Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSýrie sestřelila izraelské rakety útočící na civilisty

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Sýrie sestřelila izraelské rakety útočící na civilisty

Syrská armáda střílela na skupinu izraelských válečných letounů, které ve středu u Damašku údajně střílely na civilní i vojenské cíle.

Syrská oficiální tisková agentura SANA potvrdila, že jejich vojska reagovala na „novou izraelskou agresi“ sestřelením téměř všech izraelských raket.

Syrská armáda střílela na skupinu izraelských válečných letounů, které ve středu u Damašku údajně střílely na civilní i vojenské cíle.

Syrská oficiální tisková agentura SANA potvrdila, že jejich vojska reagovala na „novou izraelskou agresi“ sestřelením téměř všech izraelských raket.

Syrské ozbrojené síly nevyzradily žádné informace o obětech nebo škodách vzniklých v důsledku tohoto izraelského přepadu.

„Generální velitelství činí Izraelské ozbrojené síly plně odpovědné za nebezpečné důsledky jeho opakovaných agresivních a nevypočitatelných dobrodružství,“ uvádí se v prohlášení Syrské armády, které citovala Reuters.

Izraelské ozbrojené síly to odmítly komentovat s tvrzením, že na takové zprávy neodpovídají.

Sýrie Izrael obvinila z podobného útoku také 9. ledna, při němž rakety mířily na předsunutá vojenská stanoviště v oblasti Qutayfeh na venkově Damašku.

Izraelské letectvo už od počátku tohoto konfliktu útočilo na cíle v Sýrii. Tel Aviv tvrdí, že jeho útoky jsou zaměřené na libanonskou ozbrojenou skupinu Hezbollah, kterou považuje za teroristickou organizaci.

Damašek říká, že izraelské přepady porušují syrskou suverenitu a podvrací její úsilí o vytlačení Islámského státu a dalších extremistických skupin z této země.

Zdroj: rt.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+66 # John Maxwell 2018-02-09 10:53
Velmi dobře .... když je nenapadá UssA koalice z jedný strany tak zavolaj kriply z druhý ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Jaris 2018-02-09 10:58
Aby si chazar z Izraele neprisadil! Banda vsiva krvelacna!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # r.m. 2018-02-09 14:24
takhle vaří vodu zase na nás a Čulda jim to baští:
Každý den vycházejí najevo další šokující skutečnosti, včera například to, že britské řidičské průkazy nebudou po odchodu Británie z EU v Evropské unii platit. Totéž postihne po případném Czexitu i české řidiče - už nebudou moci z české zemičky jen ani do Bratislavy.
blisty.cz/.../...
Mezinárodní řidičské průkazy platily před Unií a budou platit i po ní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2018-02-09 19:02
Takto si to USA predstavujú v Sýrii budú jednať len s pozície sily a niekto ma tu obviňoval že som skeptik. Povedali to jasne

USA plánují jednat v Ženevě o Sýrii z pozice síly
© REUTERS/ Rodi Said
Politika
09:42 09.02.2018
USA hodlají vystupovat v mezinárodních jednáních o Sýrii v Ženevě z pozice síly, prohlásila oficiální mluvčí Pentagonu Dana Whiteová.
USA se nezúčastnily Kongresu pro národní dialog v Soči jako pozorovatel. Washington vyzýval k tomu, aby se i nadále soustředilo na ženevský proces o Sýrii.
„Naším cílem je zaručení toho, že naši diplomaté mohou hovořit z pozice síly v ženevském procesu. Budou to naši diplomaté, kdo v konečném důsledku rozhodne o tom, co se stane v Sýrii," řekla Whiteová na briefingu.

Podotkla, že USA podporují a budou i nadále podporovat Syrské demokratické síly v jejich boji se skupinou Islámský stát. Nevysvětlila přitom, jaké je spojení mezi bojem s IS, pod jehož záminkou se nacházejí američtí vojáci v Sýrii a pomáhají SDF, a ženevským procesem pod záštitou OSN, v jehož rámci jednají syrská vláda a opozice.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-25 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-09 11:42
Války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou prokletím naší doby. Jsou to hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem je zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.Stávajíc í mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému.

Je třeba ustavit nové oligarchy kteři by podporovali moje předstvy nového hlobálního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://[...].es /2018/01/budouc nost-globalniho -financniho-sys temu.html
V současnosti už má materiálně-tech nická základna světa takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy jako je omezení neproduktivních lidí, kteří už nepracují ale svými finančními požadavky vyssávaji vlády. Uk je na správné cestě, když nefinancuje důchodcům některá opatření, např. dialýzu. U nás by bylo třeba jako presidenta brzo dosadit prof. Drahoše, aby obohatil naší populaci o vysokoškoláky z arabských států a z Afriky, kteří vyznávají islám. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://[...].es/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivnémi lidmi, které je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 12:35
Uvedený komentář jsem nenapsal. Nevím kdo ho napsal pod mým jménem. S některými napsanými myšlenkami zásadně nesouhlasím. Prosím ignorujte tento komentář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # robrell 2018-02-09 13:59
Slibuji , že na základě prosby, budu od této doby ignorovat nejen uvedený komentář, ale veškeré další články a komentáře individua (není to nadávka) Miloslava Dědka. Jednoho či druhého.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dagmarenka 2018-02-09 17:36
Nikdo nemůže psát vaším jménem. Asi nevíte jak to tady funguje. Mám s tím zkušenosti - i když možná vlastní vinou, musela jsem změnit jméno nejen uživatelské ale i jméno a heslo. Takže to vím naprosto přesně. Ještě jednou opakuji " nikdo cizí memůže psát vaším jménem!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 20:32
Takže ten co píše mým jménem není cizí. Kdo to tedy může být?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # hatek 2018-02-10 08:57
Ale moze pisat jeho menom. Ak by ste chapali znakovej sade, ktora je na pozadi znakov vsetkych zemi, tak by ste vedeli, ze sa iste znaky opakuju. Kazda znakova sada ma svoje vyhody a nevyhody (ASCII, ANSI, UTF, ...).

Ak si porovnas obe mena Dedka cez comparator, zistis, ze sa znaky len vizualne podobaju. No nie su rovnake. Z pohladu registracie je to "akoze v poriadku" pretoze to nie su tie iste znaky.

Admini by si mali osetrit povolene vstupne znaky pre registrovanych uzivatelov. To je cely problem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2018-02-10 11:49
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Monika 2018-02-09 15:29
Prolhaný židovský Polák potřebuje s každé stranu jednu fláknout aby se probral až opět přicválá žebrat do Moskvy měl by to Putin osobně udělat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vlastimil Matouš 2018-02-09 15:59
Asi mi niečo uniká. Sýriu predsa ovládajú Rusi, nie? Prečo pripustia útoky na Sýriu zo strany Izraela? Nejako tomu nerozumiem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch11 2018-02-09 17:26
Nevidíme všechny karty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # John Maxwell 2018-02-09 18:57
Ono to je trochu jinač .... Sýrie je svrchovaný stát a RF Sýrii neovládá , dohoda mezi Assadem a Putinem podle mandátu zaručuje použití sil RF na obranu před teroristama nikoli podle potřeb Sýrie když ji napadá kdokoli jiný to právo je na legitimní Syrské armádě bránit svoje území a tak i když je to třeba hnusné či nelidské z pohledu člověka, nemůžou síly RF zasahovat do konfliktu mimo rámec mandátu.
Zas na druhou stranu mělo RF už loni dodat Sýrii techniku PVO a někde to drhne ... proč ? toť otázka , je to možný záměr aby bylo zabráněno eskalaci konfliktům mezi UssA koalicí a regulérní Syrskou armádou ,kde by se to rozrostlo do otevřené války mezi NATO a Sýrii a tomu je potřeba zabránit ,jakýkoli větší konflikt je vodou na mlýn UssA koalice.
Asi tak bych to viděl ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás