Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaExpert na Afriku varuje, že Západní pomoc by mohla přispět k příští migrační krizi

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Expert na Afriku varuje, že Západní pomoc by mohla přispět k příští migrační krizi

Specialista na Afriku Stephen Smith varoval, že na horizontu je příští migrační krize, jelikož africká populace nadále rychle poroste a Západní pomoc, zvláště ve vzdělání, by mohla přispět k tomu, aby Afričané v Evropě hledali lepší život.

Pan Smith, autor nové knihy Nával do Evropy, varoval, že populační exploze v Africe bude mít pro Evropu přímé důsledky.

Podle Smitha budou mladí Afričané nejspíš migrovat do Evropy, jelikož pomalý rozvoj v jejich domovských zemích jim nemůže poskytnout pracovní místa, hlásí Europe 1.

„V těch zemích je věková pyramida taková, že 40 procent populace je mladších 15 let,“ řekl Smith s dodatkem: „Migrační tlak může jen narůstat.“

Smith rovněž poznamenal, že obecným klamem je, že ti, co přichází do Evropy, jsou z chudých ekonomických poměrů, kdy říká, že jsou to migranti ze střední třídy, „kdo vylézají z vody, kteří mají představu o světě, kteří vědí, kam jít, kteří jsou na Facebooku, a kteří mají mobilní telefony a těch 2 000 nebo 3 000 euro potřebných, aby se mohli na takovou cestu vydat.“

I Západní rozvojová pomoc by mohla k příští migrační krizi přispět, tvrdí Smith. „Je to hrozný paradox,“ řekl s dodatkem: „Rozvojová pomoc, se kterou to zkoušíme skoro 60 let. Ale má ta nějaký úspěch?“

Smith odmítající pohraniční styl amerického prezidenta Trumpa říká: „Musíme se podívat na mohutnost toho problému, kdy v současnosti máme tak 200 000 Afričanů cestující ročně, ale až jich budeme mít deset milionů, tak to neudržíme.“

„Nechceme být nadále obklopeni jen ostnatým drátem,“ dodal.

Smith není jediným expertem varujícím před budoucí migrační krizí původem z Afriky. V září rakouská zpravodajská pobočka ozbrojených sil vydala v oficiálním armádním magazínu zprávu tvrdící, že do Evropy z Afriky by v příštích několika desetiletích mohly kvůli explozivnímu růstu populace směřovat miliony migrantů.

Někteří, jako předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker naopak vítají výhled na ty miliony afrických migrantů. Juncker argumentuje, že Evropa bude „ztracená“, pokud zákonodárci nenajdou způsob, jak migrantům zpřístupnit legální vstup.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+33 # josh (xy) 2018-02-10 18:22
Makrela a její hosté


oni nás i naše dějiny převálcují...od kaz, že se nejedná o fotomonáž www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2018-02-11 00:54
Mezi nízkými čely inkluzka vyniká s jidiš ponorkami knesetu zadarmo a z téhož důvodu zlikvidované řecko jejich nákupem ekonomicky. Něco je blbě?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2018-02-12 04:39
Julius Caesar nebyl zadny [...], ale bily Riman! To neokecaji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Vladimír57 2018-02-10 18:44
Stephen Smith rozvojovou pomoc znevažuje, ale ostnatý plot odmítá. Takové chytrolíny mám rád.
Já osobně neříkám tak, ani tak, ale na má slova dojde!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2018-02-10 22:09
Zdravím vás oba:), ta závěrečná věta mě teda dostala:
"Juncker argumentuje, že Evropa bude „ztracená“, pokud zákonodárci nenajdou způsob, jak migrantům zpřístupnit legální vstup." Proboha, ať už na toho degeneráta někdo hodí síť.

V celé historii lidstva vidíme stejný vzorec, opakující se s matematickou neúprosností - společnost, v níž lidé žijí jen pro sebe je odsouzena k zániku.
Společnost egoistů je věčným zdrojem otroků a je hnojivem pod kořeny cizích "mesiášských projektů".
Co je to chalifát? - Shromáždění šílených divochů, úplný nýmand, pokud jde o technický pokrok.
Co je moderní Evropa? - Kolos v každém slova smyslu, vědecko-technic ko-výrobní gigant ...
Co vidíme jako výsledek? - Arabští starostové evropských měst. Arabská většina v těchto městech. A skutečnost, že jméno "Mohamed" se stalo nejoblíbenějším jménem novorozených chlapců v některých evropských městech.
Proč zjevně vyhraje chalifát, který zaplavuje západní Evropu?
A proč se západní Evropa stala paralyzovaným slonem pohlceným termity?
Odpověď je, že společnosti egoistů, ve kterých lidé žijí pouze pro sebe - jsou odsouzeny se stát otroky společností, které žijí svou "velkou misí".
Pokud nemáte svůj "mesiášský oheň", připravte se předem, že bude přinesen zvenčí.
A ti, kteří ho přinesou, nebudou váhat uvalit na vás jho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír57 2018-02-11 06:14
Ožralého psychopata z poslední věty snad netřeba ani zmiňovat, v každé byť jen trochu normální společnosti už by dávno seděl minimálně ve vytapecírované místnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # .lak 2018-02-10 19:02
Co furt mají s tou prací korporátníci se zakázkovými žvástaly. Nikdy ocenění k něčemu sociopatickými molochy k životu nebude ale jen devastu ždímaných obětí makyladoras. Ale práce práce práce a oni budou vexlovat produkty fema lágrů do světa ne? Stejně jako od debilního školství zaprodanců produkce otroků světoobčanům. Ten pindostan si pořád agentůrou bilderberg formátuje křoví bruselu s pod národníky pod lokajníky ale většina obyvatel jim už nevěří ani pozdravení natož od nich dobrý den, tak nato od nich zapomeňte naprosto. Ať si je dovezou na volstrýt budou tam mít víc dealerů s největším prodejem drog na km2 což už je i teď ale možná laciněji.

Z NWOO
Doporučuji přijímat milión uprchlíků na placenou služební cestu denně. Práci už si s divnými vembloudy najdou. Tolik je přírustek obyvatel na kontinentu slunce a blahobytu (oproti území s klerofašistický mi šmejdy a odjakživa hlupáckými dráby) se surovinami a energetickými potenciály do území bez surovin, energií, s půlročním vegetačním klidem a zimou + dluhových otroctví dětí a života na nich a které respektive nejsou, parazity.

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Vít 2018-02-10 21:43
Záplava migrantů je výsledkem pojetí vládychtivých vip molochů moci, jak vládnout nad planetou. Zničili postupně mnoho zemí, Evropa je ale tou, kde se položí měna a potom miliony migrantů povalí ty, co je sem přivedli. Bude to právě několik nejbohatších rodin, které drží ohromné majetky ukradené Mým dětem, které budou muset čelit rozvrácení svých korporací a vyplenění jejich majetků do posledního zrna. Až se jižané přesvědčí, že majetek korporací je zcela rozebrán, vrátí se zpět do svých prastarých vlastí. To, co tito bohatí zaseli, budou sklízet. Sklidí však ti, kteří byli pozváni, neboť jenom u těch, kteří zvali, je bohatství. Nikde jinde není. To znamená, že budou rozebrány všechny sklady všude, kde se nacházejí a je tam něco, co se dá sníst nebo vyměnit za jídlo. Poté se bude dav příchozích vyskytovat v chrámech, které jsou nyní již natolik znesvěcené, že tam nemohu být. Fary budou vypleněny a faráři vyhnáni. Nakonec padne Řím včele s Vatikánem, který bude pleněn tak, jak se nikomu ani nezdálo. František uteče brzy po smrti Benedikta, protože se bude bát těch, které pozval.

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # josh (xy) 2018-02-10 22:43
Vidím otče, žes dostal vycházky;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # fabulist detergent 2018-02-11 12:46
konecne sa nemci prebudzaju
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2018-02-11 14:55
Pokud je pravda že v roce 2020 což je za pár bude ve věkové skupině 18-35 vyrovnaný počet s islamisty tak vzhledem k jejich vitální plodnosti a naprostému přečíslení v mateřských školkách čekejme přejmenování německa třeba na novou arábii nad bonem a druhý tahoun eu frantíci jsou na tom obdobně s tříletým? vyjímečným stavem a možná tam mají ohnivější osadníky či jim nedávají tak velké dovolenkové palmáre.
www.nwoo.org/.../#comments
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaris 2018-02-12 04:42
Laku, jestli s tim Nemci neco neudelaji, a to co nejdriv, tak bile hrde Nemecko konci. To je plan chazaru jako pomsta za II.sv.valku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás