Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSymboly domorodých Australanů objeveny na 12 000 let starém pilíři v Turecku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Symboly domorodých Australanů objeveny na 12 000 let starém pilíři v Turecku

Jedním z archeologických nalezišť, které archeology hodně mate, je Gobekli Tepe, a teď se záhada tohoto naleziště prohloubila ještě více.

Gobekli Tepe, o které se archeologové zajímají díky 12 000 let starému komplexu megalitických monumentů, zůstává záhadné už od svého prvního odhalení před 20 lety.

Avšak toto místo přimělo archeology, aby přehodnotili, co si zatím mysleli o primitivních společnostech.

Primitivní společností budují monumenty překonávající vše, co se o nich myslelo

Ty primitivní společnosti asi nebyly zas tak primitivní, jelikož uměly postavit monumenty, které měly pilíře o hmotnosti 45 a 65 tun a na kterých byly vytesány figury a symboly s nesmírnou propracovaností a které překonaly vše, co si archeologové mysleli, že by bylo v tomto období možné.

Archeologové našli na tomto nalezišti rytiny, které vyobrazují cosi, co vypadá jako kometa, která mohla způsobit ohromný globální klimatický zvrat, kataklyzmatickou událost, která mohla smést lidi, kteří stáli za postavením Gobekli Tepe.

Výzkumníci z University of Edinburgh vydali článek konstatující, že k tomu mohlo dojít.

V mladším dryasu došlo k ohromné klimatické změně

Ti tvrdí, že v časech před 15 500 až 11 500 lety tu bylo období známé jako mladší dryas, a to byla doba, kdy došlo k dramatické změně klimatu. Ta změna na konci mladšího dryasu byla nesmírně náhlá, uvádí americký Národní úřad pro oceány a atmosféru. Archeologové se shodují, že Gobekli Tepe je nejméně 12 000 let staré a kladou jej do tohoto období.

O Gobelkli Tepe se říká, že bylo 1000 let poté, co bylo vytvořeno, zase pohřbeno. Archeologové nevědí, zda k tomu došlo záměrně lidskou činností nebo bylo zahrabáno v důsledky událostí v Matce Přírodě. Někteří lidé říkali, že společnost možná ty monumenty, co postavila, chtěla chránit před kataklyzmatem.

 

Postavili snad Gobekli Tepe australští domorodci?

Teď je tu další teorie o Gobekli Tepe a spisovatel a výzkumník Bruce Fenton přišel s teorií, že jej mohli postavit australští domorodci.

Fenton se zaměřil na křížovou analýzu kultury v Gobekli Tepe spolu s kulturou Arnhemské země, která leží v severní Austrálii, když zjistil, že mnoho symbolů a motivů vykazovalo zarážející podobnost. Ukazují se fotografie jednoho z pilířů Gobekli Tepe se symboly na něm namalovanými spolu s další fotkou hrudníku staršího australského domorodce s úplně stejnými symboly. Domorodci tohoto symbolu používali jako ikony pro to, že dva lidé si spolu sedli a dělí se o poznatky.

 

Na dalším pilíři říká Fenton, že identifikoval symbol, který je vyhrazen pro jeden z nejděsivějších artefaktů kultury domorodců, kameny Churinga. Řekl, že našel kameny Churinga na 12 000 let starém nalezišti v Turecku ve spojitosti s kulturou Gobekli Tepe. O těch se říká, že vyobrazují soustředné kruhy, které domorodci používali k zobrazení zaplavených děr, zatímco ty cik-cak čáry se říká, že představují vodní toky.

 

Fenton řekl, že mnoho z těch symbolů zvířat na těchto kamenech má spojitosti s klanovými totemy používanými domorodci. Poukázal, jak je tam spousta podobností mezi figurou ženy, která byla nalezena v Gobekli Tepe a zobrazením Yingarna od australských domorodců, tj. stvořitele. Fenton řekl, že tato pradávná kultura mohla používat šamanismus australských domorodců ve snaze zastavit kataklyzma, aby nepostilo Gobelki Tepe.

Rytiny ukazují na šamanismus australských domorodců použitý ve snaze ukončit to kataklyzma

Fenton se uchýlil k tvrzení, že rytiny Gobekli Tepe zobrazují pokus domorodých šamanů to kataklyzma ukončit. Řekl, že jediným účelem toho komplexu bylo obrátit ty povodně, ke kterým v mladším dryasu docházelo, uklidňováním Duhového hada, kdy pradávní lidé jej považovali za božstvo, které je za ty povodně odpovědné.

 

Fenton vydal článek o této teorii a uvedl, že obrázky z Gobekli Tepe zobrazovaly převážně zvířata a kvůli tomu má sklony věřit, že by mohly představovat ohromné úsilí šamanů pokusit se povolat duchy těchto zvířat, která vymírala.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+17 # chromolibden 2017-12-30 12:47
No myslím, že v ofiko teorii vědců jsou nemalé díry.


www.wmmagazin.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # robrell 2017-12-30 13:55
není divu, že v současné vědě jsou nemalé díry. Vše vychází z toho, že současná civilizace se pasuje na nejvzdělanější, nejchytřejší a další nej. Je to stejné jako u střídání generací. Mladší generace už před dospěním nabírá přesvědčení, že starší generace je zpátečnická, neefektivní a méně vzdělaná, vše co se nová generace naučí od staré, tak ve své mysli povyšuje jako nově jimi samými objevené. Takže není divu, že vzhledem k délce života na této planetě jsou nacházeny "divy" vytvořené mnohočetnými předchozími civilizacemi. Přitom současnými vědci uměle antidatovanými s odkazem, že to přeci není možné, být na stejné nebo nedej bože vyšší úrovni než ta současná. Vždyť takzv. průmyslová revoluce běží pouze (2-3 století?) a jak daleko jsme, aby byla ukončena přírodní či lidskou katastrofou ? Následně by se dostala znovu na začátek, pokud někdo přežije. Ti co přežijí pomalu, znovu se budou vše učit, objevovat a budou přesvědčeni, že nad ně není a znovu se budou divit, antidatovat, zamlčovat nepohodlné velmi staré zbytky vědění současné generace. Je to koloběh. Vývoj-dosažení hranice- úpadek- vývoj atd. Země žije miliony let, proč by během té doby nemohla mnohokrát lidská civilizace dospět do úrovně o trochu menší, nebo stejné či vyššího stupně vývoje a následně svou činností či přírodní katastrofou (např. srážkou s nebeským tělesem, výbuchem supersopky a pod.) zničena?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-12-30 14:53
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # chromolibden 2017-12-30 17:08
Ale není to je o tom. Pokud kdokoliv příjde s jinou teorií vývoje člověka, spochybňuje tím současnou teorii a tím i " uznalé odborníky". Kteří by museli uznat svoji chybu. A tak to prostě funguje.

Např. tady:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Che 2017-12-30 18:41
No, zajimave je, ze pralide meli tendenci delat rytiny koncentrickych kruhu nebo spiraly. Tisice let stare spiraly jsou v jedne jeskyni a ostrove Aruba (pred Venezuelou), v jeskyni "Cueva de Ambrosio" na poloostrove Varadero na Kube, ktera byla objevena az v 80-tych letech minuleho stoleti a na Kanarskem ostrove La Palma, v prehistoricke oblasti "Zarza" na severu ostrova mezi mestecky Santo Domingo a Barlovento v provincii Garafia (odkud puvodne pochazi fantasticky pes "pastor garafiano", vlkovi podobny blondaty vlcak ktery mozna dal jmeno Kanarskym ostrovum z latinskeho pojmenovani "canaris" = pes foto viz. GOOGLE).

Bud byla Amerika osidlena taky nejak jinak a ne jen pres Beringovu uzinu nebo meli pralide tendenci delat stejne rytiny. Vjedci (nekteri) se mysli to druhe, ja si myslim to prvni.
Kdo mi neveri, at se tam jede podivat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Kurt Kolibka 2017-12-30 20:47
Současná věda má povolenu jen jednu věc: využívat ty technixcké znalosti, které neohrozí centrální výrobce energií. Vše ostatní je ideologicky podmíněno, aby to neohrozilo současné paradigma, Je to stejné, jako před změnou znalostí na heliocentrický model byli všichni vědci drženi ideologicky v paradigmatu geocentrismu. Vždy to pocjopitelně slouží vládnoucí vrstvě. Až se současná věda vymaní z oné ideologické závbislosti, tak nejenže začneme ekologicky vyrábět elektřinu přímo v místě spotřeby bez neefektivních dálkových rozvodů, kdy každá přeměna snižuje účinnost celého systému, ale zejména se tím pádem zbavíme závislosti na výrobcích a distributorech phm, na centrálních výrobcích elektřiny a díky tomu bude moci být zbytek vědy odideologizován a díky tomu se zbavíme sajrajtů jakými jsou darvinismus, současná klimatická věda, některých částí fyziky, narovná se chemie (doplníme tam, co z ní bylo vyndáno) atd. Jediná nezmanipulovaná věda je matematika, protože tam to zmanipulovat nejde,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # milan suler 2017-12-30 14:03 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2017-12-30 16:57
Ortodoxní vědu Darwinova teorie uspokojuje.
A proč? Protože tato teorie je hrobem pravdy.
Nikdo si nevšímá početných pobytů člověka na naší planetě. Počínaje paleozolitem.
Kolikrát asi zažila Země totální kataklyzma?
Světová, totální potopa určitě není jen biblický mýtus.
Katastrofa se dotkla bez výjimky všech kontinentů. Mnohé národy Země ve svých legendách vyprávějí o kataklyzmatu, o tom jak celé pevniny se potopily, přes druhé se přelily přívalové vlny, zemětřesení, požáry a o řekách, tekoucích zpět.

I afričtí černoši i Australané, a i již vyhynulí obyvatelé Tasmánie jsou blízcí jednomu druhu pitekantropů, ať to vědci uznávají, či ne.
Jaké antropologické příznaky spojují všechny tyto rasy?
Tmavá, téměř černá barva kůže, plochý nos, tlusté plné rty, těžká čelist, nízké šikmé čelo, protažené dozadu, černé tvrdé vlasy, tmavé oči…
Kolik ras a národů v Africe, ale i v Ásii a Austrálii spojují tyto příznaky? O čem to svědčí?
O tom, že do genofondu černých Afričanů, černých Melanezijců, Papuánců, Australanů a indických Tamilů v té či jiné míře vešly stejné geny.
Přičemž ne progresivní:((
Jde o blízkost genetiky.
I afričtí černoši, i ázijští černí, stejně jako původní Australané mají přibližně stejný původ.
Kromě krve Homo sapiens, jsou to genetické příznaky pitekantropů, neandrtálců a dokonce australopitéků…
Všechny uvedené příznaky se výrazně projevují. Antropologové je vidí i prostým okem.
O stavbě lebek se nemluví. O nich, lebkách, mají mnozí nezaujatí výzkumníci dávno vše jasné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-12-30 17:29
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # chromolibden 2017-12-30 17:32
Takže to jsou vlastně předkové homosapiens žijících v Evropě? Tzn. i předkové anglosasů,germá nů a podobných sebedestruktivn ích a agresivních, zotročujících národů žijících v Evropě, okupující X dalších kontinentů právem dokonalejšího a silnějšího? Jsou to tedy předkové moderního člověka, který se rozhodl zlikvidovat všechno včetně matičky země. Tak to tedy pak nevím, kdo je tady vývojový článek koho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # robrell 2017-12-30 18:42
Když si uvědomíte, že do Vás hustí od ZŠ, přes střední až po vysokou, věci dané a že na základě těchto "znalostí" obhájíte a získáte doktorát,dále z toho plynoucí benefity, tak se zařadíte do řady ač víte či tušíte, že s těmi věcmi danými, to není tak, jak je předkládáno. Ten kdo z té řady vystoupí, tak ti ostatní kolegové ve vidině, že by o benefity a "jméno" přijdou, se budou bránit zuby nehty a budou jej odborně ničit, znevěrohodnotit , do té doby, dokud je samotné něco nepřeválcuje. Je to v každém oboru. Jsme holt nezávistiví, nemáme rádi pohodlí, rádi se učíme úplně nové celý život, rádi se zbavujeme horko těžko získaných informací, které pokládáme za pravdu a najednou se ukazuje, že pravdou by mohla být nedej bože lež.
:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Che 2017-12-30 18:49
Jani, Neandrtalci pry byli velice inteligentni. Kdyz se ale podivam na paťatou Merklovou ktera ma podle sve figury hrusky nesporne neandrtalsky puvod, tak vidim, ze urcite byly vyjimky a inteligentni byli jen nekteri Neandrtalci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janinna 2017-12-30 19:05
Díky za reakce:)
Jenom pro chromolibden - jak jste na to přišel, že jsou ti o nichž jsem psala naši předkové?
Blízkost genetiky, kterou jsem popisovala se právě týká jenom jich.

Nevím jestli budu pochopena správně, ale problém je i v tom, že nám vnutili mýtus o všeobecné genetické a duchovní rovnosti:
- že všechny tmavé, rudé velké rasy a drobné podrasy na genetické, a tudíž i duchovní úrovni jsou si blízké.
- že lidojedi-Melane zijci, Papuáni, či kmeny Bantu střední Afriky se v podstatě ničím neliší od nás, zástupců bílé rasy.
Např.
- a to, že v Africe ani na Papui nemají své Newtony, Tesly, Mendělejevy, Beethoveny, Čajkovské a mnohé jiné génie, není ve vědě či kultuře přece důležité.
Jinak řečeno, tito milovníci lidského masa si nevybrali správnou cestu vývoje.

Robrell - dobře jste to napsal:))
Stále slyšíme pohádku o tom, že všechny pozemské rasy mají společný původ, že všichni jsou potomky člověka rozumného – Kromaňonce, že všechny lidské rasy mají stejné rozumové a duchovní schopnosti......
Hraje se na jednu branku, ale šídlo v pytli neutajíš:))
Naše současná věda v oblasti filozofie, chronologie, ufologie, paleontologie, sociologie,.... .. se proměnila v jakýsi řád a to, co neodpovídá jejím dogmatům, nemá právo na život.
Když přiznají, že vše je vlastně jinak, tak všechny vyhodí z práce, zbaví je vědeckých titulů, přijdou o granty,..
V důsledku toho pomřou hlady.
Vždyť kromě pseudovědecké lži nic víc dělat neumějí.
Věda je dávno rozdělena, ale jakkoli před námi skrývají "nové znalosti", ty přesto unikají různými skulinami.
Daleko ne všichni vědci jsou prodejní a daleko ne všichni jsou idioti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-12-30 20:56
Petekantrop - Homo erectus
Ernst Haeckel, (1834 – 1919) byl německý biolog, "vynálezce pitekantropa"

Někdy je za něj považován i Neandrtálec. A nekdy je taky Neandrtalec povazovan za predka evropanu. Ale jen někdy, jak to komu sedi do teorie.

Takze abych to zkratil, je mi uplne fuk kdo je koho vyvojovym clankem. Podstatné pro me je, ze "civilizovany" clovek Homo sapiens a to zejmena evropskeho puvodu, diky sve schopnosti civilizovane uvazovat, civilizovane nici vsechno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Janinna 2017-12-30 21:26
:)) tak v tom, že ničí vše se shodneme. A právě, problém je ten - jak to komu sedí do teorie.
Víte, já si myslím, že právě ta základní myšlenka evolučního vývoje - evolučního skoku, je chybná.
A z chybného "základu" se už pak jenom vyvozují chybné závěry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # chromolibden 2017-12-31 01:13
Rozumím a souhlasím :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2017-12-31 15:06
Janino,

evoluční vývoj týkající se celého Vesmíru se děje pouze tam, kde je možná existence zákonů termodynamiky. Musí existovat nějaký zdroj energie, ze kterého evoluce čerpá. Na planetách se nejdříve podařilo rozběhnou evoluční procesy. TEPLO, SVĚTLO, ELEKTŘINA, to jsou zdroje podporující procesy jako otáčení planet, řetězení atomů do molekul, růst krystalů, koncentrace železa v jádrech planet, vznik molekul, peptidů, mastných kyselin, organiky z anorganiky a nakonec biochemické procesy. Tímto způsobem vznikl podle přání Henocha, Míra a jejich žen, první život. Narodilo se první malé dítě, zatím jenom v Duši, ale mohlo žít v prvních živých buňkách. To dítě dostalo jméno po Otci Henochovi a bylo prvním Natanem, čili Životem. Začalo se tedy vyvíjet z úrovně slizu, který byl v bažinách, tůních, kde bylo teplo a vlhko. Jak se ten sliz dostal na slunce, začala v něm probíhat fotosyntéza. Protože v tomto životě již bylo první lidské dítě, byť svou malou, nedospělou Dušičkou, vývoj života potom probíhal na základě prvních a nejstarších zákonů Života. Kdo stvořil a z jaké hmoty Slunce, planety, žár uvnitř planet, elektřinu a z čeho ? Z reliktního záření to ale nebylo.

Mír a Harmonie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2017-12-30 18:59
Tito lidé vlastně obývali již Zemi před potopou světa. Ta přišla ale až před 4500 léty. To datování není přesné. Navíc pokud by měli to, čemu se říká vlastnosti Evropanů, bylo by jich přežilo víc, než jenom pár. Ale i těchto pár stačilo k oživení rasy. Bylo mnoho a mnoho národů, které vzala voda. nebyly ale stvořeny na Zemi, nýbrž tam, kde pak vyhasl život. Aboržinci a další antropologicky odlišné rasy lidí, žijící na Zemi, jsou vlastně ti, kteří se nazývají Vítové. Když jejich planety ztratily život, proletěl prvorozený červí dírou a protože prvorozený znamená muže a ženu, jeden v těle, druhý nehmotný, mohli se dostat na Zem a rozmnožit se z nehmotného Ducha Svatého. Ten symbol, co má ten člověk na kůži je symbol, který jsem již vysvětloval. Tohoto symbolu se velmi báli ti, jejichž jazyk neobsahuje písmeno H. Propojení tohoto symbolu nahoře a dole znamená jedno. Je to tato varianta toho, co se tehdy stalo: Muž a žena jdou ruku v ruce vedle sebe, najednou se obrátí vývoj celého Vesmíru směrem opačným. Muž se změní v ženu, obrátí se vzhůru nohama a jdou cestou zpět s tím, že pokud by se vývoj obrátil zase kupředu, žena se změní v muže obrátí se o stoosmdesát stupňů a jdou zase po původní cestě, zase nohama dolů po cestě kupředu v čase. Přemýšlejte o Henochových zákonech života, Atanových zákonech neživota a Satanových zákonech změny vývoje v čase. Tam někde ve svých myšlenkách najdete Natana. Je ve všem živém, již Jeho jméno vám napoví. Proto je i ve vás. Ptejte se toho svého na to, proč máte zrovna vy život. Proč umíráte a proč po smrti ...?

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2017-12-31 20:23
Ten obrázek se dvěma dírami
theepochtimes.com/.../...
je vlastně tou černou dírou s dvojitým vírem, kterou lze vidět na fotkách NASA v článku výše. Je to upozornění toho, co se ve Vesmíru stalo. Jedním otvorem lze vejít do antihmoty, druhým otvorem lze z antihmoty přijít. Proto vlastně pro všechny Víty, jak z hmoty, tak z antihmoty, je možné procházet touto středovou dvojitou černou dírou. Proto jsem mohl vzhledem k vlastnostem Mého těla, vejít do antihmoty, anichž bych se s ní anihiloval. Tělo nesmím ponížit žádnou hmotou nebo antihmotou, pak lze jako energie Mého těla cestovat celým Vesmírem. Tuto vlastnost mají právě pouze ti, kteří jako prvorození, si umí k sobě stvořit partnera nebo partnerku. Ostatní byli již narozeni jako chlapec a děvče, tak, jak je to v Genesis. Adamovo žebro je nesmysl toho chvástavého boha, který do Bible dopsal urážky a hloupí kněží se klaní a říkají tomu slovo bóží ve jménu tří chlapů, kteří se ještě ani nezmohli na to, aby si dovedli stvořit vlastní Dušičky svých žen. Holt takový je vývoj v čase. Od antihmoty, přes hmotu Gógu do energie Života. Z Atana tak v čase se mohl stát Natan, nebo se vývoj obrátil a z Natana se stal Satan. Satan na druhé straně Gógu bez pomoci nemůže vejít do kladné pozitivní části Vesmíru, proto je nutné ze Satana udělat zase Natana. Kolik energie to obnáší spočítal Stephan Hawking, který varoval, že za tisíc let planeta Země zmizí. Asi to byl on, který si přečetl v Bibli něco to této události, kdy pod pohledem Otce zmizí Země. Ona ale získá možnost se proměňovat tak, jako je to dáno všem Vítům ve Vesmíru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás