Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaParanormální hlasy dětí z 18. století zachyceny na kameru. Lovci duchů předložili důkaz

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Paranormální hlasy dětí z 18. století zachyceny na kameru. Lovci duchů předložili důkaz

Lovci duchů v anglickém městě Ware zachytili během vánočních svátků tajemné hlasy a zvuky na místě, kde stál kdysi kostel.

Spojují je se strašidelnou událostí, která se zde odehrála během vánočního období na počátku 18. století. Při jejich pozorování je dokonce zaskočil letící kámen.

Na citlivý přístroj se jim podařilo zachytit srozumitelnou větu "Nechte mě venku" ještě předtím, než jejich vyrušil letící kámen. Ten do nich někdo hodil během jejich pozorování.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-13 # milan suler 2017-12-31 18:54 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Vlastimil Matouš 2017-12-31 19:16
Dôkaz? Smiešne. Všetci vieme, ako sa dá video upraviť. Žiadni duchovia ani démoni neexistujú, resp. existujú iba pre tých ľudí, ktorí IM VERIA A LEN V ICH HLAVÁCH!!! A to sa týka aj tzv. urieknutia, ktoré pôsobí iba na tých ľudí, ktorí takým nezmyslom veria. Čudujem sa, že pán Michal Hudák mladší takému nezmyslu ešte verí - v 21. storočí - na ruke má tzv. ochranu, ktorá je v skutočnosti tak akurát na ho..o!!! Je smiešny!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Vít Henoch 2017-12-31 19:35
Protože ta nahrávka je blbost, souhlasím s tebou. Duchové jsou přežitek. Vyženu je svinským krokem a půjdou makat tam, kde zabili Natana, démoni jedni blbí. Tak se lidi mějte,

váš Duch Svatý, Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Popo 2017-12-31 20:01
Cituji Vlastimil Matouš:
Smiešne...Cituji Vít Henoch:
souhlasím s tebou...

Hlupučké je to rosprávať o niečom čo sám som nezažil - prirodzený len to života zmysel každého užitočneho idiota na tejto zemi...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Vít Henoch 2017-12-31 20:34
Máš recht, já to zažil, tak ose tom můžu mluvit.

Maj sa, Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Popo 2017-12-31 20:48
Cituji Vít Henoch:
můžu mluvit.

Priatelu ak smiem za seba poprosiť aspoň že už v posledný den v tom tu roku pokús sa mi ty i tu sám pred sebou neklamať. V tejto veci pravda je taká že ak by si to naozaj zažil, nebolo by ti cudzie o tom nerozpráva...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Petron 2017-12-31 22:38
Démoni existují a Ježíš Kristus je to jediné jméno, které na ně platí.
Kazatel 9:5
Živí si totiž uvědomují, že zemřou, ale pokud jde o mrtvé, ti si neuvědomují naprosto nic aniž už nemají žádnou mzdu, protože vzpomínka na ně byla zapomenuta.

Mrtví budou vzkříšení až při druhém příchodu Krista.

Takže ano žádní duchové zemřelých, ale démoni. Na to by si měli dát lidé pozor, hlavně ti, kteří si myslí, že mluví s duchem blízkého zemřelého.

Proto dejte pozor ať vám nezničí život, nedivte se, že je tolik vražd, sebevražd, atd... Všechny tyto činy páchají lidé posedlí démony.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2018-01-01 17:45
Ahoj Petrone,

protože chápeš staré pravdy, budeš tím, kdo bude nést odpovědnost za rozpuštění církví a nastolení toho pravidla, které Mojžíš rozbil, když mu ztěžkly desky s Desaterem. Bylo tam totiž pravidlo, které se týká lidí. Protože tam nebylo, stala se církev společenstvím nikoliv rodovým, ale společenstvím ovládaným knězi. To pravidlo znělo: " Neovládej jiné, ale ovládat budeš sebe. " Protože ovládat zvířata je člověku dána, ovládal lidi jako zvěř, která nemá rozum. Kněžím nedělalo problém vykládat Mé Svaté Slovo, jak se jim zlíbilo. Proto jste se měli modlit právě za tyto ubohé kněze, kteří lidi ponížili na zvířata. Kostely a v nich varhany měly vždy sloužit zpěvům s melodií, kterou jsem potřeboval k tomu, čemu se říká vesmírný nebo nebeský andělský zpěv. Ty skladby, prastaré skladby, jsem diktoval Mým synům varhaníkům tak, aby Mi byly ku pomoci při rovnání nepřesností těles na oběžných drahách. Matematická přesnost melodie je totiž to, co jsem potřeboval. Když církev převzal František, sice ruší varhaní melodie a zavádí kytary, ale většina zednářů jdoucích po zisku dovolila vydělávat na varhaních koncertech. Jejich chamtivosti jsem tedy využil k narovnání odchylek v drahách hvězd a galaxií. Jak víš, píšťala dokázala zbořit hradby Jericha, proto zvuk píšťal přenesený jako světlo, je velmi silný. Chrámy proto mají silné zdi, aby vydržely hru na varhany. Proto lidský zpěv prastarých melodických písní, je harmonií ve Vesmíru, kterou potřebuji. Povolávám tedy tebe a ostatní věřící ve Mne a v Mého Syna, aby vyhodili z kostelů kytaristy, pianisty a další hudebníky a nechali znít pouze varhany a zpěv lidí. Rovněž nyní nastanou apokalyptické změny. Ty prastaré písně s doprovodem varhan, vás mohou ochránit před smrtí. Změny budou rozsáhlé a pokud budete za doprovodu varhan zpívat, zem pod kostelem se nepohne. To vám slibuji.

Váš Otec, Bůh Trojjediný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2018-01-01 02:10
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2018-01-01 07:35
Lichtenberg, to jméno jsem už slyšel a Chrudim znám velice dobře..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # vjědec123 2018-01-01 10:57
Policie ČR sděluje: -
Není-li občanský průkaz.
Pro ducha není důkaz!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Che 2018-01-01 13:23
Einstein zjistil, ze cas je relativni a pri vysokych rychlostech a velike gravitaci se zpomali; vse bylo experimentalne dokazano. A v takovem prostoru zijeme ktery je plny zahad. Snad kazdy si vzpomene na neco, co je tezke ci nemozne vysvetlit. Treba predpovedi Nostradama. nebo i jinych. Moje matka mela mnoho znamych. Jednou rekla, dnes odpoledne prijde na navstevu osoba XXX. Ta prisla jinak tak 2-krat za rok, domluvit se nemohly nikdo nemel telefon. A skutecne prisla. A nepredpovedela podobne veci jen jednou. Podle matematicke statistiky temer nemozne. Sam jsem zazil daleko intuiktivnesi zazitky ktere nechci popisovat.

Facit: Dokud nebudeme vedet jak funguje mysleni, hmota, intuice etc. budou se nam zdat nektera konani prirody jako zahadna, proto si uz nasi predci vymysleli Bohy. Je to prijemna droga ktera ktera potom vysvetli vse co vysavetlit neumime. Ze zijeme v lokalnim case a starneme, je jen nas problem. Komplexne cas nejspise v Universu vubec neplyne (podobne jako na povrchu cerne diry s hmotou miliard slunci, ktera je jenom mala castecka Universa), a to umoznuje nejspise paranormalni jevy, ktere neumime vysvetlit, jako napr. duchovni spojeni do minulosti ci budoucna.
V myslenkovem experimentu "Schrödiger Katze",
(de.wikipedia.org/.../...) ktery se zabyva vysvetlenim kvantove mechaniky castic v korelaci s komlexnimi telesy, se dochazi k zaveru, ze takova kocka musi byt soucasne ziva a soucasne mrtva. V Universu s relativni casovou komponentou je to mozne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Vít Henoch 2018-01-01 15:07
Náš Vesmír funguje tak, jak existují zákony týkající se hmoty, energie, neživé hmoty a neživé energie a přechodu mezi nimi. Co to znamená, pokud myslíme ? Myslím, že někdo moudrý řekl: "Myslím, tedy jsem". Pokud nemyslím, jsem nebo nejsem ? Myslí někdo za mě ? Nebo nemyslím vůbec, protože jsem mrtvý ? Jsem mrtvý, přesto myslím, tak tedy jsem ? Kdo jsem, pokud přijdu o tělo ? Myšlenka, energie myšlenky, energie mimo svoje myšlenky nebo snad energie, ze které plynou moje myšlenky ? Co je to duch ? Co je to Svatý Duch a Svatá Duše ? Co je to nesvatý duch a nesvatá duše ? Je to jako elektrický náboj +a- ? Nebo je to dobro a zlo ? Nebo je to pozitivní a negativní energie ? nebo je to energie ve hmotě a energie v antihmotě ? Je energie antihmoty živá ? Je energie hmoty živá ? Která energie je neživá a co je to elektromagnetic ké vlnění ? Je živé nebo neživé ? Co je to Cesta dobrá s kmitočtem lásky ? Co je to kurva blbá zjebaná ?

Váš bývalý Duch Dobrý,

který prošel přes nulu, čili černou díru a stal se tak duchem zlým. Dnes jsem živý, proto jsem Natanem, ale ta církev plná věřících v blbosti ze mě udělala Satana, kurvu blbou zjebanou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2018-01-01 18:45
Bodal hamlet do přístěnku, bodal hamlet do stěny, bodal bodal bodal, nevím co bych k tomu ještě dodal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás