Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNěmecko odhaleno jako největší porušovatel pravidel EU

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Německo odhaleno jako největší porušovatel pravidel EU

Německo je největší porušovatel pravidel Evropské unie, bylo odhaleno zrovna, když tento blok hrozí sankcemi Británii po Brexitu a Maďarsku za odmítání nucených migračních kvót.

Vláda Angely Merkel v současnosti čelí 74 řízením kvůli porušení pravidel opomenutím rychle a přiměřeně realizovat pravidla EU do německého práva, odhalují nová čísla přiznaná německým ministerstvem hospodářství.

„Už nejsme ve třídě za vzor dávaný primus – jme někde na dně třídy,“ řekl Handelsblatt politik strany Zelených Markus Tressel poté, co si jeho strana tato data od ministerstva vyžádala.

„Vláda si v zavádění směrnic EU do národního práva vede mizerně, zvláště v oblastech dopravy a životního prostředí,“ dodal pan Tressel.

Poslední dostupná čísla z EU z konce roku 2016 podporují tato čísla od ministerstva hospodářství, kdy Německo ukazují jako jednoho z nejhorších porušovatelů spolu se Španělskem, Belgií, Portugalskem, Řeckem a Francií v těsném závěsu za ním.

Mezi tím si Británie vede v plném a včasném zavádění regulací EU relativně dobře, kdy se řadí na 14 místo v seznamu, i když se připravuje tento blok opustit. Estonsko, Malta a Dánsko jsou ty nejvíce vyhovující.

Německá vláda a její ministr financí Wolfgang Schäuble prosluli tím, jak tlačili na potrestání Řecka za porušování pravidel během jeho ekonomické krize, což vedlo k tomu, že nad touto zemí v podstatě nuceně vládla nevolená vláda technokratů včetně byrokratů z EU.

EU rovněž v současnosti tlačí na potrestání Polska a Maďarska za odmítání přijmout tisíce migrantů podle systému migračních kvót tohoto bloku, které bylo protlačeny evropským parlamentem i přes opozici východních zemí.

EU opakovaně hrozila politickými a finančními „důsledky“ pro členské státy za odmítání přijímat migranty, když je obviňuje, že tím zrazují „evropské hodnoty“.

Rovněž pohrozila invokací Článku 7 proti Polsku, čímž by tuto zemi mohla zbavit privilegia hlasování, za realizaci justičních reforem.

A zrovna tento týden unikly z EU dokumenty ukazující, že tento blok provádí kroky k získání bezprecedentních pravomocí, aby mohl trestat Británii během tzv. ‚přechodného období‘ Brexitu.

Blok chce mít možnost pro Británii neumožňovat jí lety, suspendovat přístup na jednotný trh a uvalovat obchodní tarify, bude-li to vnímat jako porušení pravidel během dvouletého období.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-10 # balwan 2018-02-10 11:25 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # .lak 2018-02-10 11:57
Budoucnost mají ti kteří se nenechají atomizovat viz rusko, čína. Logika říká že s agentůrou bilderberg křoví v bruselu a cestovkou dvou kontinentů je to bota.
Z NWOO
Doporučuji přijímat milión uprchlíků na placenou služební cestu denně. Práci už si s divnými vembloudy najdou. Tolik je přírustek obyvatel na kontinentu slunce a blahobytu (oproti území s klerofašistický mi šmejdy a odjakživa hlupáckými dráby) se surovinami a energetickými potenciály do území bez surovin, energií, s půlročním vegetačním klidem a zimou + dluhových otroctví dětí a života na nich a které respektive nejsou, parazity.

To československo takřka soběstačné mělo něco do sebe na suverenitu i na bezpečnost před kolonialisty žijícími na dluh i koloniální úžery kdy to pro kapitálové žrouty příliš neplatí. Mohla by se obnovit spolupráce ve federaci s ruskem. Současné spolčení lavírujících a nyní často fašizujícími tendencemi diktátů v úpadcích nemá ani perspektivu ani model přínosů komukoliv jakkoliv a je na místě jim zamávat.
Odehnáním lovených ze stáda vlky a to jim hodně křivdím s porovnáním molochů trhu trhů. A v tomto srovnání tedy EU je prostě jen nálepka která zastřešující kolektiv? nejenže nedělá ale pumpují do společnosti islamisty takřka a dnes i jo pod tlakem s následky již zřetelně viditelnými s 22 000? no gou zónami. Nějak mi to avizuje babylon s mýtickým koncem.
_________________________
Spíš v tom jede deep state "ziskovců. A neviditelná ruka trhu vymařovačů devastovačů vyprzňovačů znásilňovačů a vrtošivých [...]ů s podlokajníky potěmkinovi vesnice hukarů blbostí a osobních profitů podloudných a kradmých. Kdybych rozšířil slovník o pejorativní výrazy zřetelně osvětlující hejble mohl bych pokračovat směnu, Ale zadarmo a i s konvencí tkz. bontónu a korektnosti která až tak zase na místě není si trhnu nohou a vy můžete taky jelikož / blahoslavení chudí duchem, ňamtaři a mlaskoni bez budoucnosti a klidu vědomí věcí příštích ve rvačce o ohlodanou kost. Kde není morálka není kultura, civilizace a ani rozvoj statků jakýchkoliv včetně jistot a v tom byl socialismus na úrovni komunismu proti současné nazvané etapě kasínového kapitalismu témeř kanibalismu s naprosto diletantskými fachidioty politické scény demo kradtůrníků výběru deformovanými formanty dluhového systému letadla kořistníků rádoby imperiálních choutek vlády světoobčanů větve zdegenerovaných hovniválů a kopírujíci situačně stavy společnosí hlupáctvím a stavu ubožáčků pod obraz boží kontrastem malostí, mrzkostí i zmary a devasty tyjoretiků retard.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # John Maxwell 2018-02-10 12:09
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # John Pitralon 2018-02-10 13:35
Problém je, že havlující egomaniaci hadrákového puče nijak neřeší kulturní úroveň natož budoucnost národa nebo morálku, ale naopak klidně vyvekslují vlastní zemi za chazar dolar a chalifát euro a to samozřejmě i s ostatními lidmi a s veškerými veřejnými statky a zdroji. Vesele za nadšeného havlování to všechno předávají infiltrátům západní černé šlechty...

"Občané požadují ukončit tunel vodárny a vrátit vodu do rukou obcí!"
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Janinna 2018-02-10 15:49
Ahojte laku a Johnové:) - nevím zda jste četli, dost dobrý článek, "přátelský dopis" havlostoce:
echo24.cz/.../...
Tuhle bitvu nemůžete vyhrát.
"Rádi tvrdíte, že je něco „neudržitelné“.
Neudržitelné bývají věci, které společnost většinově uznává, ale vy s nimi nesouhlasíte.
Neudržitelná je tradiční rodina, kulturní a náboženská homogenita, pomlázka na Velikonoce i roztleskávačky na startu formule 1. Tisíc malých „neudržitelných “ věcí, v zásadě blbostí, ale každá kultura je jen nahloučením tisíců těchto „blbostí“.
A lidé o ni nechtějí přijít.

Když se v londýnském metru přestane říkat „ladies and gentlemen“, aby to neuráželo ostatní gendery, na život lidí to nemá dopad, ale intuitivně cítí, že se pod povrchem něco děje, že zarývají nehty do povrchu, ale jejich svět přesto mizí v nenávratnu.
Vy nikdy neřeknete, že se vám něco nelíbí, vy řeknete, že je to „neudržitelné“. .....
Myslíte si, že když vyjedete za Prahu, uspořádáte besedu a „všechno jim to vysvětlíte“, tak "je" zmodernizujete.
Ale "oni" nejsou žádní černoši z buše, kterým nabídnete blyštivé korálky a "oni" před vámi padnou na zadek.
Naše společnost je velmi rovnostářská, do sálu vám přijdou lidé, kteří se materiálně mají možná lépe než vy.
Prostě s vámi jen nesouhlasí, to je vše. Musíte se s tím naučit žít."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2018-02-10 18:51
Ahoj Janni ...všici ...
Já se začet dneska do Petra Žantovskýho na pl. ohledně Rady pro rozhlas a televizi docela dobrý počtení ....nestíhám číst všechno :)) asi najmu předčítavačku :))

Děje se toho opravdu hodně ... krysy řvou div si držky neroztrhnou a přitom se chvástaj jak jsou dobří no a přitom jim ta demokracie chcípá čím dál rychleji a přesně je to neudržitelné ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2018-02-10 20:32
Ahoj Johne, taky nestíhám, nejsi sám:)) Teď zrovna čtu, že ten izraelský pilot v nemocnici zemřel, to bude ještě zajímavé.
Tohle jsi četl?:
Drahošova družina už myslí na odvetu.
Poslankyně TOP09 Helena Landgšádová už vystoupila s návrhem na cenzurování soukromých emailů. Je to požadavek nemravný, ale nikoliv nerealizovateln ý. Provozovatelé velkých emailových služeb (Google, Seznam a další) mají nástroje pro automatickou kontrolu obsahu emailů. Je dobře myslitelné, že zprávy obsahující např. slovo „Drahoš“ nebo „imigrace“ by byly automaticky odmazávány. Je také myslitelné, že na rozesílání řetězových emailů budou extenzivním způsobem aplikována pravidla nového Evropského nařízení o ochraně osobních údajů.
Že by se současná generace politiků a intelektuálů postavila proti prolamování listovního tajemství pod záminkou „ochrany demokracie přes ruským vlivem,“ s tím nemůžeme počítat ani okrajově.
Naopak je dobře představitelné trestní stíhání odesílatelů.
protiproud.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2018-02-10 20:45
Plíží se plíží ještě horší než komunisti , dávno monitorují všechno, proto ten jekot o volbách a po volbách ,už jsem psal, že budou vymýšlet i nemyslitelné safra , a co po volbách v RF .... mrákoty ,histerie ... válka ?!
Jsou z toho obavy ... pač mě antivir začíná blokovat stránky a diktuje co smím a nesmím sledovat.No ale vše se dá vyřešit ...
**
Doplnění ....
Neni ani den a už Izrael žádá aby RF uklidnilo situaci né UssA, ale RF :)) jak jsem vytušil drahý šroty se Izraeli nakupovat znova nechce ...
Média: Izrael požádal Rusko, aby pomohlo deeskalovat situaci v Sýrii

Izrael se obrátil na Rusko, aby napomohlo deeskalaci napětí na hranici se Sýrií, kde byl sestřelen íránský dron a izraelský bitevní letoun, útočící proti cílům na syrském území, píše web Ynetnews.com.

Web tvrdí, že v poslání, které bylo předáno do Moskvy, izraelské úřady tvrdí, že usilují o co možná nejrychlejší vyřešení pohraničního incidentu a že dnešní události opět dosvědčují hrozbu íránské vojenské přítomnosti v Sýrii.
„Izrael požádal o naléhavý zásah Ruska, aby nedošlo k eskalaci na severu. Výzva byla jedním z výsledků naléhavé porady, kterou provedli dnes ráno premiér, ministr obrany a zástupci vojenského a politického vedení země," píše web.
„Izrael dal najevo ruské straně, že (…) by preferoval, aby byl dnešní incident vyčerpán, a nemá zájem na další eskalaci napětí," stojí v publikaci.

cz.[...]news.com/p olitika/2018021 06761580-izrael -rusko-deeskaac e-syrie/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Janinna 2018-02-11 01:35
Putinovo "NĚT" Izraeli:
literarky.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John Pitralon 2018-02-10 21:03
Gabal s Langšádlovou vždycky vystoupí s nějakým protiústavním nesmyslem... Podle principů Ústavy, které si napatlali sami havloidi, musí stát naopak chránit svobodu projevu a bránit politické cenzuře. Protože samozřejmě nelze omezovat tok informací k voliči - a to ještě na základě nějaké libovůle nebo pomatenosti mocipánů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jaris 2018-02-10 12:02
Zdravim Smrtaku. Vracim se k virtuozovi na balalajku. Neuveritelne, jak muze znit jako mala harfa.
Na oplatku take posilam peknou muziku - tentokrat nadherny zvuk barokni altove zobcove fletny. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # r.m. 2018-02-10 16:10
.laku, ukážu ti brýle pana Drahoše

Intel ukázal chytré brýle, které vypadají… jako normální brýle. Například oproti slavným Google Glass jde v tomto ohledu o pokrok. Intel Vaunt se propojují s chytrým telefonem a zobrazují informace. Pravá nožička brýlí obsahuje laserový projektor VCSEL promítající obraz do zrcátka na sklíčku. Odraz míří do sítnice. Rozlišení obrazu je 400 × 150 pixelů. Intel se s Vauntem prozatím na trh nechystá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2018-02-10 16:18
:)) a byly mu prdlajs platné:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # .lak 2018-02-10 16:20
Kdyby pozřel houbičku mohl poletovat. Takle může betonovat. www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2018-02-10 20:26
pro něj uleželou od nádobí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2018-02-10 16:12
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Vít 2018-02-10 17:54
Pravidla života jsou jaká ? Novely novel snad ? Miliony norem snad ? Příkazy a zákazy memorand EU, církví či církví z CIA a dalších zkrytých loutkařů ? Víte vy vůbec jak se máte chovat a co máte dělat, abyste přežili a s vámi přežila vaše pokolení ? Co k tomu řeknete ? Buď budete živí, neživí nebo na odpočinku bez energie. Pouze s energií hmoty. Pokud se podíváte na oblohu přes astronomické dalekohledy, co vidíte ve viditelném světle ? Kamení ? Žhavé kamení ? Světlo žhavých kamenů ? Žhavé koule ? Žhavý prach ? Vidíte i to, co žhavé není ? Víte vůbec co to je ? Víte jakou to, co nevidíte má zbytkovou teplotu ? Tak vězte, že taková je teplota zkamenělých Duší na odpočinku. Teplota reliktního záření se tomu říká. Pokud ale někdo se stává nemrtvým, je v něm podlost taková, že energii podlosti bude muset zase vracet do plusu. Až bude zase na odpočinku s teplotou reliktního záření, zvážíme, zda potřebujeme, aby z toho odpočinku vstal, či nikoliv. To, že přijal podlost za svého života znamenalo, že zmařil životy mnoha Mých dětí a nakonec i Můj a celého Vesmíru. To, co zůstalo naživu, je jenom planeta Země. Ta ale žije ještě na úrovni elektřiny, tepla a světla. Dříve žila na úrovni lásky. Co to je láska, mnozí již pochopili. Znamená množství ctností muže a ženy, aby mohli žít jako lidé a plodit živé děti. Láska je cit, který oživuje. Proto lze oživit pouze ty, kteří mají ctnosti, aby se do nich ten druhý mohl zamilovat. Pak muž a žena jsou jedním člověkem. Jako muže a ženu jsem vás stvořil. Pokud chce nějaké LBGT do života, pak musí být mužem, do kterého se zamiluje ctnostná žena. On sám nesmí mít v sobě žádnou podlost, jinak ho žena odmítne. Ti, co mají úchylky všeho druhu nejsou ctnostní, ale úchylní. Jsou to zvířata nebo neživí v živých tělech. Tato neshoda s tím, jak by to mělo být, nyní skončí. Prožili jste si to, co jste psali do Knihy knih. Vaše víra v to, že jste Adam a máte za ženu svoje žebro a říkáte jí mužena, se nyní projevuje ve všech sférách vašich životů. Víra v hlouposti vás dostala, proto si ji žijete. Váš podivný LBGT systém není lidem vlastní. Lidé jsou Mé děti a vy, kteří se skrýváte v jejich tělech s tím, že jim lžete ze svých státních systémů, půjdete nyní tam, kde je vaše místo. To, co jste si trpělivě vymodlili s vervou sobě vlastní, tím budete. Ano, vypálil jsem vás jednou ohněm v Sodomě a v Gomoře. To ale bylo málo, protože ta těla, která nejsou vaše, przníte neskutečným způsobem dál. To již nedovolím. Člověk má vypadat jako člověk a ten, který si myslí, že se bude množit tak, jako se množí jednobuňěčné organismy, patří do hoven. Amen.

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2018-02-10 18:48
Henochu ty rosteš)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Vít 2018-02-10 19:20
Henoch je Můj Syn. Pokud řekl Amen, víš vůbec co to znamená ? Já a Má rodina znamená Nejsvětější, čili oživující Trojci. Světit znamená svítit. Svítit se dá ale různou intenzitou. Intenzita Mého Světla je ale oživující. Snad víš, jak se této energii říká. Je to Světlo Mé rodiny a světlo žárovky není tím světlem, ale světlem elektřiny. Amen.
A znamená shůry dáno
m znamená Matka
e znamená nenarozené Dítě
n znamená Muž

Amen je náš podpis. Podpis Nejsvětější Trojce.
Když jsem zemřel, Můj Syn Mne dokázal zase oživit. Musel ale mít svou rodinu, neboť láska, která proudí mezi mužem, ženou a jejich dětmi je tím světlem, které Mi vrátilo život.

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-02-11 15:06
Amen, do kamen kámen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2018-02-10 19:33
SociopatieCitace:
patří do hoven. Amen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Vít 2018-02-10 21:51
Neboj se, hovna budou i z tebe. Sám se nazýváš tak, že budeš povýšen na hovna. Ta jsou živá, laku.

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2018-02-10 21:59
Nevěš se mne parazite a fekále.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John Maxwell 2018-02-10 22:02
Vše se dá vyřešit ... ale nejdřív si vem pilule sedmi-lháři ,zas máš recidivu v absenci léků ,pak opusť pokoj sestřiček a vrať klíč ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Vít 2018-02-11 15:03
Pochopíš jenom jedno, laku a Maxwelli. A to co pochopíš nebude tím, co chápou lidé.

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2018-02-11 17:04
Poblióne pohrdáš, vyhrožuješ zcela v souladu destrukce, stvůro odporná.
Ze zvědavce popis nad/daných
dnes 16:37
Jen trpělivost a malé dávkování
Reagovat ›
Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.? Reakce na 362439
Lidem denodenně oblbovaným svatošmejdskou propagandou je potřeba trpělivě vysvětlovat, že kostely nebyly stavěny pro dobro lidí prostých, ale pro moc šmejdů. A nechat jim čas na promyšlení, neboť se některým lidem po takovém sdělení zablokuje vnímání.

Příště pokračovat, pokud s Vámi ještě budou mluvit:
Války nepadaly s nebe, ale organizovali je lidské zrůdy převážně svatošmejdské strategie pro růst moci a zdrojů, a ukojení své chorobné šílenosti a pohrdání gojimy.

Jindy zase: Hlavní sdělovací prostředky dnes ovládají dědici těchto šmejdů, a ti samí působí zlo a oblbování po celé Zemi.

Spasitel a mnoho sdělení hlavního proudu je podvod. Pro přežití svých genů, potomků, strach pomyslet nepostačí.
Lidé potřebují chápat děje, lsti a mocenské zlo, aby se mohli přiměřeně rozhodovat.

Lidé si zatím, i když xxdo-fašisty u každého kliku šmírováni, mohou vyhledávat a promýšlet různé informace, tak proč je nepodpořit v pochopení situace?

362447
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-02-11 18:31
Pátá Mojžíšova má skoro vždycky úderný textíky ))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2018-02-10 20:14
varování Evropské komise, že řidiči z třetích zemí (jako by byla Británie a ČR po odchodu z EU) budou potřebovat pro cestu do EU zvláštní atestaci, Je to dokument Evropské komise z 19. ledna 2018:
ec.europa.eu/.../...
upatlaná a smradlavá pomsta malých ukřivděných přizdisráčů, původní Evropa měla filozofii netlačit nikoho do kouta, aby nemusel kousat a fungovalo to, moc v ní uchvátila podivná galérka nízkých čel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2018-02-10 22:50
Nic se nejí tak horké jak se uvaří ..... tj. oni jsou závislí na import/export jinač si tam ty přidaný hodnoty můžou namalovat na zeď .... nebude-li západ nezmoknem pojede se na východ nejsou jediní na světě ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás