Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaP. C. Roberts: Rusko je na mušce – a ať už si to chce přiznat, nebo ne, bojuje o svůj život

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

P. C. Roberts: Rusko je na mušce – a ať už si to chce přiznat, nebo ne, bojuje o svůj život

Při obhajobě posledního kola americko-izraelské agrese proti Sýrii nasadila jedna z mluvčích amerického ministerstva zahraničí Heather Nauertová hitlerovskou notu, když obvinila Sýrii a Irán z aktu zjevné agrese proti Izraeli a to s použitím této lži: „USA bezvýhradně podporují právo Izraele se bránit... Iránské podlé činy a vykalkulovaná eskalace jeho hrozeb a žádostivosti rozšířit svoji moc, uvádí všechen lid v dané oblasti do rizika“.

Adolf Hitler zakryl podnět rozšířit svoji moc přepadem Polska stejně podlou lží, jež k zakrytí svých agresí používají nyní Washington a Izrael. Prohlásil, že polské jednotky překročily německou hranici a napadly Německo. A přesně totožný argument použil Izrael i jeho loutky v Bílém domě a v Pentagonu, když za viníka probíhající izraelské agrese proti Sýrii vyhlásily - Irán.

Jestliže Washington a Izrael dokáží jít ve svých lžích až takto nestoudně daleko, jak se může Rusko i třeba jen na vteřinu domnívat, že USA jsou „partnerem“ se kterým by bylo možno se nějak a na něčem dohodnout? Eric Zuesse k tomu poznamenává, že jedině Sýrie a Rusko si postěžovaly na pokračující útoky Izraelců na Sýrii i na fakt washingtonské okupace části syrského území, což jsou nejen nelegální činy, postrádající jakékoli posvěcení OSN, ale jsou též totálním porušením mezinárodního práva.

Pokračující washingtonská podpora války proti zákonné vládě Sýrie a jeho podpora izraelských teroristických útoků proti syrským i ruským jednotkám podkopávají ruské úsilí vrátit do oblasti zpět mír. Zuesse též poukazuje na skutečnost, že jak Washington, tak jeho britská loutka, blokují v OSN jakoukoli akci, jež by byla s to nelegální činy Washingtonu zastavit.

Zuesse má jistě pravdu. Ale nenese vinu za pokračování washingtonské kampaně proti Sýrii a Rusku i Rusko samo?

Stephen Lendman si to myslí. A proč?

Ukazuje se, že ruská vláda je tak dychtiva západní pochvaly, že zastavuje své vojenské kampaně dřív, než svou práci skutečně skončí. Sám Putin ohlásil „vítězství v Sýrii“ a stáhl odtud část svých jednotek ještě předtím, než skutečně vyčistil Sýrii od všech cizích a džihádistických okupantů, takže na místě zůstaly zbytky proamerických sil, které konflikt znovu obnovily. A přitom by stačily další dva týdny a byla by od proamerických džihádistů osvobozena Sýrie celá. Rusko ale zřejmě nechtělo roztrpčit Washington až tak, že ztratí veškerý kontakt s místním americkým personálem, třebaže Rusové jsou v Sýriii legálně, zatímco americká přítomnost je zde naopak nelegální.

A tak znovu s důvěrou v mezinárodní právo, v OSN a v “naše západní partnery“ píše Lendman, „odešlo Rusko ze Sýrie předčasně, a nabízí se tak otázka, kdy se Rusko poučí – a jestli se vůbec kdy poučí? A to o tom, že jak na fakta, tak i na právo Washington nikdy nedá, a jediným jeho zájmem bude vždy jeho panství nad světem a izraelské panství nad Středním východem“.

Lendman pak zdůrazňuje zvláště toto: „Pokud se Rusko nezbaví svého snu o partnerství s Washingtonem namísto toho, aby mu dalo ochutnat i čehosi z jeho vlastní medicíny, bude konflikt zřejmě eskalovat i nadále“. Soudě podle těžkých izraelských útoků na Sýrii poté, co Syřané urazili izraelskou neporazitelnou image, když si začátkem února nad svým územím dovolili sestřelit izraelské bojové letadlo, má Lendman asi pravdu i v tom, že Izrael může nyní své útoky rozšířit i na Irán. Ruská televize odvysílala, že Kreml je nastálou situací vážně znepokojen, a že Netanjahu žádal v telefonickém hovoru Putina o zdrženlivost.

V průběhu celého mého života žádali američtí prezidenti o zdrženlivost Izraelce, aniž by se jí aspoň v jediném případu kdy dočkali. A pokud jde o Rusko a Putina, domnívá se Lendman, že proti Izraeli nedosáhnou ničeho pozitivního, dokud Izraeli jasně a nekompromisně nenaznačí, kam ještě může, ale i kam už nemůže - a to v žádném případě, jít. V souvislosti s tím se nabízí následující otázka: Je si Rusko svou silou skutečně jisto? Anebo Putina od použití síly zadržují zrádní tzv atlantističtí integracionisté, kteří uvnitř ruské vlády i uvnitř ruské ekonomiky působí jako pověstná Pátá kolona? Pak je ovšem záhadou, proč Putin tuto malou hrstku zrádců, postrádajících širší podporu veřejnosti, toleruje, zatímco Západ a Izrael jsou vůči národním zájmům Ruska den ode dne agresivnější. The Saker shledává problém v tom, že atlantističtí integracionisté, kteří v zájmu svých kariér a zisků, a též proto, že jsou financováni neziskovkami a médií působícími v Rusku, už stačili prodat ruskou suverenitu za globalizmus. A Putin je zatím zjevně neochoten či neschopen se těchto lidí zbavit. Jestliže ovšem atlantističtí integracionisté uvnitř Putinovy vlády dokáží blokovat jakékoli ostřejší Putinovy reakce na aroganci Washingtonu, nabízí se otázka: Jak skutečně mocný je vlastně Putin? Vyhrál snad válku o Sýrii proto, aby ji následně předal Washingtonu a Izraelcům? A nevzpouzí se v člověku spravedlivém obraz Putina, hlavy mocného státu, hájícího své počínání před kriminálním vůdcem státu Izrael?

Samozřejmě, víme dobře, že Izrael vlastní Washington, ale že by vlastnil i Rusko?

Kolikrát už Putin oznámil ruské vítězství v Sýrii, stáhl se, a pak zas musel zpět poté, co se síly Washingtonu zotavily? A proč Putin stále odmítá začlenit odpadlické ruské provincie na Ukrajině do Ruské federace? S návratem Krymu zpět do Ruska souhlasil s ohledem na ruskou námořní základnu v Sevastopolu, ale udělit stejnou výhodu ruským provinciiím Doněcku a Luhansku odmítá. A to za situace kdy Washington vyzbrojuje ukrajinský nacistický stát nejmodernějšími zbraněmi, a ruskému obyvatelstvu uvedených provincií tak při snaze ukrajinského vedení násilím dotlačit obě provincie pod svůj palec, hrozí ještě krutější válečné útrapy než dosud.

Putin by ovšem celý ukrajinský konflikt mohl ukončit tím, že Doněck a Luhansk přijme prostě zpět pod ruskou střechu, ale zatím se zdá, že o ničem takovém neuvažuje. Říká se, že všechny věci promýšlí daleko dopředu, jenže osud Ruska a též nás všech bude rozhodnut spíš v čase krátkém.

Dá se pochopitelně rozumět i tomu, že Putin svým zdůrazňováním mezinárodního práva se pokouší upozornit Evropu a Evropany na to, jak mimo právo a nad právem Washington stále jedná, ale spíš tím maří zbytečně čas. Už po dlouhá desetiletí figurují evropští vůdci na výplatní pásce Washingtonu a nezajímá je vpravdě nic jiného, než aktuální stav jejích bankovních kont.

Neokonzervativci ve Washingtonu věří, že když se jim podaří odstranit Putina, obnoví Washington svou vládu nad světem. Čínu totiž považují za zemi, která přijme americké vedení výměnou za bohatství. Což je předpoklad možná i chybný, ale Washingtonu dobře slouží ke koncentraci všech jeho sil proti Rusku, přičemž do svých aktiv stále započítává své spojence z Páté kolony uvnitř ruské vlády.

Může Rusko odolat tlaku Washingtonu bez toho, aby se těchto zrádných lidí zbavilo?

Odpověď na tuto otázku je následující: Nikdo by neměl podceňovat Putina.

Nicméně by si Rusko mělo být plně vědomo faktu, že tvůrci neokonzervativní politiky považují Rusko za stát slabý, postrádající kuráž, kterou naopak Washington i docela titěrný Izrael mohou kolem sebe rozhazovat plnými hrstěmi. Což Washington může dosvědčit, když ukáže na glóbu, kam až se jeho moc rozšířila od pádu Sovětského svazu, a Izrael může podobný rozmach dosvědčit při pohledu na Střední východ, či na svou současnou aktivitu v Sýrii. A co je neméně důležité? Žádné náklady nesmí být považovány za příliš vysoké, pokud se za ně dá koupit nejčernější očernění Ruska. A ruská pasivita naopak zve buď k jeho podrobení se, či k nukleární válce. A ať už si to Rusko přiznává, či nikoliv, bojuje v současné chvíli o svůj život. A to i když navenek vypadají věci tak, že i vysocí ruští představitelé si nebezpečí, jež zemi hrozí, neuvědomují. Sergej Šemezov např. řekl, že Rusko je chotno prodat Washingtonu ruský protiletecký systém S-400 – a to asi proto, aby se Američané rychle naučili, jak na něj vyzrát, a ruský technologický náskok tak vzal v co nejkratším čase za své.

Jestliže Šemezov jen nevtipkoval, pak má asi problém s vnímáním reality.

A na závěr: Putin uškodil své pověsti, když se setkal s Netanjahuem a jednal s ním nikoli jako s politikem zločinným, ale jako s jedním ze světových vůdců, které Rusko uznává.

To byl bláznivý kousek, který podryl jeho reputaci vůdce, který jde neúchylně po stezce principů morálních, jež vždy nadřazuje nad úvahy o prodělku či výdělku.

Svět potřebuje vůdce. Naděje vkládal do Putina.

Paul Craig Roberts

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+14 # Popo 2018-02-13 16:42
Cituji :
Svět potřebuje vůdce. Naděje vkládal do Putina.
A sakra priatelia, i k nám tu prísediaci Ing. Miloslav Dědek bude nakoniec najbližšie z nás k tej pravde...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Piovarči 2018-02-13 19:35
Ale je jasné že aj Američania čo sú v opozícii svetovláde USA nie sú s Putinom celkom spokojní a varujú ho že ak nepritvrdí Rusko môže byť stratené. Čo je na tom špatné?
Aj ja si myslím že Rusko by malo pritvrdiť, preto že partneri z Washingtonu sú až príliš drzí a agresivni a chcú silou mocou Sekulárnu Sýrsku vládu zničiť.

Tigrie sily boli povolané do Východnej Guty preto že si tam s militantmi už dlhšie nedokážu poradiť. Tým sa ale ofenzíva v Idlíbe pribrzdí

A teraz sa už skutočne hrá o čas. Oplan z Washingtonu a jeho kámoši sa skutočne môžu vrhnúť do akcie a začnú bombardovať Sýriu tak ako Líbiu.
Sám Lavrov má ten istý názor ako ja a podozrieva USA že chcú ostať v Sýrii navždy a vytvoriť tam Kurdský štát

Ruský Minitster zahraničných vecí Sergej Lavrov varovala Spojené Štáty, že sa pokúšajú vytvoriť "niektoré kvázi štátu na veľkú časť Sýrske územie". Minister tiež povedal, že Rusko má "podozrenie"... . že Spojené Štáty chce zostať tam [v Sýrii] na dlho, ak nie navždy."

"Američania, podľa môjho názoru ... sa snažia konať nebezpečné jednostranné kroky. A mimochodom, tieto kroky vyzerajú viac a viac ako časť linka pre vytvorenie určitého kvázi štátu na veľkej časťi Sýrskeho územia na východnom brehu Euphratu až po Iracké hranice," povedal Lavrov.

Lavrov ďalej varoval, že USA akcie "narušujú územnú celistvosť Sýrie" a vyjadril nádej, že OSN bude brániť "externé hráči" z oslabenia Bezpečnostnej Rady cestná mapa pre mierový proces vo vojnou zmietanej krajine.
Tiež zdôraznil, aby sa udržalo prebiehajúce medzinárodné úsilie udržať mierové rozhovory medzi vládou v Damasku a opozíciou a opäť pripomenul, že Rusko podporuje účasť predstaviteľov Kurdov v procese.

Len sa obávam že obracať sa na OSN je ako hádzať hrach na stenu Tam budú všetci pritakávať Oplanovi z Fašingtonu a napokon budú Rusko stavať do role agresora aj v Sýrii nielen na Urkajine. Len dúfam že má Putin nejaké eso v rukáve
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Ondra 2018-02-13 17:33
snuska kecu.. kdo zna politiku putina moc dobre vi ze co on rekne to dorzi.. rekl ze vycisti syrii od IS (teda ze pomuze syrskej armade) a kdyz bylo videt ze si syrie poradi se zbytkem sama tak co by tam delal.. tak odesel.. pro me absolutne zavadejici clanek.. a posledni veta je tresnicka od robertse... s ing dedkem si muze podat ruku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Pavel Blaheta 2018-02-13 18:41
Příteli bohužel se obávám, že je v tom článku mnoho pravdy. Putin se až úzkostlivě drží zpátky i v okamžicích kdy měl jít dopředu. Například v roce 2014 když nevojenské oddíly Ukrajiny začaly ostřelovat Doněck a Luganskou oblast, tak v té chvíli měl obsadit celou Ukrajinu a přičlenit ji k Ruské federaci. Dobrých zdůvodnění dostatek. Ukrajina chtěla pustit na Krym a do celé Ukrajiny Američany - dovolit jim tam stavět základny apod. Navíc to byl ozbrojený a fašistický puč, který tam proběhl. Měl veškerá morální práva (z pohledu Rusů) vzít si Ukrajinu zpět. Neudělal to, Když Malorusové hnali Ukrajince a zbývaly řádově dny do obsazení Mariupolu tak je zastavil. Stejně tak na severu, kde se pohli směrem k Slavjansku a Kramatorsku.
Mít Malorusové Mariupol, tak by mohli obchodovat s celým světem. Jejich znárodněné podniky - by prodávaly ocel, uhlí a železnou rudu do celého světa. A celý zisk z nich by zůstal republikám a dokázali by, že národní podniky mohou existovat bez oligarchů a ještě navíc, že z národních podniků, které odvádějí 100 procent svého zisku by měly republiky prospěch větší (a o dost než z firem, kde vysávají oligarchové). A toto byl možná ten hlavní důvod proč je Rusko zastavilo. Protože by dali ostatnímu území Ukrajiny ale hlavně Ruska příklad, že není třeba kapitalismus, že národní socialismus je lepší pro lidi. A to by asi byl problém i pro Putina a jeho oligarchy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Ondra 2018-02-13 18:59
Tak jinak.. Problematiku ukrajiny znam dost dobre.. Ale co se tyka malorusu tak sem v prvni tride takze nechci vyvracet ze nemas pravdu.. Ovsem zjevne si na stejne note s robertsem.. Politika dnesniho ruska a vubec za tu dobu co je v cele putin je uplne jina nez by si kazdej rad ptedstavoval.. Je zalozena na respektovani rozhodnuti vlad jinejch zemi a lidi kteri si takovou vladu zvolili (at podvodem nebo ne).. Respektovani suverenitiy kazde zeme abych byl presnejsi.. Kazde... Kdyby tenkrat vpadl na ukrajinu nebyl by jinej nez usa i kdyz se to jevi jako spravna vec.. Putinova politika je mistrna a mela by jit prikladem ostatnim zemim..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dagmarenka 2018-02-13 19:51
Ondro, souhlasím s vámi. Moskvu navštívil prezident Palestiny Abás a Putin mu tam řekl jednu větu, které si málokdo všiml. Ta věta zněla asi tak: " a nyní si seřídíme hodinky na stejný čas..." Tak mě napadlo - kdyže se to seřizují hodinky, aby měli na různých místech stejný čas? Chystá Putin nějaké překvapení? On prostě nedělá to, co by si všichni ( kdo nerozumí politice) přáli. Pokud by to udělal, tak si myslím, že bychom za chvíli všichni shořeli v ohni zřejmě poslední světové války. Ze Sýrie rozhodně neutekl . A ušákům do ř... taky neleze. Ten článek je dost zavádějící. A tom jsem si Robertsa dost považovala. Zřejmě ani on nerozumí globální politice
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Ondra 2018-02-13 20:11
od te doby co putin poslal vojaky do syrie se dost zmenil celej pohled na jeho politiku.. nekdo to vidi nekdo to videt nechce a nekdo to proste jen nevidi.. je to dokonala "strategie" bozich mlynu.. za tu dobu narostl pocet politiku v celym svete kteri se neboji otevrene hajit suverenitu svoji zeme.. kde vzali tu odvahu a inspiraci?.. je to evidentni.. pomalu ale jiste se svet meni a nikdo neche byt pod nadvladou nejake velmoci.. jestli do budoucna bude planeta plna lidi kteri haji a zaroven respektuji suverenitu vsech statu a narodu potom nebude potreba zadnych valek.. omlouvam se za trochu me fantazie :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Janinna 2018-02-13 21:53
Také s vámi i Dagmar souhlasím. Napíšu svůj názor protože si také myslím, že článek je zavádějící.
Pro děje budoucí je vždy důležitá jak informace samotná, tak způsob jejího předání.
Putin ví, co dělá.
Nevidím na tom vůbec nic špatného - prezident Putin udělal první krok a nabídl ruku ke smíru. Neruší vše šmahem, ale lavíruje, protože moc dobře ví, že cena chyby by byla příliš vysoká.
Když chápeš víc, nejenže z nastražené pasti vyjdeš bez úhony, ale ještě to můžeš otočit tak, aby ti to pomohlo.
Je to obdivuhodné, s jakou grácií Putin pracuje na všech prioritách řízení.
Zvládá všechny rozhovory s klidem a to bez ohledu na charakter otázky nebo problému, vše zakončuje s morální převahou.
Nesmíme zapomínat na to, že příchod Putina znamenal umíráček pro notoricky známý kšeft Západu s Jelcinem.
Hájí zájmy Ruska a vede jej k suverenitě.
A vyhrává na plné čáře, zatím bez toho, aby měnil ústavu a zákony, které Rusku v divokých devadesátých „nadiktoval kdosi ze západu“. Zatím.
Putin nemění personální složení, nebo velice zřídka.
Když je systém vazeb na daného člověka již vyladěn, tak je nucen pracovat v rámci nějaké "cesty".
Je to jako když zapřáhnete koně. Ať už má jakoukoliv povahu, tak když má klapky u očí, ale vede ho zkušený kočí, tak poveze vůz tam, kam chce kočí a ne tam, kam by chtěl kůň sám.
Kdyby Putin čekal, až se Rusko zbaví podpindosů, tak už Rusko dávno neexistuje.

Když budete někomu silou nutit svou vůli, svou vizi, nebude vás přece milovat z přesvědčení, bude vás "milovat" ze strachu. Oč by potom bylo Rusko lepší než Amerika?
Rusko vyhrává svůj boj právě proto, že se nenechalo vtáhnout do této špinavé hry, třeba Ukrajina, v měřítku více než nutném.
Stačí, když vsadí na svou tradiční zbraň.....trpěl ivost. Lidé přijdou na to odkud vítr vane.
Síla ruské duše:)

Vždyť V. Putinovi "patří" celé Rusko a V.Putin patří celému Rusku = Rusko je velmi, velmi bohaté:))
Putin je božím darem pro Rusko.
Je jenom otázkou času kdy si lidé začnou pokládat otázku - jak by se nám žilo s takovým lídrem jako Putin, který se o svůj národ stará…..?
Pan Lavrov o čestnosti Američanů....Am eričané nás v čestném souboji nemůžou nikdy porazit:
www.youtube.com/.../
P.S.
Rusko bojuje o svůj život již po tisíciletí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2018-02-14 10:42
++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarek Kozela 2018-02-14 00:26
Pane to je střelba mimo terč, ale úplně. Ukrajina a celá situace v ní potřebuje čas na přeformátování společnosti, pokud vůbec chápete o co jde. A to je proces, který se nedá urychlit. Rusko v podobě Vladimíra dělá tu nejlépe možnou světovou politiku a jaké se nikomu ani nezdá. Spouští se procesy na celá staletí dopředu.Uvědomt e si prosím ,že ukrajina v takovém marasu a podstatně větším byla již před tisíci lety a nic se tam toho doposud moc nezměnilo. Vše má svůj čas a na ukrajině k tomu ještě nedošlo. Je třeba počkat sto,dvěstě, či třista let až se společnost s tím vším sama vyrovná a dojde k přeformátování zevnitř společnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2018-02-14 01:15
Pane tolik času ani Ukrajina, ani my, ani Rusko nemá. V Sýrii udělal ruský zásah opravdu zázrak, ale stejně nic není hotovo. Kdykoliv to mohou vnější síly změnit. Čas běží všem a lidem zejména - každému utíkají roky - věk se zastavit nedá a co bude po Putinovi? Co bude s Ruskem až Putin nebude? To může být za 6 roků, ale klidně již za měsíc nebo dva - pokud prohraje volby. Co bude s Ruskem až Putin nebude? Je to špatné, velmi špatné a horší než špatné. Je obklopen klubkem zmijí, které čekají na nějakou jeho chybu nebo slabost, aby jej uštkly. Ano hraje mistrnou hru, ale stále ustupuje. Já vím v judu je to výborná taktika, ale obávám se, že v dnešním světě to tak moc výborná taktika být nemusí. A žádná hra se nedá vyhrát taktikou zdržování a ustupování. To je pořád jen zdržování a doufání v nějaký zázrak. Ale ty se nedějí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2018-02-14 10:47
Co bude po Putinovi?
Nepochybuji, že VVP, má nejméně jednoho nástupce, který ho může nahradit a bude ve stejném duchu pokračovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-51 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-13 17:40
Je velice nutné, aby byl presidentem prof. Drahoš a ne hulvát Zeman, ktery v minulosti často mluvil vulgárně „*** sem - *** tam". Jen novým prsidentem prof. Drhošem by byla zaručena tolerance pro arabské a černošské migranty, kteří obohacují náš sobecký svět. Nevěra žen v Arabii se trestá smrtí. Stejný zákon by určitě vylepšil situaci v rodině i u nás. Po islamizaci Česka ale jednou stejně přijde.
Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...].es/.../ ...
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...].es/.../ ...
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivnémi lidmi, které je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno. Byli to neinteligentni důchodci, kteří zkazili prof. Drahošovi kandidaturu. Čím dřive budou pryč, tim lépe. Jinak bude ruský agent Zeman ve vládě ještě mnoho let strašit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vaclav2 2018-02-13 18:30
nevím, jestli mám dát plus a nebo mínus na tento arogantní vtip...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Ondra 2018-02-13 19:03
Jednim okem tam druhym ven.. Bez reakce
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 18:54
Komentář začínající slovy: "Je velice nutné..." napsal někdo mým jménem. Ignorujte prosím tento komentář!

Autorovi tohoto komentáře:
Jmenuji se Ing. Miloslav Dědek a došla mi trpělivost.
Používaní cizího jména je trestný čin. Budete-li pokračovat v psaní komentářů mým jménem podám na vás trestní oznámení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarek Kozela 2018-02-14 00:31
Pane, nebojte se. Předpokládám, že jsou dozajista ignorovány nejen Vaše komentáře, ale Vašich tzv. "dvojníků". V tom můžete být klidný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # benares 2018-02-13 22:11
Ak si niekto vytrvale dáva do nicku ING. a považuje svoje výpotky za geniálnu teóriu je minimálne podozrivé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Vlastimil Matouš 2018-02-13 18:18
Američania hľadajú zámienku na vojnu proti Rusku aj za cenu klamstiev. Je to jasné ako facka. Kto chce vlka biť, palicu si vždy nájde. Dúfam, že je Rusom už KONEČNE jasné, že izraelské stíhačky už musia likvidovať ihneď, akonáhle sa dostanú nad územie Sýrie. A to znamená presun PLS S-400 na JZ Sýrie. Je mi ľúto, ale už ide o VŠETKO!!! Navyše USA uvažujú spolu s Francúzskom o bombardovaní Sýrie - samozrejme o bombardovaní palpostov pravidelnej sýrskej armády.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2018-02-13 20:18
Presne tak Matouši. S napätím sledujem čo sa bude diať ďalej. Situácia je poriadne napätá

Izraelský Minister Obrany Avigdor Liberman opäť hrozí Sýrii a Iránu na margo február 10 stretnutie medzi Izraelským letectvom a Syrian Air Defense Forces...

Na Sout Fronte píšu:
Práve teraz, povesti kolujú on-line 100, 200, 300 a dokonca 600 ruských súkromné vojenské dodávatelia boli zabití v USA štrajku na ich stĺpec údajne útočia na pozície z USA podporil Sýrskej Demokratické Sily na východnom brehu Euphrates o február 10. Avšak, všetky tieto čísla nie sú potvrdené akékoľvek naozaj dôkazy.
Nové správy CNN na problém tvrdí, že SDF je pozícií boli napadnutí o 500 pro-vládnych bojovníkov a USA štrajku zabil viac ako sto z nich. Správy však nedokáže zobraziť všetky zničené zariadenia alebo orgánov stovky údajne zabitých bojovníkov.
Tieto povesti a správy sú pravdepodobne súčasťou prebiehajúcich rozsiahlych propagandistick ých kampaní zameraných na oslabovanie Ruského boja proti terorizmu v Sýrii.

Syrská opozice už nemůže svrhnout prezidenta Sýrie Bašára Asada, ale je schopná udržovat konflikt po dobu následujícího roku, myslí si ředitel amerických tajných služeb Dan Coats.

„Povstání syrské opozice, které trvalo sedm let, není pravděpodobně schopné svrhnout prezidenta Bašára Asada či překonat rostoucí vojenskou zaostalost (od vládních vojsk)," stojí ve zprávě Coatse, která je publikována na stránkách výboru pro zpravodajství senátu USA.
„Povstalci si pravděpodobně zachovají zdroje pro podporu konfliktu nejméně na další rok," říká zpráva.

cz.[...]news.com/.../...
Tak že USA s tým budú chcieť niečo urobiť. Kanonenfurt im už dochádza
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2018-02-14 10:51
"Američania hľadajú zámienku na vojnu proti Rusku..."
Na přímou válku s RF nemají. Nehledají záminku, hledají někoho, kdo by to udělal za ně, přičemž oni by zpozarohu, z bezpečí, dodávali předražený vojenský šrot...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2018-02-14 13:30
Omyl Robertsi o holý život sion zajebance bude bojovat celý ten hnus kabal systém v čele ussa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás