Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŘeditel CIA mi řekl, že do 20. března začne válka se Severní Koreou, uvedl spisovatel James Rickards

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ředitel CIA mi řekl, že do 20. března začne válka se Severní Koreou, uvedl spisovatel James Rickards

Spisovatel James Rickards, který je znám svými zpravodajskými kontakty, sdělil, že mu ředitel CIA řekl, že Spojené státy budou do 12 týdnů ve válce se Severní Koreou.

Rickards, autor Cesta k ruinám: Tajný plán globálních elit na příští finanční krizi říká, že se zúčastnil soukromé události ve Washingtonu DC, kde šéf CIA Mike Pompeo říkal malé skupině mozkového trustu, že konflikt je už nevyhnutelný.

„Nejdůležitějším finančním nebo geopolitickým problémem dnešního světa je nadcházející válka mezi USA a Severní Koreou s největší pravděpodobnostní v příštích dvanácti týdnech,“ píše Rickards.

„Jak si mohu být tak jistý načasování? Řekl mi to ředitel Ústřední zpravodajské agentury (CIA).“

Podle Rickardse Pompeo řekl: „Bylo by pošetilé předpokládat, že to Severní Koreji zabere více než ‚pět měsíců‘, aby si vytvořila spolehlivý arzenál jaderně vyzbrojených mezikontinentálních raket. Ty by mohly zasáhnout americká města a zabít miliony Američanů.“

K této schůzce došlo 20. října, což znamená, že 20. března by byl nejzazší termín k začátku této války, ač Rickardson řekl: „K té válce nejspíš dojde už předtím.“

Jeho předpověď se odrazila i u čínského generála Wang Gonguanga, který také řekl, že válka bude nejspíš do března.

„Válka na Korejském poloostrově by mohla vypuknout kdykoliv od teď do března příštího roku,“ řekl Wang Global Times s dodatkem, že „Čína by se měla psychologicky připravit na potenciální korejskou válku a v regionech severní Číny by se měla kvůli tomu provést mobilizace.“

Mezitím bylo zjištěno, že severokorejský voják, který letos dezertoval na Jih, je imunní vůči antraxu, což vyvolává obavy, že režim tuto chorobu úspěšně upravil na biologickou zbraň k potenciálnímu nasazení v mezikontinentálních balistických raketách.

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-12 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-28 08:04
Vždy když čtu článek pojednávající o válce, uvažuji o tom, jak je možné, že se na prahu 21. století na planetě pořád ještě vedou války. Kdo má prospěch z toho, že se na světě pořád vedou války? Normální civilisti a vojáci to rozhodně nejsou. V pozadí téměř všech stávajících i potencionálních válečných konfliktů je globální finanční elita tj. tzv. "lidé velkých peněz". O tom jak se bude vyvíjet lidstvo zatím rozhodují vždy jenom tito lidé. Nebylo by špatné kdyby se celosvětová společnost vyvíjela způsobem popsaným v následujícím komentáři: Súčasný systém je u konca, to nie že len teraz elita vládne, tisícročia je to tak, feudáli a poddaní. Teraz je však ľudí veľa, planéta Zem pri súčasnej spotrebe už nestačí, a z náboženského hľadiska je to tak dané Bohom, že dôjde k obrovskej zmene systému světa.
Více je uvedeno v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Vaclav2 2017-12-28 13:28
co to pořád plácáte...neust ále ty samé věty!
neumíte se vyjádřit trochu jinak...trapné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-12-29 12:25
Václave však vidíš kto tie války chystá globalizátori, ktorí chcú dobivačnými vojnami globalizovať planétu. Ale takto to nepôjde voči tomuto je medzi ľuďmi obrovský a stále narastajúci odpor. Takúto ghlobalizáciu nikto nechce.
Vojna so Severnou Kóreou by bola ďalšou ekologickou katastrofou na tejto planéte.
Ak je vojak ktorý ušiel zo Severnej Kóree imúnny na antrax ak to nie je len hoax ako spústa iných hoaxov o to väčší by to mohol byť pruser.
Západ sa nepoučil, samozrejme potrebujú veľkú vojnu aby sanovali a prekryli svoje ekonomické problémy.
Od týchto pomätených šialencov posluhujúcich satanizmu sa to dá reálne čakať.
Severná Kórea musí preto len urýchliť svoje vojenské programy a maká sa tam na tom na plné obrátky. Ja im držím palce preto že to môže odvrátiť jadrovú a bilogickú vojnu.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jan Kadlec 2017-12-28 08:29
Tak vážení čtenáři, teď jsem vážně zvědav, čemu věříte více. Těmhle pindům, nebo Valeriji Viktorovičovi Pjakinovi, který tvrdí, že válka se Severní Koreou nikdy nemůže být, protože si tam globální prediktor "šlechtí" speciální rasu odolných lidí?

youtube.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # John Maxwell 2017-12-28 09:15
Bude velký hov** S. Korea je pro baganče stejně tak velký sousto jako RF ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Jarin G. 2017-12-28 10:11
Přidávám se k tobě, Johne a k Pjakinovi! ;o)
Z druhé strany je ale zase nutno podotknout, že zbrojní korporace a "byznys s válkou" strádá. Potřeboval by nová bojiště.
Kšefty s Ukrajinci, kterým prodávají 2x předražené Javeliny to nezachrání.
Dvakrát drahšie ako obyčajne. Ruský analytik komentuje dodávku Javelinov na Ukrajinu
hlavnespravy.sk/.../1256200
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-12-29 12:29
Ja by som tých šialencov z USA nepodceňoval. Sú schopní všetkého. Isté v tomto svete naozaj nie je nič. Všetko záleží na vývoji zbraňových systémov v Severnej Kórei.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # julius 2017-12-28 09:25
A moje babicka rekla ze jim smrdi s pusy. Jsou tu jen dve moznosti jedna je ze to planuji a chteji aby se to stalo a pak to take vyprovokuji a druha ze vedi prd a jsou to jen fantasmagorie stejne jako s ET a vsim tim co plave na netu jak polystyren na vode. Aby nebylo videt ty prezrane kapry pod hladinou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # John Maxwell 2017-12-28 09:29
Zdechající kobyla kope a snaží se rozkopat co nejvíc v naději na prodloužení agonie ... nic jiného to není
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Vítězslav Crha 2017-12-28 10:41
Rok 2018 je pro USA z hlediska ufinancování jak převratů,válek a hlavně vlastního zadlužení konečná. Hegemon jde na držku. Sám si vytvořil podmínky pro existenci na zemi. S čím kdo zachází,tím také schází.Velice tajemná a podložená větička.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-12-29 12:31
Nuž a práve preto je možné že tú vojnu voči Severnej Kórei predsa len zahája.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # vojta 2017-12-28 12:38
Severní Korea je kus hornatý a skalnatý země, provrtaný podzemníma továrnama a obranným systémem. Jakou válku si představujete? Cílené údery jsou na prd, všechny cíle neznáme, ke spoustě z nich neproniknem a je to strašně drahý. Plošné bombardování maj už USA vyzkoušený, za korejské války jím vyhladily 20% obyvatelstva, a maj taky prd. Jaderný bomby v tomhle terénu maj omezenej účinek, tak na každý údolí jednu. Došlo by k hromadnému vyvraždění civilního obyvatelstva a zamoření kusu Asie - hlavně Jižní Koree. To by ovšem pak měly USA těžko přístup k nerostnému bohatství. Takže zbývá jen vysadit pěšáčky ....To se teda těším. Ti jsou zvyklí odsloužit si několik normohodin v boji a pak se válet na základně v posilovně a u internetu. V Afganistánu došlo k několika vzpourám vojáků, když jim nešel internet. Možná by naše továrny měly začít vyrábět plastové pytle na zip. Bude po nich poptávka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-12-29 12:40
S nasadením armády sa zrejme moc nepočíta boli by ťažké straty skôr by radi prebomberdovali Severnú Kóreu a vrhli tam pár jadroviek, ale to im potom nepoďakujú ich vazali na juhu ani v Japonsku. Útok by predovšetkým zničil Južnú Kóreu zasiahol by zničujúco Japonsko. Kim má uložené jadrovky pod morom pri pobrežiach nielen Japonska ale zrejme i USA. Jadrové nálože by mohli vyvolať tsunami ktoré by spláchli pobrežné oblasti nielen v USA.
Risknú to všetko svetovládcovia?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vaclav2 2017-12-28 13:33
Mike Pompeo - co má v hlavě tenhle jestřáb...sračk y a ty nutí všem že jsou nevyhnutelné... us demo - vyhrožovat a vyhrožovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-12-29 12:41
S tým treba rátať sú to hovädá
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # milan suler 2017-12-28 13:50 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-12-29 13:11
Bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld se „obrátil“ poté, co byl konfrontován s důkazem, že společnost, ve které byl v představenstvu, dodala Severní Korei technologii potřebnou k výrobě plutonia. Základní složkou jaderných zbraní, říká Pentagon.
„Rumsfeld byl kapitánem námořnictva a jeho otočení spolu s bývalým mariňákem Muellerem (tehdy speciální prokurátor) by odhalilo účast bývalého viceprezidenta Dicka Cheneyho, Bushů a Izraele na útocích 11. září a další zločiny,“ říkají zdroje.

Den před 11. zářím Rumsfeld také prohlásil, že z rozpočtu Pentagonu zmizelo 2,3 bilionu dolarů.
Že by Ramsfeld nebol súčasťou spiknutia 11/9?
Alebo ide skôr len o kryciu fasádu?
tadesco.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás