Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRusko a Libanon podepíší dohodu o vojenské spolupráci

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Rusko a Libanon podepíší dohodu o vojenské spolupráci

Libanon plánuje, že otevře své přístavy pro ruské válečné lodi a Rusko na oplátku pomůže s výcvikem Libanonské armády.

Ruská vláda tento týden oznámila, že se Moskva chystá s Libanonem uzavřít dohodu o vojenské spolupráci, která vytvoří „důkladný rámec pro koordinaci a společné aktivity“ mezi armádami obou těchto zemí.

Ruský ministerský předseda Dimitrij Medveděv dal podle mediálních zpráv ruskému ministerstvu obrany pokyn, aby začalo rozhovory se svými libanonskými protějšky na podepsání dohody o spolupráci mezi oběma zeměmi.

Tyto zprávy přichází spolu s tím, jak izraelský ministr hrozí, že Libanon uvrhne zpět do doby kamenné.

Koncept smlouvy, která má být oběma stranami podepsána, obsahuje podle ruské agentury Sputnik otevření libanonských přístavů pro ruská vojenská plavidla a flotily a navíc i z libanonských letišť udělá pro ruské letouny a bitevníky tranzitní stanice, přičemž ruské ozbrojené síly vyšlou vojenské experty, aby cvičili libanonskou armádu a posílili bojeschopnost jejích vojáků.

Koncept smlouvy zajišťuje výměnu informací o obranných záležitostech a posílení vzájemné důvěry ve společném boji proti terorismu stejně jako pro rozvoj vztahů v oblasti společných vojenských cvičení v různých oblastech týkajících se vojenské služby včetně zdravotnictví, inženýrství, zeměpisu a dalších.

Tato dohoda obsahuje rovněž účast na námořním vyhledávání a záchranných činnostech, boj s terorismem a s pirátstvím. Rusko rovněž libanonským vojenským delegacím udílí právo účastnit se ruských vojenských cvičení, shromáždění a konferencí, které budou svolány o obranných záležitostech.

Zdroj: middleeastmonitor.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+90 # John Maxwell 2018-02-12 14:56
Další hřebíček do rakvičky hegemonii západu ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Janinna 2018-02-12 16:41
Ahoj Johne, tak tohle je opravdu velmi, velmi zajímavá zpráva.
Tak to vypadá, že "ledy" se pohnuly":)
Nesmíme pouštět ze zřetele, že Libanon je plně "pod kontrolou" Izraele, vždyť z jeho území také střílí izraelský terorista na území Sýrie.

Precizní operační plány týkající se Libanonu zhotovené v roce 1954 čekaly dvě desetiletí, než byly uvedeny do chodu - Libanon nejslabší článek v Arabské lize. Strategie destabilizace Libanonu byla formulovaná již během 50. let
Izraelské bombardování jižního Libanonu, jehož jednoznačným smyslem byla destabilizace země, začalo v roce 1968 – po válce z roku 1967.
Izrael používal všechny možné prostředky ke stálému stupňování teroristického násilí a politického rozvracení Libanonu.

Od operace v Bejrútu, která byla pojmenována "Boží hněv" a při níž izraelské komando chladnokrevně zavraždilo několik palestinských předáků s rodinnými příslušníky, se Libanon stal stálým terčem izraelských útoků proti civilistům a civilním objektům.
Série útoků vyvrcholila vpádem izraelských vojsk v září 1982 do Libanonu a do hlavního města Bejrútu. Vedl je tehdejší předseda vlády A. Šaron.
Zapomíná se na spoluúčast Reaganovy vlády na invazi Izraele do Libanonu v roce 1982, u níž se počítalo, že bude prospěšná jak pro americké strategické zájmy tak pro izraelské expanzivní cíle.
Zájmy Reaganovy vlády a izraelské vládnoucí strany Likud se točily kolem tří cílů:
zničení palestinské infrastruktury v Libanonu, překreslení politické mapy v Libanonu a zredukování Sýrie na snadno ovladatelnou velikost.
Pax Americana a pax Israelica byly realizovány pomocí kampaně cynicky přezdívané "Mír pro Galileu".

Vše vychází z politiky "posvátného terorismu" a odhalují se mýty izraelské "potřeby bezpečí" a "arabské hrozby",..... a s tím je počítáno jako se samozřejmou pravdou od vzniku Izraele až do současnosti.
Stojí za připomenutí izraelskou invazi do jižního Libanonu v březnu 1978 a druhou izraelskou invazi do Libanonu v červnu 1982.......vedl e izraelského bombardování libanonského Bejrútu, Berlín v roce 1944-45 vypadal jako čajový dýchánek... byla to skutečně scéna z Dantova pekla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2018-02-12 21:45
Izrael zúri... tak to neviem ako to v Tel Avive rozdýchajú. Zrejme už ten Libanon do doby kamennej nedokopú títo služobníci Lucifera

Situácia v oblasti Afrinu sa nejako moc nemení. Turci zjavne nemajú guráž na bojovných a premotivovaných Kurdov
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+60 # Láda 2018-02-12 16:47
Dobrá zpráva a skvělý tah Putina na šachovnici všicchni proti Rusku. :-)
takže beztrestné poletování izraelských vojenských letadel s následnými zbabělými útoky na Sýrii brzy skončí. ŽID TO MĚL DOBŘE VYMYŠLENÉ, JEHO LETADLA NA SÝRII MOHLA ÚTOČIT Z LIBANONU s tím, že Sýrie je nemohla zpětně sestřelovat, protože byly ve vzdušném prostoru, který nepatřil Sýrii. Podobně tuto " spravedlnost" vnímají i ušáci.
Z debat na seznamu je zcela zřejmé, že pomalu většina národ vystřízlivěla z amerického snu a začíná USSA i ži.d.y za jejich podněcování k bojům a rozvracení nezávislých států nenávidět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # John Maxwell 2018-02-12 17:23
Zdravím :))
Jen jen dobře, že jsou tyto kroky ,největší odběratel UssA šrotu si už nebude tak beztrestně lítat všude kde ho to napadne a kam si ho IS zavolá ....

Tak už veřejně ....
Macron chce „položit základy organizace islámu“ ve Francii
Základy organizace islámu budou položeny ve Francii v první polovině roku 2018. To uvedl francouzský prezident Emmanuel Macron v rozhovoru pro noviny Journal du Dimanche.
„V první polovině roku 2018 chci položit základy samotné organizace islámu ve Francii… Pracujeme na strukturování islámu ve Francii a také na způsobech jeho vysvětlení, což je nesmírně důležité," cituje slova Macrona RIA Novosti.
Současně odmítl zveřejnit detaily a dodal, že při realizaci záměru hodlá použít „metodou postupného posouvání". Podle něj je hlavním cílem zachování národní jednoty.

cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2018-02-13 10:09
Islámovači se tak nechají restrukturalizo vat od nějakého homožera. Maximálně ho můžou tolerovat jako užitečného idiota.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vladimír 2018-02-12 20:40
Dámy a pánové " tak nám zabili Ferdinanda " a já začínám mít velké obavy,že přichází poslední smrtelná křeč profašistické kompanie a že to bude hodně bolestné i pro nás.... Bůh nás opatruj,aby to dobrým lidem ublížilo co nejméně.
czechfreepress.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Láda 2018-02-12 21:30
Velice zajímavý odkaz.
Reálně a bez afektu popsané možnosti vývinu.
O vyvolání války americkým cajzlům od začátku jde, to je jasné.
Modleme se, aby se nenechala Francie uvrtat do konfliktu.
A přejme Putinovi , aby se mohl spolehnout na Turecko 100%
ČÍNA by konečně mohla vykasat rukávy a ukázat na čí straně stojí, když chtějí v Sýrii investovat kapitál. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2018-02-13 11:51
Souhlas, učitelskej, jen malá poznámka. Cajzl, resp. cajzli, jsme my Češi ústy Brňáka. :o)
Já bych se toho "h" nebál. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+89 # olinka215 2018-02-12 14:56
"Tyto zprávy přichází spolu s tím, jak izraelský ministr hrozí, že Libanon uvrhne zpět do doby kamenné."
Izrael - to je takový klon SSA na východě. Jeho neustálé výhružky všemi směry, maskované jako "právo na sebeobranu" jsou známé po celém světě. Neustále buď někomu vyhrožují, nebo někoho ostřelují, či bombardují , nemluvě o okupaci syrského území
Největší zlo tohoto světa jsou -sestupně: Amerika, Německo a Izrael- dokud nebudou zpacifikováni, nebude na světě klid...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+61 # Ondra 2018-02-12 15:18
+ vatikan
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # olinka215 2018-02-12 15:27
Jo! Naprosto správně!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Monika 2018-02-12 15:49
To je hodně dobrá zpráva USA se přebaluje ! Polský žid bude prý podávat demisi aspoň se otom mluví ohledně jeho vyšetřování a finančních podvodech !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Dobrý Den 2018-02-12 16:03
Duhový přihřátý strýček Sam klopýtl a nějak se mu to hroutí. Přičemž zednářská j-elita ve Francii dávají velkohubá prohlášení. Kdyby zvítězil v prezidentských volbách Drahoš, tak bychom se jistě k zednářské Francii přidali a naším hlavním zpravodajským médiem by byl přihřátýžidozed nářský Wall Street Journal.
parlamentnilisty.cz/.../...
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Vít 2018-02-12 18:08
Libanon je místem, které vadí těm, kteří ho chtějí zničit. Toto území fakticky nikdy nepatřilo těm, kteří jsou dnes v Izraeli a vydávají se za židy. Žid, jak jsem již řekl dříve, je aramejsky živý, to znamená, že má Duši, charakter, který má každý člověk trochu jiný. V tomto smyslu existují ještě ti neživí. Ti nalezli do Izraele a vytlačili živé jednak do Palestiny a jednak do celého světa. Palestina je proto v plánech neživých umělých inteligeních na seznamu těch živých, které je třeba zabít, aby byli poslušní a neživí. Pokud nechápete, kdo jsou ti, kteří neustále rozpoutávají války proti civilistům, pak vězte, že chodící zápor v lidském těle je tím neživým. Podle jejich chování, někdy maskovaným v hábitech kněží, lze rozpoznat mafiány všech velikostí a sekt. Mafie je stroj, který nemá nic lidského. Zabíjí zcela bezostyšně a je jich mnoho ve vládách a systémech zvaných státní systémy. Je to dokonalý, bestiální, vypočítaný systém založený na zotročení a postupném vybíjení živých. To, že neživí chodí mezi námi znamená jedno. Živí lidé jsou donucovacím státním a nadnárodním systémem zotročováni, okrádáni a vyhlazováni. Lidé braňte se proti těmto systémům, protože jinak jste na pokraji vymření.

Váš Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2018-02-13 11:54
Ouvejs! To gauneri USA a Izraele neprekousnou. To bude zas dalsi osina v 'zadni casti tela'...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás