Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaEU se blíží k provedení temného scénáře. O tomto plánu přináší National Interest bližší informace

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

EU se blíží k provedení temného scénáře. O tomto plánu přináší National Interest bližší informace

Evropská unie se zase o krok blížila k realizaci „špatného nápadu" a provedení „temného scénáře" - vytvoření jednotné evropské armády, napsal The National Interest.

Jak uvádí americké vydání, byrokraté v Bruselu se již dlouho snažili oslabit postavení NATO a získat kontrolu nad ozbrojenými silami členských států EU.

Minulý týden Evropská rada schválila zahájení programu stálé strukturované spolupráce v oblasti bezpečnosti a obrany (PESCO), vysvětluje americká publikace. Tato dohoda ještě neznamená vytvoření jednotné evropské armády, ale je samozřejmě velkým krokem k uvedenému cíli.

„Byrokraté v Bruselu se dlouho snažili získat kontrolu nad ozbrojenými silami členských států EU a jejich cílem je vytvořit armádu EU," zdůraznil National Interest.

Pokud pokusy bruselských úředníků uspějí, budou rozhodovat o vyslání svých „vojáků" do horkých míst. „Myšlenka, že nikým nezvolení a nezodpovědní byrokraté mohou vyslat manžela, dítě nebo kamaráda do horkého místa, by měla u mnohých v Evropě vyvolat poplach," tvrdí publikace.

Navíc PESCO, podle názoru NI, vůbec nezvýší vojenský potenciál Evropy, ale bude pouze zvyšovat byrokracii a „bude bojovat se Severoatlantickou aliancí o slabé obranné zdroje Evropy".

Jak americká edice uvádí, že „eurofederalisté" svými pokusy o vytvoření vlastní armády oslabují transatlantické partnerství a podkopávají postavení NATO jako „hlavního garanta bezpečnosti v Evropě".

Zdroj: pz.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+27 # John Pitralon 2017-12-28 08:25
On to až tak špatný nápad není. Následně dojde ke zrušení globální teroristické organizace NATO vedené Spojenými státy fašistickými.
-------------------------------------------------------------
Muse - Psycho: www.youtube.com/.../
Muse - JFK + Defector: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # John Maxwell 2017-12-28 08:27
Citace:
EU se blíží
ke svému konci ... pokusy bruselských úředníků ... čáry a kouzla fašobruselu ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # John Pitralon 2017-12-28 08:36
Ty matláky už nic nezachrání - jejich monarchie se holt promění na chalifáty. Pan král Belgie bude chodit do mešity a třískat tam hlavou o zem..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # John Maxwell 2017-12-28 09:02
Teď uchránit V4 od kanoistů ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # josh (xy) 2017-12-29 11:33
Evropo, zatímco jsi spala, vznikla i evropská policie pro občanskou neposlušnost

Úvodní video je z demonstrací v Bruselu proti úsporné politice EU v dubnu 2014, kde proti demonstrantům zasáhla policie. Cituji z článku, ve kterém jsem o tom psala a který už jsem dohledala pouze zde: “Občané, kteří si do čela svých států zvolili eurohujery, možná také jednou vyjdou do ulic proti politice EU – zde bych ovšem i jim doporučovala směr Brusel, neboť ozývat se doma už nebude o ničem, naše vláda pomalu a nenápadně předává všechny kompetence Bruselu.

V této souvislosti musím ovšem vzpomenout ještě jednu věc, o které se málo mluví. Spolu s centrální bankou se rodí i centrální evropská policie. Wikipedia o ní píše toto:

Evropské policejní síly (EUROGENDFOR nebo EGF ) vznikly na základě dohody v roce 2006 mezi pěti členskými státy Evropské unie (EU): Francie , Itálie , Nizozemska , Portugalska a Španělska . Rumunsko se následně připojilo v roce 2009 a Polsko bylo pozváno vstoupit v roce 2011. Cílem je vytvoření evropské intervenční síly s militarizovanou funkcí policie, která se bude specializovat na řešení krizí všeho druhu, od ekologických a humanitárních, až po krize plynoucí z občanských nepokojů.

Sídlem EGF policie je Vincenza v Itálii, kde jsou hlavní kasárna o síle 800 až 900 mužů, kteří mohou kdekoliv v EU zasáhnout do 30 dnů. Je možné rychle povolat dalších 2.300 posil ze zálohy. Více se dočtete v článku s až vizionářským nadpisem: Kdo přijde střílet na budoucí EU-Majdan? e-republika.cz/.../
Mě zaujala obzvláště věta, že tato policie je utvořena i pro případy, kdy by se domácí policie přidala na stranu protestujících občanů… “

Co k současné uprchlické krizi Evropy dodat? Kde nebude poslušnost evropských zemí Bruselu zajištěna centrální bankou a dotacemi, tam je připravena síla. Odpor proti přistěhovalecké politice a kvótám je jenom k smíchu. Nevěřím, že náš pán Sobotka a spol to nevědí…

A zatímco se pán Sobotka s lítostí vyjadřoval, že jako republika nemáme armádu pro případ, kdyby bylo nejhůř, a pán Babiš se rozčiluje (a je za to kritizován), že NATO nám odmítá v případě bezpečnostní hrozby pomoci (jak by také mohlo, když plní důležitější úkol – slovy jejího šéfa Stoltenberga zajišťuje stabilizaci v zemích, odkud uprchlíci do Evropy proudí, no to snad byl vtip!) , všichni politici řeší ekonomiku, ve které počítají s dotacemi z EU…
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # julius 2017-12-28 09:20
Ja se domnivam ze nadnarodni armada bude slouzit jen mocnym a staty nebudou mit zadnou obranu proti teto elitni smecce. To neni dobre. Je to jen shromazdovani moci pro elity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # John Maxwell 2017-12-28 09:36
To se domníváš částečně správně ... druhou částí bude potlačování nepokojů "vlastenců" hájící svoji zem a životy rodin ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # František 2017-12-28 10:29
No tak, chlapi...proč to asi dělají?
Podle dostupných informací to bude kombinace toho, o čem tu píšete v komentářích. Nejsou to pokusy, jede se podle plánu, bohužel.. Na začátku je Kalergiho plán a z něho vychází souběžná realizace: navážení musl armády a zbraní pr ně, spolu s faktem, že prorůstají do ozbrojených složek. Bílý muž má být eliminován (včetně kojenců). Bílá žena je určena k násilnému rozmnožování s musly nejlépe z Afriky (IQ cca50) - viz rozhodnutí ejjů komise k legalizci přímo v Africe -Čad a Niger tuším - záměrně zvolené nejzaostalejší lokality...). Cílem je chalífát - elita jej chce ovládat prostřednictvím imámů. Zrušení občanských svobod, eliminace odpůrců pomocí zmíněné armády..btw - vítě že armáda udělala nákup? nejmenovaný počet minometů...víte jak se používají? mrkněte na Rambo IV. Jo, dalo by se tlachat ještě dlouho. A kdo se nebojí za Alenkou do králičí nory, tak může mrknout třeba na youtube - Lev již nedřímá (tit. klepnout vpravo dole) - tento rychlokurz stačí do uvedení do reality. Krok za krokem se naplňuje..ale jen a jen pro silné nátury :-) Dal jsem si dva roky na to, abych si ověřil to, co tam je řečeno a doufal, že to je jen pohádka. Bohužel..
Carpe diem, quam minimum credula postero.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # lubajs 2017-12-28 11:18
Hlavní náplní této armády bude poskytování "bratrské pomoci" zemím s vlasteneckými vládami rebelující proti EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # František 2017-12-28 11:53
Mluvím s lidmi, ptám se.. Ze všech stran slyším, že my jako Češi jsme národ ohýbačů hřbetů, stojíme za hovno, ovce a každý se stará jen sám o sebe... Mám prý se někde zahrabat s partou kamarádů a jejich rodinami, cvičit a schraňovat zásoby..na zbytek se vysrat.. Jakd dlouho se dá takhle živořit? Opravdu není nějaké jiné řešení? Jde něco udělat? Copak si nikdo neumí představit domobranu, ochranu hranic a fakovat ejjů?!? Hlavní otázka je - máme ještě základní instinkty k přežití?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-12-28 12:25
Nevzdávat to , jistě ,že je i domobrana, komunity ... připravit se na zlé časy je nutnost , stát se o lidi starat nebude ,nestará se teď nebude ani při tom.
Vše má svůj čas a lidi to včas pochopí ,alespoň ti co nejsou ovce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Janinna 2017-12-28 16:23
Ahoj chlapi:) Nejmocnějším nástrojem nad člověkem není ani moc ani peníze, je to strach = propadnutí beznaději.
Strach člověka paralizuje a ten potom není schopen se bránit. Proto bychom neměli plýtvat energií na různé negativní informace – silně programující.
Budoucnost nikdy nemůže být nějakým člověkem, skupinou, naprogramovaná.
Slavnostní hostinu Šelmy ukončil Zákon času:))

Všechno, co se děje, se děje k lepšímu = všechno, co se stalo a co se stane, se stalo a se stane nejlepším možným způsobem s ohledem na záměry, etiku a mravnost společnosti.
(VP - Základy sociologie)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-12-28 17:42
Cituji Janinna:
Budoucnost nikdy nemůže být nějakým člověkem, skupinou, naprogramovaná.

Ahoj Janni :)) přesně ,budoucnost ať chceme či nechceme tvoříme sami od základu , svým myšlením , rozhodnutím , volbou ,přáním ... atd. do toho patří i emoce ... reagujeme na podněty a okolí a okolí reaguje zákonitě na nás a tím vytváříme budoucnost ... každý jedinec reaguje na výzvy života rozdílně v závislosti na předaných zkušenostech předků ,rodičů ,prarodičů ....atd ... takže chtít aby se člověk zachoval podle něčí domněnky, že se tak zachová je zcela mylné, když jedinec se situací nikdy nepřišel do kontaktu aby si osvojil její řešení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2017-12-28 19:34
Přesně Johne:) a ještě ke všemu každý jedinec je jedinečný, a to nejen svými myšlenkami, emocemi, svou morálkou a mravnostní,.... ale právě také Rodovou pamětí, otisky předků.
Kdyby lidé věděli jaký potenciál jeden každý má:))
P.S.
Myslela jsem, že konečně zkouknu toho Pjakina, ale budou dávat Mrazíka... a Mrazík je Mrazík:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2017-12-28 20:13
Rodovou paměť jsem nevytahoval pač vše souvisí se vším ...někdo tomu řiká šestý smysl , intuice atd...
Klasika je klasika ....:)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-12-29 09:46
Ahoj Jani a Johne pod tento link se mohu již jenom podepsat .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # .lak 2017-12-29 14:22
Na to jak tu tyjí vexláci od osmašedesátého trasformovaní v helpervexl na mi granty a dotace kupčíci a penězomněnci korupce cestovky dvou kontinentů br. mají půlstoletý zápřah proti lidstvu a životům tak proč se někdo diví vymírajícímu euálu nóblés.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # milan suler 2017-12-28 18:41 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás