Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPlazma v nulové gravitaci vytváří šroubovici jak DNA a další pokročilé struktury

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Plazma v nulové gravitaci vytváří šroubovici jak DNA a další pokročilé struktury

Viděl jsem kdysi video o tom, jak je nepravděpodobné, aby nějaké proteiny jen tak náhodou mohly vytvořit něco takového, neboť nás vesmír není žádný žádná loterijní mašina, kde by jeho struktury mohly být definovány jen tak samy o sobě nějakými fyzikálními interakcemi, které by byly stavebními bloky jeho složitosti. Jenže je to naopak. Náš vesmír je z 99% tvořen plazmou, co ráda takové struktury, z jakých je život upředen, spontánně vytváří, takže by život nepocházel ze Země?

Protože chování plazmy jako takové se na Zemi studuje nešikovně, protože zemské plazmatické struktury jsou vždy pod silným gravitačním polem, které nedovolí, aby se plazma chovala zcela přirozeně, jak je jí vlastní, zkusili Rusové vyvolávat plazmu, ale i plazmě podobné struktury z částic elektricky nabitého prachu v komorách na kosmické stanici. A ejhle začaly se dít divné věci:

Jakmile začaly mít navrch vnitřní síly tohoto materiálu nad gravitací, začaly se vytvářet krystalické struktury. Kde to mělo silnou vlastní energii, začaly se tvořit víry s plazmovou bouří např. i takové jaké tvoří galaxie a jejich prostorové struktury. Kde zkusili dynamický plazmový chuchvalec zmrazit, začal jim vytvářet šroubovicové struktury jak v bílkovinách a v ribonukleových či deoxyribonukleových kyselinách, tvořících předivo našeho života. Tento džin vypuštěný z lahve, když je osvobozený od okovů gravitace, je velice sám od sebe tvořivý. Bude zajímavé, až budeme umět na tomto principu stavět stroje schopné řídit energii i její případný odpad jako radioaktivitu tím, že budeme umět tuto přirozenou samoorganizaci plazmy dirigovat podle svých potřeb.

Každý, kdo je vyznavačem konstruktalového principu, při pohledu na toto video jistě zajásá.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+31 # LubinenKremlBot 2018-02-09 09:15
Pokud nás budou řídit a ovládat dnešní jelita budem v pr*eli vždy a fšude i se sebedokonalejší m objevem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Ondra 2018-02-09 10:10
Musis sem pod kazdej prispevek cpat ty svoje jelita? To nemas nic k tematu co by clanek obohatilo o nejakej poznatek nebo odkaz? My to tady vsichni vime co tu pises..

Edit. - nikdo nema nic k tematu.. Snad jen blu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vlk samotář 2018-02-09 10:35
Má pravdu! Ví jak to chodí v Bruselu...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2018-02-09 10:50
No jak by to mohlo v Brúselu chodit ....:)
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # blu 2018-02-09 10:45
ti borci čo navrhujú vysokokomplikov aný stelátor v pre plazmu a iné ITER čudá ,dúfam že o tomto vedia že "plazma je samoorganizujúc e sa skupenstvo hmoty v beztiažovom stave a vákuume" a nédá sa napodobiť v pozemských podmienkach ani ked sa doseriete. :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2018-02-09 11:37 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-09 11:41
Války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou prokletím naší doby. Jsou to hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem je zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.Stávajíc í mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému.

Je třeba ustavit nové oligarchy kteři by podporovali moje předstvy nového hlobálního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://[...].es /2018/01/budouc nost-globalniho -financniho-sys temu.html
V současnosti už má materiálně-tech nická základna světa takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy jako je omezení neproduktivních lidí, kteří už nepracují ale svými finančními požadavky vyssávaji vlády. Uk je na správné cestě, když nefinancuje důchodcům některá opatření, např. dialýzu. U nás by bylo třeba jako presidenta brzo dosadit prof. Drahoše, aby obohatil naší populaci o vysokoškoláky z arabských států a z Afriky, kteří vyznávají islám. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://[...].es/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivnémi lidmi, které je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # John Maxwell 2018-02-09 11:48
Citace:
uspořádání lidstva bude vyžadovat realizaci řady kroků

Pochytat demagogy, magory s lobisty z vlád a neziskovek co se vozí za groše pracujcí proti lidem víc to nepotřebuje ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 12:03
Uvedený komentář jsem nenapsal. Nevím kdo ho napsal pod mým jménem. S některými napsanými myšlenkami zásadně nesouhlasím. Prosím ignorujte tento komentář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2018-02-09 13:05
Divnej trubec, nezimuje se svými včelstvy a dřístá. Poruch.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # robrell 2018-02-09 13:55
Myšlenky prezentované jedním či druhým Dědkem, jsou pro mě celkem stejné, neboť po přečtení několika z nich, je již zásadně nečtu. Spíš odhaduji, že když všechny reakce na ně jsou negativní, tak se snaží zaujmout za každou cenu i jinak. O čem svědčí prezentované myšlenky s odkazy na své další předtím publikované myšlenky, a když ani to nefunguje, tak, že by pokus o "ublíženectví".
Slibuji , že na základě jeho prosby, budu od této doby ignorovat nejen uvedený komentář, ale veškeré další články a komentáře tohoto individua (není to nadávka) Miloslava Dědka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Vít 2018-02-09 15:40
Tento jev souvisí s duševním vlastnictvím jak lidstva, tak stvořitele. Nesnažte se však ovlivňovat to, co je dokonalé, protože pokud to porušíte, budete čelit hrozbě sebezničení a ohrožení života.

Henok
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vlastimil Matouš 2018-02-09 16:03
Stvoriteľa do toho ťahať nemusíme. Toto je veda!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Vít 2018-02-09 16:30
Věda není to, co brání lidem v normálním, přirozeném životě. Zkoumat a zajímat se o něco je lidské. Postavit ale vědu proti přírodě a dělat pokusy na lidech a zvířatech s tím, že budete měnit DNA, která se vyvíjela tak dlouho v souladu se změnami podmínek na Zemi, je děsivá hloupost. Pak vědec, který nechápe, že do genomu se nesahá, vědcem není. Čím je, to brzy vyjde najevo a mnozí již tuší, že ne člověk, ale umělé inteligenci, čili mafii, je otázka etiky zcela lhostejná.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vlastimil Matouš 2018-02-09 16:02
Plazma vytvára vo vákuu šrúbovicu? To je všetko pekné, ale ja sa pýtam AKÚ šrúbovicu? Ľavotočivú alebo pravotočivú? To je totiž dosť podstatná vec!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2018-02-09 17:12

Asi budou pole elekromagnetick ých sil všude a navzájem se ovlivňující s proměnou a novými a novými variacemi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vlastimil Matouš 2018-02-09 18:31
A teda ľavotočivá alebo pravotočivá?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2018-02-09 22:33
Buďto je sjednocené pole (koherentní) nebo chaotické a taky se tomu může říkat geopatogénní zóna.
Někde jsem zahlédl že proti absolutní nule kdy ustává frekvence materiálů dopadá na zem 40kw na m2 ve dne a 10 v noci, jsme vesmířané víc než si mnozí myslí ale odkaz a či je pravdivý nedodám po čase. V té energetické hladině je teoreticky působení navzájem nulové asi jako když pták sedí na drátě. U vysokého napětí jsem to viděl akorát na horním, bleskovodu. A také dost ignoruji kritiky a pochybovače.
_____________
Částečka z celku nevědomá interakcí?
Ve skutečnosti frekvence oscilují v kruhu a zkus to stranově otočit. Pomůcka není reál a taky co by tě učili kdyby neoblbovali, no.

Hmmm, někdo tvrdil že u doktorů a inženýrů cestovky dvou kontinentů výletníků a osadníků fungují jen spodní dvě čakry, no nazdar bazar, voe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás