Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Miluju tyto s***,“ řekl policista v USA poté, co zastřelili neozbrojeného muže

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Miluju tyto s***,“ řekl policista v USA poté, co zastřelili neozbrojeného muže

Policista ve Spojených státech čelí žalobě za to, že během automobilové honičky řekl svým podřízeným, aby zastřelili ujíždějícího řidiče místo toho, aby na něj najeli autem, píše The Hill. Jeho povel zaznamenala kamera.

Poté, co byl ujíždějící řidič zastřelen, šerif z Tennessee Oddie Shoupe na policejní kameru řekl:

„Říkali, že na něj najíždějí. Já jim na to, ‚Nenajíždějte na něj, zastřelte ho.‘ Do p*** s ním. Nerozmlátí nám auta."

„Miluju tyto s***," řekl Shoupe. „Bože, říkám vám, libuji si v tom," dodal. Jeho slova však zachytila kamera umístěná na uniformě jednoho z jeho podřízených.

Vdova zastřelného Michaela Diala chce použít nahrávku u soudu, kde chce obvinit policii za nepřiměřené použití síly.

Honička začala poté, co policie chtěla zastavit řidiče za to, že jezdí s prošlým řidičákem. Dial však začal s autem unikat.

„Minulý rok úřady prohlásily, že střelba byla oprávněná," píše The Hill.

Nicméně podle žaloby nahrávka dokazuje, že šerif měl „zlomyslný a sadistický způsob uvažování".

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+24 # LubinenKremlBot 2018-02-09 08:47
Takových hovádek si NWO cení a bude jednou určitě povýšen pokud tyto zhovadilce nesmetem z povrchu planety.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-09 11:07
Války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou prokletím naší doby. Jsou to hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem je zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.Stávajíc í mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému.

Je třeba ustavit nové oligarchy kteři by podporovali moje předstvy nového hlobálního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://[...].es /2018/01/budouc nost-globalniho -financniho-sys temu.html
V současnosti už má materiálně-tech nická základna světa takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy jako je omezení neproduktivních lidí, kteří už nepracují ale svými finančními požadavky vyssávaji vlády. Uk je na správné cestě, když nefinancuje důchodcům některá opatření, např. dialýzu. U nás by bylo třeba jako presidenta brzo dosadit prof. Drahoše, aby obohatil naší populaci o vysokoškoláky z arabských států a z Afriky, kteří vyznávají islám. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://[...].es/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivnémi lidmi, kterí je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 12:00
Uvedený komentář jsem nenapsal. Nevím kdo ho napsal pod mým jménem. S některými napsanými myšlenkami zásadně nesouhlasím. Prosím ignorujte tento komentář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # robrell 2018-02-09 13:45
Myšlenky prezentované jedním či druhým Dědkem, jsou pro mě celkem stejné, neboť po přečtení několika z nich, je již zásadně nečtu. Spíš odhaduji, že když všechny reakce na ně jsou negativní, tak se snaží zaujmout za každou cenu i jinak. O čem svědčí prezentované myšlenky s odkazy na své další předtím publikované myšlenky, a když ani to nefunguje, tak, že by pokus o "ublíženectví".
Slibuji , že na základě jeho prosby, budu od této doby ignorovat nejen uvedený komentář, ale veškeré další články a komentáře tohoto individua (není to nadávka) Miloslava Dědka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # hatek 2018-02-10 08:49
Uzivatel vyssie pouzil ine zastupne znaky v registrovanom mene. Pouzi napr. text-compare.com/ a porovnaj si obe mena.

Kontaktuj adminov, nech si opravia parsovanie registrovaneho mena a zakazu vsetky znaky okrem latinky a vybranych ceskych a mozno slovenskych znakov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jan Hink 2018-02-09 15:02
Policajti byli hodně zdrženliví. Já bych střílel už dávno, samozřejmě na pneumatiky. Neměli ani dopustit, aby byli tak dlouho ohrožování ostatní řidiči. Takto vznikla zbytečná škoda na policejních autech a delší stres pak způsobil, že se i pachatel vystavil většímu nebezpečí zastřelení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Vladimír57 2018-02-09 15:24
Při četnosti kolik jich tam je(policajtů) stačilo zavolat hlídku-ky ve směru jízdy vpředu, připravit hřebové pásy a i ta honička by byla zbytečná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás