Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZnepokojivé experimenty prováděné vládou a úřady, kterým média nedávala pozornost

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Znepokojivé experimenty prováděné vládou a úřady, kterým média nedávala pozornost

Vlády jsou lidé, kteří vedou společnost, a očekáváme od nich, že budou přistupovat k důstojnosti každého s vysokou úctou.

Avšak po těchto pěti příšerných a kontroverzních experimentech vedených těmito lidmi věříme, že vy bojovníci za spravedlnost, byste už příště, až s nimi přijdete do styku, o nich už mohli smýšlet jinak.

Jedním z takových experimentů je Projekt QKHILL TOP. Stejně jako je duševně těžké to vůbec vyslovit, je tento projekt o získání vstupu do lidské mysli a o manipulaci jeho myšlenek. Aby to bylo ještě horší, studovala CIA nasazování pradávných čínských technik vymývání mozků známých v čínštině jako „his-nao“.

Články webu phinnweb.org popisují různé použité metody, kdy „bombardování lásky“ a slovní týrání patřily k určitým klíčovým rysům. Tento projekt dále postoupil i za tyto techniky vymývání mozků a přistoupil k ilegálním prostředkům jako používání drog takových, jako je LSD.

5 nejznepokojivějších a nejméně etických experimentů na lidech

Další experiment je podobný proslulému experimentu prováděnému Dr. Stanley Milgramem, v němž De. Lauretta Bender experimentovala pomocí terapie elektrošoků na dětech, které trpěly „autistickou schizofrenií.“

Její experimenty nepřinesly žádné ovoce, jelikož ty děti se pak chovaly ještě agresivněji a násilněji a jedno dokonce upadlo skoro do katatonického stavu. Při svých experimentech dávala šoky 100 dětí od 3-12 let a později byla za své hyenistické skutky i odsouzena.

10 nejhorších experimentů pod záštitou americké vlády

Další z děsivých studií je asi prováděná v roce 1939 Dr. Wendellem Johnsonem využívající pozitivní a negativním terapii řeči na skupině dětí, aby se dostali k podstatě koktání.

Některé z těch dětí, kterým se dostalo negativní terapie výslovnosti, zůstaly koktat do konce života, což vedlo k intenzivnímu a drtivému psychickému utrpení a poškození. Johnson udržel ten experiment v tajnosti déle než 70 let, až do roku 2001, kdy se za něj University of Iowa formálně omluvila.

Další studie, která se prováděla na zjevně nevinných lidských bytostech, byla Studie syfilidy z Tuskegee, jíž se účastnily stovky chudých mužů afro-američanů. Všichni ti muži po dobu 40 let (1932-1972) trpěli syfilidou, tj. sexuálně přenosnou nemocí, říkali jim ale, že se léčí se „špatnou krví“, tj. se stavem, který měl však původ v té syfilidě. I když už byl v roce 1947 zaveden penicilin, nedostalo se žádnému z těchto mužů jakékoliv léčby, což vedlo až v roce 1997 k omluvě prezidenta Billa Clintona.

Poslední z těchto příběhů, který je ale stejně jen špičkou ledovce, protože i tak před znalostí veřejnosti zůstává dodnes mnoho takových skryto, je „Nutriční studie“ Venderbilt.

Americká Služba veřejného zdraví vystavila 820 těhotných žen radioaktivnímu železu z tzv. „vitaminových nápojů“.

Řekli jim, že tyto nápoje dodají jejich dětem ohromně na zdraví, ale nikdy je neinformovali o pravých záměrech této studie.

Tento experiment vedený Dr. Paul Haunem se zaměřoval na to, jak rychle se to radioaktivní železo dostane do placenty. Avšak jelikož je radiace pro ta děťátka značně nebezpečná, tak to vedlo k 7 mrtvým dětem v důsledku různých rakovin a leukémie. Ty ženy samotné dostaly z tohoto „vitaminového nápoje“ vyrážky, podlitiny, anémii a padání vlasů kromě ještě spousty dalších symptomů.

Vláda má svoji silnou veřejnou stranu, má ale i pochybnou soukromou stranu. Je na nás, abychom si zjistili, co je správně a co špatně, a bojovali za právo mít možnost zabránit nespravedlnostem, jako jsou tyto.

Zdroj: rt.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+56 # LubinenKremlBot 2017-12-28 12:43
Ten dobytek považujícï se povětšinou za ''vyvolený '' se neustále plete Stvořiteli do jeho dïla a je tvůrcem nestvůr , neboť i oni tvoří k obrazu svému.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dobrý Den 2017-12-28 13:21
"Zatím se výrobkům, které mohou naplnit břicha, věnuje méně podstatná část úsilí; zato se usiluje o výrobu věcí, které mohou ničit a ochuzovat."
Co lze potom na světě očekávat v budoucnu?!
novarepublika.cz/.../...
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-12-29 00:11
Toto je len špička ľadovca čo sa tu uvádza a čo sa odtajnilo. Komplexne je to omnoho desivejšie.
Pod ich kuratelu a nezákonné eperimenty spadol aj celý bývalý východný blok.
Sýrske sily postupujú v oblasti Hamá

aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-12-29 08:48
Díky za info.
Vyšel nový Pjakin ze dne 25.12.!
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # josh (xy) 2017-12-28 14:52
První odchovanec nebo exot?

a dobrý judas spolek...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Janinna 2017-12-28 16:19
"První odchovanec nebo exot?" - blbec johsi, jenom blbec:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # josh (xy) 2017-12-28 18:07
Ahoj Janinno, pěkně jsi ho pasovala, jak korunu bys mu dala;)
Smrťákovi jsem tam přišpendlil ten obrázel, co si přál;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Janinna 2017-12-28 19:11
Musela jsem se podívat:) ani na chvíli jsem o tobě nepochybovala, ty se svými tématickými šuplíčky:))
Ale... zrovna dvakrát mu to nesekne - vypadá jak nějaký Čerokí:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Che 2017-12-28 18:27
Kreten a valecny zlocinec stejne jako Ohava.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Janinna 2017-12-28 19:09
Jo, to taky, ale jedno přece nevylučuje druhé:)) Takže shoda:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vítězslav Crha 2017-12-28 16:09
Zajímavé je i to,že přesto,že zpráva o prošetřování čapího hnízda již dorazila do ČR,tak je zatím ticho po pěšině. Asi tento dokument nepředkládá to,co by se dalo pro sesazení premiéra dalo použít. Tak kolem tohoto vyšetřovacího spisu krouží,jako hladoví supi a nemohou se dočkat. Je zajímavé,že jsou tam statě,které nehodlá vyšetřovatel zveřejnit. Nechci nikomu stranit,ale již 2 předešlé audity neshledali nic co by Babiše poslalo do dálav historie. Opravdu jsem zvědav co bude dál v této věci. Proč média mlčí a lžou si vesele o něčem jiném,tak jak jim praví ta jejich pokroucená demokracie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2017-12-28 20:42
Ahoj Lubi,

máš recht. Prohlásili se za bohy a nerespektují vůbec nic. Já osobně nepotřebuju, aby vám někdo vládl, natož aby někdo vládl Mně. Ti, kteří potřebují vládu jsou právě ti, kteří vládnou jiným. Sebeovládání je však lidská vlastnost. Zvěř ji zhusta nemá. Proto se zvěří, která vám vládne tam i onde zatočím tak, aby věděla, kdo jí vládne. Zvířata potřebují vedení. Ovcím stačí ovčácký pes, dětem stačí rodiče. Psům stačí Natan, proto divoká i domácí zvířata poslouchají a mají poslouchat Natana. Je to člověk, je ve všem živém a je to opravdový Stvořitel Života ve Vesmíru jako takovém. Může však jak do všeho živého, tak do všeho neživého, může do hmoty, antihmoty, může do kladné i záporné energie a může být i tam, kde není ani hmota, ani energie. Může a byl totiž, když tvořil Vesmír jenom jediným neživým elektronem, který měl tedy podle Haisenbergova principu neučitosti náboj a hmotu. Sám by ale nikdy nic nestvořil. Relativita času, respektive časoprostoru je taková, že k tomuto náboji může, ale také nemusí, přijít energetický pokyn z budoucnosti, který rozběhne děje, o nichž jsem Já sám vůbec nic netušil. Proto tvrdit, že jsem Bohem, je blbost. Nikdy nevíte, co život přinese jak na stříbrném podnose pod nos, tak může vás i přivést k hovnům a namočit vám do toho nos, zvířatům čumák. To život činí nevypočitatelný m a rostliny v kompostu, dobře rozleželém Natana milují. Nikdo z lidí nezná tu provázanost rostlin, živočichů a lidstva tak dobře, jako právě Natan a Jeho potomci. Proto si nemyslete, že vlády vládnou tak, jako nám všem vládne Natan. Toho jediného považuji za toho, který je hoden Mne nakopat zadek tak, abych skončil v hovnech. On jediný totiž ví, že je to jenom proto, aby Mi zachránil život. Já, ačkoliv mám schopnosti, které jsem dostal proto, abych Natanovi pomohl obnovit život na planetách, kde byly Jeho děti z Jeho rodu zabity, nemohu být kvůli tomu pyšný a říkat o sobě, že jsem jedním z Bohů. Ne toto privilegium má jenom Živý Bůh z rodu Natanů. Pokud totiž zemře jejich Otec, Syn zdědí jeho schopnosti, aby život udržel. Otce pak dokáže s velkou námahou, ale přece oživit a vrátí Mu vládu. Syn si většinou otře zpocené čelo a je rád, že se Mu podařilo svého Otce vskřísit, aby nemusel to hospodářství udržovat sám. Není to totiž žádná procházka růžovým sadem, ale udržování života při životě, dá hroznou námahu. Ti hlupáci, co chtějí být bohy, těm připravím malý šutřík ve vakuu, ať si ho zvětší, obydlí a udrží se vlastní silou při životě. Ještě jim popřeju: "Nechť tě provází síla" a vypustím je do života. To byste netušili, kolik bohů skončilo pak v hovnech a jak byli rádi !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # .lak 2017-12-29 03:07
Na tebe není, slabý odvar. mylí slyntavý odporný sociopatický dřýstaví napaličníku kriplkári, ploč nejsy f polycytyce
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vaclav2 2017-12-28 22:22
Lubi..
přesně - dobytek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2017-12-29 10:00
Cituji LubinenKremlBot:
Ten dobytek považujícï se povětšinou za ''vyvolený '' se neustále plete Stvořiteli do jeho dïla a je tvůrcem nestvůr , neboť i oni tvoří k obrazu svému.

Chci upozornit na aeronet ,poslední článek -napadení třemi araby ,zřejmě předčasní tři džihád králové v Brně .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # John Pitralon 2017-12-28 13:35
Západní vyšší oligarchie, monarchové a jiní dobytci ve vyšších patrech řízení samozřejmě pojem lidské důstojnosti neznají. Z jejich pohledu jde jen o jejich poddané, sluhy a kanonenfutter, který v případě potřeby sofistikovaně využijí a obětují ve válce za své zájmy.

------------------------------
"9/11 Truth March in Brussels - 09-Sep-2007" www.youtube.com/.../
"Válka, kterou nevidíte (cz tit.)" www.youtube.com/.../
"Unsere Mutter Unsere Vater (Eisbrecher Keine Liebe).mp4" www.youtube.com/.../
Los Angeles Anti-War march: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Che 2017-12-28 15:00
Citace:
ZNEPOKOJIVÉ EXPERIMENTY PROVÁDĚNÉ VLÁDOU A ÚŘADY, KTERÝM MÉDIA NEDÁVALA POZORNOST
Za prve: Z clanku je zrejme, ze ty pousy provadeli mastickari prevazne jen v SSA, i kdyz nemecky Mengele nebyl zadny svatousek, ale provadel jina svinstva.

Ze SSA experimenuji s biologickymi nemocemi jako utocna zbran, to je uz dlouho zname. Nove nemoci jako AIDS, Ebola, Ptaci chripky a mnoho jinych jsou z chemicke kuchyne SSA; SSA to pochopitelne zkouseji v nejakem jinem statu.

Za druhe: Nektere nemoci vznikaji blbosi koruptnich politiku ignoranci nebezpeci, ktere korytari sami produkuji. Jedno z nich jsou napr. vodni trubky z plastu nebo vetrne elektrarny, mikroprach z motoru vozidel a dalsi. Vetrna kola totiz emituji krome slysitelneho zvuku tez infrazvuk (zvukove vlny pod 18 Hz, t.j. pod 18 kmitu za vterinu). Tyto vlny zpusobuji chveni v lidskem tele a ruzne cizi elementy, ktere jsou vzdy v kazdem organismu, porusuji bunecne DNA a zpusobuji tim rakovinu. Uz i Adolf vyvijel infrazvukove zbrane. Voda podle vyzkumu ma obsahovat velike mnozstvi vlaken z plastiku. Mikroprach zase vznika u modernich motoru daleko vice nez u starych (syn jedenoho znameho, ktery si nechal postavit takove vetrne kolo na pozemku, dostal rakovinu mozku. Ale ze to ma nejspise z toho zmetku, to mu nesmim rici).

Dalsi krasna blbost jsou elektricka auta. Benzinovy motor ma ucinnost 30-35%, dieslovy 40-45, elektroauto pod 12% (kdyz se zohledni vsechny ztraty ve vedeni, transformaci a usmerneni).

Inu, jak rikal Einstein:
Lidska blbost a Universum je nekonecna, ale u toho Universa si nejsem jisty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dagmar 2017-12-28 15:12
To je prostě hnus. Tak si myslím, že Mengele by zbledl závistí nad těmito zrůdami.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-28 15:19
Skutečnosti uvedené v článku v podstatě potvrzují fakt, že politicko-mocen ská struktura současného světa plodí mnoho negativních jevů. Smutná realita! Jak ji změnit? Je na čase, aby se lidé začali cítit nejen občany jednotlivých států. Světoobčan, to je člověk budoucnosti. Tomu by se mnělo přizpůsobit i politické uspořádání světa. Více viz článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # milan suler 2017-12-28 16:50
Proc vubec tenhle prokletej svet existuje ???
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch11 2017-12-28 19:45
Tobě, zřejmě není k ničemu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jiri Novak 2017-12-28 20:29
Tak takhle! Jižní Osetie poskytne pomoc DNR v případě válečné agrese ze strany Kyjeva. 27.12.17.

Dne 27. prosince 2017 vstoupil v platnost zákon „O ratifikaci Smlouvy o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci mezi DNR a republikou Jižní Osetie“, který byl přijat Národní radou DNR 14. prosince 2017.

O tom informovali v tiskové službě Národní rady DNR. Po ratifikaci má smlouva platnost zákona DNR a normy v ní obsažené budou nyní začleněny do právního systému DNR.

Díky tomuto zákonu může DNR oficiálně dostávat pomoc od spřátelené republiky Jižní Osetie, včetně případu vojenské agrese Ukrajiny vůči DNR.

„Nový status smlouvy umožní orgánům státní moci přesněji uspořádat právní vztahy mezi oběma zeměmi v politické, tržně-ekonomick é, sociálně-humani tární, kulturní a jiných oblastech, a také poskytnout podporu v případě agrese, což se jeví jako aktuální právě v současné chvíli“, - píše se ve zprávě.

Připomeňme, že nedávno válečný zpravodaj Andrej Babický vyslovil předpoklad, že v případě nutnosti může Rusko poskytnout pomoc republikám Donbasu ne přímo, ale přes Jižní Osetii, která bude vystupovat jako třetí strana v systému podpory národa LDNR.
zdroj:dumaiu.ru/vot-tak-yuzhnaya-osetiya-okazhet-pomoshh-dnr-v-sluchae-voennoj-agressii-so-storony-kieva/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-12-28 22:02
Ahoj Jiří!!!
Moc jsi tu chyběl!!! Díky za oba příspěvky!
Informace z fronty a ani ze současné politické situace chybí nejen tady!
Ani alternativní servery toho moc nepřinesou.
O té smlouvě se dovídám až teď od tebe!
A Zacharčenko mluví super!
Sem tam něco "vypadne". Např., že Ukrajinci koupili dvakrát předražené Javeliny, že je příměří Ukropy neustále porušováno, že se Rusové chtějí stáhnou z těch kontrolních jednotek apod.
Mě se líbil článek (i když Izrael nemusím!):
Jakov Kedmi: Ak Ukrajinci zaútočia na líniu separatistov, bude to posledné čo urobia
Z článku kousíček: "“Nedaj Boh, aby Ukrajinci zdvihli svoju armádu, pretože to bude to posledné, čo na Ukrajine urobia. Ukrajinská armáda nie je schopná poraziť ani Doneck a ani Luhansk. Separatisti majú podstatne vyššiu bojovú úroveň ako ukrajinská armáda,”
hlavnespravy.sk/.../1255344
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jiri Novak 2017-12-28 23:26
Jo, USA bude dodávat Kyjevu letální zbraně a Javeliny a Kanada taky. Jenže Jižní Osetie oficiálně uznala DNR a LNR de Jure, tedy jejich oficiální status jako nezávislých republik a teď bude s LDNR obchodovat a dodávat jim nemodernější zbraně a vše ostatní. Tímhle způsobem se Moskva vyhnula přinucení ze strany USA k tomu, aby otevřeně vstoupila do konfliktu, což by znamenalo velkou válku. Teď je tam Novoroční příměří, které je ukropy, jak jinak, porušováno taky. Děkuji za reakci a odkaz. Zajímavý.
Jo, ruští důstojníci už odešli z SCKK -centra pozorovatelskéh o na území ATO už před týdnem, protože jim ukrop bránil v práci. Teď zase Tillerson brečí, aby se vrátili, protože odtamtud odešli i ukropové. Dělali jim problémy s přechodem území ukropštiny, ale nakonec je pustili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-12-29 10:15
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-12-28 20:50
Alexandr Zacharčenko: Donbas rozhodne o svém dalším osudu v referendu.
27.12.2017.

Nemá smysl uvažovat o návratu Donbasu k Ukrajině, protože Kyjev za všechny roky války neudělal ani jeden krok pro to, aby se obyvatelům DNR a LNR zachtělo vrátit se do společenství této země. Navíc, každý den dělá Ukrajina další kroky k tomu, aby se k ní Donbas už nikdy nevrátil. Obyvatelé republik nemohou odpustit Kyjevu zničené životy a města. To řekl hlava DNR Alexandr Zacharčenko.
„Stát, který se nás snaží všemi silami okupovat, zničit, obehnat ostnatým drátem, vrhá tanky, letectvo, jednotky pravidelné armády, aby zlikvidoval lidi, kteří neuznali kyjevskou vládu, je-li možné potom se vrátit do takové země? Připojit se k ní, a jakési smluvní závazky? Ne. Ta propast, která je mezi námi, to je propast krve našich lidí“, - řekl ve vysílání místní televize.
Zacharčenko dodal, že „akce, které nyní i tehdy předvádí Ukrajina, nás nijak neinspirují k přání vrátit se a stát se její součástí“.
„Na jakých podmínkách se dohodneme v rámci sousedské existence, na ochodních či tranzitních opatřeních, to je jiná otázka. Musíme si vybojovat svoji nezávislost. A také jsme ji vybojovali. Jen nezávislí lidé mohou být svobodní. A tak s kým chceme společně žít, my sami, připojit se RF, jak to udělal Krym, - o tom rozhodne národ ve všeobecném referendu“, - uzavřel Zacharčenko.

Dříve tzv. hlava „Doněcké VGA“ (vojensko-občan ské správy) Žerbinskij slíbil, že spolupracovníci bezpečnostní služby Ukrajiny vypátrají každého přívržence republik Donbasu. Podle jeho slov, SBU už dávno vytváří seznamy těch, kdo podporují nezávislost Donbasu na Ukrajině tím, že shromažďuje údaje o těchto lidech.

Poznamenejme, že představitelé Kyjeva nejednou přímo textem informovali obyvatele Donbasu, co se s nimi stane v případě tzv. „osvobození“ tohoto území bojovníky Kyjeva. Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Rybčinský srovnal obyvatele Donbasu se šváby a vyzval, aby byli otráveni insekticidem.
„Nezajímám se o život švábů. Avšak když se jich narodí milion v mojí kuchyni, tak to neznamená, že kuchyň je jejich. Žádné statusy a speciální režimy pro šváby, jen insekticid a mnoho insekticidu. No a pár tisíc raket Javelin, samozřejmě“, - řekl.
V roce 2016 vyprávěl Rybničný o své vizi budoucího Donbasu po jeho návratu do sestavy Ukrajiny.
„Vidím budoucnost tohoto regionu v rámci Ukrajiny velmi jednoduše. Nebude to zvláštní status, ale opravdu speciální“, - řekl tehdy.
„Ostnatý drát, průchozí stanoviště a dotazník kam a proč. Lopaty do rukou a ani jedna hřivna z rozpočtu. A bez práva na hlasování po dobu deseti let. Speciální mocenské orgány a zákaz vycházení po stanovené hodině. A soudy, soudy, soudy a soudy…“ – shrnul.

Připomeňme také, že v roce 2016 nacistka Farion prohlásila, že ruskojazyčné obyvatelstvo Ukrajiny musí mít omezená práva. Kromě toho, podle jejího názoru, musejí Doněck a Luhansk mluvit ukrajinsky, výlučně, a ti, kteří s tím nesouhlasí, musejí opustit území státu a odjet do Ruska. V roce 2014 vyzvala k zastřelení všech „nehodných“ obyvatel Ukrajiny, kteří mají ve svém příjmení příponu –enko.
zdroj:novorosinform.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2017-12-28 22:09
Ještě jednou dík!
Toto čeká Ukrajince, pokud začnou novou ofenzívu:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-12-28 23:28
Jo, to je přesně čeká, máš pravdu. Děkuju za reakci a přidám ještě pár zajímavých fotek a videí, co se za tu dobu nahromáždily.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2017-12-29 00:29
V roce 2014 vyzvala k zastřelení všech „nehodných“ obyvatel Ukrajiny, kteří mají ve svém příjmení příponu –enko.

K zastreleniu vyzývajú len fašisti a fašistov treba zničiť. Fašizmus treba eliminovať tak ako každí extrémizmus.
Doneck a Luhansk by mali oslobodiť celú Ukrajinu. Inak tam zdochne pes.
Ľudia na Ukrajine žijú v strašných podmienkách. Ukrajina pod vládou fašistov je v totálnom rozklade a ekonimickom rozvrate a úpadku.
Takmer 20 miliónov ukrajincov už z Ukrajiny zdrhlo preto že sa tam v tom západom nastolenom režime nedá žiť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jiri Novak 2017-12-29 02:11
Ta ženská je praštěná. Asi byla sranda, co jí na ten výrok řekl Poroš-enko. :D :D Měl by jít první příkladem...
Zacharčenko plánuje rozdat zbraně partyzánskému hnutí na územi Ukrajiny, co je pod kontrolou Kyjeva. Ono se to rozvalí. Prý se na tom pracuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-12-29 12:02
Dobrý počin a potom ako sa napríklad dostane Slaviansk opäť pod kontrolu partizánov následne by sa tam mali bleskom presunúť vojska z Donecka a Luhanska.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jiri Novak 2017-12-29 13:21
No, uvidíme, jak to bude. Díky za reakci, měj se fajn.:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-12-28 23:38
Tady je video od Alojze Poláka a Štefana Potockého, které oficiálně zve k účasti na práci 2. československé legie na Donbase.
www.youtube.com/.../

VÁLEČNÉ ZLOČINY UKROPARMY
(Tato dvě videa jsou dostupná jen na mojí stránce na fb, jelikož jsou soukromá a jsou natočena přímo obránci Donbasu na přední linii.)
1. Video z 30. května 2017 - ostřelování pozic obránců DNR na území mezi avdějevskou průmyslovou zónou a Jasinovatou ze strany ukroparmy, která použila zakázanou fosforovou munici.
facebook.com/.../...

2. Ukropové ostřelují pozice opolčenců na Donbase fosforovým svinstvem. Takhle náckové řádili 30. května 2017 na území mezi avdějevskou průmyslovou zónou a Jasinovatou.
facebook.com/.../...
Chraňte se vzbudit Rusa. Vy netušíte, čím tohle probuzení pro vás skončí. Můžete ho zadupat do bláta, promíchat s hovny, vysmívat se mu, ponižovat ho, opovrhovat jím a urážet ho … A v tu chvíli, kdy se vám začne zdát, že jste nad Rusem zvítězili, že jste ho zničili, na věky věků zostudili, rozdrtili na prášek, najednou se stane něco neobvyklého a pro vás překvapivého. On přijde k vám domů. Unaveně klesne na židli, na kolena si položí samopal a zadívá se vám do očí. Bude cítit prachem, krví, smrtí. Ale bude ve Vašem domě. A v tu chvíli vám Rus položí otázku: „V čem je síla, bratře?“ A právě v tuhle chvíli tisíckrát zalitujete, že nejste Rusovi bratrem. Protože bratrovi on dokáže odpustit. Ale nepříteli nikdy.
Francouzi si to ještě pamatují. Němci to vědí… Rus žije spravedlností. Obyvatel Západu žije lživými brífinky a záludnými tiskovými konferencemi. Dokud v jeho srdci žije spravedlnost, Rus se vždy dokáže zvednout z bláta, z temnot, z pekla. A s tímhle vy nedokážete udělat nic, vůbec nic!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-12-29 04:53
+++++
Díky za aktuální info ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jiri Novak 2017-12-29 13:21
Rádo se stalo. Díky za reakci. Ahoj zatím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-12-29 10:23
+++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jiri Novak 2017-12-28 23:41
Fotka stará pár dní, ukazuje, jak jsou zakopaní ukrové na promce u Avdějevky, pozice obránců jsou pár stovek metrů od nich. Zdroj opět soukromý z Donbasu.
Masivní ostřel avdějevské promky ze strany ukroparmy ze dne 05.12.17. video:www.youtube.com/.../
Avdějevská průmyslová zóna, pozice ukroparmy.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jiri Novak 2017-12-28 23:44
Tady je sváteční pozdrav od zakladatelů 2. československé legie na Donbase. (Oba důstojníci, dělají skvělé jméno naší republice v DNR.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jiri Novak 2017-12-29 00:04
Rozložení pozic ukroparmy a obránců DNR u Sachanky na jihu DNR ze dne 23.-24.12.17. (1. mapa ukazuje rozložení pozic, druhá je orientační pro představu, kde se místo nachází v DNR.)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jiri Novak 2017-12-29 00:11
Rozložení pozic ukrů a jednotek DNR u Dokučajevska ze dne 23-24.12.17.
Dokučajevsk byl 12.12.17. silně ostřelován video: www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jiri Novak 2017-12-29 00:35
Rozložení pozic ukroparmy a obránců DNR u doněckého letiště ze dne 23-24.12.17. Doněcké letiště-Spartak -Jasinovatá blokpost jeden z nejžhavějších bodů fronty.
Dne 22.12.17. byl Doněck ostřelován z Gradů. Silně byly ostřelovány v ten samý čas i Pervomajsk, Gorlovka a Stachanovo. Byly oběti na životech civilistů. Video: odveta Zacharčenka za ostřelování Gorlovky. Úder byl proveden ze vzduchu STIHAČKAMI DNR (nejsou zakázané minskem) www.youtube.com/.../

Doněck byl 10.12. ostřelován fosforovou municí.
video:www.youtube.com/.../

Celkové rozložení pozic u linie dotyku (mapa ukroparmy z 28.12.17.

zdroj:telegraf.com.ua/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-12-29 09:26
Souhrnně za všechny příspěvky:
Heeezkyyyyyyyyy Jirko! Parádní práce!
Díky moc za vše!
1****************************************************

a jeden vtípek pro lepší náladu:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-12-29 10:27
++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-12-29 10:41
Ď! Ale hlavně díky Jirkovi!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-12-29 16:06
Jardo, těmi plusy tobě, jsem vřele podepsal tvůj dík Jirkovi. ;o)
Dost jsem ho postrádal jako ty a mnozí jiní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jiri Novak 2017-12-29 13:19
Děkuju, ten vtípek je bezva. :D Měj se fajn, hezké svátky, ahoj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás