Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTakový byl novoroční projev Vladimira Putina k občanům Ruska

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Takový byl novoroční projev Vladimira Putina k občanům Ruska

Vladimir Putin poblahopřál ruským občanům k Novému roku a poděkoval je za to, že věří v sebe a v Rusko. Sputnik uvádí celý projev ruského prezidenta.

Drazí přátelé!

Na prahu je nový 2018. rok. Samozřejmě že tento svátek slavíme každý rok, ale i přesto pro nás vždy představuje nový, dobrý a vytoužený svátek. Věříme, že všechny naše naděje a vše, co si v těchto minutách přejeme, se splní.

Silvestr v první řadě slavíme jako rodinný svátek. Slavíme ho tak, jak jsme ho slavili, když jsme byli malí: s dárky a překvapeními, se zvláštním teplem a s očekáváním důležitých změn. Ty se v našem životě určitě objeví, pokud si každý z nás bude vždy pamatovat na své rodiče, opatrovat je a vážit si každého okamžiku, který s nimi strávil, pokud budeme lépe chápat své děti, jejich cíle a přání a podporovat ty, kdo je s námi a potřebuje naši podporu a duševní štědrost.

Schopnost pomáhat, empatie a darovat dobro naplňuje život opravdovým lidským smyslem. Ať už jsme kdekoliv, za rodinným stolem, ve společnosti přátel či na slavnostních ulicích, spojuje nás povznesená silvestrovská nálada a moderní technologie nám umožňují sdílet naše pocity s drahými lidmi, které se mohou nacházet stovky a tisíce kilometrů daleko od nás.

A jako obvykle bych rád obzvlášť poblahopřál všem, kdo teď pracuje, plní svou vojenskou nebo služební povinnost, má službu v nemocnici, pilotuje letadla a řídí vlaky. Tuto překrásnou silvestrovskou noc jsme všichni spolu.

Jsme spolu i v našich všedních každodenních záležitostech. Soudružnost, přátelství a upřímná láska k Rusku znásobují naše síly pro naše důstojné činy a velké úspěchy.

Chtěl bych vám všem srdečně poděkovat za to, že věříte v sebe a v naši zemi, za vaše úsilí a jejich výsledky. Ať nás vždy doprovází vzájemná důvěra a porozumění.

Drazí přátelé!

Do roku 2018 zbývá pouze několik okamžiků. Přišel čas, abychom si vzájemně řekli ta nejdůležitější slova, vzájemně si odpustili chyby a křivdy, abychom se objali, vyznali lásku a vzájemně se zahřáli naší péčí a pozorností. Ať v novém roce v životě každého člověka a každé rodiny nastanou změny k lepšímu, aby všichni byli zdraví a aby se rodily děti, které by nás radovaly.

Upřímně vám všem přeji úspěch a blahobyt. Mír a rozkvět našemu velikému Rusku — milovanému a jedinému!

Buďte šťastní! Blahopřeji vám k svátku! K novému roku 2018!

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+38 # jan tak 2018-01-01 12:07
Líbí se mi že nezapoměl na ty, bez kterých by země nemohla fungovat, tedy na lidi kteří i v tento den pracují, to u Vaška Šaška ani u Vaška Narcise nebývalo zmiňováno Holt jiný kraj jiný mrav
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Che 2018-01-01 13:39
Citace:
Upřímně vám všem přeji úspěch a blahobyt. Mír a rozkvět našemu velikému Rusku — milovanému a jedinému!
Putin popral lidem v zemi mir a rozkvet, SSAci by si prali valku s Ruskem, nejlepe aby za ne valcila Evropa s Ukrajinou, oni by dodavali draho stare vyřazené zbrane jako za 2 SV.
Jina zeme, jine prani.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2018-01-01 14:07 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Janinna 2018-01-01 18:03
A já přeji Putinovi, aby začal ještě víc pracovat na této ideologii ve jménu národa a státu.
Pokud tomu tak nebude, pak tam budou na koni Jelcinové, Gorbačovové a ještě mnoho dalšího odpadu. A budou škodit, roztrhají Rusko na kousky, budou škodit do těch dob, dokud nezmizí Rusko, pokud nezmizí ruský národ.
Doufám, že to Putin chápe. Ne, vím, že to chápe.
A co se stane s Ruskem a ruským národem, když Putin opustí funkci prezidenta? pokud Rusko nebude mít zakořeněnu tuto koncepci? bez národní ideje, koncepce, se jednoduše zhroutí.
Kdyby nekandidoval a nestal se znova prezidentem RF, tak Rusům nezbude čas na nějakou ideologii, budou muset přemýšlet jak svou zemi bránit a zachránit a sami přitom zůstat na živu.
Chci věřit, že Putin nakonec povede tuto politiku k vytvoření ideového jádra, úplný odklon od liberalismu, které sjednotí ruský lid a povzbudí ho k velkým skutkům.
Protože poslání ruské civilizace je proživotní. A právě probíhá boj za realizaci této koncepce na planetě Zemi

Gorbačov zničil Sovětský svaz v roce 1988 a 31. prosince 1999 Boris Nikolajevič Jelcin jmenoval Vladimíra Putina za ruského prezidenta
www.youtube.com/.../
Tehdy nikdo ještě netušil, že začíná nová éra, i konec mýtu o Rusku jako o kolosu na hliněných nohách.

Спасибо, Владимир Владимирович за то, что Вы есть! Mного здоровья и долгих лет жизни Вам.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2018-01-01 21:23
++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Maxwell 2018-01-02 03:32
Ahoj Janni
Pěkně vystiženo , ono je důležité zda to chápou Ti o které se opřel s vizí budoucnosti ,na nich teď stojí budoucnost celého Ruska.
Je to něco jako karma ,akorát že ve větším měřítku s výsledkem a dopadem pro celý národ.
a .... celý svět
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # LubinenKremlBot 2018-01-01 12:43
Eto vsjo chorošo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # smrťák 2018-01-01 13:37
Ahoj chlape!! :o))
A pro Putina:
„много удачи дорогой Вова!!“

Poprvé v životě jsem proti svému zvyku takřka celé přiblblé vánoce, jedl střídmě. Do polo-pito-syta. Dokonce jsem nikde při společném stolování způsobně nemluvil a taky přitom seděl rovně. Všichni si tím pádem mysleli, že jsem buď těžce nemocný, anebo jsem někam konvertoval a nechci říct kde. Ale mně bylo v těchto chvílích moc dobře. Sníh v prpípdeli, pan Vajíčko jakbysmet a děcka odrostlé do starobních rozměrů, jako strom, který si neví rady s ničím normálním, pomalu přebíraly rétoriku svátečních zvyků svých předků a hádaly se u toho, jakže to je vlastně správně. Život uběhl bez otočky. Nebylo nic, co by v té chvíli překáželo.
Hostitelská šwigra pumpovala na společný stůl hektotuny prvotřídního žrádla, jakožto vynikající kuchařka samouk, která postavila několikrát na nohy kuchyně prvotřídních restaurací. Celý táta. Vlastně celý já po tátovi. U rozlehlého stolu mimojiné seděl i její nový nám doposud neznámý přítel, člověk, který se za každou cenu snažil zapadnout do místního klanu. Netušil ovšem s kým tančí. Můj bratr, stodesetikilový goryl, zcela nečekaně zvolal u oslavného stolu „tak nazdraví“. Všichni ostatní kromě „stoleté“ matky, se s úsměvem značícím „konečně“ zbavili jídlem zasraných příboru a uchopili svaté ministakany a hop. A pokračovali v pitvání hromady jídla na talíři. Ne tak přítel šwigry. Vydal zvuk potápějícího se demižónu a po zbrunátnění jeho obličeje se uchýlil k útěku na onen pokojíček slasti i utrpení, o rozměrech základny asi metr a půl krát metr. Brácha dolil všem, co nic nenamítali, čili jenom mi a společným úsilím jsme do sebe hodili další zásilku elixíru mládí. Když se vrátil ten nový suchoprd s hranou skromností, měl už celkem lidský výraz. Brácha se optal „tak co?“ Žeprý je to dobrý. Takže se nalelo dalšího skleničky. A jedeme dál. Budoucí kozák zřejmě nechtěl kazit partu, tak se toho chopil umytou rukou a hop. Šwigra zašvidrala levým okem a řekla „zpomalte“. Ale pozdě. Domácí pálenka, léty prověřována starými předky otužilci, kteří spávali se zimou vibrujícími sněhuláky v nočním mraze, udělala své. Pseudošvagr po „polknutí“ zasténal, jakokdyž leží týden těžce raněný v zákopu a snažil se nekašlat. Vydával vnitřní zvuky, aniž by otevřel ústa. Přitom opět, nevím proč, začal brunátnět. Grimasoidní stahy ksichtových muskulatúr donutily jeho sopránový svěrač k naprostému uvolnění. Řekl jen „pardón“. A odběhl. Brácha sdělil polohlasem: „..ten nebude zlý člověk“. Přiletělo jedno malé kozáče a řeklo, že „strejda TAM asi zvrací“.
Tak jsme jednoduchým testem přijali do rodiny člověka, který by už nikdy neobhajoval politickou idiocii, propagující celoplošný zákaz kouření, jako flegmatická, sluníčková servírka z hotelové restaurace, která se ptala hostů, co si dají:
“ Míváte dejavu?“
„Nevím. Ale zeptám se v kuchyni.“ (ukradená fráze)

Všem přeju klidný život na mrtvolách havloidních prasat..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2018-01-01 17:44
+++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Janinna 2018-01-01 18:23
:)) Ahoj tuláku:)) no, vidím, že přijetí do vaší rodiny je křest ohněm, doslova a do písmene:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Che 2018-01-01 13:48
Ahoj Lubi,
v azbuce muzes klidne psat mas-li nejaky Rusky editor. Kdyz ne, muzes ruska pismenka zkopirovat ve WORDu z nejakeho ruskeho textu nebo ve WORDu primo stisknutim "pridat symbol" ale protore nemam cesky system, nevim co tam skutecne je uvedeno, ale je to 4 pole zleva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Monika 2018-01-01 13:15
Člověk který má širokou Ruskou duši ! Děkujeme a věřime !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-01 13:29
Poznamenávám, že svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Více viz článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # robrell 2018-01-01 15:37
Jéžiš, Dědku ty jseš tak otravnej, jak hejno komárů. Fakt lituji, že tě není možné alespoň na tomto serveru zamáčknout, aby byl klid. Buď prosím tě tak laskav a dělej si reklamu tvého blogu s tvými samolibými názory někde jinde. Už podle tvého deklarovaného titulu, bys to podle mnoha mínusů při všech tvých vstupech měl pochopit. Ale už jsem se smířil ( ačkoliv máš ten titul) že: "JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ". bohužel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Ing. Miloslav Dědek 2018-01-01 16:22
Pane robrell, je zřejmé, že nesouhlasíte s mými názory na budoucnost lidstva, a protože nemáte argumenty proti těmto názorům, uchylujete se k tomu, že hanobíte jejich autora, kterého se snažíte umlčet. Vaše jednání je trapné a odsouzeníhodné. Ujišťuji Vás, že: "JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ", díky bohu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # robrell 2018-01-01 17:31
Je vidět, že si stojíš na vedení, ač se honosíš titulem. Vlastně mě to po zkušenostech s tvými příspěvky nepřekvapuje. Jseš jak kafemlejnek. Děláš ostudu jiným nositelům tohoto titulu. Buď tak laskav a než začneš reagovat na kohokoliv, tak si nejméně třikrát přečti, co se píše. Z tvé reakce je vidět, že přes tvoji obrovskou ješitnost, neumíš pochopit psané slovo. Přesto, že tomu již nevěřím, že jsi schopen pobrat co píšu, přečti si můj předchozí příspěvek a pokud to jde, zamysli se nad ním . Děkuji.
dovětek : překonej se a neodpovídej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaris 2018-01-02 05:56
Nojo, ale presvedcte o te krasne rovnosti treba USA, ktere maji motto: " Co je tvoje - to je moje. Co je moje - do toho ti nic neni."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # milan suler 2018-01-01 14:12 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás