Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaElity se třesou hrůzou. Trump přichystal překvapení. K těmto událostem, jako je tato, nedochází často

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Elity se třesou hrůzou. Trump přichystal překvapení. K těmto událostem, jako je tato, nedochází často

Zveřejnění memoranda FISA činí z 2. února 2018 den vstupující do historie jako počátek čistky Trumpovy administrativy v Hlubokém státě.

K událostem, jako je tato, nedochází často. Ne každý den internetoví kampanisté otřásají paláci mocných, ale teď právě k tomu došlo! Veřejná kampaň požadující zveřejnění tohoto memoranda #releasethememo dosáhla svého triumfu, když bylo memorandu Soudu FISA zveřejněno bez úprav, a to je vítězství občanského aktivismu.

Hluboký stát se třese hrůzou, neboť Memorandum FISA začalo psát historii

Takže pokud jste přiložili ruku k dílu při sdílení, taggování, diskusích nebo čemkoliv o #releasethememo, tak nastal čas, kdy byste si měli pogratulovat za své odhodlání postavit se za to a zapojit se do toho!

Jelikož bylo toto Memorandum zveřejněno, jsou globální média, NUCENA referovat o faktech v něm!

Memorandum DOKAZUJE, že nasazení soudu FISA (dává svolení k odposlechům) ke sledování Trumpova režimu bylo podvodné a vylhané: a samozřejmě odhaluje i ty, co za to mohou. Rovněž dokazuje, že neexistuje žádný podklad nebo ospravedlnění pro Muellerovo vyšetřování (vyšetřuje ruskou manipulaci voleb a politiky v USA), a to, že muž, který nad ním dohlíží, Rod Rosenstein, je až po uši zabředlý v konspiracích. Závažnost tohoto všeho nelze podceňovat, a to vše má teď veřejnost na očích, pravda byla tedy odhalena.

Prezident Trump věděl, že byl nezákonně sledován hned krátce od nástupu do úřadu 20. ledna 2017. Zašel si na soud FISA, pak obešel FBI, CIA, NSA a sám se podíval, kdo podepsal co, a provedl co. Věděl ale, že s tím prostě nemůže sám vyjít na světlo světa: to by vypadal jako prezident prahnoucí po pomstě svým nepřátelům. Musel přimět systém, aby pracoval tak, aby se umožnilo na základě těchto informací přistoupit k příslušným úkonům.

A tak Trump zůstal potichu o tom, co ví, a nechal je, aby se všichni odkopali, když mu lhali do tváře, vybarvovali se, kdo je křivý, kdo je rovný, a umožnili Kongresu chytit se toho a dát se do práce.

Teď, v únoru 2018, jen něco přes rok později, už všechno vyklíčilo správně. Kongres podporovaný kampaněmi #wethepeople #releasethememo přišel za Trumpem a předložil mu autentická a nezpochybnitelná fakta, takže Trumpovi vlastně už nezbývalo, než to memorandum zveřejnit, jinak by byl sám vlastně vinný překážením spravedlnosti! Samozřejmě, o tom nemohlo být nikdy ani řeči, a tak Trump, jak bylo jeho povinností, to memorandum zveřejnil. Jeho nepřátelé si mohou kecat, co chtějí, a to oni budou, ale nemohou říci, že by to byla prostě Trumpova pomsta, nemohou okecat kongresová zjištění Zpravodajské komise Sněmovny…

A plná vina Hlubokého státu se krásně rozbalila, aby si ji lid mohl nádherně prohlédnout: je to v plné nádheře před očima Amerického lidu i celého světa!

Je kriticky důležité tomu porozumět: To memorandum a informace v něm jsou jen vrcholem hromady dokumentů o 1,2 milionech stranách, a to je jen zadokumentování základního zločinu podvedení Soudu FISA, aby dal nezákonně špehovat tehdejšího kandidáta a později zvoleného prezidenta Trumpa. Ale od té doby se kolem toho v rámci vzoru samočinného násobení jednou rozběhlé zločinnosti na to nabalilo 100 krát více zločinů: když se pokoušeli krýt, že Hluboký stát 4 krát lhal Soudu FISA, aby Trumpa dostal a udrželi si ho jako sledovaného! Jakmile jednou začnete lhát, tak už musíte s lhaním vydržet a tak je ta lež čím dál větší, větší a větší!

PODROBNOSTI

Mluvíme o FBI a DOJ v době 2016 pod ředitelem FBI Comeyem a ministryní spravedlnosti Lorettou Lynch.

V té době došlo ke 4 žádostem na soud FISA, které vycházely výlučně z informací britského špiona Christophera Steela.

3 z těch žádost podepsal Comey a jednu Andrew McCabe, ten samý McCabe, který před čtyřmi dny v ohromném spěchu vypadl z úřadu do předčasného důchodu, když jeho šéf, nynější ředitel FBI Wray, četl toto memorandum a uvědomil si, do jak hluboké žumpy FBI zapadlo. Po čem teď Wray skočí, bude dost zajímavé…

K dalším, co to podepsali, patří náměstkyně ministryně spravedlnosti Sally Yates, rovněž známá obstrukcemi brzdícími zavedení Trumpovy vyhlášky omezující cesty do Ameriky kvůli islámskému terorismu, úřadující ministr spravedlnosti Dana Boente a náměstek ministra spravedlnosti Rod Rosenstein, kdy Rosenstein hraje svou roli až dodnes! Nečekejte ale, že by mu to vydrželo!

A to vše se skrývalo za utajením Soudu FISA, tudíž skryto zrakům veřejnosti a veškerého prozkoumání veřejností. V době, kdy by FBI správně měla řádně vyšetřovat zločiny Hillary Clinton, a ne aby jí dávala volnou ruku, tak místo toho konspirovala, aby dodala Kampani Clintonové každičký útržek informací, co mohla, aby umožnila poškodit Donalda Trumpa a zastavit ho na cestě k prezidentství. Otevřeně káleli na veškerou nestrannost FBI a ministerstva spravedlnosti a naprosto jak sami sebe, tak své úřady zneuctili.

Steelova složka se ukázala být totální fikcí: ale za tuto složku zaplatila Kampaň Clintonové, Demokratický národní výbor a připlatila i FBI sama! A bez ní by neměli vůbec NIC, co by mohli Soudu FISA předložit.

V lednu 2017 byl Comey povolán, aby dal o této Složce Trumpovi hlášení. V té době se pokoušel Trumpovi tvrdit, že je seriózní a věrohodná. Ale v červnu 2017, když se povídačka z té složky pod neustálým občanským útokem hroutila, byl Comey nucen pod přísahou přiznat, že ta složka je „neověřitelný úlet“. A v prosinci 2017 byl Andre McCable nucen přiznat, že bez této složky by od Soudu FISA nedostali žádné sledovací povolení, takže oba tito chlapi, kteří byli obeznámeni s těmito fakty, když ty příkazy podepisovali, Soud FISA podvedli!

Věrohodnost Steelovy složky rovněž odrovnal Bruce Ohr, tajemník náměstka ministra spravedlnosti, který přímo v FBI dokumentech uvedl, že Steel je šílený anti-Trumpista, ale tyto dokumenty FBI Soudu FISA neposkytla. Ale nekryl Ohr něco, aby se skryl sám? Jeho manželka Nellie Orr dostala zaplaceno od Fusion GPS, aby pomohla tu složku poskládat!

A svého času jsme odhalili Petera Strzoka s jeho textem Lisa Page, kdy Strzok si neustále třepil hubu tím, jak se po zvolení Trumpa v Americe zhroutí veškeré pojištění, aby jej lidé nezvolili. Oba byli v Muellerově týmu, ale ten byl nucen je vyhodit, když se před Kongresem v plné nahotě ukázala jejich zaujatost. O agentovi Hlubokého státu Peteru Strzokovi se více dočtete zde.

Rázové vlny šířící se od tohoto memoranda světem teď nejvíce pociťuje britské zpravodajství, které se cítí dost nervózně! Nejenže se idiot Tony Blair Trumpovi chlubil tím, jak ho britská GCHQ odposlouchávala místo Obamy, ale i GCHQ sama je teď šíleně nervózní z toho, že jejich akce se začínají mezinárodně odhalovat. Jedna věc je, když lidé „potichu“ vědí, co se děje, že USA a Velká Británie jeden na druhém už desítky let vedou špionáž, ale vyjít s tím na veřejnost a natvrdo to přiznat, to už přestává být hra a dost lidí se začíná dost potit. Protože konec konců, když to dělala GCHQ, tak tedy pod kým? Pod Cameronem? Pod Mayovou? Pod oběma? Kdo z nich rozhodl, že se zapojí do boje za zvolení Clintonové?

A když tohle dělali, tak se BRITSKÁ VLÁDA PŘÍMO VMĚŠOVALA DO AMERICKÝCH VOLEB!

O tom, jak se britská GCHQ potí, se dočtete i tady, a nezapomeňte, jak Tony Blair vyzvonil, jak komplicové Obama a GCHQ spolu kuli pikle.

Sakra. Takže to nebyl žádný Putin! Byla to Konzervativní strana a britský Hluboký stát!

*****

Zveřejnění Memoranda FISA činí z 2. února 2018 HISTORICKÝ den: nezapomeňte na tento den a připravte se, protože teď začne čistka těch zkorumpovaných. Slibuji vám, že Amerika na konci roku 2018 bude už úplně jinou zemi, než Amerika na jeho počátku.

Všichni, kdo podporujete svobodu, demokracii a vládu odpovědnou lidu, všude po světě, v tom v nadcházejících dnech podporujte Ameriku, stejně jako víme, že silná hrdá srdce svobodomilných Američanů jsou v tom s námi též.

Toto jsou dny tohoto Memoranda! Teď vypukne BOUŘE!

Zdroj: wire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-24 # balwan 2018-02-08 13:29 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # Dagmarenka 2018-02-08 15:57
Že by opravdu Trump začal čistit tu emerickou stoku? To video jsem viděla ale tehdy jsem tomu ještě moc nevěřila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Vaclav2 2018-02-08 17:52
no, pokud odhadl ten správný okamžik, tak to je začátek...teď si mohou ti us gauneři pomalu účtovat mezi ssebou... jednoduché to ale nebude, ten zkorumpovaný aparát je pořád v křeslech
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # LubinenKremlBot 2018-02-08 18:09
Bažinu nebude jednoduché vysušit neboť je plná sraček držících se v ní zuby nechty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Vítězslav Crha 2018-02-08 18:51
No výborně. Věřil jsem že Tramp má svázané ruce zkorumpovaným parlamentem,ale s dobrými spolupracujícím i se dá zvrátit to,co na něho naházeli a jak mu okradli pravomoce. Všichni jsme to sledovali na svobodných webech. Nyní zřejmě ukazuje světu,že on není to, co z něho dělali vylízaní kabalisti. Pravda je jako příklepová vrtačka. Jede i přes beton a dokáže udělat takovou práci,že by se kde kdo divil. Díky Bohu a budu se snažit věřit jako vždy,když se má něco změnit. O to větší je zklamání,když je to jaksi jinak a proti všem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2018-02-09 12:49
Příklepová vrtačka spolehlivě nasere všechny obyvatele postiženého baráku, soudné obce už tyhle kejkle zastavily vyhláškou aspoň v neděli.
Nejlepší je začínat s vrtáním v sobotu v osm ráno. Popularita zaručena, volební vítězství v kapse.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # Ing. Milоslаv Dědеk 2018-02-08 22:38
Války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmys lové komplexy atd. jsou prokletím naší doby. Jsou to hračky globální finanční elity, tj. tzv. "lidí velkých peněz". Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem je zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.Stávajíc í mocensko-politi cké uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Nastolení nového mocensko-politi ckého uspořádání lidstva bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému.

Je třeba ustavit nové oligarchy kteři by podporovali moje předstvy nového hlobálního systému. Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU - http://[...].es /2018/01/budouc nost-globalniho -financniho-sys temu.html
V současnosti už má materiálně-tech nická základna světa takovou úroveň, která umožňuje vývoj politicko-mocen ského uspořádání lidstva plánovitě realizovat a řešit tak nejrůznější globální problémy jako je omezení neproduktivních lidí, kteří už nepracují ale svými finančními požadavky vyssávaji vlády. Uk je na správné cestě, když nefinancuje důchodcům některá opatření, např. dialýzu. U nás by bylo třeba jako presidenta brzo dosadit prof. Drahoše, aby obohatil naší populaci o vysokoškoláky z arabských států a z Afriky, kteří vyznávají islám. Jednu možnou alternativu plánované realizace budoucnosti lidstva popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://[...].es/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, protože většina lidí zde nemá dostatečné vysokoškolské vzdělání jako mám já, potom vám doporučuji seznámit se s geniální TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://[...].es/2014/01/teorie-vsevyvoje.html
, což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému jako např. finanční vyssávani státu neproduktivnémi lidmi, kterí je třeba humanitárně omezit. Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vaclav2 2018-02-08 23:51
cit ing:
"U nás by bylo třeba jako presidenta brzo dosadit prof. Drahoše, aby obohatil naší populaci o vysokoškoláky z arabských států a z Afriky, kteří vyznávají islám"

vy jste totálně vymazaný

no a ještě, cit:
"Z tohoto důvodu bych uvítal, aby bylo vyplácení důchodů po pěti letech zastaveno"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jaris 2018-02-09 01:14
Vaclave, to opravdu ten pablb Dedek napsal? Nechce se mi dale cist jeho morbidni nesmysly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # hatek 2018-02-10 08:31
pablb nepablb, ak by si skusil vyhladat meno vyssie v reakcii na stranke, tak sa nezhoduje s tym dolu, kde sa haji, ze to nenapisal on.

Nasledne staci pouzit hocijaky HEX editor a vlozit donho horne aj dolne meno. A ako vidime, texty sa nezhoduju.

Vyssie uzivatel pouzil "rovnako vyzerajuce" ale ine zastupne znaky. Z pohladu registracie uzivatela to je v poriadku, pretoze sa tie znaky v ziadnom registrovanom mene nezhoduju!

Admini by si mali vyriesit parsovanie registrovaneho mena a vsetky znaky mimo rozsahu latinky a ceskych znakov zamietnut.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 01:47
Uvedený komentář jsem nenapsal. Nevím kdo ho napsal pod mým jménem. S některými napsanými myšlenkami zásadně nesouhlasím. Prosím ignorujte tento komentář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Che 2018-02-09 02:52
Dedku nelzi, to jsi napsal i uz jinde a je to tvuj styl chvastani a psani nesmyslu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vaclav2 2018-02-09 08:00
no to jste mne uklidnil...už jsem propadl panice..

proč se neobrátíte na admin...?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Ing. Miloslav Dědek 2018-02-09 09:01
Na admina jsem se už obrátil několikrát. Domníval jsem se, že už to je vyřešené. Falešné komentáře se nevyskytly několik týdnů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # .lak 2018-02-09 11:47
To byl hyde džekile.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2018-02-09 12:47
a pěkně namakanej ))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # eli 2018-02-09 02:51
Opat len ironizacia a sarkazmus na adresu skutocneho Dědka, ale tentokrat velmi vydarena. Myslim, ze to ten skutocny Dědеk, ako humor, aj patricne oceni, na rozdiel od tych, ktori ten humorny paradox v tomto prispevku nepostrehli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vaclav2 2018-02-09 08:02
no jo, asi máš pravdu...
ono když tam člověk vídí to jméno, tak je vše možné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jan lavicka 2018-02-09 06:33
opakovaný SPAM, ZABLOKOVAT toho nešťastného a zbytečného člověka planety! :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2018-02-09 12:58
Ještě zbývá dopátrat úlohu báby Merkel, která Clintonové taky poslala prachy německých daňových poplatníků.
Tak hlavně bacha na Rusko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vít 2018-02-09 15:58
Pokud bude Deep State pořád útočit na lidi, potom se stane opravdu deep. V čem ? Hluboce zanoření jsou ti, co pořádají prágprajdy a podobná svinstva.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás