Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVzestup SkyNetu je stále reálnější: USA vyvíjí autonomní vzájemně komunikující křižující střely

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vzestup SkyNetu je stále reálnější: USA vyvíjí autonomní vzájemně komunikující křižující střely

Roboti nám mnohé věci v životě ulehčují a zefektivňují a také nahradily některé dříve lidské práce.

Např. někteří lidé doma používají uklízecí roboty na mytí podlahy a roboti mimo domov montují auta, navigují pohyby po povrchu planety a dělají nám kromě spousty dalších věcí mraženou pizzu. Avšak ti nejpokročilejší roboti se objevují tam, kam sype vláda ohromné hromady svých peněz, v ozbrojených silách.

Roboti nám mnohé věci v životě ulehčují a zefektivňují a také nahradily některé dříve lidské práce. Např. někteří lidé doma používají uklízecí roboty na mytí podlahy a roboti mimo domov montují auta, navigují pohyby po povrchu planety a dělají nám kromě spousty dalších věcí mraženou pizzu. Avšak ti nejpokročilejší roboti se objevují tam, kam sype vláda ohromné hromady svých peněz, v ozbrojených silách.

Další krok v úspěších robotizace: Autonomní vzájemně komunikující křižující střely

Prozatím se robotů v ozbrojených silách používá k základním úkolům jako zneškodňování bomb a průzkum nepřátelského terénu za účelem rekognoskace. Posledním vývojem ve vojenské robotice jsou střely, které dovedou vzájemně jedna s druhou komunikovat, aby na nepřítele zaútočily co nejefektivněji.

Tento nápad začal projektem Šedý vlk s cílem vytvořit technologii na úrovni doby, která by křižujícím střelám dovolila plánovat strategii útoků bez pomoci lidí. Tou nejděsivější částí zkušebních testů těchto střel je to, že vyhledaly a zničily cíle stovky mil daleko s perfektní přesností. Ač se vláda snaží, jak může, aby udržela tento vývoj mimo pozornost veřejnosti i jakýchkoliv nepřátel, kteří by mohli tuto technologii ukrást, tak Pentagon přeci jen pár údajů o tomto projektu uvolnil.

Aby Výzkumná knihovna Amerického letectva tyto smrtonosné zbraně vytvořila, tak se obrátila na renovované firmy Lockheed Martin a Northrop Grumman, které vždy zas a znova vytvářely fantastické aeronautické stroje. I když jsou tyto střely teprve v rané fázi svého vývoje, tak se při testovacím provozu ukazují jako slibné. Tyto střely jsou navíc dalekonosné, ekonomicky rentabilní a supersonické. Jsou určeny k součinnosti s kradmými bitevníky F-35, které oblast prozkoumají, než vyletí střely, aby přinesly zkázu.

Očekává se, že tyto střely se zavedou někdy mezi lety 2022 a 2024 a jestli se to podaří, tak budou náklady na každou raketu asi 1 milion $. Pokroky takovýchto zbraní jako tyhle střely činí podobu budoucí války nejasnou. Jak až autonomní ty války budou? Budou v důsledku války vůbec umírat lidé? A snad ta nejkontroverznější otázka ze všech: Povedou tyto mocné zbraně ke vzájemně zaručenému zničení, po němž ten svět tak, jak ho známe, už nebude? To nám ukáže jen budoucnost.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-8 # milan suler 2017-12-29 10:39 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Aliance 2017-12-29 11:41
Choď už do piče Petko.....nájdi si robotu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dobrý Den 2017-12-29 10:49
Jen aby vojenskoprůmysl ové giganty spolu s bankéři a politiky nevypakovalo vlastní obyvatelstvo.
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-12-29 14:54
Robotika je na vzostupe v každom ohľade a nik a nič tomuto trendu nemôže zabrániť. Postupne nahradia ľudskú pracovnú silu. Ale to si ešte nejaký rôčik počkáme, ale obchody s robotizovanými sexuálnymi pracovníčkami budú prudko na vzostupe v zmysle zastavenia demografického rastu ľudskej rasy
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dobrý Den 2017-12-29 15:27
JJ, hezké obrázky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # josh (xy) 2017-12-29 11:17
To podstatné nebylo řečeno, že roboti vytlačují lidi z pracovního procesu hlavně pro blaho korporací, bohačů, ale s tím se nadá nic dělat, to je je bohužel technický pokrok a nezbývá než sledovat tento vzestup s rukama v kapse, kam až,.....

zpravy.idnes.cz/.../...

Revoluce v sexu je tady! Japonská společnost začala vyrábět ultra realistické sexuální panny!

Zdroj: www.extra.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # smrťák 2017-12-29 12:17
...otázka je, jak se budou nazývat ty
"ultra realistické sexuální PANNY" po prvním, po desátém, či po stém použití. Nebo jak si o ně říct v bazáru, když už to nebudou PANNY.

Ahoj Joshi
Ten Miloš je perfektní. Díky. :o))
ac24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2017-12-29 13:17
Budou soutěže o první cenu, ideální šlapka zadarmo s programem od stwwory. Čusbus au tobus s vlecem. Urvaným
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # josh (xy) 2017-12-29 13:33
Ahoj parde. Díky za pochvalu., to potěší-moc (+) jsem nepochytal. Nakonec mi to nedalo. Původně jsem tam dal motto: Dovedu zazpívat celou hymnu a neusnu, ale nakonec tohle je výstižné i vzhledem ke Kchárlovi. Janinně moc nesed, že je jako Cherkee;)
O tu holku si asi budeš muset v sekáči říci jako o PETlady. Doma vezmeš SAVO,...;)
Pokud jí nedají audio hlasivky, aby nemohla nadávat a že jí bolí hlava, ale nechají zvuky, jako gumové zvířátko, tak to bude mít prodejní úspěch;) Nakonec to bude mít blahodárný vliv pro všechny vrstvy společnosti, kdy ti nahoře nevědí co by, tak holčinu za $1200, dle konfigurátoru.

a že je to realita a ne blud...zde i s kofigurátoremaliexpress.com/.../...
...a že se prodávají, svědčí orders
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vjědec123 2017-12-29 14:57
130 cm, tak to bude asi pro pedofily. Ponejvíc je objednávají státní úředníci, protože si je mohou dát pod stůl. Kdyby takovou Clintonka objednala svému Kuřbrkovi, tak by v r. 1999 nemusela být v Jugoslávii akce Spojenecká síla s humanitárním bombardováním.
Po této akci narostlo pacholkům moc sebevědomí static.exoclick.com/.../... a tak pokračují s roz.mr.ává.ním světa do dnes.
Byl to skutečně přelom a stačilo to pouze jen vyzkoušet. :-):-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2017-12-29 23:49
Ahojte:) ale to je jedno johsi, že Janině nesed:)) Já jsem nebyla "zadavatel zakázky":), které jsi se zhostil jako vždy skvěle. A plus jsem ti samože dala také:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-12-29 15:20
"...otázka je, jak se budou nazývat ty..."
Asi se k tomu budou prodávat náhradní otvory, nebo lepidlo.
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # josh (xy) 2017-12-29 15:30
K těm starším s programátorem i náplně;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # diamond 2017-12-29 17:33
Vevnitř asi musí být výměnné vrecůško...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # josh (xy) 2017-12-29 17:44
Můžeš si vybrat...pevnou a nebo výměnnou
Please kindly leave message about the option.....inse rt (removable) or built in vagina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # julius 2017-12-29 11:41
Proc elity sveta se nezameri na invazi do vesmiru na jine planety a nici nasi jedinou malickou planetu kde nemame sanci za techto podminek prezit. Smysleniny typu klima, imigrace v ramci svetadilu, omezovani svobody to jsou uplne zbytecnosti a ztrata zbytecnych zivotu a svobody. Zatim by stacilo zamerit se na vyvoj robotu do vesmiru, Vyvoj technologii a cestovani na velke vzdalenosti. To ze par tupovedcu reklo ze to neni mozne nic neznamena kdyz se bude spravne patrat a vyvijet a budou k tomu dostatecne financni castky co ted jdou jen na tupe zbrojeni ktere se pak zase nici nema zadny smysl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Petron 2017-12-29 12:07
Co očekávat od elitářů, kteří mají zaslepenou a pokřivenou mysl penězi, mocí a satanistickými rituály.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-12-29 15:56
Najprv musia ovládnuť planétu potom pôjdu ovládať a ťažiť do vesmíru. Plány na ťaženie na Asteroidoch už existujú....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # josh (xy) 2017-12-29 18:53
Legálnost případné těžby ve vesmíru je dnes diskutabilní. Podepsání nového zákona ve Spojených státech amerických tzv. US Commercial Space Launch Competiveness Act, nastínilo minimálně pro občany USA vlastnická práva na budoucí těžbu na asteroidech a blízkých vesmírných tělesech, čímž se vesmírná těžba stala mnohem více reálnou a méně neprůhlednou. Tento zákon následoval tzv. Space Act z roku 2015, který vymezuje proces pro získání práv k extrakci zdrojů z asteroidů a vlastnictví těchto zdrojů, dále nabízí rodícímu se vesmírnému těžebnímu průmyslu téměř jedno desetiletí bez jakékoliv regulace a případnou ochranu před bankrotem. Toto zcela jistě zapříčiní zahrnutí plánů na vesmírnou těžbu v mnoha soukromých společnostech.youtu.be/VLouRKHknOU
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2017-12-29 20:09
Zdravím vespolek ...
No snaha se pentagramu neupře , problém je ten, že docházejí mozky které by i z technických výkresů dokázali sestavit finální výrobek.A to je trend který bude narůstat přímo úměrně snižováním požadavků na kvalifikaci mozků na všech úrovních průmyslu.
Nehledě, že si korporace za vidinou stálého zisku dobrovolně vyrábí zmetky s cenou směrem k nebesům :))
To co uvádí článek je jen honěním ega pro us ovečky a marionety které doposud nechápou, že technologie kterou popisují už existuje a tudíž ten kdo jí má jen dolaďuje k dokonalosti a pracuje na novějších ....
Citace:
Ač se vláda snaží, jak může, aby udržela tento vývoj mimo pozornost
tak se nedaří zastřít holý fakt, že America jíž neni First kdo má technologie ...
A k těm letům a těžbě, no až vymyslí mega prak tak možná budou i těžit ... :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # josh (xy) 2017-12-29 14:38
Tahle planeta není maličká, jen je přelidněná a nepomohly ani válečné akty a holocausty k snížení populace a teď už to nezvládají ani ti o kterým o to jde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # diamond 2017-12-29 17:32
Problém je v tom, že 90% zdrojů planety spotřebovává nepatrné procento lidstva...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dědouch11 2017-12-29 11:43
Nejsem si úplně jistý, ale mám dojem, že už před časem jsem četl, že hlavice balistických raket RF, jde každá za svým cílem, křižují a vzájemně mezi sebou komunikují...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # smrťák 2017-12-29 12:20
..a když letí dlouho, uspořádají mezi sebou šachový turnaj.

Vítej dědku..:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2017-12-29 13:19
A admirálové s generalismy se pro hodnocení on-line po dělaj, po taky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vladimír57 2017-12-29 13:17
Dědouchu, buď si jistý. Pokud letí v roji, jedna z nich koordinuje zbytek roje. Tato(velitelská ) je v případě poruchy, nebo zničení nahrazena jinou z této sestavy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Wiloni 2017-12-29 13:21
Tak toto umí už systém P 700 (Granit) z počátku osmdesátých let.
Na tom není nic "robotického".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # .lak 2017-12-29 14:11
Pindostan je svět kde včera bude zítra.
Taky si tam usazený domorodec v oháju nebo kde pozval kamaráda z dětství domů a jako skvost mu ukazoval bednu s elekronkou televize pod hadrem jak jsem nedávno někde na netu shlédnul. Ale to neví co tu vyvádí čt s komerčkami a že tu na ně blije čím dál víc realistů.
Nakonec bez dovozů mozků celého světa petroholarem neudělají ani štoudev.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-29 17:10
Vypadá to, že se už brzy dočkáme toho, že válku povedou proti sobě roboti, což nic nemnění na tom, že každá válka je odsouzeníhodná skutečnost.
Jedna možná alternativa realizace budoucnosti světa bez válek je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html..
Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: "Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému" - [...]/2017/12/ronald-bernard-o-manipulacii-sveta.html
Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: "Svetový podvod s financiami odhalený" - [...]/2017/12/s vetovy-podvod-s -financiami-odh aleny.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vlastimil Matouš 2017-12-29 20:37
Túto schopnosť už majú ruské rakety Kaliber 3M14 :) nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás