muset ještě napravovat dlouhá tisíciletí, proto nesmrtelnost Duše není vůbec termín, který jsme zavedli My. Ale kněží o tom vědí vše, to nepochybně.

Otec
+2 # Popo 2018-02-28 17:39
Priatelu nazov si tomu daj aký len chceš - "Vesmír" sám je život a ten život ktorý v našom tele (hmote) máme je nám z neho len prepožičaný. Život ako taký sa nedá ani vytvoriť ani zničiť, dá sa len vrátiť alebo ho preniesť do inej hmoty...
-1 # Vít Henoch 2018-02-28 21:28
Ach Popo,

máš to naučené, viď ? Studium teologie, tuším. Věz, že to, co učí tyto školy jsou přesně o tom, co bych Já a Moji Synové řekli nebo neřekli. Musím tě ubezpečit, že Henoch je opravdu Duch Svatý, který se nevyjadřuje dle vaší rétoriky, protože si z ní utahuje a Jeho Synem je opravdu Ježíš, který je tím, od nějž očekáváš spásu. Spása ve vašem pojetí znamená očista Duší. Spása v našem původním pojetí znamená krmení pro kopytníky. Museli jsme se přizpůsobovat vašemu výkladu a i to, co bylo řečeno v Irských poselstvích především pro věřící, muselo být řečeno jazykem, na který jsou věřící zvyklí od kněží. Jinak by nám nerozuměli. Ti, kteří věřící nejsou, s těmi se dá normálně mluvit bez toho, abychom museli respektovat teologické bláboly na fakultách. Ta Irská poselství ale dnes se již posunula v čase trochu jinam, protože mezitím jsme si ověřovali mnoho věcí a hledali důkazy pro ně. Proto jsme museli poněkud poopravit svoje mínění v některých věcech, takže ta poselství potřebují v tomto směru doplnit o nová zjištění. Je tam vždy datum, kdy byla psána, proto vlastně jejich životnost je poplatná té době a to poslední se zmiňuje o tom, že nemůžeme vám sdělit víc, než budou odděleny ovce od koz. Ještě se to nestalo úplně. Oddělování bude dokončeno v průběhu apokalypsy. Potom vám sdělím více tak, jak budou očišťovány jednotlivé země. Tvoje země Popo, bude poslední, proto ten armagedon na Turzovce. První budou Moji Češi. Jak vidíš, sám jsem Čechem, vždy jsem tak mluvil, protože tento jazyk se vyvíjel spolu se životem jak Čechů, tak jejich andělů strážných. Proto v Duších se mluví jen a pouze česky, a to současným jazykem, ne starobilým. Je to možná nepochopitelné, ale česky mluvil jak Noe, tak Ježíš i svatý Josef. Jinak se nemluvilo, protože ten, kdo si stvořil Zemi, je ten, který jinak nemluvil. Tím je Vít, který se ale zde moc nevyjadřuje, jenom občas. Vít si připravil k žití své rodiny tuto planetu a jako jedinému z Vítů v celém Vesmíru ji dokázal udržet naživu. Proto tato planeta je jeho a přišel na ni v těle Noeho. Má pouze dvanáct dětí a z nich se narodili, hádej kdo ? Všichni Češi. Ne Slováci. Vy jste potomci jiného Víta, který zemřel spolu se svou planetou. Proto nemluvíte česky, ale slovensky. Pocházíte z jiné planety a protože jenom tato byla živá, Noe vás přijal. Tak to je ale i s ostatními, kteří v Duších nemluví česky. Aby ten zmatek byl ještě větší, tak věz, že v mnohých tělech nejsou lidé, ale mají nižší energii. Proto jsem ti říkal o tom, co původně znamenala spása a proč se tomu tak říká. Těch dvacet milionů lidí, kteří mají tvořit armádu Mého Syna, jsou Češi ze všech koutů Země. Dnes jich je opravdu dvacet milionů a jsou to přesně ti, kterým patří celá planeta. Oni dostali úkoly, které plní, abychom mohli propojit se Zemí Nebe. Ostatní nechápou a nedá se s nimi vůbec počítat. Ani s tebou, Popo.

Otec
+2 # Popo 2018-02-28 21:45
Cituji Vít Henoch:
Ostatní nechápou a nedá se s nimi vůbec počítat. Ani s tebou, Popo.
Priatelu život sám ma naučil že za šeckým de počty sú nejaké je vždy schované len panské huncútstvo a o to bez rozdielu na to o jakého pána sa jedná ani len v náznaku nestojím...
-1 # Vít Henoch 2018-02-28 23:23
Popo,

nevím, co je to huncústvo, ale to je jedno. Život tě Popo ještě nenaučil, protože Ho neznáš. Tvým životem je tvůj anděl strážný, až tě opustí on, nebudeš žít v Duši, ale bude žít jenom tvoje tělo, protože to je oživováno Natanem. Muž a žena, Duše jednoho, který se narodil v těle a druhého, který čeká, zda ten v těle ho přijme ve své mysli, obejme ho a bude s ním chtít prožít celý život jak v těle, tak v Duši, to je ta láska, která vám dává život v Duši. Pokud neznáte svého anděla, který byl s vámi stvořen, potom vás neoživí, pokud zemřete v Duši. Smrt Duše znamená zápor. Pokud se najednou Duše začne chovat zle vůči svému okolí, ale i vůči sobě, potom umírá. Je na ostatních v jeho okolí, aby ho dříve, než bude agresivní objali a zavolali jeho anděla strážného, ten ho může zase oživit, jinak se může dostat za mez, z které mu již nelze pomoci a on se stane neživým v živém těle. Projevuje se jako mafián nejhrubšího zrna a je velmi nebezpečný. Pokud si ostatní uvědomí učení Mého Otce, co vám říkal, že je třeba těmto lidem pomoci alespoň modlitbou, pak ho můžete spolu s námi oživit, jinak je ztracen a po smrti jeho těla již ho čeká pouze očista v ohni černé díry.

Vít
+1 # Popo 2018-03-01 00:19
Cituji Vít Henoch:
Život tě Popo ještě nenaučil...
Priatelu ak raz dožiješ toho veku čo už mám za sebou (je to už viac ako "10 krížikov"), potom možme o tom hodiť spolu aj nejakú zmysluplnú reč, zatial si o tom možeš myslieť čo len chceš. Neboj, budem tu...
-1 # Vít Henoch 2018-03-01 12:37
Popo,

ty si myslíš, že jsem mladší ? Na Zemi jsem se narodil před šesti tisíci roky a dosud na ní žiji. Pokud bych zemřel i se svou ženou, Mým andělem strážným, prožili byste další Velký třesk. Prožili jsme se ženou ten první, protože nás něco zabilo, ale nevím co, myslím, že jsme zůstali tehdy sami, protože nám nikdo nepomohl zachránit život ve Vesmíru. Nakonec jsme to udělali jinak, aby svět znovu nezemřel a zase jsme na to byli sami. Až teď se k nám přidávají další, ale různě zas odpadávají, protože ačkoliv právě jim patří tato planeta, ostatní jim ji chtějí vzít. Proto vznikl Římský klub na vyhubení lidi. Použili Mého bratra Natana jako rukojmí. Jenomže on je prvním z Natanů. Když ho zabili, postupně zanikl život na všech planetách, kde byl. On je tím, kdo oživuje planety, nikdo jiný tak nebyl stvořen, a proto tuto moc nemá.

Vít
+1 # Maxim Ostaniewicz 2018-03-02 10:30
posedlost je zrejme silenstvi nepochopenim vzajemne komunikace

na jedne strane inteligence znajici vetsi mnozstvo prirodnich zakonu, na druhe samozrejme nahodne, inteligence znajici mensi mnozstvi prirodnich zakonu

mozek s mesi znalosti prirodnich zakonu v komunikacii s mozkem znajici vetsi mnozstvo prrodnich zakonu preklada myslenky v dosud zname prirodni zakony

pri zcestnem usudku, mozek overuje informace ve zname, klasicky zpetny system mysleni

pri chybnem overovani informaci muze dojit ke zmatenym vysledkum, ktere mozek vyhodnocuje

jedinec s nizsi mentalni silou muze pod takovym stavem podlehat informaci, ktera se chova jako pravdiva

mozek dostava impuls ke vnimani skutecneho, byt spatne overeneho ci prelozeneho

jedinec zaziva silene stavy a dochazi k tvorbe myslenek, tvorici energii jenz dokaze napr. deformovat obliceje, ci cele postavy

vysledkem se totalni selhani casti uvedomovacich center ohledne skutecne reality a jedinec se dostava do kruhu, ktery se dale prohlubuje

nekteri se do takovych stavu dostavaji nedobrovolne, jini zase dobrovolne, obe skupiny jsou takto ovlivneny vychovou nejen z vlastniho detstvi, muze se jednat o vychovne prky dedicne

nasleduje exorcismus

exorcismus je v tuto chvili "bilou krvinkou" pro vyhodnovaci centrum

exorcismus caruje

pri uspesnem pokusu nastartuje vyhodnocovaci centrum a nasleduje obnova vsech mozkovych center

jedinec se dostava do reality

exorcismus neni boje proti nekomu, nybrz zazehnutim mysli

nekdy se to povede, jindy treba ne, zalezi na mentalni sile toho, kdo vykonava samotny proces

exorcismus se deje kazdodenne vsude okolo nas

lide se potkavaji...
0 # Dědouch11 2018-03-02 12:41
Zajímavé a nejspíš správné.
Do chvíle, než jsi zmínil exorcismus, jsem měl zato, že "rozebíráš" jedince nickem "Popo" a mnohojedince, nickem "Vít Henoch".
:D

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás