Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVysoký komisař lidských práv OSN označil novou rakouskou vládu za nebezpečnou

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vysoký komisař lidských práv OSN označil novou rakouskou vládu za nebezpečnou

Vysoký komisař lidských práv Organizace spojených národů Zeid Ra’ad Al Hussein zlořečil nové rakouské konzervativně-populistické koaliční vládě tvrzením, že jejich pravicové politiky jsou „nebezpečné“.

Al Hussein prohlásil, že mu dělají „velké starosti“ důsledky pro zbytek Evropy poté, co konzervativní Rakouská lidová strana (ÖVP) a populistická Strana svobody (FPÖ) tento týden zformovaly novou vládu, hlásí Kronen Zeitung.

Činitel OSN nazval tuto koalici „nebezpečným vývojem v politickém životě Evropy,“ a řekl, že mu zvláště starosti způsobila tvrdá linie nové migrační politiky, kterou kancléř Sebastian Kuzr schválil.

Kurze také káral, když řekl, že nový kancléř „se v otázce imigrace a práv migrantů obrátil prudce doprava, aby přetáhl hlasy z tábora Strany svobody Heinze-Christian Stracheho, a tím si tudíž urval kancléřství.

„Musíme si dát veliký pozor, aby to nemělo účinky, kdy ho v Evropě začnou napodobovat i jiní politici,“ varoval Al Hussein, že „i ta extrémní pravice by si měla velice pečlivě rozmyslet, kam vede své země a obecně celý kontinent.“

Proti této nové koalici vystoupila také Socialistická frakce Evropského parlamentu, která nevylučuje, že zařídí podobné evropské sankce proti Rakousku, jakými hrozila v roce 2000, kdy FPÖ naposledy tvořila součást koaliční vlády.

Francouzský Komisař EU pro ekonomiku Pierre Moscovici ale socialistům odporoval tvrzením, že situace je jiná než v roce 2000, a to naznačuje, že sankce jsou nepravděpodobné.

Tato koalice také čelila v pondělí ve Vídni protestům krajně levicových aktivistů, kteří se střetávali s policií ve snaze prolomit její linie při inauguraci vlády v paláci Hofburg.

V nové koalici získali populisté proti masové migraci zaměřené FPÖ několik klíčových ministerských křesel včetně obrany, ministra zahraničí a ministra vnitra. Vůdce FPÖ a nový vicekancléř Heinz-Christian Strache předtím sliboval snížit příliv migrantů až k nule a zákaz radikálního islámského extremismu v Rakousku.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+51 # josh (xy) 2017-12-21 12:20
Zeid Ra’ad Al Hussein, ty jsi neskutečný..
Al Hussein prohlásil, že mu dělají „velké starosti“ důsledky pro zbytek Evropy, která by nemusel a být obohacena migranty.
„Musíme si dát veliký pozor, aby to nemělo účinky, kdy ho v Evropě začnou napodobovat i jiní politici,“ varoval Al Hussein, že „i ta extrémní pravice by si měla velice pečlivě rozmyslet, kam vede své země a obecně celý kontinent.“

Neboj Hussejn, díky pár politikům na zastřelení, se všichni dočkají,..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Vít Henoch 2017-12-21 12:35
Joši,

máš recht, navíc i ten, který mluví, jak mluví, je jenom rádiem, bez vlastního vedení. Pokud totiž je někdo člověkem a mluví proti vlastnímu pudu sebezáchovy, je něco špatně. Co asi to může být ? Co ovládá lidi ? Buď je dotyčný strachem zcela ovládnutý nebo se k onomu strachu přidala i nenávist. Obě varianty ale lidi spolehlivě zabíjí, protože proti takovým řetězům není obrana jiná, než ??? Jak se vyhnout ovládnutí strachem a nenávistí ? Kdo má takovou moc, že sváže člověka svou arogancí nenávisti a strachu do poslušné kuličky, ze které hlásá svá moudra jako z rádia do celého světa ? Pomožte těmto lidem se zbavit svých okovů a nebudete muset čelit jejich činům, které vlastně jejich opravdovými činy být nemohou, neboť ani to tělo není jejich.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # josh (xy) 2017-12-21 12:44
Tady ti musím dát za pravdu Vítku...Ale jinak pozor! Jseš roz-dvo,.troj.. .osobnost. A tahle má jasno v tomto;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vaclav2 2017-12-21 15:04
musím ti dát za pravdu ale on je roztrojená osobnost
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Janinna 2017-12-21 15:38
Ahoj chlapi:)) jenže otázka je - co to je? Co je Trojjedinost?
Už počáteční jednota se projevuje Trojicí.
Genesis - Nebe, Země a Voda.
Tři základní principy alchymistickou terminologií ve vztahu se živly:
síra – zhmotnění sucha,
rtuť- zhmotnění vlhka,
sůl – zhmotnění tepla
= tři matky hebrejské abecedy Šin - rtuť, Mem - síra a Alef – sůl = Oheň, Voda a Vzduch.

V Egyptě Trojjediný Atum:
- Atum, Re a Cheprer, nebo Atum, Šov a Tefnut nebo Geb, Nut a Šov nebo Usirev, Eset a Hor.
V židovské kabbale je to Trojjediná Kether:
- dále Kether, Chokma a Bína – Koruna stvoření, Moudrost a Rozumnost.
V Indii – Brahma, Višnu, Šiva
V Číně – Tao, Tai-či a Tšen.
V křesťanství – Otec, Duch a Syn – Síla, Vědění a Láska
V člověku – Tělo, Duch a Duše – spojením Ducha a Duše v Těle vzniká Mystická stavba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dědouch11 2017-12-21 15:50
Zajímavé, Janino, ale spojovat to s "Henochem", či kým se kdy v které chvíli cítí...
:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Janinna 2017-12-21 15:56
Ahojte, Dědouchu:)) kde se touláte? Předvánoční kmitot?
To nebylo v souvislosti s Henochem - to bylo jen tak, "do placu", k zamyšlení, co to je?
Vlastně sama v tom mám chaos - co to je? Každá kultura si to vykládá "po svém".
Hodně se o tom mluví - ale odpovědi.....tý se nedočkáš:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2017-12-21 19:45
Jasně, Janino.
A kde se toulám? No, musel jsem jet překontrolovat ty žaluzie atp. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janinna 2017-12-22 00:30
:)) no tak to se už nedivím, na dobrém seštelování sakra záleží:)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-12-22 11:58
Seštelování bylo evidentně v pořádku, ale ukázalo se, že je potřebná častá údržba. :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Blaheta 2017-12-22 13:46
Janino - zkus si představit prostor jako tečku - to je nic. Dvě tečky vedle sebe - to je úsečka. Tři tečky již mohou nakreslit obraz. Tak stejně ty tři věci - Tělo, Duch a Duše jsou jen obrazem (ono to je taky v Bibli, že Bůh stvořil člověka k obrazu svému), ale teprve čtvrtým rozměrem se z toho obrazu stane NĚCO. Když nad ty tři tečky, které v ploše utvoří obraz vytáhneš z obrazu nejméně jednu další a umístíš ji do prostoru - a z trojůhelníka se stane trojrozměrný hranol nebo kužel. atd. atd. Takže tři rozměry mohou být maximálně OBRAZ něčeho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # josh (xy) 2017-12-21 17:50
Teda Janinno, ty jsi to tělo s duší,..Hezky jsi nám to tu vyrolovala;)
V počátcích jsem jsej pobral jako příklad postavy ze PSYCHO, ale pak se ukázalo, že je jich víc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2017-12-22 00:31
Díky, jsi milý:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # josh (xy) 2017-12-22 09:45
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Martin Havran 2017-12-22 10:55
Člověk byl stvořen k obrazu boha. Člověk je opice s krvavou hubou. Stvořitel a ničitel. Ochránce a noční můra. Kdo, nebo co je člověk? Proč se chová tak, jak se chová? Život je samý paradox. Není logický. Život je víc. Vesmír je fraktální, nemá začátek ani konec. Každý člověk je středem vesmíru. Hádanku jakoby není odkud rozmotávat. Vše souvisí se vším, proto je možno ji odkudkoli rozmotávat, nezáleží na tom. Svatá trojice. Otec, syn a duch svatý. Otec je fraktální fragment pravého boha, stvořitele všeho a všech. Boží jiskra. Čisté nesmrtelné vědomí na výpravě za poznáním. Vstupuje do plodu v těle matky před narozením. Syn je fragment zvířecí kolektivní duše člověka. Ego a tělo a logika. Touha vyhrát, přežít a rozmnožit se. Po smrti se vrací do příslušné části kolektivní duše lidstva. Nelišíme se od včel a od mravenců. Stejné je to u zvířat. Duch svatý je podpůrná skupina, doprovod andělů, průvodců a částí duše inkarnovaného člověka, které zůstaly „za frekvenční hrází za oponou“. Patří sem i fragmenty spřízněných duší lidí, ať už mrtvých, anebo živých. To všechno je člověk. Otec, syn a duch svatý není nic abstraktního na nebesích, je to obsaženo v každém člověku. Tak nějak to vnímám zrovínka teď, ale zítra se to může změnit. Martin havran
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Dědouch11 2017-12-21 15:45
Napočítal jsem čtyři.
A k článku? Podle mě, je nebezpečný Ra’ad Al Hussein
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # .lak 2017-12-21 15:49
Jestli není krychlič dvourozmňierný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pavel Blaheta 2017-12-22 14:12
On je nebezpečný již podle jména - Hussein. Takže ano má pravdu, rakouská vláda je jim nebezpečná protože ohrožuje jejich záměr "islamizace" Evropy bez boje.
Ať se Hussein v OSN třeba po..... (čtyři písmenka) nyní se bojuje v Evropě o naše životy - a ty jejich budou zřejmě brzy obětovány pro jejich všemohoucího.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2017-12-21 16:13
My, co zde publikujeme jsme jenom nyní v Duchu a v Duši. Na Zemi můžeme přijít až bude čistá, bez jedů, bez zla a bez toho, abychom nemuseli mít strach, že až se tady zase zhmotníme, budeme pronásledováni jako Ježíš s celou svou rodinou. Stala se jedna věc, která způsobila to, že soulad těla a Duše je v rozporu u těch, jejichž tělo jde v čase ke smrti a Duše dětinští a jde k rozplynutí se v čase. Navíc těla jsou, jak jste jistě sami poznali u mnoha lidí i na nejvyšších postech, ovládána spíš z úrovně elektřiny, než z úrovně jejich Duše. Poslední dobou jsme tady, abychom jednak zjistili, kdo přesně vás ovládá a bere vám vlastní vůli a jednak, abychom to vše uvedli do souladu. To, co žijete, se dá nazvat slušně chaos. Proto, aby se zde udržel život, je třeba, abychom mu pomohli na všech úrovních. Víte, že se Země spojí s Nebem, jak je to nejenom v Bibli, ale i na svitcích, které měli ale pouze ti skrytí. Nyní je tedy čas očisty. Ti, co vám škodí, byli varováni. Čas ale vypršel, proto musí nyní čelit svým rozhodnutím.

Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2017-12-21 17:54
Na Zemi můžeme přijít až bude čistá, bez jedů, bez zla a bez toho, abychom nemuseli mít strach, že až se tady zase zhmotníme, budeme pronásledováni jako Ježíš s celou svou rodinou.....
Tak, to je škoda, že nepřijdete a nepomůžete, tolik jsme všichni doufali v hmatatelný důlkaz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-12-21 20:28
Taky tě napadlo něco o vychc... :) tak se chovají zbabělí parchanti ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-12-21 21:42
Dydlační dydlatost dydlavost dydlaté dydlavé dydelnatosti dydlace.
Nebo děvčátka z heřmánkového předměstí lesbos s předmanželskou smlouvou ohanbí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # olinka215 2017-12-21 13:27
Činitel OSN nazval tuto koalici „nebezpečným vývojem v politickém životě Evropy,“ a řekl, že mu zvláště starosti způsobila tvrdá linie nové migrační politiky, kterou kancléř Sebastian Kuzr schválil.
Tak nelze se divit, že se mu zpřísnění migračních zákonů nelíbí=)))
Jediné,co Evropa smí, je nechat se odzbrojit, přijímat nájezdníky, živit je a starat se o jejich veškeré potřeby.V rámci toho je potřeba neustále zvyšovat věk odchodu do důchodu,aby měli, chudáci nájezdníci, dostatek prostředků na vše, co si zamanou.
Jen mi to nějak nesedí s vysvětlením toho, proč jsou tak potřební a vítaní - údajně,aby pracovali na naše důchody, zatím je to přesně obráceně, my všichni pracujeme na ně a nikdy to nebude jinak
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # r.m. 2017-12-21 17:22
Najetí SUV do lidí v Austrálii byl úmyslný čin
21. 12. 2017 14:03:33
Najetí SUV do lidí na chodníku v Melbourne provedl australský občan afghánského původu.
Zdroj: janbarton.blog.idnes.cz/.../
video s obětí: twitter.com/.../...

pachatel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2017-12-21 17:57
Provedl jsem degeneraci srsti na jezevci;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-12-21 18:40
výborně! za odměnu dostaneš...migr anta s mačetou extra ))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2017-12-21 18:54
Tak sorry, Jeníček byl rychlejší a jezevce sťal :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # r.m. 2017-12-21 18:58
myslím, že umělecká kvalita snímku vzrostla(;-))))
Pohádka bude kratší. Ježibabu Mařenka zapíchne hned ve dveřích. Jeniček jí naporcuje a pak jí sežerou. I s jezevcem jim vydrží na tejden.
Pak sežerou i chaloupku a půjdou obohatit lesy knížat Schwanz end Berka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # josh (xy) 2017-12-21 21:07
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vjědec123 2017-12-21 18:46
"...... Ten je afghánského původu, ale na terorismus zatím nic neukazuje. ....."
novinky.cz/.../...
Chudák malý. Měl psychické potíže. Proto asi bral drogy. Ale žádný terorista to není.
Tak by si ho měli úchyláci z Austráli opečovávat. Je to přeci takový hodný chudáček.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-12-22 14:16
Každého takového za živa stáhnout z kůže a jeho tělo pověsit na kříž, který bude stát na hranici města nebo místa kde se to stalo, aby každý příchozí věděl co mu hrozí, nebude-li se chovat jako řádný křesťan.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2017-12-23 16:37
Nestačilo by, kdyby se choval, jako řádný ateista?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # josh (xy) 2017-12-21 18:08
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # r.m. 2017-12-21 18:56
Eurokomisár Avramopoulos: Európska únia je príliš biela. Masová migrácia z tretieho sveta je našou novou normou, preto je potrebné zmeniť myslenie Európanov
hlavnespravy.sk/.../1249512
Abrahámův synek to s námi myslí dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # vjědec123 2017-12-21 12:38
Princ Zeid Ra'ad Zeid Al-Hussein je další z přisluhovačů teroristů v režii Izraele, Saúdské Arábie a hlavně USA. Vše pod hlavičkou OSN, kam ho jeho řídící struktury delegovaly.
Tak vlastně není ani o čem mluvit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # LubinenKremlBot 2017-12-21 13:51
Hnuseinů a jemu podobných užitečných idiotů je plné OSN alias NWO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vaclav2 2017-12-21 15:03
Zeid Ra’ad Al Hussein - idiot...komu se chce zavděčit? nebo má strach o vlastní bytí? každopádně je ve hře "us páníček"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-21 15:54
Materiálně- technická základna světa se vyvíjí stále se zrychlujícím tempem. Naproti tomu vývoj realizace především mezinárodní politiky stagnuje. Uvedený nesoulad je nezbytné pokud možno co nejrychleji odstranit nebo to špatně dopadne.
Předpovídat budoucnost je přežitek, je to zastaralé. Svět už se už vyvinul tak, že budoucnost je možné globálně realizovat. Jedna možná alternativa realizace budoucnosti je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: "Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému" - [...]/2017/12/r onald-bernard
Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: "Svetový podvod s financiami odhalený" - [...]/2017/12/s vetovy-podvod-s -financiami-odh aleny.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # r.m. 2017-12-21 17:19
Ano, ano, úroveň výrobních prostředků, tlačí na změnu výrobních vztahů, čistý Karel Marx inženýre.
Je to prostá pravda, kterou se ti "u lizu" snaží přehlušit jakýmkoliv zbůsobem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2017-12-21 17:13
video.twimg.com/.../...
Advent ve Francii. Všimněte si oblečení demonstrantů. kdo z nás na něj má?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-12-22 14:23
Kombinace subsaharských [...]os spolu s mozky vymytými Islámem - to je vražedná kombinace. Ale taky máme v Čechách jedno přísloví: Všeho dočasu. Takže počkejte si "[...]os" v klidu věcí příštích a nebude to dlouho trvat a policajti ve Francii vyfasují místo slzáku zbraně s ostrými náboji a budete hledat kde nechal tesař díru jak budete zdrhat a to nejen z takových demonstrací, ale přímo z celé Francie i Evropy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Pavel Blaheta 2017-12-22 14:24
milan suler - ano - asi tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás