Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin rozběhl „krypto-rubl“, aby omezil spiknutí globálního centrálního bankovnictví

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin rozběhl „krypto-rubl“, aby omezil spiknutí globálního centrálního bankovnictví

Ruský prezident Vladimir Putin rozběhl realizaci národní krypto-měny zvané „krypto-rubl“ se zřejmým záměrem dále v Rusku omezit účinnost spiknutí globálního centrálního bankovnictví.

Podle Financial Times řekl na schůzi vlády prezidentův ekonomický poradce Sergej Glazěv, že krypto-měny by mohly posloužit jako „užitečný nástroj“ k vyhýbání se Západním ekonomickým sankcím a působení bankovních kartelů.

Glazěv vysvětloval:

„Tento instrument se velice dobře hodí pro citlivé aktivity prováděné za stát. Můžeme si vyrovnávat účty se svými protistranami po celém světě bez ohledu na jakékoliv sankce.“

Tento poradce poukazoval, že krypto-rubl by byl ekvivalentem rublu, ale s tím, že jeho oběh by byl „určitým způsobem omezený“ a Kremlu by umožňoval sledovat jeho pohyby.

Putin věří, že krypto-měny mají moc podvrátit systém centrálního bankovnictví kontrolovaný kartelem Rothschildů a přetvořit finanční prostředí ve prospěch jednotlivců.

Zatím však není jasné, zda bude tuto krypto-měnu vydávat Ruská centrální banka.

Coindesk hlásí

Předtím prezident činitelům svého kabinetu nařídil, aby vytvořili rámec k zavedení a regulování digitálních měn v Rusku, což byl krok, který byl přijat v létě po jeho schůzce se zakladatelem krypto-měny ethereum.

V říjnu 2017 Putin dále poskytl mandát pro nové regulace týkající se krypto-měn včetně registrace těžařů a uplatnění bezpečnostních zákonů pro zahajovací nabídky coinů (ICO).

Ruský ministr financí Anton Siluanov v září 2017 oznámil, že jeho ministerstvo zavede do konce roku 2017 regulaci používání kryptoměn. Zakazovat krypto-měny „by nemělo smysl“, protože ty jsou stejně už „realitou,“ řekl.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+118 # LubinenKremlBot 2018-01-04 11:23
Už toho má Vladimir s těmi hadími kejklíři z Rotschildova satanskýho hnïzda plný zuby a kompletnï odtržení od petrodolaru je jediné možné řešení
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-04 13:08
S hadími kejklíři z Rotschildova satanskýho hnïzda je třeba se vypořádat globálně. Materiálně-tech nická základna světa se vyvíjí stále se zrychlujícím tempem. Naproti tomu vývoj realizace především mezinárodní politiky stagnuje. Uvedený nesoulad je nezbytné pokud možno co nejrychleji odstranit nebo to dopadne špatně..
Předpovídat budoucnost je přežitek, je to zastaralé. Svět už se už vyvinul tak, že budoucnost je možné globálně realizovat. Jedna možná alternativa realizace budoucnosti je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – [...]/2017/12/ronald-bernard-o-manipulacii-sveta.html
Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: „Svetový podvod s financiami odhalený“ – [...]/2017/12/s vetovy-podvod-s -financiami-odh aleny.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2018-01-04 14:20 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2018-01-04 14:44
Dedku dobrý odkaz síce mi je to dávno jasné ale že som to našiel u teba je progres čo znamená že to myslíš dobre.
Doporučujem pozrieť:
www.youtube.com/.../
Dedek je napokon náš chlap:-)
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Sýrska armáda robí chybu že neprekračuje Eufrat a neuchytí sa na východnom brehu.
Kurdni stále bojújú na východnom brehu z ISIL. Mali by im ísť v ústrety a obsadiť aspoň časť východného brehu a nestagnovať.

3 januára vodca Hizballáhu Hassan Nasrallah povedal v rozhovore pre Libanonskej al-Mayadeen TV, že vojna v Sýrii bude v priebehu jedného alebo dvoch rokov ukončená, a zdôraznil, že Sýrsky Prezident Bašár al-Assad si bude držať svoju pozíciu až do konca jeho prezidentského obdobia.

7 ruské Lietadlo Zničené, 9 Vojakov Zranených Na Khmeimim Leteckej Základni Ako Výsledok Boja Ostreľovanie ruských vojenských objektov
4. januára ruské Ministerstvo Obrany potvrdilo, minometné útoky "mobilnými militantnými skupinami" na Khmeimim leteckej základni a usmrtili 2 vojakov, ale poprel akékoľvek poškodenie zariadenia.

Operácia v Idlíbe sa pekne rozbieha
Vládne sily postupujú na pozície Hayat Tahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, Sýrsky vetva al-Kájda) južne od Abu al-Duhur.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Wiloni 2018-01-04 16:18
"minometné útoky "mobilnými militantnými skupinami""

Bohužel, tato taktika bude prováděna do té doby, než splní ruská armáda putinovu výhrůžku o "úderu, který ještě ISIS nezažil" a nesrovná výcvikový tábor v Al-Tanaf se zemí (i s instruktory).
Tímto přímým útokem na ruskou základnu Američani překročili všechny myslitelné meze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Janinna 2018-01-04 16:44
:)) když je rvačka nevyhnutelná, je třeba udeřit jako první.
Jo, Putin nemluví "do větru" a když řekl, "když teroristi znova zvednou hlavu", tak dostanou "udar", tak si můžeme být jisti, že dostanou.
Otázka je, koho tím myslel:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Wiloni 2018-01-04 16:53
"Otázka je, koho tím myslel:))"

To není ani otázka.
Adresát je jasný, vzhledem k tomu, že ruské MO vydalo po tomto prohlášení zprávu, že americká armáda cvičí členy ISIL (kteří se tam dostali při "odchodu" za Rakky) právě na základně AL Tanaf a formuje z nich nové oddíly (Nová syrská armáda).
To muselo dojít i blbému, amíkum však evidentně ne.
Holt se zase bude rozšiřovat hřbitov na Arlingtonu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Janinna 2018-01-04 17:42
To byla řečnická:)) Adresát je jasný, fakt si myslíte, že jim to nedochází? Asi si myslí, že bude postižen jenom nepotřebný a podřadný "spotřební materiál".
Hodně se pletou.
Jinak - všiml jste si jak před volbou prezidenta, pátá kolona v Rusku jede na plné pecky?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Wiloni 2018-01-04 17:56
Tak nejenom pátá kolona.
Činí se i SSA (viz Trumpem odhalený pokus o teroristický útok v Petrohradu a následný "natrucvýbuch" pár gramy TNT).
Improvizace moc nevyšla.
Ono stejně tak i tento útok na ruskou základnu byl jen mstou za odvolání ruských důstojníků z "centra pro usmíření" na Ukrajině a tím pádem i zničení takové krásné provokace (Ukrajinský útok na ně, v období olympiády. Jistě si ještě pamatujete na Gruzii 2008 a útok na ruské modré přilby v noci ze 7 na 8.8 v 1:30 ráno (mám to jako před očima, protože jsem to prakticky celé sledoval))
Narychlo spáchaný a mizerně provedený.
Navíc v Sýrii, kde USA nemá co dělat a v situaci, kdy už ani netají to, že cvičí teroristy.
Efekt opičí pracky jak vyšitý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Janinna 2018-01-04 18:27
Však už je přemlouvají, aby se ruští důstojníci na Ukrajinu vrátili.
Také jsem myslela na to jaké "překvápko" tentokrát v souvislosti s olympiádou Rusku chystají.
8.8.2008 - zajímavé datum, že?
Jasně, že si to pamatuji.
Kravatožrouta Saakašviliho, útok na spící Cchinvali - etnické vyčištění oblasti od Osetinců, unisono řev tisku celého světa o napadení mírumilovné Gruzie Ruskem, a také kdo byl zainteresován - Cameron, Riceová, McCain,......
Jasná operace - provokace NATO, USA, CIA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2018-01-04 23:17
Ktorí militanti útok uskutočnili jasné nie je, ale logicky sú najbližšie militanti z Idlíbu, alebo doslovne niektorá spiaca teroristická bunka.
Rusi teraz výrazne zvýšia ochranu základne, preto že minimálne jedno lietadlo bolo z boja vyradené a dvaja ruskí armaďáci pritom zarvali.
Vzhľadom na silnejúcu ofenzívu Sýrskej armády v Idlíbe predpokladám že útok bol pripravený práve odtiaľ.
Al Tanaf je obklúčený odtiaľ je to k Ruskej leteckej základni priďaleko.
Podobných útokov sa zrejme dočkajú aj na USA základniach v Sýrii, aby američanom nebolo ľúto.....
Ale je celkom jasné že bude treba obsadiť a vyčistiť takmer všetky zelené plochy od militantov inak to tam bude na dennodennom poriadku takéto útoky.
Bude to ešte dlhá cesta kým tie bandy odzbroja
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Wiloni 2018-01-04 23:54
"preto že minimálne jedno lietadlo bolo z boja vyradené"

Tady s tebou nesouhlasím.
Podle těchto fotek není vůbec zřejmé, kde k tomu došlo.
Na fotce není ani číslo letadla (pokle kterého by se dalo určit zda jde o letadlo působící v Sýrii) ani jiné poznávací znaky, ze kterých by šlo určit, kde se letoun nachází.
V první řadě by to byly právě Američani, kdo by ukazoval satelitní snímky těchto "vraků", jednak mají letiště pod dohledem 24/7 a pak nevynechají jedinou příležitost si do rusů kopnout, i když to jsou již 20 let neletuschopné syrské letouny na stojánce (viz snímky z letiště u Deir ez zoru a stejně tak snímky z ostatních letišť, které se dostaly pod obstřel jejich zástupné armády).
Takže tady to hapruje.
Za druhé, pokud šlo o minometný obstřel, tak je dost pravděpodobně, že prostě neměli čas na zaměření letadel (2-3 výstřely a dělostřelecké radary zadávají tvou pozici dělostřelecké baterii na letišti, a vsaď boty, že jsou tam rozmístěné). Navíc se po odhalení tvé pozice ihned na tebe zaměří letecký průzkum (UAV, průzkumné vzducholodě, které tam jsou také rozmístěny)
Takže byl tak čas na výstřel někam do prostor, kde se nacházejí kontejnery pro ubytování personálu a pak rychle zmizet.
Z toho, co jsem pobral já, tak jsou všechny "zničené" letouny v provozu.
Žádné nové do Sýrie poslány nebyly a podle počtu náletů to prostě na "zničení" třetiny letecké skupiny rozhodně nevypadá.
To, že zemřeli vojáci je smutné, ale v zásadě to vypovídá o tom, že palba byla vedena právě na část ubikací.
Na nic jiného nebyl čas (z důvodu, který jsem psal).
Holt obstřel raketami nevyšel, tak to zkusili jinak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janinna 2018-01-04 20:00
Ahoj Pio, nad Raqqa dnes zavlál rudý prapor:))
Над Раккой поднят красный флаг:

politikus.ru/.../...
Když nad Berlínem zavlála červená vlajka, byl to symbol vítězství nad fašismem.
Hmm, líbí se mi tenhle "zvyk":)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John Maxwell 2018-01-04 21:19
Привет, Janni
меня тоже, Великая Россия
youtu.be/UFxcH0wDzdE
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2018-01-04 22:30
:)) Tak... ještě ho "поднят" nad Kremlem:))
P.S.
Dneska mi z youtube nic nejde:((
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # John Maxwell 2018-01-04 22:57
Tak v tom má prsty Hnědoch se sqadrou trojklanných :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2018-01-04 15:53

Sýrska armáda postupuje pridali ďalších 7 dedín.
4 januára Sýrska Arabská Armády (DSP) a Tiger Síly, opierajúce sa o ruské Letecké a vesmírne Síly, zachytili obce Rsm al-Abid, al-Fhail, Rubaida, Msheirfeh, al Qasr al-Abyad, Rabeeah Musa, Haqiyah a Umm Rjaim Vrch v juhovýchodnej Idlib vidieku podľa Hizballáhu media krídlo v Sýrii.

Intenzívny boj prebieha medzi vládnymi silami a militantov v Damasku' Východnej Ghouta a južnej Idlib;
USA-cúval Sýrskej Demokratických Síl vývoji hybnosti proti ISIS pozdĺž východného brehu Euphrates Rieky.

Škody na leteckej základni Khmeimim

southfront.org/.../syria
Správy o siedmych zničených lietadlách Ruská armáda nepotvrdila.

Východná Guta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # josh (xy) 2018-01-04 11:43
Muž činu...Neskutečné.
Mimo jiné, Rubl je nejlépe krytá měna zlatem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # John Maxwell 2018-01-04 12:39
Doplním , od listopadu 2017 už naplno obchodují s Čínou ve svých měnách a se zlatem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Dost3 2018-01-04 13:00
Souhlas, dny dolaru jsou sečteny.
USA už nemá nic tak vzácného, co by opodstatňovalo
používání dolaru jako nejvýhodnějšího , univerzálního platidla.
Pokud by však šla životní úroveň v zemích závislých na dolaru moc rychle dolů, hrozí vypuknutí IV.WW, ne takové pseudo, jako nyní, ale skutečné, hrozné, konečné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # John Maxwell 2018-01-04 13:16
Pokud se nepletu nebo má někdo novější informace , mělo by to jet v SPFS tj. jiném systému mimo Swift , což umožňuje obchodovat státům i mimo sankce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Popo 2018-01-04 13:31
Cituji josh xy:
Muž činu...Neskutečné.
Ano súhlas, naozaj neskutočné. Šak ako može byť niekto mužom činu keď jeho "pravá ruka nevie čo robí ľavá" - lidovky.cz/.../... . Pravda je taká že bez sieťoveho šifrovania kryptomena nie je kryptomenou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dost3 2018-01-04 13:51
....a kdo jsi bez chyby, hoď po mně kamenem....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # John Maxwell 2018-01-04 14:01
On už debilnější článek nenašel jelikož nemyslí :)) ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Popo 2018-01-04 14:15
Cituji John Maxwell:
On už debilnější článek nenašel
Priatelu nože nezbardžuj a pookraj nám tu a i priznaj pri tom čo tak debilného je u teba na holéj pravde? Jedinou zmysluplnou odpovedou v tomto svete postavenom na klamstvách je - Nie je moja...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Popo 2018-01-04 14:02
Priatelu máš ty to tu aj v tom tu niCituji Dost3:
....a kdo jsi bez chyby...
trošku zmätok. Pooprav si bo správne a i prirodzené je to "ty kto si bez vinny". S chybou sa aj narodiť može človek...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Aliance 2018-01-04 15:35
Už zasa tie tvoje mudra, somár?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Popo 2018-01-04 17:20
Cituji Aliance:
Už zasa tie tvoje mudra...
Priatelu nože sa mi i ty bez toho chorého domýšlania pokús k tomu trošku lepšie prizri. Vidíš? Ano ano, žiadne múdra len tie holé fakty sú tam. Neboj už viem - Pravda bolí a preto ju takmer nikto nemá rád. Naozaj, len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2018-01-04 18:29
Citace:
Pooprav si bo správne a i prirodzené je to
ne ne popiku Citace:
ty bez toho chorého domýšlania len tak jednoduché je to...žiadne múdra len tie holé fakty
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # julius 2018-01-04 12:55
Co jsem se tak ptal kolem sebe vetsina rychle preleva penize do kryptomen. Ovsem ne Bitcounu ten chteji nejak znicit. Ale to nevim tak tu nechci strasit. Pokud se to povede nechci videt ten totalni krach vsech zemi vcetne bank a burzy. Predstavte si ze elity ztrati nejen prehled o vasich penezich ale ztrati moc nekolikaset opakovanych zdaneni. Jinak receno jejich nehorazny prijem do statnich kas vyschne. Ztarti kontrolu a budou zurit. Lide si zacnou obchodovat mezi sebou a stat o tom nebude mit ani paru. Cele EET se zhrouti i kdyz nikdy poradne nefungovalo a slo jen o dalsi cernou diru nicmene to bude hooooodne zajimave. Vznika ted mnoho kryptomen mozna nektere casem zaniknou jine vzletnou. Nejlepsi bude az budou mezi sebou mit moznost volneho obchodu a to tak ze to nidkoneuvidi jen vy a vas protejsek at prijemnce zi vydejce. Zadny poplatek zadne dane. Pokud se nekdo domniva ze jsou dane nutne pak rikam nejsou. A pokud nekdo touzi davat dane dobrovolne ja mu v tom branit nebudu. Jiste s eptate kde pak stat bude brat ty hrozne penize na provoz. Ale ja vam povidam ten provoz je jednostrany vy ve forme dani davate a statni kasa je jen jakysi bezedny pytel s ktereho si politici zivy sve firmy. V pripade ze vyschne zdroj bude se muset stat zacit starat o prijem stejne jako vy bude muset pracovat prestat zivit birokracii a zacit delat neco ziskoveho a take s enauci setrit. Uz nebude kamaradicek co vybere o par milionu na stavbu vis a sabne se o nej s komisi. uz se bude tvrde vybirat vyhodne a prosperujici firmy ktere nebudou predrazen. Zacne fungovat skutecny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2018-01-04 13:35
Nádherné hrabání hnojníku kokrhelínymi, eu jako fimra nigdy a pojistili to mi granty s "dotacemi cestovky dvou kontinentů tisku €, pro ně. Který hambinec ovšem zacálují a užerou nakonec z koláče té čtvrtiny těch domorodců na hranici bídy a pod hubených.
www.youtube.com/.../

Věděli jste že tři africké země jsou větší a mají větší surovinové i energetické zdroje jak kontinentek ještě kromě velkého prostoru. A do kterého zve kam komu mutr na hostinu ale na obědy k sousedům? Možná brzy asi teď i rozkazem.

Tý brďo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2018-01-04 14:07
Citace:
Věděli jste že tři africké země jsou větší a mají větší surovinové i energetické zdroje
Ty taky všechno vyzradíš laku

Jó a diky za Nassima mam zas na co čučet v robotě :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Vilo 2018-01-04 12:57
Áno, áno! Ale cez kryptomeny sa dá vykonať aj menový útok , proti ktorému by manipulácia britskej libry Sorošom by bola iba nevinná hra !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Pitralon 2018-01-04 13:43
Prekérní situace pro establishment, vzhledem k tomu, že celá havloid banda tu sedí 30 let jen na petroholarové bublině. Nebýt petroholarové bubliny, k žádnému samet převratu by nikdy nedošlo...

-------------
"Cesta ke 3. Světové Válce - Český Překlad"
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Monika 2018-01-04 15:42
Šachista je opět o dva kroky do předu a žiďáčkové kouši vzteky klobouky !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Rudolf 2018-01-04 17:53
Moc se mi líbí, jak lidičky nadšeně tleskají virtuální měně v Rusku. Jo, jo, globalizace je hit a každý už chce být co nejdříve globalizován. Jen vzhůru, soudruzi!

(Jen můj povzdech. Nevěnujte mu pozornost, ať nemám tak moc mínusů:
Ó Bože, jak je možné, že jsou lidi stále tak blbí? Nevytvořil jsi nás náhodou k obrazu svému? Neměli bychom se tak náhodou z našich chyb učit a už nenaletět [...]ům, kteří chtějí ovládnout náš život?)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Wiloni 2018-01-04 18:05
Víš soudruhu, problém je v tom, že globalizace je proces objektivní a vyhnout se mu nelze, tak jediné, na čem záleží je ten fakt, podle jakého klíče k ní dojde.
Vše ostatní jsou jen keci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Rudolf 2018-01-04 21:00
Ano, přesně, to se mi také líbí, jak je Putin brán jako ta lepší globalizace, přičemž globalizace je jenom jedna. Pokud ten tvůj objektivní proces nastane, tak budeme cvrkat tak jako tak a je srdečně jedno, kdo nám tu prdel objektivně nakope.
A máš pravdu, že to ostatní jsou kecy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2018-01-04 21:16
Mám dotaz , on někdo někdy slyšel od V.V.Putina ,že chce globalizaci ?
Ja jen, že to nespadá ani pod trend, ani cíle a to dlouhodobě co se týče RF jak vnější tak vnitřní politiky, chce to víc číst a zbytečně neházet hoaxy o globalizaci :) pač ta je nemožná minimálně dalších 200 let ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Rudolf 2018-01-04 21:24
Jestli to říkal, tak o tom nevím. Ale je to jedno - není důležité co kdo říká, ale co dělá. ....a virtuální měna je základní projev globalizace a zotročení lidstva. A těch 200 let jsi Johne brutálně přehnal. Třeba Čína v tom má už našlápnuto na plné pecky. Tam je to otázka 10 ař 20 let.

Hned odpovím na nevyřčenou námitku: ano, virtuální měna by byla fajn, ale jedině bez existence chazarské a sionistické finanční nadvlády. .....a zbytek si doplň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2018-01-04 22:22
Virtualní měna a neměna , přesně to je vidět na Bitcoinu, a proč ?
Ono když s něčim chci vylízt a nemám to pevně pod kontrolou tak nemá cenu s tim vubec lízt , tj. dokud nebude jistota, že si s tim nenadělaj do hnízda tak měna nebude ... stačí jak dlouho se vyvíjel systém obchodu mimo Swift , pomalu tři roky takže nelze čekat ,že virtuální měna bude za rok .... vše má svuj čas ...a stejně bude záležet jaký podmínky a účel ta virtuální měna bude mít.
Ještě k tomu mluvení Citace:
Ale je to jedno - není důležité co kdo říká
to je postoj západu jedno mluvěj a jiný dělaj ... chceš to samé aplikovat na vedení RF ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás