Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaItalské volby: Berlusconi prohlásil, že deportuje 600 000 těch časovaných bomb, kterými jsou migranti

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Italské volby: Berlusconi prohlásil, že deportuje 600 000 těch časovaných bomb, kterými jsou migranti

Bývalý italský ministerský předseda Silvio Berlusconi předčil i svého koaličního partnera z populistické strany Lega Matteo Salviniho, kdy řekl, že deportuje ještě o 100 000 migrantů více, a mluvil o nich jako o „kriminálnících“.

Tento bombastický miliardář pronesl své komentáře po brutální vraždě 18 leté Pamely Mastropierto nigerijským drogovým dealerem Innocent Oseghalem z minulého týdne.

Berlusconi šel ještě dále než jeho koaliční partner Matteo Salvini, který slíbil deportovat 500 000 ilegálních migrantů do pěti let, kdy on říká, že o to udělá 600 000 ilegálů, hlásí Kronen Zeitung.

„Ten migrační problém je extrémně závažný, kdy z 630 000 migrantů v Itálii jich má právo na azyl, protože prchli před válkou a smrtí jen 30 000, zatímco dalších 600 000 jsou časovanou bombou, která může v kterémkoliv okamžiku vybuchnout, protože žijí ze zločinu,“ řekl Berlusconi.

V neděli pan Salvini rovněž komentoval brutální vraždu, při níž byla slečna Mastropietro zabita a rozkouskována.

„V Itálii musíte respektovat pravidla, a tak musíte vypovědět migranty bez povolení k pobytu, kteří žijí z obchodů s drogami,“ řekl.

Mnozí tyto poznámky oněch vůdců, jejichž centro-pravicová koalice momentálně vede v průzkumech před volbami, které budou příští měsíc, pohoršeně kritizují. Ti také poukazují na to hrozné sériové střílení po migrantech v Macerat, kterého se během víkendu dopustil 28letý Luca Traini.

Traini je krajně pravicový extremista, který při zatýkání policisty pozdravil fašistickým pozdravem, a panuje o něm přesvědčení, že byl motivován pomstou za vraždu této 18 leté dívky.

Podle určitých zpráv se Traini také neúspěšně pokoušel v roce 2017 kandidovat za stranu Lega. Tajemnice strany v Macerata Maria Letizia Marino poukazovala, že Traini měl možná s touto 18 letou obětí romantický vztah, kdy říká, že Triani se zmiňoval, že chodí „s holkou z Říma, která má problém s drogami.“

Italská policie vyjádřila obavy, aby se z krajně pravicové scény v Itálii nezačali vynořovat jeho napodobitelé.

Itálie by se rovněž mohla potýkat s další vlnou ilegálních imigrantů, jelikož přichází zprávy odhalující, že počet migrantů plavících se z Libye přes Středozemní moře v posledních týdnech zase vzrostl.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+22 # julius 2018-02-07 13:36
Tohle bych komentoval az to zrealizuje. Po zkusenostech s podobnou slibotechnou mame i zde v CR sve zkusenosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Popo 2018-02-07 13:38
Cituji julius:
Tohle bych komentoval az to zrealizuje.
Tak prečo to komentuješ? Prepáč zabudol som, je zjavné že na rozdiel od holeho realistu si tiež len jedným z toho davu tých čo si len myslia a skutek utek...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # josh (xy) 2018-02-07 13:40
Další naivka. Kam je chce deportovat, když nemají identitu...není kam, krom moře, odkud si je lovili a nebo do vesmíru. Musk zrovna testuje raketu s nosností 60 tun,..jiná alternativa není.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # .lak 2018-02-07 14:12
On si nechá poradit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jaris 2018-02-08 05:54
Shodit padakem doprostred Sahary s batohem vody a jidla.
Vsak oni si dobre pamatuji odkud prisli! Dala bych jim na vyber, bud se vratit tam, odkud prisli a nebo do tvrdeho vezeni o vode a chlebu.
Falesne a vykutalene humanisty, kteri tohle svinstvo organizuji bych postavila ke zdi za vlastizradu a nezakonny obchod s lidmi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás