Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý britský voják, který bojoval proti Islámskému státu, obviněn na základě protiteroristických zákonů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bývalý britský voják, který bojoval proti Islámskému státu, obviněn na základě protiteroristických zákonů

Bývalý britský voják, který odcestoval do Sýrie, aby tu bojoval proti teroristům Islámského státu, byl obviněn z trestných činů terorismu.

James Matthews, 43, dostal předvolání k Westminsterskému magistrátnímu soudu, kde bude v prvním případě svého druhu v Británii obviněn z návštěvy „místa využívaného k výcviku teroristů.“

Tento Brit se přidal v roce 2015 ke kurdskými bojovým silám YPG, o kterých se široce věří, že vytlačily Islámský stát, a vystupoval v dokumentu na Channel 4 Britové bojující proti ISIS.

Sloužil ve třech bojových taženích této miliční skupiny, kdy se zaměřoval na odminování a nástražná zařízení, řekly kurdské síly The Telegraph. Podle tohoto listu sloužil řadu let v Britské armádě a v 90. letech byl nasazen v Bosně.

Mluvčí Metropolitní policie řekl, že pan Matthews má předvolání, aby se objevil u soudu 14. února, s dodatkem:

„James Matthews, britský státní příslušník je předvolán na 14. února k Westminsterskému magistrátnímu soudu, aby byl formálně obviněn podle paragrafu 8 Zákona o terorismu 2006 z účasti na místech v Iráku a v Sýrii, kde byly poskytovány instrukce nebo výcvik za účelem zapojit se do páchání nebo přípravy terorismu v období před 15. únorem 2016.

Jiné články o přístupu Británie k bojovníkům vracejícím se z válek v Iráku a Sýrii:

Britští džihádisté podezřelí z boje v řadách Islámského státu by mohli dostávat nabídky pomoci při hledání práce a privilegovaný přístup k sociálnímu bydlení.

Ač úřady přistupují k útokům na pana Matthewse, panuje přesvědčení, že asi polovina z těch Britů, kteří odešli do válečné zóny, aby bojovali v řadách teroristů Islámského státu, je teď už zpátky v zemi a žijí si nerušeně mezi ostatními lidmi.

Loni v říjnu odhadovalo Soufan Center, že nejméně 425 britských teroristů se z Islámského státu už vrátilo do Británie, přičemž mnozí úplně „zmizeli“ z dohledu bezpečnostních služeb. Tento měsíc vedoucí vládní poradce řekl, že úřady dobrovolníky Islámského státu nepronásledují, protože si myslí, že by se měli spíše re-integrovat, než aby byli trestáni.

Tento Max Hill QC, který slouží jako nezávislý vládní revizor nad teroristickou legislativou, rovněž přiznal, že zpět do Británie se vrátilo asi 400 bojovníků.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+26 # LubinenKremlBot 2018-02-09 09:09
Fše naopak ,tak jak to sionsatan umí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # .lak 2018-02-09 10:27
A tom to je. Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Školství trhu pro vás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2018-02-09 10:41
Ono to Lubi neni naopak ,vše jede podle norem novo kolonialismu s fašisticko-islá mskou doktrínou tj. vše podle záměru a cíle ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2018-02-09 11:26
Řvou nejsou lidi a my zase kde jsou lidi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-09 11:37
Války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou prokletím naší doby. Jsou to hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem je zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.Stávajíc í mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému.

Je třeba ustavit nové oligarchy kteři by podporovali moje předstvy nového hlobálního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://[...].es /2018/01/budouc nost-globalniho -financniho-sys temu.html
V současnosti už má materiálně-tech nická základna světa takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy jako je omezení neproduktivních lidí, kteří už nepracují ale svými finančními požadavky vyssávaji vlády. Uk je na správné cestě, když nefinancuje důchodcům některá opatření, např. dialýzu. U nás by bylo třeba jako presidenta brzo dosadit prof. Drahoše, aby obohatil naší populaci o vysokoškoláky z arabských států a z Afriky, kteří vyznávají islám. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://[...].es/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivnémi lidmi, které je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 20:00
Uvedený komentář jsem nenapsal. Nevím kdo ho napsal pod mým jménem. S některými napsanými myšlenkami zásadně nesouhlasím. Prosím ignorujte tento komentář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás