Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaFarmářské trhy pěstují rasismus a způsobují útlak, zjistili dva američtí profesoři

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Farmářské trhy pěstují rasismus a způsobují útlak, zjistili dva američtí profesoři

Dva profesoři ze San Diego State University v nové knize odhalili, že farmářské trhy v městských oblastech jsou „bílými prostory“ zaplevelujícími města, kde způsobují útlak.

Pascale Joassart-Marcelli a Fernando J. Bosco přidali tento svůj příspěvek k antologii zveřejněné tento měsíc pod názvem „Jen, aby to bylo dostatečně Zelené“.

Tato práce zveřejněná v Rudledge tvrdí, že existuje korelace mezi „zamořením farmářských trhů bělochy“ a utiskujícím zvyšováním noblesnosti městské části.

„Farmářské trhy jsou často bělošské prostory, kde se z návyků konzumace potravin bělochů dělá norma,“ píší tito profesoři SDSU, ohlásil ve středu orgán dohledu nad reformou univerzitního vzdělávání.

Tito profesoři geologie odhalují, že 44 procent farmářů na trzích v San Diego prodává „domácnostem z vyšší socioekonomické vrstvy“, čímž ovšem v oblasti zvyšují hodnoty nemovitostí, „takže z místního obyvatelstva se vytěsňují lidé s nižším příjmem a barevní.“

„Tou nejzákeřnější složkou tohoto procesu zvyšování noblestnosti čtvrtí je to, že tyto inciativy alternativních potravin fungují proti těm komunitním aktivistům a obyvatelům, kteří v první řadě mobilizovali k boji proti ekologické nespravedlnosti a za poskytnutí těchto vymožeností, kteří však mají daleko menší politický ekonomický vliv než developeři a profesionálové v oboru nemovitostí,“ píší tito akademici.

Tito autoři však přichází na to, že tyto negativní vedlejší účinky „bílých zvyků“ lze zvládnout pomocí „opatření zařizujících inkluzivitu, která zařídí vyváženosti mezi novými iniciativami a stabilitou městských čtvrtí, čímž se zařídí, ‚aby města byla jen dostatečně Zelená‘.“

Zdroj: washingtontimes.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+37 # julius 2017-12-31 13:42
Slova profesor ci vedec je nutne vynechat. Navic clanek se tedy neda ani cist.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # eli 2017-12-31 15:17
V Amerike sa znizuju prijmy daleko rychlejsie, ako utlak farebnych. Onedlho si budu v prijmoch vsetci rovni a pozierat jeden druheho.
Takze, God Bless Amerika a kazdeho diskutujuceho na tejto stranke v nadchadzajucom roku!!
Trosku farebneho hlasu nebies
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # olinka215 2017-12-31 15:35
AAA! Všudypřítomná inkluze: " Tito autoři však přichází na to, že tyto negativní vedlejší účinky „bílých zvyků“ lze zvládnout pomocí „opatření zařizujících inkluzivitu, která zařídí vyváženosti mezi novými iniciativami a stabilitou městských čtvrtí, čímž se zařídí, ‚aby města byla jen dostatečně Zelená‘.“
Jestli to nebude tím, že běloši jsou zvyklí pracovat a to nejen v zemědělství, takže to "zamoření farmářských trhů bělochy" je celkem logické.
Všude po světě je vidět pracující bělochy, určitě pracují mnohem více, než jiná etnika, která jsou nám podsouvána, jako naše budoucí spása
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # fabulist detergent 2017-12-31 15:54
tym chceli asi povedat ze kvalita patri zbohatlikom a chudobna vetes nech zerie chemiu a lacny fast food, akonahle by sa to tam zamorilo zbohatlikmi, premiestnil by som trh k chudobnej stvri,, lebo ked to ma taky ucinok, nech zveladuju vsetko okolo, nie len jednu cast
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # milan suler 2017-12-31 21:20 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2018-01-01 09:56
Bili zrejme lepe farmarum plati. Ja to rikam porad roztridit lidi podle ras, at si kazdy hospodari na svem pisecku. Tyhle slaboduche stiznosti barevnych jsou trapne a neopodstatnene.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # diamond 2018-01-01 10:24
Jsem ošklivý rasista. Pravidelně jezdím do Plzně na farmářské trhy, čímž se systematicky rasisticky profiluji proti romulanskému etniku, které dokáže pěstovat jen plíseň ve svých obydlích (kvůli sociálním dávkám) a proti toužebně očekávanému africkému obohacení, jež je schopno pěstovat tak jedině mindráky vlastní méněcennosti a neschopnosti vůči Evropě.
Od maimstreamově seriózních a politicky korektních čtenářů tohoto webu očekávám, že o mě včas informují příslušné orgány - jedno zda Džandovy hovnoty či Romancevové práskače - a eliminují tak můj rasistický vliv na okolí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás