Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZatímco západní liberálové oslavují světový den hidžábu, ženy na Středním východě riskují život, díky trestům za odložení závoje

Sociální sítě

Reklama

Zatímco západní liberálové oslavují světový den hidžábu, ženy na Středním východě riskují život, díky trestům za odložení závoje

Aniž by to do dneška kdokoliv věděl, je 1. únor vyhlášený Světovým dnem hidžábu.

To je jeden z nejnovějších výtvorů liberální feministické formy, a má už i svůj vlastní hashtag: #StrongInHijab

Jak obvykle i toto je den, který nám ukazuje tu nejohavnější zvrhlost těch, od kterých to pochází.

Jak obvykle i toto je den, který nám ukazuje tu nejohavnější zvrhlost těch, od kterých to pochází. Privilegované feministky Západu ze střední třídy se staví do lajny, aby ukázaly svůj postoj v jednotném šiku s multikulturalismem, kdy z hidžábu dělají slušivý symbol osvobození. Úmyslně tak ignorují odvážné ženy v Íránu a na jiných místech Středního východu, kde ženy doslova riskují životy, aby se zbavily hidžábu. Pro ně je to nenáviděný symbol útlaku. Íránský režim vydal dekret o povinnosti zakrývat všechny části svého těla kromě jejich tváře, čímž udělal z nošení hidžábu povinnost.

Britská ministerská předsedkyně Theresa May se přidal k tomuto chóru samolibých a přidala se k oslavám tohoto dne, kdy říká Dolní sněmovně, že „ženy by měly mít možnost nosit, co chtějí.“ Avšak vůbec se nezmiňuje, že ženy, které hidžáb nosit nechtějí, jsou běžně zatýkány nebo vězněny za jeho nenošení.

Tresty za odložení hidžábu mohou být i brutální – islámské režimy jsou známy tím, že za neposlušnost k jejich výstrojním předpisům ženy i fyzicky bijí. To neplatí jen na Středním východě, ale funguje to v čím dál větší míře místně na Západě.

Odvážná ředitelka školy na londýnské základní škole nedávno na své škole přistoupil k zákazu nošení hidžábu pro děti do osmi let. Tato škola je v oblasti východního Londýna, který podstoupil téměř naprostou výměnu obyvatelstva z bílé pracující třídy před 50 lety na převážně muslimy bangladéšského a pákistánského původu dnes. Odpovědí celé komunity bylo zorganizování zastrašující kampaně proti ní, dokud od toho necouvla. V těchto případech nemají dotyčné ženy a dívky na vybranou, aby nosily, co chtějí. Vůbec nepřekvapuje, že k tomu podlézavá Theresa nemá co říct.

Chování a prohlášení Západních feministek jsou čím dál bizarnější. Už dosáhly naprosté svobody, ale své svobody využívají k tomu, aby zbožňovaly symbol útlaku, za jehož odstranění ženy na Středním východě dlouhodobě bojují. Jsou uvězněny ve své vlastní bublině, kdy vyhlašují za div, že si mohou nosit, co chtějí – hidžáb, možná nikáb nebo dokonce burku – ale neřeknou absolutně nic o ženách v muslimských zemích, kterým byla možnost výběru odepřena, jestli budou nosit džíny nebo sukně nebo ukazovat svoje vlasy. Zůstávají potichu dokonce, i když jsou mladičká děvčata nucena zakrývat si vlasy, což je znepokojivá praxe, která se dokonce ani v přísně islámských zemích nevyžaduje pro děvčata, která ještě nedosáhla puberty.

Vzpomeňme si v tento Den hidžábu na ty odvážně ženy v Íránu, které jsou ochotné veřejně odložit hidžáby na protest proti totalitnímu islamistickému režimu a jeho utlačitelským ústrojním předpisům. Ty jsou ochotny riskovat trest proto, aby jiné ženy mohly mít skutečnou svobodu vybrat si, co chtějí nosit. Každá z nich má cenu deseti tisíců Západních feministek, které na svých bezpečných místech fňukají nad právy, která už mají.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+41 # .lak 2018-02-02 09:58
Státy které se podřizují islamismu či majetkovým nárokům hejblů z daní domorodců přišelcům včetně vlastnění svobod obyvatel nemají prostě svůj právní řád a kodex či suverenitu určující práva občanům a de facto neexistují v rovině zastoupení a naopak jsou poškození aparáty těch co je platí a stali se až parodií s otrokářskými zvěrstvy s mnoha pominutými a zbloudilými v podstatě zvrhlou sexualitou. V eu pro garantovaných práv pro 64? pohlaví či hormonálních poruch od definicí muž-žena.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Popo 2018-02-02 14:19
Každému bez výnimky len to čo jeho jesť - naozaj, len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # .lak 2018-02-02 14:40
Máchale, nemáš umyvadlo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Aliance 2018-02-03 16:49
Sam ses velmi jednoduchy Popo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Popo 2018-02-03 18:11
Cituji Aliance:
Sam ses velmi jednoduchy Popo.
Priatelu v jednoduchosti je nie len krása ale aj prirodzenosť. Som tomu naozaj uprimne rád že ma tak vnímaš. Popravde mi tým potvrdzuješ že cesta po ktorej teraz "kráčam" je správná. Ďakujem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Che 2018-02-02 16:37
Merklova muze klidne nosit hidžáb, alespon nebude videt jeji odporny xicht.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2018-02-03 00:32
Ja len o Sýrii

2 februára, Sýrska Arabská Armáda a Tiger Sily podporované ruským Leteckými Sílami zachytil strategické mesto Tell Tuqan a jeho vrch v juhovýchodomj Idlibe vidieku, podľa Hizballáhu media krídlo v Sýrii.
Tell Tuqan Hill sa nachádza len do 10km juhovýchodne od mesta Saraqib, druhý cieľ prebiehajúce DSP vojenskej operácie v Idlib governorate.
Armáda si vedie dobre.

AMERICKÝ minister Obrany Jim Mattis hrozí Sýrii s vojenskou akciou, ak USA nájde pevný dôkaz útoku sarinom v krajine.

Vo februári 2, Mattis povedal novinárom, že chlór plynu bolo známe, že boli weaponized v útokom v Sýrii. On ďalej dodal, že USA má podozrenie, vládu Sýrskeho Prezidenta Bašára Asada že používa sarin nervový plyn ako zbrane na bojisku.

Tí američania sa už úplne zbláznili. Sarin, sarin stále sarin tá istá pesnička to tam chcú fakt vpadnúť?
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vladimír57 2018-02-03 05:57
Čau Pio, usmani nemusí sarin hledat, stačí když se rozhlídnou po svých skladech v Sýrii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2018-02-03 13:24
k irácké armádě jedou naši protichemici, učit detekovat a chránit se, to je ale fraška ))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vladimír57 2018-02-03 13:38
Kdyby se radši učili hlídat naše hranice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2018-02-03 18:16
sypat hnědé invazní mravence DDT? )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vladimír57 2018-02-03 19:36
DDT je tuším zakázané, ale pokud vím, nikdo nezakázal SA58.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2018-02-03 20:18
))))))))))))))) ) ten mám rád
-
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2018-02-03 20:41
To je německá průbojná vzduchovka u nich zakázaná podle puškohledu na ruský patrony, vidím ne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2018-02-03 16:08
Ahoj Vladimíre. Klan nedotknuteľných sa nevzdá pokusov o ovládnutie Sýrie svojími bábkami, preto budú škodiť pokiaľ budú dýchať. Myslia si že oni nemôžu dopadnúť ako Hitlerova tretia ríša. Možno ich ale zmetú živly tejto planéty.
Miešať sa do USA operácii a pridávať sa na ich stranu nie je žiadna výhra. Lenže misie sú dobre platené a žoldákov v každej krajine nájdeš dosť a hlavne v podrobených zemiach kde je bieda poriadne zarobiť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch11 2018-02-03 19:43
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaris 2018-02-04 05:14
Nebudete verit, ale muslmanske baby prijdou do Australie, kde je svoboda a myslite, ze si ten hadr sundaji? Ony jsou na nej pysne!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Elen 2018-02-02 10:17
Feministky, zrovna tak homosexuálové a podobné další úchylky jsou dobrovolní sebevrazi, protože v momentě, kdy nabyde jejich jejich běsnění reálné formy v podobě nástupu (pokřiveného) islámu k moci,
budou první určeni k likvidaci (jejich blbost nezná mezí).

Člověk se skládá ze dvou částí, ženské a mužské.
Patriarchát, který vládne (již mnohá staletí) je nástrojem k rozdělení lidí na muže a ženy, který využívá a zneužívá přirozené rozdíly mezi mužem a ženou (které jsou v podstatě součástí jednoho přirozeného celku).

Pohledem na dnešní stvět, jeho bídu a utrpení, zjistíme nepopiratelnou dominanci mužského prvku (a to i u "žen" vyskytujících se na vysokých postech).
Mužská dominance je dovedena do odporné dravosti, krvelačnosti, bez kousku citu a empatie.
(právě tak se chovají uvedené feministky a jim podobné)
- co je ženského na tom, bezohledně prosazovat svou a tím ubližovat?
- co je ženského na tom, pomalovat si tělo a svlečená se vrhnout na prezidenta cizí země?
+ další podobné úchylnosti?
A takto zvrácené, poškozené jedince (které prezentují jako ženy a ženské spolky) používají na rozvrat a chaos
TYTO PRODUKTY ZVRÁCENÉ SPOLEČNOSTI NEMAJÍ SE ŽENAMI NIC SPOLEČNÉHO!
(jedná se o poškozené jedince, podobně jako armáda invazistů, zvaná vládnoucími zrůdami do EU)

Obrana je jednoduchá a prostá:
Jít do sebe, uvědomit si, co znamená být člověk a podle toho se chovat a jednat.
Jenomže, to se lehko řekne, ale hůř udělá,
"největší nepřítel je ten náš vnitřní" (je zdeformován, naučen systémem na zlozvyky, které považujeme za pravdy) ...

Špína je až tak zažraná, že jí považujeme za čistotu
Položím si otázku: "Kdo je lepší, žena nebo muž?"
Na vědomé rovině odpovím: "Jsou si rovni, oba mají své nezastupitelné místo."
Ale běžně v praxi?
Při posuzování, nestraním náhodou ženě (jako žena) a muži (jako muž), kde podvědomě vybublává "špína zažraná" a ta stírá oběktivitu úsudku v dané věci?
Nežít jako robot, uvědomovat si přítomnost a snažit se o kontrolu vlastní řeči i myšlenek (vypěstování zvyku trvá 3 týdny až jeden měsíc, kdy na začátku se musím velice nutit, později to jde stále snáz).
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Elen 2018-02-02 11:33
Nediskutuji sama se sebou.
Jen poznámka (druhý pohled na článek):
Je přesně v duchu rozděl a panuj.
Ideologové "mají v šuplíku" vypěstované skupinky magorů, které prezentují, ve všemožných médiích jako veřejné mínění (podobné jako pražská kavárna), nebo obrázek společnosti, ale není tomu tak, jsou to jen skupinky poškozených jedinců, které pěstují a platí za záškodnickou činnost proti lidem.
Co si asi musí myslet muslimové i jejich ženy, po prezentaci blbek uvedených ve článku, když je to ještě všude rozmazáno tak, že toto je křesťanská civilizace?
Co si asi musí myslet křesťanská civilizace, po "výrobě ISIS" (křesťanskou civilizací, zfetované hordy zběře, zásobené křesťanskými zbraněmi) po zveřejňování jejich zvěrstvech, o islámu? Kdy navíc je verbována horda invazistů (z těch nejvíce zanedbaných kolonií právě křesťany) do EU ... Kdo že je financoval a financuje?
Všechny tyhle vzorky (předváděné médii) jako stav obyvatelstva "tam či tam"?
A "podpis" je u všech stejný - je to ten jejich kozočlověk. Ale ten "kozočlověk" - rozpoutávač těchto zvrácených orgií, má funkční jen 3 spodní čakry - proto není člověk.
Proti člověku s funkční 4. čakrou a výše, je jen omezené, poškozené stvoření ...
proto lidé (kterým se v současné době otevírá 4. čakra a výše) hledí s úžasem na zvrácené řádění těchto zmetků (poškozených výrobků).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # .lak 2018-02-02 19:27
www.youtube.com/.../ Původně jsem žvástal ale mám zpětnou vazbu, někdy.
Hmmm, co se neuhladí to se nesrovná ale není důvod proč by to měli dělat "samaritáni z rozkazu, notabene čertových obrázků. Kontraproduktiv ní pro karbaníky kromě jiného. www.youtube.com/.../ end?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2018-02-03 13:31
No teda, až takovej pathos v muzicírování máš? Je to snad prozaičtejší ne? Aby se z toho škwor po*ral)
Z jedné strany militantní utěrkáři, z druhé kulturní úderka jakých si reinkarnovaných maoistů, výsledkem je cenzura už i v obrazárnách.

#MeToo už zasiahla aj umelecké diela: Galéria v Anglicku stiahla obraz s nahými ženami z 19. storočia
Manchesterská galéria umenia, že dočasne odstráni obraz z roku 1890
hlavnespravy.sk/.../1296434
Začalo to odvracením pozornosti od chazara Weinsteina. Otěže pak přebraly zakyslé báby, závistivé šeredy.
-

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas. [...] od pohledu.
---
Přátelé, vrcholem [...]ského obličeje bývají ústa podobný análnímu otvoru jako u tohoto postiženého jedince.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2018-02-03 16:13
Cenzuristům by zamotali sčot, viť.
______________________________________
Tělíčko rachitického BMI 1:00 GMO a přisklopené hledí nefungujících ledvin a čeho ještě?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch11 2018-02-03 17:22
Mozku?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2018-02-03 16:13
Pár aktov im vadí..... no hlavne že porno je všadeprítomné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # diamond 2018-02-04 07:36
Ta podoba s nezničitelným Marečkem Bendů je asi čistě jen náhodná, že?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # julius 2018-02-02 10:21
jednomu bych docela veril. Ze tady nase zeny chteji donutit k uricte islamizaci a noseni tech pytlu na hlavach. A u nich to je naopak. To chapu ma to svoji NWO logiku. A urcite nevidim reseni jine nez at si zustane kazdy kam patri. To statni je neproveditelne. Vyvola to jen to co elity NWO chteji tudiz chaos a zavedeni staneho prava a navozeni noveho svetoveho radu. Resit zde veci zda oni zahazuji burky zatim co zde se zeny divaji jak je nosit pro bezpecnost je stejne jako rybu nutit pipat na bydilku. Cely proibel tedy neni v sekundarnim stavu ale primarnim. Tam je nutny obrat. Pro zjednoduseni ryba smrdi od hlavy. neni treba ji rezat ocas ale vylecit hlavu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2018-02-02 14:10
nakonec budem rádi emigrovat do Íránu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # diamond 2018-02-02 10:29
Feministky dohnaly samy sebe...
Není to vlastně tak dlouho, co ženy bojovaly v Evropě, USA, Kanadě atd. o volební právo, o možnosti vzdělávat se, účastnit se veřejného života, pronikat do profesí s dominancí mužů, rozhodovat o svém životě, o svém oblékání a názorech... Potud všechno dobře, protože asi těžko najdeme normálního chlapa, kterému by vadilo, že žena nosí plavky a mini, má úspěchy v práci, vzdělává se... Jenže pro všechny ty svobody, možnosti o rozhodování sama o sobě se zde objevila zvláštní kasta bab, které jakoby schválně zapomínají na své pohlaví, na své poslání dané jim přírodou. Tyto takyženy se nastěhovaly do kalhot a do kostýmků ala mužské kvádro, zkrátily účesy, nasadily brýle a přísné výrazy. Ztvrdly, začaly prosazovat jen své ego, na chlapy pohlíží jak na méněcenný dobytek, rodinu označují za přežitek. Schválně se podívejte po svém okolí na "úspěšné" podnikatelky, ředitelky, političky, primátorky, státní zástupkyně, kancléřky a premiérky. Co mají společné? Přestávají vypadat jak ženy, rodinu nemají nebo je až na dalším místě, jsou uminuté, paličaté, většinou nehezké, neosobní, působí asexuálně (na mě určitě), mají divné sklony.
Je tedy zajímavé, že tyto strážkyně ženských práv a svobod, které jsou schopny se soudit pro mužské uznání pěkného oblečení, 30 let staré poplácání po zadku a podobné ptákoviny, jsou naprosto lhostejné k tomu, že na jiném konci světa je žena míň než koza či velbloud, slouží jen k plození potomstva (nejlíp samozřejmě mužského), je bita, znásilňována a dokonce zabíjena při projevu sebemenšího odporu k mravům a náboženstvím, které jakoby ustrnuly o 1000 let zpátky. Druhým paradoxem je, že těmto islámem ponižovaným ženám to nevadí, jsou s toto útrpnou rolí smířeny a každé vybočení z této pozice samy vehementně odsuzují a jdou si hodit oním pověstným kamenem na jakoukoliv rebelku.
Ale zpět k věci - evropským a zejména americkým feministkám je tento fakt úplně lhostejný a farizejsky se schovávají za jakési všeobecné fráze o údajných svobodách každé ženy žít si podle sebe. Je to sice krásné, ale mají ty ženské z muslimského světa na výběr? Ty, které nechtějí žít jako otrokyně svého majitele, třeba jen ve způsobu oblékání se? Nemají, tamní společnost je nenechá, takže jim zbývá pouze jedno - držet. Proč feministky ze západu neustále kňučí o ženských právech, ale nevidí metody otrokářské společnosti, které jsou aplikovány na jejich "kolegyně" třeba v Saúdské Arábii a jinde? Trápil je snad někdy stav života žen v oblastech ovládaných IS? Co je to za mrchy licoměrné, falešné, ošklivé?
Čest a sláva všem ženám, kterých je naštěstí stále ještě většina, které si zachovaly rozum, chápou, že s chlapem žít je těžké, ale bez nich to zkrátka nejde. Uznání těm ženám, které vědí, že ač jsou modní politické a sociální trendy ve světě jakkoliv zvrhlé, bez nich, žen, se lidstvo neobejde - jako nositelky života jsou prostě a jednoduše
N E Z A S T U P I T E L N É!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Přemek 2018-02-02 10:49
Zahalování žen s podtextem "nečistoty" je absurdně pro feministické kreatury důkazem perzekuce žen, který tyto kreatury nejen že nevidí, ale současně se tváří, že jde o projev svobodné vůle těch povinně se zahalujících nešťastnic. Dovolím si zde připomenout, že kromě zahalování obličeje se k současnému zahalovacímu islámskému dogmatu blížily a blíží jeptišky, avšak zde ve zcela jiné symbolice "božích nevěst". To naznačuje, kde kulturnost zcela chybí a kde jí je jen tolik, kolik dovolí elity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2018-02-03 12:59
Tyto feministky mají jedno společné a to je ,že se nesmíří ,,jenom,,srovna t s mužem ale ho přeskočit a vládnout mu a to je hnus Vaše velebnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # diamond 2018-02-04 07:40
Feministky této doby jsou jen součástí rozkladu evropské společnosti. A jsou natolik pitomé, že nevidí nebezpečí, které jim hrozí, až svůj mrzký úkol završí a pomohou kozojebům ovládnout život v Západní Evropě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jaris 2018-02-02 10:33
Reseni je zcela jednoduche. Vykopnout, odvezt, shodit padakem vsechny muslimy ze zapadnich zemi do jakychkoliv muslimskych statu a tam at si oslavuji den hidzabu treba i s vecernim ohnostrojem.Co je na tom k nepochopeni?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Přemek 2018-02-02 10:43
Z podstaty věci může člověk nosit, co chce, ale musí také strpět, že tím působí na své okolí včetně možného postihu za nekulturní chování. Nahota je v tomto kontextu zcela pochopitelně chápána jako nemravnost, totální zakrytí typu hidžábu jako klam. Což se v aglomeracích, kde se lidé setkávají, aniž o to usilují, musí neustále procpávat nějaký extrémní způsob oděvu? Člověk který oděvem dává najevo, že něco skrývá, je oprávněněně nedůvěryhodný. Když v dané zemi není právo na straně občanů a kolektivního vědomí, dopadá to jako v Británii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # .lak 2018-02-02 12:14
ulozto.cz/.../...

Předpokládám že mnozí zapomněli s čím se budoval socialismus aby se hrůzám kapitalismu s jeho cyklickou periodou zabránilo a mladí třeba o ni možná nemají tucha a tedy z neznalostí historie a hlavně faktografie si patrně chtějí prožít.
ac24.cz/.../......
aeronet.cz/.../......
No ono to všemi skutky vypadá že eu byla založena jako podnikatelský projekt na naporcování volstrýskými řezníky když pracky mamona dostaly víceméně po prstech od celého světa tak ohlupovaní nejen dětí cizí mocností vidin zotročení školským systémem zaprodanců nepřátel národů spiknutím globálních zločinců který se nyní projevuje kalegrizací
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
a donedávna americkým snem tedy jaksi spojenci největší se nic netušíc většinovou populací ocitli v roli stahovaného králika ze setrvanosti povědomí přehlížející hejble. První varování mělo být s tou hypotéční bublinou s nemovitostmi kdy prý německé důchodové fondy šli na buben protože tam investovali a dá se předpokládat spiknutí hrstky interesovaných proti obyvatelům kontinentu a víceméně to jede v řadě s pomocí nainstalované struktury projektu eu bilderberg nóblés a brexit tedy je pro zemi za kanálem požehnáním a další xxit by měli následovat pokud chtějí shodit chomout úžerů za pacifik či pro konqistu inkvizice v pozadí.
www.youtube.com/.../
nwoo.org/.../......

Naděje jako vždy umírá poslední. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # r.m. 2018-02-02 13:53
Němečtí zaměstnanci automobilek stávkují za vyšší mzdy
novinky.cz/.../...
Do stávek se zapojili například zaměstnanci automobilek Volkswagen, BMW, Daimler, Mercedes-Benz a Porsche nebo v továrnách výrobce letadel Airbus.
Do stávek se už zapojilo téměř 200 tisíc pracovníků více než 100 společností, včetně výrobce nákladních vozů MAN a automobilky Ford. Do pátečního večera by počet firem postižených touto akcí měl vzrůst na zhruba 260.
Organizace požaduje zvýšení platů o osm procent na 27 měsíců a lepší pracovní podmínky. Chtějí, aby zaměstnanci měli možnost až dva roky pracovat místo standardních 35 jen 28 hodin týdně.
Naše žebrota za 42,5 hod. týdně nechává ovčanstvo v klidu. Vivat Horáček, vivat Drahouš.
Naše ovce přežvykujou stará moudra pod palbou libodemo médií o nemožnosti jiných podmínek.
-
Anton Hrabiš, kmotr • před 44 minutami
Němci už nechtějí makat za nuzné platy a se závistí pohlížejí na blahobytné poměry za jejich východní hranicí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2018-02-02 14:01
Drahoušův volič:
svetkolemnas.info/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2018-02-02 14:34
Kandidát na vestu s vypínačem, prej že budou koncentráky. Už v něm dávno žije ten zoufalec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # robrell 2018-02-02 16:59
Dědouch11 zdravím,
No potěš koště, pokud je to zástupce té Drahošové "elity",tak jakékoliv názory se od nich budou odrážet bez jakéhokoliv účinku. Proč se sakra neseberou a neemigrují do zaslíbeného západnějšího západu to by bylo tak fajn. Doufat, že prohlédnou a třeba pochopí jiný názor než ten jejich, je asi zcela zbytečná ztráta času.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2018-02-02 19:25
Vypadá jako žid s dědičnou duševní chorobou. Emigrovat na Západ nemůže, není dost hnědej, do Ruska nechce a do Izraele taky asi ne. Tam chtějí jen čistou rasu, štymt, ja?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch11 2018-02-02 20:15
"Proč se sakra neseberou a neemigrují do zaslíbeného západnějšího západu to by bylo tak fajn."
Ahoj, souhlas, ale myslím, že právě tento exemplář je rád, že dokáže dojíždět do práce. Má-li nějakou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2018-02-03 18:38
leda v chráněné dílně
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # smrťák 2018-02-02 20:09
ahoj..:o)
...na rozdíl od druhošových voličů, tak tyto spotřebiče v dobách krize dokážou se stát i zdroji..
nd02.jxs.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2018-02-02 20:16
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2018-02-03 06:07
Čau Dědouchu, tak ten se poved, typický druhošův volič. Ve kterém ústavu asi přebývá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2018-02-03 13:18
Balwane popadni Adama a fofrem za Chocholouškem ,než něco vyvedete!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-02-03 18:39
Za tohle bych zrovna nekritizoval, je to hnus, podívej jak nadlidi řáděj a mlátěj křesťany v Jeruzalémě.
Jeptišky nakonec na ně začaly řvát Alahá Akbar, Křesťanské jeptišky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás