Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV Japonsku tzv. „masožravá bakterie“ zasáhla již více než 500 lidí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V Japonsku tzv. „masožravá bakterie“ zasáhla již více než 500 lidí

V Japonsku je registrován rekordní počet pacientů s diagnózou streptokokový toxický šokový syndrom, uvádí Sputnik International.

Zdůrazňuje se, že 10. prosince byla nemoc registrována u 525 obyvatel, včetně 66 obyvatel Tokia. Přenašečem choroby se stal streptokok skupiny A, který dostal název „masožravá bakterie".

Medici podotýkají, že infekce se rozšiřuje v organismu mimořádně rychle a může vést k smrti během několika hodin.

Mezi první symptomy patří otok a bolest rukou a nohou, horečka a indispozice. Zpočátku stav pacienta nevyvolává obavy, bakterie, pokud se šíří organismem, však způsobuje nekrózu a může vyvolat syndrom mnohočetného orgánového selhání a také může infikovat plíce a krev.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-1 # Vít Henoch 2017-12-26 19:23
Tato bakterie není přirozená, stejně jako nikdy nebylo přirozené očkování. Je to zase jeden počin z dílny nejasnozřivých, kteří se povýšili na bohy. Pokud tedy bude tato bakterie rozšířena v tělech, pak se postarám osobně o to, aby ta těla byla těch, kterým vlastně nepatří. Soulad Duše a těla je tím, co mám na zřeteli. Lidské tělo není, ale opravdu není tím, co by bylo v souladu s dušemi opic, potkanů, mravenců a volů. Viďte, zvířádka ! Chápu, že být bohem pro vás znamená duši vola v lidském těle a dalších zvířat. Vězte ale, že ten váš bordel musím napravit. Máte tedy bakterii, kterou chcete použít proti Mým dětem. Vězte ale, že nyní jste na řadě v tom, jakou kaši jste si navařili a Já nehodlám ustupovat volům, hyenám, krysám, potkanům a prasnicím. Opice už vědí, že nemá smysl se hádat. Se Mnou se hádaly a málem je to zničilo. Volové se se Mnou rovněž nebudou hádat, protože vůl je od toho, aby žal trávu a sral. Toť vše vy bohové s bachorem a knihou !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2017-12-26 20:05 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Vít Henoch 2017-12-26 20:48
Jseš jenom jak, jak žere a sere. To, že se píšeš .lak neznamená, že jsi jak. Tak jaku, vip pozice ti sice vyhovuje jaku, ale to nebude trvat dlouho, jako. A mimochodem, vyřiď ostatním mimochodníkům, že už s nimi končím.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2017-12-26 21:41
To si pleteš s vembloudem.


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-12-27 04:07
Cituji Vít Henoch:
vyřiď ostatním mimochodníkům, že už s nimi končím.
Henoch

Už bylo na čase ,padluj na Iděs hnědochu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-12-27 10:24
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Che 2017-12-26 22:11
Citace:
# Vít Henoch 2017-12-26 18:23
................Volové se se Mnou rovněž nebudou hádat, protože vůl je od toho, aby žal trávu a sral. Toť vše vy bohové s bachorem a knihou !
Mam fenku, vypada jako vlk ale je to cistokrevny Garafiano. Musim ti ale rici, ze ohledne inteligence ma proti tobe hodne navch, nebot takove blbosti by nikdy nerekla. Zvirata jsou chytra a to mi potvrdi kazdy kdo nejake ma.

A i takovy obycejny vůl by te Víte Henochu strcil do kapsy. Zkus s nejakym jit na pole, nedojdes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Vít Henoch 2017-12-26 23:54
Che !!! Víš o čem mluvíš ! To tvoje pyšné che tě řadí mezi bohy, che. Hádej che, kdo ještě je bohem. Pokud nechápeš, že mluvím k těm duším zvířat, která posedávají lidská těla, ovládají je a mluví z nich, pak nehodnoť. Lidská těla mají v těle jednak Natana, ten se ale projevuje jenom tak, že hlídá tělo tak, aby v něm byla fyziologická rovnováha. Je ve všem živém a nemluví s Duší, která je v těle, pokud Duše s ním mluvit nechce. Je to člověk. Lidská Duše narozená v lidském těle má ještě anděla strážného, který je stvořen k této Duši tak, aby se navzájem mohli oživovat. Pokud se narodí člověk jako dívka, má anděla strážného chlapce a naopak. Anděl s Duší nemluví, dokud ona se na něho neobrátí, protože Duše si může vybrat, s kým stráví život pozemský. Pak ještě jsou tu zvířata v záporu, o kterých mluvím. Ta se prohlásila za bohy a unesla Mne. Je to stará historie o posedlosti lidských těl. Andělé nejsou jenom lidé, jsou to jak zvířata, která jsou normální, chytrá a která Mne nezradila, ale pak jsou tu andělé, čili zvířata, která si dělají, co chtějí. Například posedávají lidská těla, urážejí Mne a Mou rodinu a hlavně si myslí, že když posednou lidské tělo, že jsou bohové, volové jedni. Kdo tomu ještě nerozumí, ten se prohlásil za dia, čili je to ten vůl, no znáte ho, celou knihu o sobě napsal. Pojmenoval se jako Zeus, ale neví, že to znamená velký vůl, protože neuměl nikdy řecky. Tak ten vede ta posedlá lidská těla. Proto od nepaměti říkáme lidem, aby si dávali pozor na ty první myšlenky, které se jim honí v hlavách. Říkalo se tomu dříve hřešit i myšlenkou. Znamená to, že zvíře, čili padlý anděl vlezl do těla člověka a Mne popuzuje tím, že si s tímto tělem dělá co chce. Má na to nástroj. Centrální nervovou soustavu člověka, která reaguje na elektrické impulsy.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-12-27 00:37
No, ano Zeus v druhém pádu bez Dia. Proměnil se v býka podle legendy aby svedl Pallas Aténu zrozenou z mořské pěny svého díla, tolik k příběhu. Nicméně na býcích něco fascinujícího je protože manžel sestry byl inseminátor a vždy když dostali nového plemenného býka se všichni sjeli jak malí jardové podívat. U tohoto je zajímavé že oni stále rostou a nikdo vlastně neví kdy by přestali, kráva vedle nich vypadá jak malé telátko, nikdo neví že by byli někdy nemocní alespoň co jsem slyšel. A bez nich by nebylo ani mléko, ani hovězí maso a jsou to proteiny bez kterých by z dětí vyrostli zámory doslova a když bylo maso jedenkrát do týdne byli lidé menší, zrovna tak jako číňané a japonci což se se stravováním změnilo. Jinak to má být nejbližší příbuzný velryb. Nakonec vím o dřevěné zvonici z devátého století kdy nevyměnili ani dřevěný šindel jak bylo dřevo ošetřené býčí krví a neznám jiný nátěr dřeva který vydržel 12. století a udržel dřevo bez kazu. Podivné


Jinak někde na jutubu jsem viděl prohlášení neurochirulga který v smrti kdy přístroje nevykazovali činnost mozku kolegům popsal co se kolem něho dělo a tady s tou elekrikou buď někdo lhal nebo že by náhodně trefil děj po dobu kómatu. Hmmm
Ale v podstatě může být mozek pouze přijímač informací, to zase jo. Proto třeba starým duším nejde memorovat hlouposti a samozřejmě tělo se z prachu zrodilo a zase se v něj obrátí. Což se děje výměnami buněk i v životě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Che 2017-12-27 11:46
+++++++++++++++ +++++++++++++++ ++++++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Che 2017-12-27 11:45
Pro Henocha:

Che Guevara se nejmenoval Che, ale Ernesto a byl lekar. A byl Argentinec a ne Kubanec. Na Kube pri revoluci tak zdravil zpratelene Kubance a dostal prezdivku Che. S Castren si asi moc nerozumel. V museu Che Guevara v Santa Clara (na Kube) je posledni dopis od Guevara z Bolivie Castrovi, nepsal zrovna jako pratelsky latinec.

A "Che " znamena argentinsky asi tak "ahoj" ci "jak se mas" spanelsky "que tal".
Nic pysneho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vít Henoch 2017-12-27 23:16
Che, který se zde prezentuje nemá nic společného s tím, o kom se rozepisuješ Che. Ahoj znamená vlastně ke cti Ježíše Krista.

Ahoj Che, Henoch

P.S. Mimochodem Che není člověk, ale zvíře v lidském těle, které ovládá zcela, proto bude za to muset nést odpovědnost. Také se tomu dá říci matematická spravedlnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # milan suler 2017-12-26 20:09 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Monika 2017-12-27 03:14
Zajímavé nikde se o tom nepíše ani nediskutuje a ten pán na fotce má do Japonska hodně daleko ptosim ! Asi okurková sezóna !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás