Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRihanně zabránili ve vstupu do Senegalu, protože je „iluminátka“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Rihanně zabránili ve vstupu do Senegalu, protože je „iluminátka“

Protestující Rihanně násilně zablokovali vstup do této západoafrické země, tj. do Senegalu, kvůli její „příslušnosti k iluminátům“.

Tyto protesty se podle místních zpráv zvrhly do „násilností“, když protestující tvrdili, že Rihanna je spolčená s Ilumináty, tj. se stínovou skupinou globálních elit pracujících na nastolení Nového světového řádu.

Tyto protestující v zemi podporovali i někteří političtí a náboženští vůdci, kteří také spolupracovali na zabránění návštěvy Rihanny v Senegalu s tvrzením, že se předvádí jako členka Iluminátů.

„Rihanna to vůbec neskrývá: je součástí té větve Svobodného zednářství zvané Ilumináti,“ řekl Guardian senegalský mluvčí Cheikh Oumar Diagne.

Rihanna médiím řekla, že přijela jako „Vyslanec míru“ a plánuje se během své návštěvy v této západoafrické zemi sejít s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem, bývalým Rothschildovým bankéřem. Avšak Diagne tvrdí, že schůzka mezi touto hvězdou popu a francouzským prezidentem je v přesném souběhu s datem konference Svobodných zednářů v Dakaru.

Ač Rihanna tvrdí, že její schůzka s prezidentem Macronem je ve spojitosti s Globálním partnerstvím pro vzdělávání spojující cíle s Nadací Clary Lionele k vybírání peněz na znevýhodněné děti v rozvojových zemích, tak Diagne říká, že má zpravodajské informace o tom, že Rihanna s Macronem se zúčastní přísně tajného konventu Svobodných zednářů, kde se přidají k dalším členům této globální elity.

Rihannina hudební videa často obsahují narážky na její členství u Iluminátů včetně tohoto náznaku z jejího videa u S&M.

Není to poprvé, když Rihanna při cestách mimo svůj adoptivní domov, USA, v posledních měsících vyvolala kontroverze. Při návštěvě svého rodiště v prosinci v Barbadosu byla tato sebe stylizující iluminátská princezna nachytána, jak nabádá děti, aby se modlily k Satanovi.

„Definicí stupidity je dělat zas a znovu to samé, co nefunguje,“ řekla skupině dětí na akci oslavující její život a úspěchy, než dodala, „když na vaše modlitby neodpovídá Ježíš, tak se zkuste pomodlit k Satanovi.“

Rihannino kázání Satanismu je pouze poslední z veřejných aférek, při nichž se tato zpěvačka hlásí k temné straně. Poté, co zahájila svou kariéru jako čerstvá tvář pěveckého stylu R&B, tak předělala svou image, kdy jako šplhadlo na vrchol popu přijala temnou spiritualitu se satanistickou gestikulací rukou v záři reflektorů a s propagací iluminátského symbolismu.

Ale poté, co se v globálním povědomí zařídila jako Ďábla uctívající bavička, tak se Rihanna svou temnou image pokusila poněkud zmírnit, ale ty znepokojivé poznámky o Satanovi, co nedávno pronesla na Barbadosu, naznačují, že její charakter se zdaleka nepolepšil a otevřeně se přidává k těm nejtemnějším silám ve společnosti.

Zdroj: jeuneafrique.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+21 # .lak 2018-02-07 11:13
Makrela s mikronem mají zem zaslíbenou až dorazí euál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Dagmar Slováčková 2018-02-07 11:31
Mají pravdu, Senegalci, je to představitelka NWO a satanistka, sama se tím chlubila
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Vladimír57 2018-02-07 12:22
Takže v informovanosti je i Senegal dále než mnozí Češi, jinak by nemohli volit Druhoša.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Popo 2018-02-07 12:44
Cituji Vladimír57:
Takže...
Priatelu máš v tom tak trošku nie malý zmätok. Ľudkovia k zemi zhrbený nevolia svojích favoritov preto že vedia ale preto že si myslia. Prezradím ti, PR (cs.wikipedia.org/.../...) čohokolvek sa nerobí preto aby človek vedel. Od toho sústavného ritía držkou o tú zem už ľudkovia zabudli na to aké to je vychádzať len z toho čo je (holá realita). Nič nie je zadarmo, aj za to domýšlanie raz ale tiež vždy v nejakej forme príde účet. Aj myslieť si ak to nemá ublížiť je treba vedieť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vladimír57 2018-02-07 14:20
Stromový, vrať se na strom. Len tak jednoduché to je, ako aj ty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Popo 2018-02-07 14:58
Cituji Vladimír57:
jednoduché to je, ako aj ty.
Priatelu v jednoduchosti nie je len krása ale aj dokonalosť - naozaj len tak jednoduché je to, stačí sa len bez toho hlúpeho domýšlania okolo seba rozhliadnuť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vladimír57 2018-02-07 15:55
"v jednoduchosti nie je len krása ale aj dokonalosť"
S tím se dá souhlasit, ale platí to pouze o věcech, ne o lidech. Pokud se jednoduchý cítíš, neberu ti to a dokonce s tím souhlasím.
A nejsem tvůj přítel, přátelé si vybírám sám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Popo 2018-02-07 18:25
Cituji Vladimír57:
A nejsem tvůj přítel, přátelé si vybírám sám.
Priatelu na to aby si si mohol dovoliť vyberať priatelov je ti treba najsamprv prestať myslieť a vychádzať len z toho čo je...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jaris 2018-02-08 06:02
Je az neuveritelne, co iluminatsky zabavni podnik dokaze udelat z cloveka ve svuj prospech. Vzdyt ta zenska vypada jak strasidlo! Kdo chce dnes prorazit do vysek pomijive slavy, musi podepsat smlouvu s temnymi silami a na tehle fuchtli je to zcela viditelne. Nejsmutnejsi na tom je, ze se tahle zvracenost, podporovana zidovskou klikou, libi mladym lidem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás