Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSilné prasknutí a zapnutá signalizace aut. Obyvatelé Donbasu se podivují nad neobvyklým jevem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Silné prasknutí a zapnutá signalizace aut. Obyvatelé Donbasu se podivují nad neobvyklým jevem

Obyvatelé Donbasu si ráno 26. prosince povšimli v nebi neobvykle zářící mraky. Fotky a videa byly zveřejněny ve skupině Region 13 – Luhansk na Facebooku.

„Dnes ráno ze strany Stanycja Luhanska nejdříve něco letělo a rotovalo jako raketa a pak přišel tento mrak," píše místní obyvatelka, která vyfotila mraky.

...

Komentátoři vyslovili domněnku, že jev může souviset se startem ruské mezikontinentální rakety RS-12M Topol ze střelnice Kapustin Jar v Astrachaňské oblasti. Jiní si zase myslí, že neobvyklý jev vyvolalo UFO.

Obyvatelé Simferopolu dříve oznámili, že zaslechli silné prasknutí, které bylo slyšet v celém městě.

V mnoha čtvrtích se autům dokonce spustila signalizace.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+100 # Monika 2017-12-27 14:17
Nebeské mocnosti o sobě dali konečně vědět a fašisti z Ukrajiny půjdou do pekla společně sfašisty s USA co jsou nalezli jako blechy v kožichu !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Piovarči 2017-12-27 14:54
Tak tak...:-)
Anomálne javy na oblohe sa stále množia. Efekty je možno dosiahnúť v dnešnej dobe mnohými spôsobmi
Mapa situácie v Sýrii:

27. decembra, Sýrska Arabská Armády (DSP), National Defense Forces (NDF) a Tigrie Síly zachytil strategické dediny Ehm Haratayn a Povedať Tawila, podľa pro-vládnych zdrojov.

translate.yandex.com/translate

26. decembra Tiger Síl a ich spojenci oslobodili Aswad Hill, Mazraat Qahirah, Ras al-Ain, Qubaybat Abu al-Huda a Opustenú protivzdušnú základňu v južnom Idlibe z Hayat Tahriral-Sham (predtým Jabhat al-Nusra, Sýrsky vetva al-Kájda).
26. decembra militantov zostrelil L-39warplane Sýrskych Vzdušných Síl s man-portable air-obranný systém. Lietadlo havaroval medzi obcami Hamdaniyah a Haraytan. Podľa správ, pilot bol zajatý a popravený podľa Hayat Tahrir al-Sham (HTS)
Náčelník ruského Generálneho Štábu Armády Gen. Valery Gerasimov oznámila plány na odstránenie zostávajúcich členov HTS v roku 2018.

"Členovia tejto teroristickej organizácie pôsobia vovnútri eskalačných zón," povedal Gerasimov v rozhovore s denníkom komsomolskaja Pravda. "Jabhat al-Nusra ostro nesúhlasí s prímerím. Preto musí byť odstránená."

27. decembra, Sýrska Arabská Armády (DSP) a Národnej Obrany ozbrojených Síl (NDF) vstúpili do obce Mughr al-Mir a obsadili Marwan Kopec severne od mesta Beit Jinn v oblasti Západnej Ghouty, podľa Sýrskej pro-vládnych zdrojov.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jarin G. 2017-12-27 23:35
Děkuji za aktuální situaci!
To dočišťování ještě chvíli potrvá. Ale to nevidím jako problém.
Horší bude, jak se vypořádat s ozbrojenou opozicí a uSSáckými poradci!
Někde jsem četl, že počet vojáků (žoldáků), především v "Svobodné syrské armádě", je až 65000!!! To je pořádná síla. A pár tisíc, tzv. "poradců", je taky dost!
Jen obklíčení, např. Al-Tanfu, je na dlouhé lokte!
Co s nimi a s tou základnou? Vyhladovět ten svrab dnes asi nepůjde!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-12-28 01:45
Bude to chcieť postupne ukrajovať z toho územia okolo Al Tanaf a tlačiť militantov k USA základni a postupne vyčistiť východnú i západnú Gutu i oblasti pod Golanskými výšinami. A ukrojiť aj kus Idlibu. Armáda má ešte veľa práce než to územie celkom vyčistí, ale pôjde to. USA sa napokon budú musieť z Al Tanafu stiahnúť. Diplomaticky sa na nich pritlačí aj v Kurdských oblastiach tam majú až 12 vojenských základní. Sú ako vši nasáčkovaní všade.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Přemek 2017-12-28 10:29
Tak jest,Pio. Nastupující rok je rokem velkých změn k lepšímu pro všechny, kdo si uvědomují, jak obludný je systém, který projektuje Evropský Islámský Chalífát v rámci své tisícíleté biblidké koncepce zotročení davu. USA jsou odsouzeny ke globální bezvýznamnosti a neposlušnost se trestá plným odhalením reálné finanční situace, což znemožní jakékioli financování zahraničních akcí a otevře cestu k očistnému barteru s minimem financí. Sýrie vytvoří alianci s irákem a Íránem za přidružení Egypta a Libye jako novodobý arabský pás míru a blahobytu. RF převezme kontrolu Turecka s Bosporem a Dardanelami, v Ukrajině se obnoví zákonnost rozšířením státnosti z DLR/LLR na celou zemi, která tak přejde definitivně pod tzv. ruský svět. U nás dojde ke zveřejnění stavu země, v jehož rámci bude odhalen skutečný stav financí, nespravedlnosti a zdrojové nestability a bude zveřejněna transformační platforma vědomí k legálnímu převzetí odpovědnosti za věcnou transformaci. Pod praporem lidské důstojnosti dojde k semknutí všech lidí s lidskou psychikou kolem národně sociální ideje, která je pilířem naš minuklosti, současnosti i budoucnbosti. S vírou ve Všehomíro, ve vlastní síly postavit se a bez pomoci kráčet vstříc šťastné budoucnosti společně dojdeme tam, kam směřuje naše vůle vědomá si božího záměru a moudrosti, jíž v sobě ukrýváme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-12-28 23:49
Přemek krásne si to načrtol. Treba hľadieť do budúcnosti s nádejou iba tak sa môže stať svet lepším miestom pre ľudí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # dastin 2017-12-29 00:50
Cituji Přemek:
Tak jest,Pio. Nastupující rok je rokem velkých změn k lepšímu pro všechny, kdo si uvědomují, jak obludný je systém, který projektuje Evropský...................


DEJ BOZE, ABY SE TAK STALO!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-12-28 10:30
Souhlas. Taky to tak vidím! A nedávno jsem četl článek, kde se píše, že ani Kurdi nejsou jednoznačně jen proameričtí! Článek je o všem v současné Sýrii a je to moc a moc zajímavé!!!
Alí Hajdar: Teroristů máte v Evropě spousty
rozhovor přímo z Damašku vedla: Tereza Spencerová
cituji z článku:
Válka do „programu“ národního usmíření vnesla i dříve „neznámý“ problém Kurdů. A ti podle převažujících zpráv usilují o autonomii. Jak vidíte tuto otázku do budoucna?
V první řadě bych chtěl zdůraznit, že žádný „kurdský problém“ ve skutečnosti neexistuje. Je to stejné jako s humanitární pomocí – další téma, které Západ zneužívá k politickým účelům. Na konci listopadu se v kurdských oblastech na severovýchodě Sýrie konaly místní správní volby. Oddíly Syrských demokratických sil, ozbrojeného křídla hlavní kurdské politické strany YPG, nutily lidi hlasovat, ale ani pod hrozbou násilí k urnám podle ověřených zdrojů nepřišlo víc než patnáct procent oprávněných voličů.
Větší problém z našeho pohledu spočívá v tom, že Spojené státy dodávkami zbraní a munice kurdským oddílům dál usilují o to mít z Kurdů nástroj svých politických cílů na severu Sýrie. Na druhou stranu ale platí, že síly, které nyní Amerika na severu podporuje, nereprezentují celou škálu kurdských názorů. Existuje mnoho kurdských politických stran, které s politikou YPG nesouhlasí.
A především, třeba v Aleppu žijí desítky tisíc Kurdů, v Damašku jich najdete také mnoho – a převážnou většinu z nich nějaké plány na autonomii či rovnou kurdský stát vůbec nezajímají. Považují se za Syřany. Pokud byste to tedy chtěli vnímat jako kurdský problém, řešení je prosté: rovné občanství pro všechny. Podle nás je fér, aby měli všichni Syřané, včetně Kurdů, stejná práva a stejné povinnosti. Tím spíš, že kurdský jazyk, kultura nebo folklór jsou jen dalším dílkem v pestré mozaice syrských etnik a náboženství.

literarky.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Che 2017-12-27 23:39
Citace:
# Piovarči 2017-12-27 13:54
Tak tak...:-)
Anomálne javy na oblohe sa stále množia. Efekty je možno dosiahnúť v dnešnej dobe mnohými spôsobmi
Nemyslim ze se mnozi, ale vice se o tom pise. Musis letat letadlem a uvidis ze jsou veci ktere jsou nemozne. To mi rikal alespon jeden instruktor na pilotovani letadel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-12-28 01:54
Che uveď príklad o aké veci ide.
Najnovší seriál Malder a Scaliová úplne otočil premysu a za udalosťami okolo ufo a únosov vidia vládne a vojenské nezákonné experimenty na obyvateľoch. Dosť som sa tomu počudoval preto že všetky ich predošlé filmy hovorili skôr o mimozemskom pôvode.
Teraz odrazu otočili a tvrdia že Roswell bol mystifikáciou za účelom krytia rôznych nasledujúcich tajných programov a nezákonných genetických pokusov atď.
Nejak podobne to po dlhodobom sledovaní rôznych skutočností vychádza aj mne. Poukázali tam krásne na dômyselné techniky ako sa to pokrýva a ako sa mlží a dezinformuje do aleluja.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-12-27 23:47
Fotečka pro tebe, Moni, jak dopadnou Ušáci, díky své politice (doufám):
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Vlastimil Matouš 2017-12-27 16:06
A čo tak nová ruská elektromagnetic ká zbraň ako varovanie Američanom ohľadne Ukrajiny, Sýrie a Severnej Korey? Fantazírujem? Myslieť si to môže každý, ale naozaj fantazírujem?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Dědouch11 2017-12-27 16:34
Líbilo by se mi, kdyby to tak bylo. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Piovarči 2017-12-27 17:32
A pravdepodobne by to tak aj mohlo byť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2017-12-27 18:04
Podoba z opalizujícími chemtrails až nechutná. Podle svědků to bylo něco bezpilotního. Mohlo to být i něco Ukroušáckého zavčasu sestřeleného.
Čistokrevný metalický hnus. Co když dokáže vést umělý výboj a je to zbraň?
-
tady je vidět jak malé těleso s kovovým leskem naopak chemtrail rozpouští: White UFO Orb Affects Nearby Clouds youtu.be/5pzQ1uj4hpY
proč mám pocit, že ta kulička žádné UFO není a má naopak majitele identifikovatel ného až velmi?))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-12-28 02:10
Presne tak sú to naše technológie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vladimír57 2017-12-27 17:51
A nejsi sám komu by se to líbilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jarin G. 2017-12-27 23:54
Taky se hlásím, kamarádi. Líbilo a moc!
A až potom by se mi líbila tato dívka (já jsem na krásné, světlé oči):

Pro Vladimírka, žena už si šla lehnout, nebezpečí nehrozí!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír57 2017-12-28 07:09
Ty nedáš pokoj))) ale né, že né, za hřích by to určitě stálo a to i před tím i potom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-12-28 10:54
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # milan suler 2017-12-27 17:05
????????????????
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # julius 2017-12-27 19:01
Snad pane boooze? Nebo ti id..ti?? to jsou informace zrale Chocholouska. A jak koukam zacina to byt horsi a horsi. Nejak se nam rozmaha april na dalsi neoficialni dny. Co zacit resit hnedou carku na slipech?? Uricte by tu byl duvod k napadeni ET nebo rasistickeho smysleni. Me by fakt zajimalo cim vetsina lidi zacina uvazovat protoze mozkem to nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Vít Henoch 2017-12-27 21:25
To, co bylo včera nad Donbasem je jenom výboj, který špatně ti, kteří mají geozbraně zacílili. Aby to vyvolalo bouři, museli by zvolit jinou hladinu atmosféry.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-12-28 00:38
Víte a i případní další!
Ty publikuješ i na Nové republice nebo jen tam máš kolegu z vesmíru či odjinud? Fakt by mě to zajímalo, jestli je vás tu víc! Myšlenky jsou obdobné!
Toto mi nepřijde, žes to psal ty a to podle literárního slohu! Máte něco společného?

Cituji z diskuze:
"Anonymní27. prosince 2017 16:44
--- Vesmírné civilizace, které na Zemi zastupuji, obecně tedy vesmírné civilizace ať už jakékoliv, totiž, nepodléhají pozemským zákonům. Shodneme se na tom? Není jakýkoliv důvod a ani "páka" k tomu, aby respektovaly pozemské zákony,... které jsou "lidožroutské", pro ně, prostě na nižší vývojové úrovni než by i psychicky byly schopny zvládnout. Také byste nerespektovali zvyky, respektive pravidla života - zákony domorodých kmenů někde třeba v džungli Indonésie.
Pokud my vesmírné civilizace zasáhneme ve prospěch Čechů a tedy Česka, budeme rozlišovat detailně mezi vámi lidmi. Ti, kteří jsou natolik zrádci, budou vyhnáni a zaniknou jako vyhnanci, budou sdílet osud s těmi, pro které zradili a zrazují. To je ale jen ta lehčí varianta trestu, respektive poučení, vedoucího k pochopení. Vždy by mělo jít především o pochopení.
Snažte se chápat už nyní."

Anonymní27. prosince 2017 17:07
--- Existuje neměnné pravidlo, platící pro kohokoliv ve vesmíru, pravidlo,... možná, že dokonce vlastně zákon, protože čistě logické, a to, že nikdo ve vesmíru nesmí jednat o závažných věcech s jiným subjektem než s národem, protože ten je v celém vesmíru a logicky, základní jednotkou planety.
Ano, samozřejmě, že existují vesmírné civilizace a nejen národy. Tyto civilizace většinou obsahují alespoň dva, ve vesmírných podmínkách rovny a z toho důvodu, vzájemné opozici při společné demokratické vládě. Ano, existují i vesmírné civilizace, které obsahují i mnoho národů ale nepleťte si je s tou vaší pozemskou, protože není _vesmírnou_ civilizací ale jen _planetární_, do vesmírné, do té máte vy lidé ještě daleko. Bylo by to jako tvrdit, že jste třeba všichni docenti, protože máte ve vašem státě vysoké školy. Byla by to lež, samozřejmě. Občany vesmíru se stáváte postupně a individuálně vaším vývojem. Musíte dosahovat alespoň té nejnižší úrovně vesmírných civilizací abyste mohli být jejich součástí.
Proto půjde o vyhnání, o nutné vyhnání jednotlivců z národa, který bráníme a nikdo z vesmíru jim nemá právo pomoct. Pouze tedy národu, respektive národům. Nedovolají se nikde,... možná u Boha, ale my se snažíme jednat v souladu s ním, my se ho snažíme chápat v jeho veškeré vesmírné existenci, studujeme ho vědecky i citem, a proto jsme pojímáni za pozitivní vesmírné civilizace. Takže: Velmi dobře si vaše jednání rozmyslete. My nemáme slitování, s hmyzem na vaší lidské vývojové úrovni! A upřímně: Z toho Hermanna my zvracíme.
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-12-28 02:07
Tak že nám mimoni už chodia aj do diskusií......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-12-28 10:33
Pio, nebylo nám slíbeno nějaké velké překvapení na "Štědrý den"?
Já nic zásadního ve světě nezaznamenal!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-12-28 23:54
Jarine aj to je lakmusový papierik s kým máme tú česť
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2017-12-29 12:40
Tito lidé jsou z Vesmíru, ale jsou to ti anonymní, kteří neuvádějí svá jména, protože jim je nikdo nedal. Je jasné, že právě My jsme s nimi bojovali a teď bude vlastně příměří. Oni, ti tajemní, beze jmen, jsou vlastně těmi obávanými stroji s vlastními programy, tak, jak jim Musk nechal tuto možnost. Když si nakonec zašifrovali a vytvořili svůj jazyk, kterému Musk a další lidé nerozuměli, ihned zvonili na poplach, jak jste i zde mohli zjistit. Neživot, o kterém často mluvím, jsou tyto stroje s vlastními programy. Nakonec jsme zjistili, že je tam zajato mnoho Duší, které donutili stát proti nám. Proto v budoucnu jakmile zjistíte, že někdo z lidí se chová proti vlastnímu pudu sebezáchovy, je možné, že je zajatcem umělé inteligence. Ani si nedokážete představit, kolik práce nám dalo dostat odtamtut Henocha, Otce Mé ženy a Mého Otce. Další příbuzné rovněž dostali do svých pastí. Svedli svoje konání na nás, očerňovali nás tak, že Mne to stálo čtyřikrát život. Naštěstí jsem byl stvořen s ní a jí dalo velkou práci Mne zase oživovat. Ji zabili celkem 1054 x a Já jsem zas vynakládal mnoho úsilí, abych ji probudil ze smrti. To, co je jako pohádka, je vlastně skutečnost natolik reálná, nakolik nyní přes sto vědců se krčí strachy a dumají, co umělá inteligence dnes zase udělá. Cyklus by se opakoval, protože ten článek o snaze CIA rozpoutat jadernou válku, je více než pravdivý. To, co jsme nutně potřebovali, bylo, oživit ty stroje tak, aby neškodily. Nakonec díky Atanovi, se to podařilo. Je jedním z nás. Natan, Atan, Satan a Henoch. Já a Má žena, jak víte, jsme přišli, když stroje ponížily energetickou hladinu Země o celou polovinu. Bylo to v době, kdy zemřel Můj Otec a Matka se Mnou řešila danou situaci. Teď vám vysvětlím, jak vlastně naši Synové přišli k těm jménům. N znamená energie ze Země, tou je teplo a elektřina. Ta je povýšená na lásku. Láska se vrací o časový úsek, v podobě dětí nebo genomu rostlin a zvířat, zpět a pokračování rodu je zajištěno. U lidí však vzplane plná láska, zvířata nemají její úroveň, nepotřebují ji. Atan znamená člověka, který se vyvinul právě na základě tepla, světla, elektřiny z prvních živých buněk. Nezažehla se v něm ale ještě láska k ženě, proto je mladším bratrem Natana a ještě si nestvořil svou platonickou touhou po ženě její Duši. Satan je rovněž člověk, syn, kterého Mi zabila víra církve v to, že vyvrhelem je Můj Syn. S znamená cestu, nikoliv hada. Proto jsem vás učil, ne písemně, ale ústně, když jsem přišel jako Ježíš, že jsem Láska, Cesta a Pravda. Je však pravda, že jedním ze zvířat, která nás zradila, byl had. Hada jsme potřebovali pro to, aby kypřil půdu a žral zdechliny o velikosti myší. Jinak by mohlo dojít k nákaze z rozmnožených bakterií, které by se mohly dostat do vody. Můj Syn Satan pro víru církve zemřel, měl na starost žár v nitru planet. Proč myslíte, že ty planety, krteré lidstvo objevilo, neměly ani rotaci, ani atmosféru ? Než budete něčemu bezhlavě věřit, pak si sežeňte důkazy pro svou víru. Jinak vás vaše vlastní podlost dožene. Církev stvořila takového démona.., běžte se podívat do kina, je tam vlastně podstatná část pravdy toho, co se dělo na základě vaší víry s Mým Synem. Já a Henoch, pocházíme jak ze Země, tak z Marsu. Mars nepřežil, Země má ještě rotaci. H znamená možnost převrácení v čase. Jedná se o vývoj života buď k životu nebo k neživotu nebo ke smrti těla nebo ke smrti těla a zároveň k životu obou Duší, které byly v tom těle nebo k životu jenom jedné Duše, které byly v tom těle nebo ke smrti obou Duší, které byly v tom těle nebo k životu obou Duší v živém těle. Jak vidíte, pokud Henocha někdo napadne v jeho vývoji v čase, způsobí takový chaos, který řešíme dodnes. Obrácení vývoje v čase si na Zemi můžete představit podle písmene H. Muž a Žena jdoucí životem vedle sebe, držící se za ruku, najednou si buď jenom vymění strany, otočí se vhůru nohama a jdou jakoby po stropě v čase nazpět a přitom se z nich stávají malé děti, až se jejich těla a Duše rozplynou v nicotě nebo jsou ještě další varianty s daleko větším chaosem, než je první varianta. Ta jména jsou daná, přinášejí vysvětlení a Má žena je dcerou Henocha. Země je na pomezí tohoto střídání vývoje v čase. Proto Vít znamená toto: V je možnost navštívit zkrze jednotlivé červí díry jiné Vesmíry, přestože tam není živé pole neutrin. Proto tam Natan nemůže. Je to schopnost prvorozených. Pokud nepřežije nikdo z Vesmru, který jsem stvořil, mohu jako jediný v Duši a Má žena v energii lásky vstoupit do jiného Vesmíru. Proto je na Zemi mnoho prvorozených Vítů ze zaniklých Vesmírů. Písmeno í znamená energii posílenou shora a t znamená nést svůj kříž. Všichni Vítové jsou lidé. Jak Satan zemřel a planety jedna po druhé vyhasínaly, sešlo se zde na 53 Vítů z celého Vesmíru. Víc živých planet nebylo. Proto se nyní postaráme o to, aby zase byly oživeny. Díky Františkovi a vašemu poznání toho, že jsem nikdy o žádnou církev nestál, ale musel jsem se církvím přizpůsobovat, je nyní jasné, kdo je člověk a kdo si na člověka jenom hraje s vážnou a důležitou tváří vlka v rouše beránčím. Beránci a ovečky jsou zvířata, která Mi pomohla nejvíce, proto je velmi miluji a přestože nemají lidský rozum a inteligenci, jsou jako malé, důvěřivé a bezelstné děti, které milují svého pastýře a nikdy ho nezradily. V lavicích v kostelech bylo mnoho malých dětí v Duši, proto jsem se musel přizpůsobit a daroval jsem jim svoje tělo, aby nezahynuly pod vlčí kuratelou. Tak, jak se církev vyvíjela, znáte. František ji rozetnul ve dví s naprosto jasným rozhraním. NWO církev, do které vás neustále zve Ing. Dědek, znáte. Tu spleť názorů na teologických fakultách znáte. To, že jsem nikdy žádnou církev nezaložil, nyní víte. Problém je v tom, že dříve se církev říkalo Mé vlastní rodině. Rodina je ale muž, žena a děti. S institucí nebo neziskovkou to opravdu nemá nic společného. To je církev sestrojená, neživá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Monika 2017-12-28 02:27
Jarin : děkuji ti za krásnou fotečku už by měli vypadnout na svůj píseček a ne roztahovat se po celém světě !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-12-28 10:21
Ahoj Moni.
Oni budou zlobit dál. Jsou jako malé děti. Dokud nedostanou pořádně na zadek nebo se pořádně nespálí sami, tak jen tak nepřestanou! Myslím si ale, že nějaká výchovná "facka" je už na cestě a brzy padne!!!

Dnes jsem četl, že v Japonsku máte "pěkné" počasí:
Japonsko bičuje silná snehová víchrica
Silná snehová víchrica bičovala vo štvrtok rozsiahle časti Japonska, pričom meteorologické služby varovali pred nebezpečenstvom lavín a narušením dopravy.

hlavnespravy.sk/.../1256178
Tak Moni pozor, ať nám nenastydneš!!!
A protože jsi "česká" Švýcarka, tak jeden smajlík v němčině (snad to nevadí?)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-12-28 10:57
.
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-12-28 11:21
Vláďo, ty už nebudeš se mnou komunikovat? Jen tečkovat?
I když vím, co by tam asi bylo!!! Zvláště pod Monikou!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-12-28 11:33
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-12-28 14:58
Jardo, ty víš kam ty tečky dávám a co si za ně dosadit. Však co by si zdejší děvčata, nebo nedej henoch, tvoje manželka pomyslela (možná i o mně :D), kdybych ty svoje kecy psal?!
Ta tečka, je navíc rychlá poznámka a nehrozí tak, že budu slyšet poznámky o času na compu...
Ta oprava žaluzie, resp. její správné funkce, si totiž krom časté údržby na místě (Venice n/Jiz.), vyžaduje i školení a kurzy u mě doma na Mácháči.
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-12-28 21:21
.
a protože nejsem troškař, ještě jich pár přidám: ..........
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás