Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMuž postavil repliku Velké pyramidy a uvnitř se začali dít velice zvláštní věci

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Muž postavil repliku Velké pyramidy a uvnitř se začali dít velice zvláštní věci

Když Jim Onan náhodou narazil na univerzitní studii o potenciálu staroegyptských pyramid posílit energetické síly, byl tím tak uchvácen, že podrobil tvrzení této studie testům.

Když se pustil do svých amatérských experimentů, tak si ani nedovedl představit tu příšernou, leč úžasnou cestu, kterou měl zažít.

Aby Onan tuto teorii otestoval, tak nejdříve postavil četné malé pyramidy a umístil je na strategická místa svého domu. Návštěvníci a členové rodiny okamžitě začali zažívat podivné pocity, kdy položili ruce nad ty tehdy ještě malé konstrukce a říkali, že ty pyramidy by nejspíš nějakou energii vyzařovat mohly.

To rozdráždilo Onanovu zvědavost a tak se rozhodl, že bude se svými pokusy ambicióznější. Na svém zadním dvorku postavil ohromnou pyramidu třináct stop (4 m) vysokou a pozval svého syna – botanika – aby tam pěstoval nějaké rostliny. Ohromující bylo zjištění, že ty rostliny uvnitř pyramid rostou v průměru třikrát větší než ty pěstované mimo tyto konstrukce.

Onan byl ohromen silou těchto konstrukcí, kterou zjevně rozpoutávaly, a rozhodl se k odvážnému kroku, přestavět svůj rodinný dům do tvaru pyramidy. Ten dům byl postaven od základů a jeho konstrukce perfektně zrcadlila konstrukci Velké pyramidy v Gize, jen v měřítku jedné devítiny rozměrů originálu.

Zatímco stavba probíhala, nastala jiná mimořádná věc. Uprostřed podlahy uvnitř domu začaly pronikat bubliny neustále proudící pramenité vody. To bylo obzvláště překvapivé, protože stavebníci neměli žádné předchozí náznaky, že by k něčemu takovému mohlo dojít, což Onana vedlo k přesvědčení, že to byla samotná konstrukce pyramidy, co způsobilo tu kondenzaci vody.

Ještě bizarnější bylo, když se jeden ze stavebních dělníků na staveništi rozhodl nabrat si trochu té záhadně se objevivší pramenité vody a napít se jí. Tvrdil, že kdykoliv se té vody napil, tak zjistil, že mu výrazně klesl tlak. Onan si pomyslel, že to stojí za přezkoumání a pozval další lidi, ať se z toho pramene také napijí. K jeho úžasu se vraceli s tvrzením, že jim to vyléčilo spousty různých potíží.

Ač mnozí ta tvrzení zavrhují, že to není nic než placebo efekt, tak jsou Onanovy zkušenosti s pyramidálními konstrukcemi určitě zajímavé. Ač se moderní lidé ještě budou muset dopídit k plnému významu pyramid stavěných pradávnými Egypťany, tak možná Onanovy náhodné experimenty už světu dávají předběžný náhled na to, jaké neuvěřitelné objevy v budoucnu Egyptologové ještě udělají.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+28 # josh (xy) 2018-02-10 11:06
Ohromující bylo zjištění, že ty rostliny uvnitř pyramid rostou v průměru třikrát větší než ty pěstované mimo tyto konstrukce.....aby jej děti nakonec zázračně nepřerostly.
Ale jinak. Dlouho se psal o skutečnosti broušení žiletek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Popo 2018-02-10 11:37
Citace:
Dlouho se psal o skutečnosti broušení žiletek.
Zaujímavý a plne funkčný (overené) fenomén. V Čechách je to aj patentované - www.geozony.sk/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # olinka215 2018-02-10 11:52
Mám s pyramidami docela zajímavé zkušenosti=)))
Doma jich mám několik,ale nejvíc si cením šungitové pyramidy. Tu používám na odstínění wifi a musím říct, že od té doby, co ji mám, tak mnohem lépe spím=)) Také kytky, které jsou v jejím dosahu, jsou vitální i během zimy a celkově velice dobře prospívají.
Mám i žulovou, pískovcovou a orgonitovou pyramidu - ty jsem se naučila vyrábět a obdarovávám jimi přátele=)))
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Janinna 2018-02-10 14:26
Energie "Ra", která vychází z pyramidy je jednou z nejdůležitějšíc h pyramidových kvalit pro lidské tělo. Tento typ energie má ohromující účinky.
I v přírodě se vyskytují místa s přirozeným únikem energie.
Taková místa naši moudří předci nazývali - "místa síly" = Místa síly způsobují efekt tzv. "zpomalení biologického času".
"Tento efekt je jedním z výrazných pozitivních stimulů, který vede ke zlepšení zdravotního stavu, velmi rychlému nárůstu životní energie a zlepšení psychických schopností.
Struktura správně postavené pyramidy se naváže na energetický částicový proud, který vyvěrá z jádra Země a který má velmi příznivý vliv na zdraví a lidskou energetickou strukturu včetně obnovení správné funkce metabolismu".

Je naprosto pochopitelné, že pro člověka "dnešního ražení" setkání s čímkoliv neznámým musí být šokující, senzační.
Navíc celá naše společnost je masivně "krmena" nesmysly o výjimečnosti nynější populace.
Že se nějaká civilizace vydala úplně jinou cestou než ta naše? - nemyslitelné!
Nejen vědátoři = převážně ty ″rozhodující páky″, spolu s vládami, buď nejsou schopni akceptovat skutečnost, že před touto civilizací mohly být jiné, na podstatně rozdílné úrovni - záměrně se vyhýbám označení na daleko vyšší úrovni - nebo, stejně jako dříve církevníci, ......si z toho udělali soukromý byznys.

Průzkum klíčových pyramid na celé planetě odhalil, že jde o důmyslné harmonické struktury, které nejenom zrcadlí pozice planet a hvězdných systémů, ale současně napodobují harmonii čaker lidského těla.
Každý kámen uvnitř Velké pyramidy je naladěn na specifickou frekvenci nebo tón.
Sarkofág v centru Velké pyramidy vibruje na frekvenci tlukotu lidského srdce.
Šlo o prapradávnou kulturu, které se nejen podařilo rozluštit genetický kód, ale zmocnila se klíčů k fyzikálnímu spektru, k antické "vyšší fyzice světla"........ Tedy toho, co se vypravil hledat dávný Gilgameš do ztraceného "Města bohů". Toho, co chtěl najít v tunelech pod "horou Ma-šu" v pouštní oblasti.
P.S.
tématu pyramid se hodně věnuje Valerij Uvarov, který se nechal slyšet, že lidé vůbec netuší, co všechno se za pyramidami jako historickými reáliemi zde na Zemi, a za pyramidou obecně jako topologickým vícedimenzionál ním tělesem, skrývá.
(Projekt Gilgameš).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Aliance 2018-02-10 17:37
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # josh (xy) 2018-02-10 17:40
Magické místo, kde se nabijete energií na celý rokcestovani.idnes.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2018-02-10 19:53
:)) ano, hodně chrámů, kostelů, klášterů,.... se stavěly na "místech síly".
Byla to posvátná místa "pohanů", našich předků, kde zapalovali očistné ohně, tančili posvátné tance, uctívali své Bohy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # julius 2018-02-10 11:10
No me onan.. tedy take dava silu ale nepredpokladam ze by se to dostavalo do pramenitych vod :-D Podivejte to je zase takove bacani do hlavicky nejprve vedci pak experimentatori a kdyz to nepomuze prijdou na radu amateri. To jsem zvedav co prijde dal :-D :-D Rozhodne tehle cicovine neverim ani nahodou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Popo 2018-02-10 11:33
Cituji julius:
Rozhodne tehle cicovine neverim ani nahodou.
Jak typické u človeka ktorý k svojmu vývoju vo svojom živote používá len mysel...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # josh (xy) 2018-02-10 11:38
Náhodooooou...n ěkdo si hned dělá z podobného živnost;)

...a dokonce je i rezebiratelná..;)
Pyramida odvodňuje a působí proti bakteriím a virům. Zvyšuje vitální energii potravin, bylinek, doplňků potravy, esenciálních olejů, apod. Energeticky nabíjí a harmonizuje vodu, nabíjí a programuje krystaly a šperky. Dle slavného patentu pana ing. Drbala přihlášeného v roce 1949 brousí žiletky. Také ionizuje molekuly vzduchu v prostředí.www.pramen-zdravi.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Popo 2018-02-10 12:16
Citace:
Také ionizuje molekuly vzduchu v prostředí.
Priatelu pyramída neionizuje ale fokusuje a nie "V" prostredí ale "Z" prostredia. Funguje ako lupa - čím je večia, tým viac toho zkoncentruje...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # eli 2018-02-10 12:28
Mas v tom nemaly zmatok Popo. Spravny vyraz, Ionizuje vzduch, vodu, podu atd. Ide o elektrolyticky proces (proces podobny aky prebieha v elektrolyte baterky). Voda je v podstate elektricky vodic (obsahuje rozpustene mineraly), ktory v magnetickom poli produkuje elektricky naboj, tento naboj ju ionizuje ( 21stoleti.cz/.../... )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Popo 2018-02-10 12:38
Cituji eli:
Mas v tom nemaly zmatok Popo.
Tak to som tomu aj tentokrát naozaj úprimne rád. Zjavne len pre tie zmätky ktoré v tom mám mám tú elektrickú energiu z okolitého prostredia kdekolvek a kedykolvek úmerne svojim potrebám zadarmo. Ako dobré a spravodlivé je to keď každý z nás vo svojom živote máme len to čo si zaslúžíme - v tejto veci ty tie svoje krásné teorie, ja len tú svoju funkčnú mobilnú "elektráreň"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-02-11 22:00
Zaujimalo by ma trochu podrobnejsie o tom zdroji elektrickej energie, ak by ste mohli nieco prezradit. Dakujem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-12 05:29
Ale ano, čoto možem prezradiť. Zdrojom tej elektrickej energie je plazma krorá je vždy všadeprítomná.. .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-02-12 17:44
no tak dakujem ... :-) nie ze by to nemohla byt pravda, ale velmi ste ma nepresvedcili ... mohli by ste este nieco blizsie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-12 18:16
Priatelu človek na tomto svete nie je od toho aby niekoho presviedčal, presvedčenie kohokolvek by malo vychádzať z neho samého. Bližšie informácie k zariadeniu snáď už len - nebolo vyvýjane za komerčným účelom a bližšie technické podrobnosti k nemu uvolňované nebudú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-02-12 18:27
škoda teda ... ale načo bolo teda to zariadenie vyvýjané? Podla mna je clovek na tomto svete presne na to, aby presviedcal ostatnych ... napr. aj o niecom, o com si mysli, ze sa aspon blizi ku vseobecnej pravde ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-12 18:42
Vývoj a rovnako tak jeho bezodplatne užívanie je umožnené výlučne len členom komunity. Presviedčanie má svoje základy postavené na viere, poznanie stojí na skúsenostiach - v preklade povedané to že niečomu verím ešte neznamená že to viem. Celé súčasné oficiálné vzdelávanie ľudstva je založené výlučne na presviedčaní - dôsledky toho hovoria už sáme za seba...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-02-12 19:03
Tí, ktorí majú na skúsenostiach vybudované svoje poznanie, by ho mali šíriť medzi ostatných ... inak budú ostatných presviedčať iba tí, ktorí veria ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-12 19:22
Pomáha sa len tým ktorý pomoc potrebujú, nikdy nie tým ktorý pomoc chcú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-02-12 19:31
pravda ... ale nebavili sme sa o pomoci ale o uceni ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-13 10:24
A nie je to to isté? Veď keď učím niekoho niečo robiť (vyrobiť) alebo učím ho ináč žiť nepomáham mu tím učením? Pomáhame (učíme) len tým (tých) ktorý to potrebujú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Peter 2018-02-13 17:02
a ktože je tu taký, ktorý sa už nepotrebuje učiť?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-13 18:13
Takých nie je problem ani tu nájsť - riadia sa len tým čo si myslia...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Vít 2018-02-10 15:20
Pyramidy nejsou nic jiného, než konzervanty mumií. Pokud do pyramidy vložíte nabalzamovanou mrtvolu, tak vám vydrží léta. Proto se nyní dá říci to, co tehdy říkali Ramsesové: " Pamatujte na věčnost" a nechali se pohřbít v pyramidě. Pyramidy nikdy nebyly postaveny, ale již existovaly v dobách, kdy na planetě nebyl kyslík, čili ani voda. Planeta byla žhavá jako Venuše a jedinou složkou její atmosféry byl vodík. Uhlík C6;12 tedy z uhlíkového podloží krystaloval jako diamant. Odtud ten tvar o velikosti hory. Dá se říci, že s příchodem kyslíku, který je těžší, než uhlík, nastala exploze a nejenom že došlo k zalití pevniny z uhlíku vodou, ale došlo i k tomu, že se podle chemických zákonů začaly vytvářet sloučeniny na bázi uhlíku, kyslíku, dusíku a vodíku a zároveň tyto pyramidy z průzračného uhlíku začaly kamenět. V období pěti sta let se chemie vody a prvků na povrchu planety natolik projevila, že zde byl možný začátek toho, co nazýváme životem ve všech možných podobách. Jádro planety bylo tvořeno železem již před potopou, ale nebyl zde patrný jeho pohyb. Ten byl zažehnut až se vznikem kyslíku. Kyslík vznikal pomalu, a to tak, že diamantové pyramidy rozkládaly světlo ze Slunce, kde probíhá termojaderná syntéza až na úroveň železa, na jednotlivé složky. Ty v polarizovaném světle daných frekvencí vytvářely nejprve vodík, potom do velkého množství vodíku zasvítilo uv záření a vodík se vzňal s prvním kyslíkem, který tehdy tímto způsobem vznikl. Pyramid bylo více, menší shořely na CO2, další byly pod povrchem a zkameněly se vznikem vody. Celá planeta se scvrkla do dnešní velikosti a další prvky se objevovaly již v jádru Země, kde začal život planety na úrovni sopek a tvorby ovzduší z hlubin Země. Tuto etapu prožil jenom Noe, tehdy neviditelný, pak viditelný i s celou svou rodinou. Před Noem byl život na planetě jenom v tom, čemu se říká Duše. Tělo je výsledkem těchto postupných procesů, kterým rozumí pouze lidé, nikoliv zvířata nebo umělé vip inteligence, zkrátka mafiáni.

Henoch, váš milovaný, či nenáviděný Duch Svatý. Chápete již, kdo jsem ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Takyjeden 2018-02-10 20:01
Henochu, Henochu. Na začátku jsem si myslel, že máš zvrácený smysl pro humor, potom si začal tlačit na pilu čím dál víc, no a teď už úplně chápu kdo jsi.
Pokaždé, když z tebe něco vypadne, okamžitě mě napadne jedna větička, kterou by si měl znát,"Blahoslav eni budiž chudí duchem ..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2018-02-10 20:20
Cituji Takyjeden:
Pokaždé, když z tebe něco vypadne, okamžitě mě napadne jedna větička, kterou by si měl znát,"Blahoslaveni budiž chudí duchem ..."
Pravdou je že "Henocha" (je absolutne jedno po akým nickom to tu chlapec tie svoje komedie hra) moc nemusím ale prestovšetko zjavne nemáš ani tú najmenšiu šajnu o tom o čom rozprávaš - hlavne že rozprávaš. Jak typická to potreba pre každeho zúfaleho "hrbáča"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Chosé 2018-02-11 19:38
Onan jsem Onan, ale málo,
kolečko se mi, v pyramidě polámalo :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás