Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPřistání mimozemšťanů v Uzbekistánu: generál prozradil tajemství „fabriky senzibilů“ SSSR

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Přistání mimozemšťanů v Uzbekistánu: generál prozradil tajemství „fabriky senzibilů“ SSSR

Generál, doktor filozofie a technických věd, Alexej Savin, který řídil expertní analytický úřad generálního štábu SSSR, řekl Sputniku Srbsko o práci tajného rezortu.

Sputnik: Vojenská jednotka 10003 byla založena v prosinci 1989. Vysvětlíte, prosím, jaké cíle byly vytýčeny? Tato doba byla neklidná…

Savin: Původně tato idea vznikla ne na ministerstvu obrany, ale v KGB SSSR. Rozvědka KGB byla dobře informována o práci, kterou vedli Američané. V těchto materiálech, které byly k dispozici KGB, bylo uvedeno, že Američané mající zvláštní schopnosti udělali dost pro odhalení sovětských vojenských objektů a odhalení projektů nových strategických nosičů. Mohli také zneškodnit nebo efektivně ovlivnit práci naší rozvědky v zahraničí. A proto se KGB obrátila na ministerstvo obrany k náčelníku generálního štábu s žádostí podrobněji prozkoumat tento fenomén. Náčelník dal rozkaz založit komisi. Byl jsem také ve složení této komise. Pozvali vědce, doktory a, samozřejmě, lidi, kteří měli zvláštní senzibilní schopnosti, a uspořádali pro ně seriózní zkoušku.

80 % zkoušených se neprošlo zkouškami?

Ano, velmi mnoho. Našli jsme asi 20 lidí, kteří opravdu měli senzibilní schopnosti. Prověřili jsme více než 30 tisíc lidí v SSSR.

Tito lidé měli následně různé úkoly, například, objevovat ponorky nepřítele, přesně definovat jejich pozice?

Úkolů bylo hodně. Dávat vyčerpávající charakteristiku osoby podle růstu, rukopisu a foto.

Stanovovat, kde se nacházejí objekty nepřítele, oblasti bojové hlídky jaderných ponorek. Kromě toho, odhadovat obsah dokumentů bez přečtení nebo číst dokumenty napsané ve všelijakém jazyce, nalézat zachované předměty, unesené lidi atd. Měli jsme seznam asi z 20 parametrů.

Za pomoci čeho se to dělalo?

Jsou to vrozené city, rozvinutá intuice. Potom jsme se za pomoci vědy v tom detailně zorientovali a senzibily nakonec odmítli. Pochopili jsme, že když aktivizujete mozek, učíte synchronně pracovat levou a pravou hemisféru mozku, můžete odhalit superschopnosti. Byli jsme ohromeni. Je to geniální vynález našich vědců, dovolil nám založit školu. Nepotřebovali jsme už senzibily, mohli jsme vzít jakéhokoliv člověka — rozvědčíka, důstojníka štábu, kontrarozvědčíka — a učit je těm způsobům aktivizace mozkové činnosti.

Jaké konkrétní výsledky jste měli?

Naši specialisté zjistili, že v Glasgow bude vážné neštěstí podobné katastrofě v Černobylu. Předali jsme Angličanům informaci přes velvyslanectví. Odpověď jsme nedostali, ale po nějaké době našeho pracovníka pozvali na velvyslanectví a poděkovali za pozornost k Velké Británii. Takže jsme pochopili, že takovým způsobem nám naznačili, že přijali opatření a odvrátili katastrofu.

Povězte o plánovaném přistání mimozemšťanů v Uzbekistánu. Zdá se, že to byl 1991 rok…

Jeden senzibil napsal Gorbačovovi o plánovaném přistání, a pomocníci Gorbačova tohle zprávu propustili: zpráva se dostala k němu na stůl. Gorbačov napsal ministru obrany Jazovu, ten napsal náčelníkovi generálního štábu Moiseevovi, Moiseev napsal: „Přijmout!" Náčelník vojsk protivzdušné obrany Treťjak doporučil mě, abych se zúčastnit události. Našli jsme toho, kdo napsal dopis, a spolu jsme letěli do Taškentu. Ukázal nám na mapě místo, kam jsme museli přemístit. Vzali jsme vrtulník, letěli tam, ale nikdo z mimozemšťanů se neobjevil. Pak někdo z posádky začal tohoto senzibila podněcovat, že prý jsou to všechno blbosti, hloupá mystika atd. Senzibil ho pak zhypnotizoval. Měli jsme pocit, že ten chlap opravdu sedí v lodi s mimozemšťany. Vznikal takový dojem, že chlap si s někým povídá a vysílá nám obsah té besedy. Pak jsme se vrátili do Moskvy a sdělil jsem náčelníkovi štábu, že kontakt se nekonal.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-28 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 08:25
To, že naší civilizaci věnují pozornost mimozemšťané, je více méně pravděpodobné. Považuje se za samozřejmost, že mimozemšťané jsou na vyšším stupni vývoje než naše civilizace.
Významná je odpověď na otázku: "Proč mimozemšťané dosud s naší civilizací nenavázali kontakt?" Odpověď je jednoduchá. Vývoj lidstva je chaotický, nekoordinovaný a doprovázený množstvím válek a ozbrojených střetů, které jsou většinově vnímány jako něco samozřejmého a přirozeného. Lidstvo nemá centrální globální vládu s níž by mohli centrálně organizovaní mimozemšťané navázat kontakt.
Navázat kontakt s některou lokální vládou by byla od mimozemšťanů hloupost. Stávající chaotický a nekoordinovaný vývoj lidstva by to mohlo ovlivnit velmi nepříznivě.
Stávající mocensko-politi cké uspořádání lidstva je třeba pokud možno co nejdříve změnit. Jednu možnou cestu této změny popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Medik 2018-02-13 08:37
Chcete mi povedať že z dôvodu možného kontaktu mimozemských civilizácií by vám nevadil vznik NWO?
A to aj napriek tomu čo majú chlapci za lubom?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 13:11
Pane Mediku, globální finanční elita profesionálně ovlivňuje veřejné mínění tak, že si většina lidí myslí, že .NWO je nežádoucí, protože by vedlo k prohloubení zotročení pracujících lidí. Ve skutečnosti nastolení NWO povede k zániku privilegovaného postavení globální finanční elity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # jan lavicka 2018-02-13 08:47
opakovaný SPAM, smazat
a NEREAGOVAT na tohoto pomýleného a smutného člověka nad hrobem :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 09:40
Pane lavičko, zřejmě patříte k lidem, kteří mají příjem za práci ve struktuře, vytvořené globální finanční elitou. Vaše snaha mě umlčet je marná. Vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa nelze zastavit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-13 17:11
Já jsem geniální s IQ 146. Mimozemšt'ané si mě vybrali abych ustavil centrální globální vládu. Nikdo ze čtenářů a pisálků zdejších příspěvků nedosahujete můj intelekt. Jste zde jen neinteligentní burani jak to správně řekl pán prof. Drahoš. Psát zde nějaké komentáře je stejné jako házet sviním perly.

Pane Jane lavicko jste jednim z těch spodních 10 milionů, které mohu jen jako politické [...]amoty s nadhledem přehlížet. Skoda že pán prof. Drahoš se nestal presidentem, uz to je jen důkaz kolik je v Cesku neinteligentníc h buranů:

http://[...].es/2017/07/papez-frantisek-podporuje-vznik-jednoho.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Popo 2018-02-13 17:36
Cituji Ing. Milоslаv Dědеk:
Skoda že pán prof. Drahoš se nestal presidentem,
Priatelu tu si strelil poriadného capa. Prezradím ti jedno vo všeobecnosti málo známe tajomstvo - Človek ktorý má už od narodenia zjavný fyzický hendikep je nadosmrti zlým človekom - v tomto niet medzi ľudmi výnimky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 17:50
Komentář začínající tvrzením: "Já jsem geniální s IQ 146." napsal někdo mým jménem. Prosím ignorujte tento hloupý komentář!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-13 18:03
Ignorujte prosim tento debilní příspěvek, já mám skutečně vysoký IQ a někdo pod mým nickem mě chce upřít můj intelekt.
http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Patholog 2018-02-13 11:53
Hele Dědku a ty si asi dodnes myslíš že pocházíš z OPICE že ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-13 12:25
Co si myslím o svém původu jsem napsal v článku:"Jednotn ý výklad vědeckého a náboženského vnímání světa" - [...]/2015/12/j ednotny-vyklad- vedeckeho-naboz enskeho.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2018-02-13 13:05
On, spíše z osla. Jinak by sem stále nestrkal ty svoje bláboly a odkazy na ně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Popo 2018-02-13 13:22
Cituji Dědouch11:
ty svoje bláboly

Priatelu jedným z tých kto tu na tomto servry len blábolý si aj ty sám. Doposial a to sem už nejaký ten piatok chodím z teba nevypadla jediná zmysluplná s témou vlákna súvysiaca veta - priam ukážkový to príklad tlčhuby...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2018-02-13 15:22
dva zbyteční jedinci si povídají....to je lepší jak divadlo s Burianem :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # jan lavicka 2018-02-13 14:14
Dědoušku, vzteklý podčlověku s mutli-účty zde, smutná a zbytečná bytosti. Už neukazuj, jak jsi tu hloupý tím, že reaguješ na trolly, kteří jsou pravděpodobně chytřejší než ty :(

Ale díky tvém vzteku už tu dlohou nebudeš ... tak se seber a najdi si skutečný smysl života! Držím palce!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Che 2018-02-13 16:49
Citace:
Lidstvo nemá centrální globální vládu s níž by mohli centrálně organizovaní mimozemšťané navázat kontakt.
Dedku, nedavno jsem se ti snazil vysvetlit, proc neni mozne ustavit nejakou globalni vladu. Psat, ze jsi [...] je slaby nazev. Jsi nevzdelany trol, ktery mele furt dokola jen sve blbosti. Mozna ze v ty voloviny, co zde zvracis, i veris, podobne jako Erika.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2018-02-13 09:21
....Pak jsme se vrátili do Moskvy a sdělil jsem náčelníkovi štábu, že kontakt se nekonal.z důvodu, že jsme idiotsky naletěli jednomu idiotovi...
Všeobecně je známo, že nám pracuje jen asi 10% mozku, ale je spíše je pravdou, že vše, co známe o mozku je asi jen 10%, a tak stále hledáme někoho, o kterém by se nechalo říci, že je nadaný či má vrozené schopnosti,...
Nejlépe pochopili funkci lidského mozku (nebo alespoň washingu) novináři...
Jestli chceš znát pravdu, vypni tv....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # jan lavicka 2018-02-13 09:36
Jinak vše je v článku pravda, je třeba spojit levou a pravou hemisféru tréninkem, tak lze otevřít jasnovidnost. Důkazů už o tom je plno:
CIA:
gaia.com/.../...
www.remoteviewed.com/.../
Petrov:
normadivina.com/.../...

To ostatně celé potvrzuje známý vědecký (fyzikální) fakt, že vědomí tvoří realitu i v minulosti:
www.youtube.com/.../

Je třeba se vzbudit a pracovat, jinak zůstanete zotročeni, jen povídání na netu nestačí, to je slepá ulička, i když pohodlná.

ps: ha, jak opět přišla smutná to bytost zbytečný Dědouch, hned všechna hodnocení vyrovnána jako zázrakem... Pomodleme se za jeho duši, co brzy opustí tento svět ve vzteku bez lásky :(

ps2: Nešťastný Dědouch během 20 minut po mém 1. ps zaúřadoval a všude rekordní mínusy, skvělé, Dědoušku, právě se ti vztekem snížilo dožití o další týdny, smutný to život máš :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Popo 2018-02-13 10:37
Cituji josh xy:
Jestli chceš znát pravdu, vypni tv....
Priatelu na "hrbáčoch" overené jest to že len vypnúť TV nestačí. Ten kto chce naozaj poznať pravdu prestane o nej rozmýšlať a začne ňou žiť - P R A V D A sa vymyslieť nedá, P R A V D U je možné len prežiť. V preklade - Akákolvek a od kohokolvek sprostredkovaná informácia nikdy nie je pravdou, je len pravdepodobnost ou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # jan lavicka 2018-02-13 10:51
Bože, ty jsi opravdu bezdadějný místní šašek :-D Příští tvůj příspěvek bude "svítí sluníčko, tak se radujte" :-D
Tobě fakt nevadí, že tě tu všichni mají za vola? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Popo 2018-02-13 11:03
Cituji jan lavicka:
Tobě fakt nevadí, že tě tu všichni mají za vola? :)
Priatelu prezradím ti, aj keby celý svet si to o mne myslel nevadí mi to. Ak to tebe vadí začni s tým robiť to čo je prirodzené - začni s tým niečo robiť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # jan lavicka 2018-02-13 11:44
Tak proč sem píšeš? Logika ti nezvládá, že? :) Prostě jsi smutná bytost, co svoji existenci vidí jen a pouze v psaní inteligenčně podřadných příspvěků, což je velmi smutné :(
Začni skutečně žít, zaplácávání tvých děr ve hlavě psaním příspěvků, které všichi považují za šaškovské, ti nemůže pomoci :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Popo 2018-02-13 11:47
Priatelu je to tvoje "videnie" mojho sveta a ja ti ho ani len v náznaku neberiem. Doprajem ti ho kludne a s čistým svedomím, keď ti to robí tak dobre uživaj si ho do sítosti - máš k tomu moje "požehnanie"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # jan lavicka 2018-02-13 12:57
Nejsem tvůj priatel, já se s opicemi nepřátelím, jak je mám jako mazlíčky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Popo 2018-02-13 13:08
Priatelu aj to je len tvoje "videnie" a keďže je len tvoje priznám sa ti že naozaj nenachádzam v sebe tú drzosť ti do neho akýmkolvek sposobom zasahovať - rieš si len ty sám...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2018-02-13 15:56
Ahoj joshi, je jisté, že dávno v minulosti jsme sešli z cesty vědění. Jdeme pouze cestou techniky a ignorujeme cesty ostatní.
Je to tak jak píšeš, v normálním bdělém stavu vědomí je v činnosti desetina mozku. Co se tedy odehrává v devíti desetinách zdánlivě mlčících? Nevíme.
Vždyť vlastně neexistuje stav, v němž by se celý mozek ocitl v organizované činnosti.
Používání parapsychologic kých technik u "primitivů" jsou fakta "prokletá"
Lidé jsou nadáni speciálním orgánem, který vysílá psychické síly určené k zachovávání rovnováhy ve vesmíru.
Jde o to, čemu dnes neurčitě říkáme....duše.
"V první Americe velcí zasvěcenci hráli s míči posvátný obřad:
míče opisovaly ve vzduchu křivky jako hvězdy na nebi. Jestliže některý nešika nechal spadnout míč nebo ho ztratil, způsobil hvězdné katastrofy; tehdy ho zabili a vyrvali mu srdce."

"Vzpomínka na tuto prvotní funkci se ztrácí v legendách a pověrách.
Tak faraón svou magickou silou způsoboval každého roku stoupání Nilu, tak modlitby pohanů měnily směr větru a vyvolávaly krupobití, tak čarodějné praktiky polynéských kouzelníků přivolávají déšť.
Původ každého vysokého náboženství spočívá v potřebě, kterou si lidé dávných věků uvědomovali, totiž udržet "kosmický pohyb všeobecné harmonie".
Teprve nedlouho pohlížíme na Mléčnou dráhu jako na ploditelku hvězdných světů.
A Aztékové to výslovně tvrdili a nevěřili jsme jim. "Divoši" zachovali to, co věda znovu nalézá.
Věřili v jednotu hmoty mnohem dříve, než byl izolován atom vodíku.
Věřili v strom-člověka, v železo-člověka mnohem dříve, než sir J. C. Bosse změřil senzibilitu rostlin a otrávil kov kobřím jedem". (Jitro kouzelníků)
Magická zrcadla, okna do budoucnosti a do jiných světů - Kozyrevova zrcadla - nevím jestli znáte, žádné sci-fi, ale seriozní vědecký výzkum, hodně zajímavé, hodně informací, titulky:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # josh (xy) 2018-02-13 20:10
Ahoj Janinno..našel jsem ztracený čas, abych si pustil toto 5ti dílné video..zajímavé jej vidět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Janinna 2018-02-13 22:16
To jsem ráda, je to opravdu zajímavé, myslím, že jsi tím čas opravdu "neztratil".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Evžen Játro 2018-02-13 11:17
Je hodně televizních seriálů, které se věnuji problematice mimozemštanů a ufo. [...]tag/televi zni-serial/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vlastimil Matouš 2018-02-13 11:25
Pán Játro, Áno, ale stále sú to iba televízne seriály!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Patholog 2018-02-13 11:52
Hele Dědku a ty si asi dodnes myslíš že pocházíš z OPICE že ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # julius 2018-02-13 12:53
A je to tady. Baci baci do hlavicky. Mimozemstani ET je tu znova :-D :-D Stejne jako dnesni svoboda :-D Taky jen na papire. V mladych let se tyto clanky shromazdovaly do knih ktere mely oznaceni scifi. A lide za ne radi zaplatily. Cloveka dneska vymrely druh takzvany ctenar se pobavil a odpocinul si. Dneska se to zvrhlo v jakesi nenapadne vnucovani ze tyto povidky jsou jako skutecne a lidstvo zrejme ma panikarit. Ja sice netusim proc by lide mely panikarit kdyz se dozvi o ET- to zase vnucuji elity lidem. Ale vim jedno. Takovy ET by urcite nediskutoval s elitama ani areou 51 ci podobne komicke pribehy. Proste by prisel kdekoliv ke komukoliv a zalezelo by na tom jaky by mel zamer. Muze nas nas zkoumat ale to se nam nebude zjevovat jen si vezme vzorek a odveze na lot. Hm muze nas napadnou a to nas napadne aniz by nas varoval a cekal co na to elity. No nebo by chtel delat kamose a pak by se tu vyrojilo hodne lodi a komunikovaly s kazdym. Proc v utajeni a proc jen s nekym? Vite a to hovorim jen o ET ktery by byl trak nejak podobny nam. Jiny druh proste by tu byl a nikdo by to nemusel vedet. Muz ebyt obrovsky muze byt miniaturni muz ebyt jako vzduch ci voda. Nebo je jak zrcadlo, virus, zareni to vsechno muze ET byt. A domnivate se ze bude hovorit anglicky znat nasi primitivni binarni soustavu ktera nemusi byt v jejich vesmiru vubec pochopitelna. Nemusi mit oci, Nemusi mit koncetiny muze to byt koule patvar. Mit chapadla ci magneticke cidla misto rukou buh vi. jen elity stale ukazuji neco jako jsou lide. Protoze to jim prijd epro nas dostatecne verohodne. :-D :-D Hlavene ze tyto clanky zacinaji letec prmluvil, general prozradil ... :-D to uz by byl mrtev driv nez by stacil rici "A". :-D Natoz zvanit o ET :-D :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Piovarči 2018-02-13 21:30
Tak tak Július.
UFÓni len tak z neba nepadajú:-)
Tu je zaujímavý článok v ktorom je časť odpovede odkial tí okatí trojprstý s veľkou hlavou sú:-)
internetweek.cz/.../...
A tu je obdoba "mimoni" = archonti
cozivotdal.eu/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # acidjoe 2018-02-14 11:34
Myslíš si, že se fenoménem spánkové paralýzy dá všechno vysvětlit? Dokud tu o tom nepsal vladimír, tak si o tom ani necek. Ale teď je ti to kurwa dobrý.

Možná nejseš blbej, ale stoprocentně seš naivní a některým Pravdám se tvá Psyché brání, seč může. A víš proč? Protože by si po přijmutí faktů velmi pravděpodobně skončil v blázinci, zkrátka by toho na tebe bylo tolik(jde o konfrontaci mezi tím, jak si myslíš, že to tu je a mezi tím, jak to tu doopravdy je), že by ses prostě zbláznil....... ...... A nebyl bys sám, takových by bylo více.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2018-02-14 11:48
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás