Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaParta lvů si vyrovnala účty s pytláky. V africké přírodní rezervaci se našlo lidské tělo zmrzačené šelmami

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Parta lvů si vyrovnala účty s pytláky. V africké přírodní rezervaci se našlo lidské tělo zmrzačené šelmami

Místní lvi z přírodní rezervace se postarali o parazitujícího pytláka po svém. Jeho tělo se našlo v přírodní rezervaci v městečku Hoedspruit.

„Slyšel jsem výkřiky a následné výstřely, ale už bylo pozdě na to, aby mu kdokoliv mohl pomoci,“ řekl pro The Mirror pracovník rezervace.

I přesto, že identita mrtvého muže ještě nebyla odhalena, policie se domnívá, že jde o pytláka, který na těchto místech lovil divokou zvěř. Ta se však postarala o to, aby se váhy spravedlnosti vyrovnaly.

Domněnku, že mělo jít o pytláka umocňuje i fakt, že vedle mrtvého těla se našla nabitá zbraň. Afričtí lvi jsou v této oblasti považováni za méně ohrožené, než na jiných místech, ale stále mluvíme o druhu, jehož počty se právě díky činnosti pytláků v posledních letech rapidně snížily.

„Vypadá to tak, že oběť lvů byl obyčejný pytlák a v naší rezervaci lovil zvířata,“ řekl Moatshe Ngoepe, mluvčí rezervace.

Zdroj: iflscience.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-20 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-13 17:54
Je velice nutné, aby byl presidentem prof. Drahoš a ne hulvát Zeman, ktery v minulosti často mluvil vulgárně „*** sem - *** tam". Jen novým prsidentem prof. Drhošem by byla zaručena tolerance pro arabské a černošské migranty, kteří obohacují náš sobecký svět. Nevěra žen v Arabii se trestá smrtí. Stejný zákon by určitě vylepšil situaci v rodině i u nás. Po islamizaci Česka ale jednou stejně přijde.
Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://[...].es/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivními lidmi, které je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno. Byli to neinteligentni důchodci, kteří zkazili prof. Drahošovi kandidaturu. Čím dřive budou pryč, tim lépe.
Jinak bude ruský agent Zeman ve vládě ještě mnoho let strašit.
Kdyby Zeman a Putin šli spolu do lví přírodní rezervace, tak by lvi veškeré problémy světa rychle vyřešili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # vlk samotář 2018-02-13 18:17
Né aby tě někdy napadlo sem přestat psát!

Taková zábavná kulturní vložka by tady chyběla...:-)))

Ty jsi takový náš místní Cízler z "Armády spásy"...:

youtu.be/nYo0eklN95o?t=5655

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Che 2018-02-13 22:51
Neboj, ten [...] bude zvracet sve kravince i nadale. Rozum uz nikdy nedostane, ani ho nikdy nemel a ten titul Ing. bud ani nema nebo ho koupil v Plzni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 18:59
Komentář začínající slovy: "Je velice nutné..." napsal někdo mým jménem. Ignorujte prosím tento komentář!

Autorovi tohoto komentáře:
Jmenuji se Ing. Miloslav Dědek a došla mi trpělivost.
Používaní cizího jména je trestný čin. Budete-li pokračovat v psaní komentářů mým jménem podám na vás trestní oznámení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás