Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSlovenská policie varuje hlavně dívky před Silvestrem: Jak se do vašeho drinku dostanou drogy?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Slovenská policie varuje hlavně dívky před Silvestrem: Jak se do vašeho drinku dostanou drogy?

Slovenská policie vydala autentické video, ve kterém dívka varuje, čeho byla svědkem.

„Nenechávejte svůj drinky bez dozoru. Nepřijímejte drink od cizí osoby. Pokud vám chce něco koupit, ať vám to zaplatí na baru před vámi a vy můžete sledovat přípravu od barmana. Pokud uvidíte, že někdo dává něco cizímu člověku do drinku, neprodleně ho varujte, stejně jako dívka na videu,“ doporučuje slovenská policie.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+15 # LubinenKremlBot 2017-12-30 17:50
To se ví
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Che 2017-12-30 17:57
Nepoustet vetrelce do zeme by bylo lepsi a efektivnejsi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # acidjoe 2017-12-30 20:24
No, já znal jednoho čecha, ňákej Marek Radimec z Hluboký nad Vltavou od Českejch Budějovic, to byl velkej "šaman". Ten dělal podobný věci, aby moh holku ošukat. Když jsem se to dozvěděl, tak v období dalších dvou let sem mu dal tak dvacetkrát přes držku. Vždycky, když sem ho někde potkal v hospodě, tak šel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # chromolibden 2017-12-30 21:20
Rozhodně nejsem příznivcem ekonomických islámských přistěhovalců - naopak! Ale naprosto nechápu co s tím má společného článek?

Kamarádovi naházeli do pití v hospodě tři kreténi tři papíry LSD, díky kterým skončil 14 dní v bezvědomí. Má trvale poškozený mozek, po tom co se probral.A, že je zázrak, že se vůbec probral.

A nebyli to žádní přistěhovalci, ale tři standartně vypatlaní smradi od vedlejšího stolu!

Takže nechápu souvislosti. Jestli si myslíš, že ty sračky sem tahají přistěhovalci, tak si na omylu. My si je totiž vyrábíme sami a navíc je ještě distribuujeme do okolních států. Ne nadarmo se říká pervitinu Čeko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # acidjoe 2017-12-30 21:51
Tak to nechápu. Tři kusy LSD je tak ekvivalent max. 800 mikrogramů LSD. Což není moc. Stanislav Grof v rámci léčby psychických poruch dával i 1000 mikrogramů. Bez žádných vedlejších účinků. LSD by měl aspoň jednou za život zkusit každý. Já sám měl v rámci experimentu 4 tripy LSD a dal jsem si je najednou. A bylo to neskutečný.

Bylo to určitě LSD?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-12-30 22:32
Skús popísať aj keď to celkom popísať zrejme nejde....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # chromolibden 2017-12-31 00:43 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # acidjoe 2017-12-30 21:54
A ještě srovnáváš LSD a perník, což prostě nejde. Perník je povrchní stimulant, kdežto LSD může zprostředkovat hluboké mystické prožitky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-12-31 00:22
Já nesrovnávám účinky obou drog, ty jsou naprosto odlišné. Mám na mysli drogy obecně. LSD je halucinogen, kdež to pervitin má silně povzbuzujcí účinek na mozek i tělo, zejména vyráběný z efedrinových léků. Dnes se k výrobě používá pseudoefedrin volně prodejný v Polsku odkud si ho výrobci vozí ( Modafen ). Ten už není tolik účinný i když dlouhodobé užívání ti dokáže taky pěkně zkur_vit život.

Z výpovědi u výslechu se jednalo o tři papírky LSD. Možná v tom byly i jiné látky. Pokud tě to zajímá, klidně zjistím :)

Nevim kolik mikrogramů LSD se používá k léčbě psychických poruch, těžko ti sdělí přesný obsah dealer.Navíc dnes se používají často kapky a platíš za kapku na papír, ale řeknu ti jedno. Vím moc dobře co udělá polovina Double Hofman s člověkem, který si jej aplikuje vědomě. Nedokážu si představit jak se musí člověk cítit, když neví, že něco takového pozřel. I sám Hofman po pezření první dávky latky myslel, že se zbláznil a už nikdy nebude normální.

Pokud chce někdo experimentovat, doporučil bych mu spíš Ayahuascu nebo Peyotl ( ten je u nás samozřejmě nelegální, takže hurá do Mexika :D). Ta první jmenovaná "droga" pod dohledem šamana ti je opravdu schopna rozšířit pohled na svět:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # acidjoe 2017-12-31 08:48
Je vidět, že máš načteno, ale .......

Tak za prvé, nic jako dablovaný hofman nikdy neexistovalo, je to smyšlenka. Dnešní tripy mají v průměru tak 250 mikrogramů.

Za druhé, sám jsi nikdy neexperimentova l, evidentně, tak nevím jak můžeš někomu něco doporučovat. Ayahuaska není droga, je to směs min. 2 silně halucinogenních bylin, jedna z nich je liána Banisteriopsis caapi, tu druhou už si nepamatuju, musel bych se podívat(každý šaman ovšem má svůj vlastní recept, lterý se dědí ze šamana na šamana a který je tajný).

Za třetí, peyotl u nás normálně milci kaktusů pěstují, s několika jsem dříve mluvil, hovořili jsme i o jejich potenci a množství meskalinu, který obsahují( český peyotl nemá takřka žádné halucinogenní účinky, nevím ovšem, čím to je) O dost snadnější je tedy cesta sehnat si samotný meskalin, to se dá a nemusíš nikam do mexika, ty chytráku.

Za čtvrté, nejsilnější známý halucinogen na světě je DMT, neboli dimetyltriptamin.

A ještě jedna věc, je velmi důležité si uvědomit, o jaký druh zážitku stojíš a podle toho vybrat substanci. Takže doporučovat hned ayahuasku mi přijde poněkud mimo mísu. Stačí, když si dáš pro začátek aspoň sto lysohlávek kopinatých a uvidíme, jestli to pro tebe bude jen nějaký "malý experiment".

Závěrem, je dost entheogenů, které ti jsou opravdu schopny rozšířít pohled na svět, ne jen ayahuaska.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # chromolibden 2017-12-31 14:33
" O dost snadnější je tedy cesta sehnat si samotný meskalin, to se dá a nemusíš nikam do mexika, ty chytráku. "

Veškeré mescalinové extrakty jsou na území ČR nelegální. Pěstování kaktusů z obsahem mescalinu je povoleno a jeho množství nedosahuje takového množství jako pěstování v přirozeném prostředí. Vyjímku by mohlo tvořit umělé osvětlení ovšem ne konkrétně u Ježunky, která má opravdu pomalý růst.

příloha č.4 zákona č. 167/1998 Sb.), nakládání s ním a i jeho převoz přes hranice je nelegální. Pokud tedy sušené kaktusy či extrakt budou meskalín skutečně obsahovat, jejich dovozem se dle v současnosti platných právních předpisů dopouštíte trestného činu. Takže nedoporučuji.


Dál věřejně doporučuj zakázané látky a to zejména tady na AC24, které je trnem v oku spoustu lidem


Dále bych si vyprosil tvoje titulování. Navíc tvoje odhady o mých zkušenostech mě opravdu rozesmály. O rostlinné drogy a omamné látky se zajímám dost dlouho na to abych věděl co píšu.

Nikomu neporučuju brát LSD, protože je to chemicky vyextrahovaná látka a rozhodně nikomu obzory nerozšiřuje narozdíl od Ayahuscy pod dohledem (která se ne vždy musí kombinovat s jinou rostlinou, jak tady píšeš). Jestli tobě ano tak gratuluju. Navíc nacpat do sebe 4 tripy na jednou může jen blázen, to snad můžeš jíst durmany k obědu. Otázka zní co to vůbec bylo za papírky a o jaké síle. A právě proto mě rozesmálo, že píšeš, že neexistuje Double Hofman.

A to množství 100 Lysohlavek kopinatých na tom si byl kde proboha? Měl si je vůbec někdy? Je to naprosto individuální záležitost. Ty tvoje microgramy:D Až si pudeš zase koupit nějaký trip, tak se zeptej kolik microgramů účinné látky obsahuje. Nebo bude lepší je nejdříve odnést do laboratoře (promiň)


Škoda, že jsme se nikde nepotkali, rád bych se podělil o zkušenosti osobně.

Hezké den :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # acidjoe 2017-12-31 15:39
No, řekl bych, že snad i LSD je mimo zákon. A dnes už i lysohlávky. To ovšem nic neznamená, aspoň pro mne ne. Vím moc dobře, proč jsou tyto látky zakázány. Určitě to není z toho důvodu, že by byly pro nás moc škodlivé.

Mě zase rozesmálo, že tě moje odhady o tvých zkušenostech s halucinogeny rozesmály.

K tomu LSD, nechápu, kdes vzal, že nerozšiřuje vnímání, to je nesmysl. Ta dávka tě musí doslova"paralyz ovat", aby to bylo o tom, o čem to má být. Nějaká půlka "dekla ", to je opravdu k smíchu.

V Čechách se dostat k ayahuaskové seanci je takřka nemožné a pokud ano, vzpomeňme seanci pana Chobota, kde byla větší část osazenstva odvezena do nemocnice. Ayahuaska není vůbec žádná legrace.

Další věc k té ayahuasce, většinou se používají dvě rostliny, Banisteriopsis caapi a pak jiné, většinou obsahující DMT. Je to lehce dohledatelné. Samotná se používá opravdu málo.


A k těm 4 kusům LSD, to si mě rozesmál ještě víc, přečti si něco od Grofa a pak hovoř. Dal jsem si je tenkrát proto, že to bylo LSD z dobrého zdroje a nebyly v nich žádné jiné látky, než LSD(síla cca 250 mikrogramů). Pracoval jsem asi tři roky v Holandsku a mám tam dost známých, tak proto to vím, víš. Odtud totiž byli. Apropo, s durmanem a rulíkem jsem
experimentoval také a znám lidi, kteří si ho "jeli" fakt dost, určitě víc než já.

A ještě k těm lysohlávkám, já sám jich měl něco málo přes dvě stě během jednoho večera a byl jeden z mých nejsilnějších zážitků vůbec. Nasbíral jsem jich desetitisíce a spoustu lidí na mě díky tomu vzpomíná, protože nejsem lakomý a především jsem se snažil, abych mohl otevřít určité kanály i jiným lidem.

A jsem z Jižních Čech, ze Šumavy, z mé milované Šumavy, kdyby jsi náhodou bydlel někde poblíž.

Nejsem žádný blázen, jen mě vždy zajímalo, kam až se dá zajít. A holt mi rozpouštění ega a propojování s mým vyšším Já dělalo vždy menší problémy než ostatním.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-12-31 17:24
Tak to klobouk dolů:) Měl bych strach, že mi z toho rupne v bedně ( mám na mysli to LSD ). Je fakt, že je hodně důležitá čistota látky.

Do Rulíku nebo Blínu bych se nepouštěl, je to dost nebezpečný, protože se těžko odhaduje množství. Ale myslí, že jejich účinek je podobný Dumanu.

Durman je hrozný zážitek, hlavně když nevíš co od toho čekat. Jednou a naposled:)

Nejlepší zkušenosti mám s Šalvějí divotvornou tedy s extraktem. Je to otazka pár minut, ale rozhodně zjímavý výlet do tvého podvědomí:)

Ta Ayahuasca je pro mě velkým lákadlem.

infinite-life.eu/cs/ayahuasca/

Kamarád který měl kontakt na šamana z Ekvádoru jenž sem jezdíval, mi bohužel odcestoval po tom to zážitku do Ekvádoru na dobro. Rozhodl se tam žít bez veškerých vymožeností civilizace. Už je tam od roku 2011 a jediný jeho kontakt se světem je jednou ročně sms rodině, že je v pořádku. Tak mě napadá vyzkoušet ten link :)

Jižní Čechy a Šumava tam je to krásný, jezdili jsme tam občas hrát. Mám to ale bohužel trochu z ruky, jsem z jižní Moravy:)

ale klíďo se můžem nejakým způsobem zkontaktovat :) a kdyby byla cesta...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # acidjoe 2017-12-31 19:45
No vidíš, že se dokážeme domluvit :D.

S tim LSD ještě, to když z toho máš strach, tak do toho nemůžeš jít, to by špatně dopadlo. Ale to asi moc dobře víš.

Ne nadarmo se říká durmanu Čertova buřina.

Já šalvěj bohužel nikdy nezakusil, pravděpodobně patřím mezi asi 10 procent populace, kteří nemají v tělě enzym, který salvinorin rozkládá. Měl jsem jí asi 4 krát a nic.

To s tou Šumavou, ty hraješ v kapele, nebo divadlo? A kam jste jezdili, jestli se můžu zeptat.

Jižní Morava je také pěkná, my byli loni s rodinou projít jeskyně kolem Machochy a v aquaparku Moravia, to už je Jižní Morava ne? Pasohlávky. Nechutná spousta lidí. Ale pobavilo mě, že bar mají přímo v bazénu :D.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # chromolibden 2017-12-31 22:28
:D já se domluvím s každým rozumným člověkem:)Jasan Macocha je tady kousek tam je hezky a ten zk_urvenej aquapark ještě blíž, ale tam mě nikdo nedostane ani heverem. Bych z těch lidí zblbnul. No bar :) ten to asi trochu zlehčí:D

A zkoušel si extrakty ze Šalvěje? Hodně lidem to taky nefungovalo, ale když zvýšili sílu extraktu tak to pomohlo.
No hraju v kapele akovej nasranej HC/Punk, ale nechci to tady moc rozebírat:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # acidjoe 2018-01-01 09:02
Já měl extrakt jen jednou, třikrát listí. Aplikace prostřednictvím vodní dýmky(aby se toho dostalo do tebe co nejvíc najednou), nicméně mě fakt nic. Na další dva kamarády to ale fungovalo, takže si myslím, že nemám ten enzym.

Já miluju dobrou hudbu, ta mě neustále povznáší ::D.
A zní to ještě nasraněji než třeba starý Rage against the machine? :D

A v aquaparku jsme byli hlavně kvůli dětem, já bych samozřejmě toto vynechal. Holt se někdy člověk musí obětovat :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # chromolibden 2018-01-01 12:35
To je zajimave. Listí to je takovy stimulant. Kdyz tu byla jeste salvej legalni, tak jsem si kupoval 25 - 40x a aplikace vyzadovala tmu a klid. Pak to byl mazec.

Rage je pecka a to i po strance textu.Hoodne komunisti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # acidjoe 2018-01-01 20:11
ahoj, máš to tam, díky moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # josh (xy) 2017-12-30 17:59
Co dnešní doba "demokracie a liberalismu" nepřináší. Užasné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-12-30 21:05
Fakt Josh je to úžasné doslovne na nezaplatenie čo táto požehnaná Juesej demokracia prináša svetu. Drogy, porno, lži, samé kultúrne obohacovanie islamskými teroristami a alah agbaristami.... . Tento doslova druh satanizmus tu za komanča nebol aj keď to bol neznaboh viac sa chodilo do chrámov Božích ako dnes, dnes sa chodí hlavne do nákupných Chrámov spotrebnej kultúry ducha Molocha. Svet sa ženie za ziskom hlavne tým bezpracným skrátka skvelé časy v kapitalistickom Pesarte
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2017-12-30 21:30
Tak jest Pio a není co dodat...Divná štvaná společnost. bez klidu v duši prhnoucími jen za pomyslnými papíry s pomíjivou hodnout bez jakéhokoli pokrytí, za který možno si splnit vytoužené, krátkodobé pozlátko zaslepující smysl života a pohody a ne pro tej jeden moment. My jsem znali skutečné hodnoty pohody doby po práci, na chalupách, chatách u vody, v důchodu do které ho se odcházelo v pohodě poklidného dožítí a bez pocitu strádání. Hodnoty, které docházejí, když už,,......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # milan suler 2017-12-30 19:51
??????????????????????????????????????????
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2017-12-30 20:17
Tak nevím, potkal jsem dvě na tahu jak poudaly před 5. min. a že jsem jako myslivec obchůzky revíru, když vždy ovšem zevčík naviguje přívěska. No nic nevím jestli se urvu ale vím kam šli a případně i jakou nahodím thématicu. To jsem sem si mnohokrát marně naiva myslel že děvčatům se zapalují lýtka na jaře když se my "mladí kluci opupínkujem, no. Kam ten svět spěje, Beta se vyvaluje na zádech, vona nic jiného doma nedělá, to by mi chybělo chytit další procukanou protvoru, co.
Štěkavou, chajda fakt zvoní a naučila se s intezitou po světové šampiónce a evropském taktéž i záhadně nově v 3+1 a možná že i sousedy. To by člověk vyrostl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Buzz Aldrin 2017-12-30 21:52
Slováci jsou stejně nejsrandovnější pronárod na světě. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # acidjoe 2017-12-31 08:50
A ty jsi nejubožejší pročurák na světě :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vladimír57 2017-12-31 11:35
On to ví, ale je to prase a to jak známo se rádo válí ve svých hovnech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás