Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaÍrán prohlásil, že „doba beztrestných úderů“ v Sýrii skončila

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Írán prohlásil, že „doba beztrestných úderů“ v Sýrii skončila

Tajemník íránské Nejvyšší rady národní bezpečnosti Alí Šamhání prohlásil, že „doba beztrestných úderů“ skončila po incidentu na syrsko-izraelské hranici, informuje agentura Tasnim.

„Syrský národ tentokrát dokázal, že dokáže čelit jakémukoli agresivnímu činu, <…>", řekl.

Tajemník znovu zdůraznil, že íránští vojáci vykonávají v Sýrii pouze úlohu poradců.

V sobotu ráno hlásili izraelští vojáci zachycení nad severní částí země íránského bezpilotníku a zaútočili na základnu těchto strojů v okolí Palmýry, kde narazili na ostřelování z děl a přišli, z nevysvětlené příčiny, o stíhačku F16.

Její posádka se katapultovala nad domácím územím.Syrská státní masmédia zase prohlásila, že systémy PVO odrazily útok izraelského letectva.

Mluvčí íránského MZV Bahram Kasemí označil předtím zprávy o zachycení Izraelci „íránského dronu," vypuštěného z území Sýrie, za „směšné."

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+135 # r.m. 2018-02-11 15:04
F 16 není levná záležitost Ale stačí pobrečet, pobečet a strejda Sam ochotně podojí vlastní daňové poplatníky ve prospěch Iciklandu a dodá novou.
Nicméně v dnešní době ztratit jeden stroj na jeden nálet je významná ztráta.
Blahopřeji k sestřelení nafoukaného nacistického drzouna, čím víc, tím líp.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # .lak 2018-02-11 16:53
Dnes už nic kloudného nevyrobí. Leda tak musk skopčí německý fau zero s tryskami místo pulzního pohonu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2018-02-11 18:28
Pulzní motor je vhodnější pro lety nad atmosférou a výš. Atmosféru neokecáš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2018-02-11 19:01
V 8km je setina tlaku při mořské hladině.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2018-02-11 21:13
No to jo, ale gravitace je takřka stejná a při rostoucí rychlosti klade i řidší vzduch porád významnej odpor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Piovarči 2018-02-11 18:19
Zaujímavá mapa

Zaujímavý ten fialový flak mali bu to byť Ruské jednotky.

Inak niet sa na čo tešiť ak Frantíci budú pomáhať Izraelu a USA i naďalej komplikovať situáciu v Sýrii

Teraz som zvedavý kam sa pohne Sýrska armáda ďalej. Rozhodne treba Idlíb zmenšiť.

Isis sa opäť objavil v Idlíbe, armáda im asi urobila koridor

Vyhlásenie lovcov ISIS:
southfront.org/.../
Bude sa to tam hrotiť.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2018-02-11 21:23
další možný pohled na věc:
Izraelská stíhačka sestřelená nad Sýrií: Byla to past?
literarky.cz/.../...
Možná izraelský premiér Benjamin Netanjahu prostě jen usoudil, že když už ho policie navrhla obžalovat z korupce, je třeba „národu“ připomenout, co je skutečně v sázce, a že „obrana Izraele“ je mnohem důležitější. Nebylo by to poprvé, kdy se „vnitropolitick é“ problémy nejvyšších izraelských činitelů řeší odvracením pozornosti prostřednictvím náletů, ať už na Libanon, na blokádou škrcené pásmo Gazy nebo nyní na Sýrii.
Jednu z útočících stíhaček F-16 syrská protivzdušná obrana sestřelila a podle nepotvrzených zpráv zničila i nejméně šest izraelských raket mířících na vojenské objekty v Sýrii. Oba izraelští piloti se katapultovali a dopadli na izraelské území, přičemž podle některých zpráv jeden z nich svým zraněním podlehl.
-
Ztráta vycvičeného pilota je stejně závažná jako ztráta letadla. Výcvik nováčků je drahá záležitost.
!!Byl to první přesný zásah syrské protivzdušné obrany proti útočícím izraelským stíhačkám od libanonské války z roku 1982!!
P.S. Pravděpodobně byl dron jen návnada, aby vzlétly odvetné stíhačky, řídící středisko dronu byla prý maketa.
-
Vzdušná řež nad Blízkým východem. Zde jsou podrobnosti sestřelu F-16I
novarepublika.cz/.../...
„Léčka“ byla přichystána tak, že řídící stanoviště dronu bylo umístěno v lokalitě syrské letecké základny T4. Jakmile se v dosahu objevila útočící formace izraelských letadel, syrská PVO spustila palbu současně z několika protivzdušných komplexů (S-125, S-200, Pantsir-S1 a pravděpodobně 2K12 Kub).
Přinejmenším dvě rakety sovětského komplexu S-200 zasáhly jeden z letounů F-16I.
Okolo desáté hodiny téhož dne pak izraelské letectvo provedlo mohutný úder na stanoviště syrské protivzdušné obrany, během kterého zničilo několik odpalovacích zařízení. Podle syrských zdrojů byl palbou PVO zasažen a vážně poškozen izraelský stroj F-15I Ra'am.
-
Použití F15ky bylo od nich lišácké, jde o nejrychlejší stroje, které mají.
A onen dron sestřelili mnohonásobně dražším Hellfirem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+81 # Monika 2018-02-11 15:57
Výborně Iráne mate pravdu všivácký žiďáci potrebuji vytáhat za svoje usmolený vousy avypraskat pořádně kožichu že se stoho již ne spamatuji ! Maji toho opravdu již hodně na svědomí pakáž jedna !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Che 2018-02-11 22:36
Citace:
Monika
......vytáhat za svoje usmolený vousy......
a za jejich pejzy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # doneck.luhansk 2018-02-11 16:19
Co si to ti lulani z US and A a teď i z Izraele a brzy asi i žabožrouti jako myslí? Že budou napadat Sýrii, suverénní stát? Bez milosti jim všechny ty jejich šroty sestřelovat a požádat Rusko o rozestavění více protiletadlovýc h obranných systémů. Šmejdi jedni kapitalističtí. Jde jim jenom o syrské prachy z ropy a že zase potřebují roztočit svůj zbrojní průmysl, páč US and A nic rozumnějšího nikdy nebylo schopné vyprodukovat. Karma hned !! Yellowstone asap !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Peťo 2018-02-11 16:44
Rastúca eskalácia a provokácia od skurveného židáka. ten dron je vymyslený. proste nahrali ako zostrelili nejaký dron a hodili to na Irán. Irán nemal dôvod nad Golany dron posielať. na golanách je voda bez ktorej židák neprežije, a ktovie ako to bolo aj v roku 1967. Určite to bolo zinscenované. Už mali s kiskom spadnuté aj na našu vodu. Irán tam musí s podporou Ruska presunúť silný kontingent a PVO. Blíži sa stret. Rusko to diplomaciou len odďaluje a už to dlho neokecá. Prípadne tam povolať Čínu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vlastimil Matouš 2018-02-11 17:35
Sýrčania oslavujú, bohužiaľ, predčasne. Oni nevedia, že sa na nich chystjaú Američania s Francúzmi? Leteckými náletmi? Čo na to Rusi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2018-02-11 18:29
alespoň trochu veselí nad vyhranou bitvou jim dopřej, oni to taky vědí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2018-02-11 18:43
Na české stoly brzy zamíří červi, cvrčci či švábi. Schválila to EU
kurzy.cz/.../...
Vypadá to, že už brzy bychom si v restauracích mohli k jídlu objednávat cvrčky nebo šváby. Evropská unie totiž schválila nařízení, které bere hmyz jako potravinu nového typu. A Česko bude muset tento dokument zapracovat do svých zákonů.
A Česká republika je prý na to připravena, dokonce patří mezi přední chovatele krmného hmyzu v Evropě.
-
A pak, že nejsme soběstační v potravinách, už se vidím jak vidličkou proháním švába po talíři.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # .lak 2018-02-11 19:00
Náhrada za "lety, mají to provázané.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Vít 2018-02-11 21:05
Židé dnes Židé nejsou. Poslední Žid, který žil v Izraeli, se musel odtamtud vystěhovat asi před sto léty. Je to opět taktika hloupých padlých andělů, protože před dvěma tisíci léty se narodil ten jistý Ježíš konkrétní ženě z rodu Davidova. Těm se říkávalo židé, ale to aramejsky znamená živí. Potom kdo je Žid ? Ti živí měli schopnosti, které podědili po předcích až od Noeho. Měli Duši, ta je oživovala ve smyslu, že pokud zemřelo tělo, Duše se narodila v dítěti. Ti ostatní měli pouhá těla bez Duší, protože to byla zvířata určená k tomu, aby byla vedena v souladu s potřebami svého Stvořitele. Tato zvířata však přestala poslouchat pokyny Stvořitele v momentě, kdy první paddlý anděl chtěl převzít vládu od svého Otce. Otec však nechtěl, aby Mu do díla mluvili andělé, kteří ani neměli potřebné znalosti, rozum, moudrost a ctnosti, aby, pokud by se narodili na Zemi, přežili. Proto se tito andělé, mající tu drzost, vzbouřili proti Otci a snažili se získat těla, ve kterých by mohli přebývat na Zemi, aniž se museli narodit jako lidé nebo jako zvířata. Prvním takovým zrádcem byl pouhý zvuk. Zvuk je padlý anděl, který měl na starosti ladění strunných nástrojů. První nástroj, který změnil, bylo piano. To, jak je dnes laděné piano, je nepřirozené. Všimněte si toho a nalaďte ho pořádně, podle svého citu, nikoli podle příruček. Onen skřet si s vaším hlasem nyní dělá, co chce. Kopíruje vaše hlasy a vydává se za vás. Vy, kteří pracujete s hlasovými frekvencemi, jste si určitě povšimli, že něco není v pořádku. Mavíc ta ozvěna dávné Scyly a Charibdy se nese věky jako opakování poslední věty. Se zvukem vašich vlastních vět si již dávno pohrává skřet, který jako první spadl s Nebe jako první padlý anděl. Napadá ty, kteří něco znamenají ve světě hudby a vede je k popírání všeho, co je lidské. Úchylky proto vedou tam, kde on řádí. Pokud si ho necháte vplout do svých těl, nabídne vám slávu na poli pop music a vy budete něčím jako Madona na kříži a její defilé napříč světem ponuré slávy.

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Stanislav 2018-02-12 10:54
Víte,
Tvé znalosti jsou vskutku ohromné. Otče, Duchu, Stvořiteli a jiní, sídlící ve Tvém těle, nechcete si založit svoje náboženství? Vzhledem k tomu, že se podepisuješ jako Otec Stvořitel, by neměl být problém zajistit si dostatečný počet idiotů co Vám sežerou Vaše bludy ;)
No, ohledně inkarnace nemám co napsat, už jsem si zvykl na to jak si poupravujete věci dle svého výkladu, to nemá smysl.
Ale to piáno, to mne dostalo. Takže první padlý anděl byl zvuk, který změnil ladění piána? :D Ty kráso. Kde jsi k tomu přišel? a uvědomuješ si, že piano jako takové je nástroj vynalezený poměrně nedávno, kdežto strunné nástroje jsou tu již opravdu mnoho set let? neměl by tedy první nástroj, kterému bylo změněné ladění být jiný strunný nástroj než piano? Né, chápu, andílek-zvuk si počkal, až se vynalezne piano a pak se dal do díla,jojo.
Jinak pro Tvou informaci, pokud naladíš piano jinak než jak se ladí teď, tzn. použiješ jiné než Temperované ladění, tak si nezahraješ ani jednu písničku, protože ty tóny budou neskutečně falešné. Možná pro Tvé uši vyhovující, ale jinak falešné jak to prase.
Temperované ladění je schválně trochu "rozladěné",aby se ta falešnost udělala všude stejná a ve výsledku to znělo dost čistě,psáno pro laika. Mimochodem, mám hudební školu, takže jsem si tím jist, neb jsem slyšel ukázky na různá piana různě naladěná a povím Ti, jinak než temperovaně naladěné piano bys slyšet nechtěl.
A trochu mystiky: stupnice se skládá ze sedmi plus osmého tónu. 8 tónů (8 je symbol víš čeho) tvoří uzavřenou řadu. Mezi každým tónem je určitý interval. Všechny jsou záměrně trochu rozladěné kvůli výslednému efektu čistoty, nicméně oktáva, tóny 1-8 jsou dokonale čisté.Tím se "kruh" uzavírá, dokonalou čistotou, Ty Scyllo a Charibdo.
V poslední řadě díky za Tvůj názor, už jsi mi tu fakt chyběl. Hned mám hezčí pondělní ráno, když si mohu přečíst Tvůj výstup. Tak pa a zase někdy.
Přeji hezký den,všem, i Tobě, ubohá duše..
Standa
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # r.m. 2018-02-11 22:14
a sranda na závěr

Po uši zadlužená Francie se pustila do masivního zbrojení, chce nové jaderné ponorky i víc vojáků.
info.cz/.../...
Největší zbrojní zakázkou bude bezesporu rozvoj flotily atomových ponorek. Francie dlouho předpokládala, že bude pokračovat ve společném vývoji s Velkou Británií. Teď všechno nasvědčuje tomu, že se do toho Francie pustí sama, případně ve spolupráci s Německem. Nikdo to neřekne naplno, ale v tomto smyslu se francouzským admirálům nejspíš ulevilo. Britské ponorky totiž už tradičně vykazují celou řadu konstrukčních nedostatků.

Vyprávět by o tom mohli třeba Australané. Ti si podle britského vzoru nechali postavit plavidla třídy Collins.
Teklo do ní tolik, že dostala zákaz potápět se - což lze u ponorky považovat za dosti kruciální nedostatek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás