Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaFederalizace Evropy postupuje rychle vpřed: Merkelová s Macronem dohodli plány na jednotný rozpočet pro celou eurozónu a společné ministerstvo financí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Federalizace Evropy postupuje rychle vpřed: Merkelová s Macronem dohodli plány na jednotný rozpočet pro celou eurozónu a společné ministerstvo financí

Německo s Francií mají v úmyslu dohodnout do března příštího roku plán na „bankovní unii“ a na další reformy Eurozóny, neboť tento blok osvobozený Brexitem od rebelské Británie vyráží plnou parou vpřed k daleko hlubší integraci.

Při společném proslovu německé kancléřky Angely Merkel s Francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem vytáhl Macron opět svou touhu vytvořit jednotné ministerstvo financí odpovědné za společný rozpočet rozhodnutý za všechny státy eurozóny.

Německo s Francií mají v úmyslu dohodnout do března příštího roku plán na „bankovní unii“ a na další reformy Eurozóny, neboť tento blok osvobozený Brexitem od rebelské Británie vyráží plnou parou vpřed k daleko hlubší integraci.

Při společném proslovu německé kancléřky Angely Merkel s Francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem vytáhl Macron opět svou touhu vytvořit jednotné ministerstvo financí odpovědné za společný rozpočet rozhodnutý za všechny státy eurozóny.

Německo a vláda paní Merkelové byli ohledně tohoto plánu zatím poněkud opatrnější, mají ale v úmyslu v nadcházejících měsících rozdílnosti postojů vyřešit.

„Na stole leží odlišné návrhy a s francouzským prezidentem jsme včera diskutovali o tom, že své postoje sjednotíme do března,“ řekla kancléřka Merkelová na společné tiskové konferenci s Macronem, kterou byl zakončen summit Evropské rady v Bruselu.

Řekla, že došlo k dohodě, že „usilujeme o bankovní unii“ že ministři financí by měli prodiskutovat další kroky postupu tohoto projektu, hlásí Politico.

Když se Macrona ptali, zda si myslí, že Francie s Německem by mohly dosáhnout společného postoje k reformě eurozóny, tak Macron řekl: „Já si to jenom nemyslím, já to chci.“ Kancléřka dodala: „I já to chci, a tam, kde je vůle, tam je i k tomu vedoucí cesta.“

Krátce po německých volbách v září pronesl prezident Macron průlomový proslov, v němž volal po rozsáhlé integraci Evropy a po vytvoření finanční instituce nezbytné ke zformování tohoto superstátu.

Volal po společném pro celou Evropu určovaném rozpočtu a po Armádě EU, kdy konstatoval: „Počátkem příštího desetiletí musí Evropa už mít společné intervenční síly a společný obranný rozpočet a fungující společnou doktrínu.“

Zatímco se Komise před hlasováním o Brexitu pokoušela udržovat plány za společnou Armádu EU v tajnosti, tak po tomto referendu v červnu už byl předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker o těchto ambicích ve svém projevu o stavu Unie už upřímný.

Počátkem tohoto měsíce bývalý předseda Evropského parlamentu a vyzyvatel kancléřky Merkel, který má teď být jejím koaličním partnerem, Martin Schulz volal po nové „Evropské ústavě“ a po vytvoření „Spojených států evropských“ do roku 2025.

Řekl, že EU by měla rychle rozšířit své pravomoci a podrýt suverenitu národních států, a že země stavící se proti této cestě musí být z tohoto bloku vyhozeny.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+29 # .lak 2017-12-20 21:54
Podlokajníci cestovky dvou kontinentů budou řvát a vyvádět jako o život, vlastně nejen jako. Lokajové co by nejhoršího panstva na ostatní poddané.
czechfreepress.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Janinna 2017-12-20 22:09
Ahoj tečičkolaku:)) EU aktivovala článek 7 Lisabonské smlouvy proti Polsku.
europa.pravda.sk/.../...
Německá vůdkyně Merkel a francouzký chlapec Macron podpořili postup Evropské komise vůči Polsku.
Orbán bude rozhodnutí vetovat. Jakpak se asi zachovají naši "stateční"?
Až to vypadá, že se eurosajuz chce rozpustit sám, ono to půjde rychle.

P.S. doplněno, mimo téma.
Zemřel profesor Rajko Doleček, ať odpočívá v pokoji ten dobrý člověk, patriot, přítel Ruska.
Jeho nezpochybniteln á autorita a statečnost říkat pravdu byla mnohým trnem v oku.
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # .lak 2017-12-20 22:16
Jako řitní alpinisti?
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Janinna 2017-12-20 22:35
:)) jo, nebo v lepším případě budou čekat za bukem, jak se situace vyvine. Hlavně nevyčnívat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # olinka215 2017-12-20 22:44
Ahoj Jani=))
Myslím, že s tím vyčkáváním jste to trefila. U nás je těch statečných jako máku, ale stačí vyjet za hranice, směr Berlín a Brusel a odvaha se vytrácí a nebo transformuje na podlézavost , či jen na loajalitu elitám EU.
Macronovi se rozpadá jeho vlastní země pod rukama, Angela není schopna sestavit vládu,ale mají ambice vládnout celé EU,aniž by jim k tomu dal kdokoliv mandát.
http://[...].eu /francouzsti-st arostove-panika ri-ze-migranti- zacinaji-ovlada t-mesta-prosi-m acrona-o-pomoc/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Janinna 2017-12-20 23:09
Ahoj Olinko, směr Brusel to už je jenom eurošpína:)
Angela má svého knihovníka, oni se nakonec na vládě domluví, oni to daj:)
Francie je ztracená a Německo jí zdárně šlape na paty.
Ty nebudou šéfovat už nikomu, budou rádi, jestli za pár let se tam narodí modrooký blonďáček - aj, aj to asi není genderově vyvážené vyjadřování, že?:))
Vždyť atomových inženýrů se tam už bojí i policie:
cs.gatestoneinstitute.org/.../ ...
.......Důstojníci policejního oddělení v Gelsenkirchenu následně uspořádali tajné setkání se zástupci tří arabských klanů, aby "domluvili společenský smír mezi Němci a Libanonci".
Uniklá policejní zpráva odhalila, že členové klanů policejnímu náčelníkovi Ralfovi Feldmannovi řekli:
"Policie nemůže vyhrát válku s námi Libanonci, protože ji početně převyšujeme."
Pak dodali: "Když budeme chtít, tak to bude platit pro celý Gelsenkirchen."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # olinka215 2017-12-20 23:42
Vím,že se domluví, jde jim přeci o vše a nejlepší na tom je, že ještě budou argumentovat zodpovědností, kterou jim do rukou vložil lid, který je zvolil .-)))
Francie, potácející se na hraně války s muslimy, by měla mít starost především o to, jak se z toho maléru dostat (i když už to není možné) Měla by, bez milosti, přistoupit k deportaci a trestání ilegálního vstupu do země. Místo toho si galský kohoutek čechrá peříčka před starou bábou, která vědomě ničí Evropu a ruku v ruce spolu s ní plánuje, jak dílo zkázy dokonat.
protiproud.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Janinna 2017-12-20 23:47
:)) No jo, když on ten kohoutek je na ty starší (starý), asi by na mladou nestačil:))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-12-21 16:52
perdlajs, ta dvojka se jmenuje lesba s buzerantem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Che 2017-12-21 20:48
Makaron je novodonby Edipus.
Treba nemuze a ona uz nechce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-12-21 03:19
Uniklá policejní zpráva odhalila, že členové klanů policejnímu náčelníkovi Ralfovi Feldmannovi řekli: "Policie nemůže vyhrát válku s námi Libanonci, protože ji početně převyšujeme." Pak dodali: "Když budeme chtít, tak to bude platit pro celý Gelsenkirchen."

Ako rýchlo do dospelo do tohoto štádia. Ako rýchlo sú tam doma a silovo prečíslujú aj policajné zložky.
A čo nevidieť prečíslia aj domácich obyvateľov.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dagmar 2017-12-21 09:44
Pio, někdy mám strach, že u nás to nebude jiné. Viděla jsem na videu, jak místostarostka a starosta Strakonic vřele budou vítat uprchlíky, jak mají pro ně postavené dva činžovní domy - prý aby nedošlo k problémům, tak sunité budou bydlet v jednom a šíti v druhém a celé Strakonice se na ně moc těší. Jestli to video na yutubu ještě najdu, tak ho sem sám. Zdraví Dascha
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-12-21 17:30
ten libanonskej blb zřejmě neví co jsou federální jednotky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dastin 2017-12-22 02:29
Tak ti magori umeji treba dobre merit a fotit ridice za rychlou jizdu a vybirat vypalne. Bydlim tam vim o cem pisu. Ti idioti si troufnou jen na bileho heterosexuala.. ... cerneho se bojej, jak cert krize. I kazasskych rusu se bojej..... zbabelci, to uz neni Gestapo, SS nebo Wehrmacht. Ta doba je pryc, rusove nacounum natrhli prdel u Stalingradu a ti [...]i se z toho jeste nevspamatovali dodnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # eli 2017-12-21 02:45
Aj ta s tou kosou, uz mlaska nedockavostou, citi skory prichod bohatej zatvy .laku.
Rychlostou, ktorou sa usiluju zalozit europsku komunu, mozno adekvatne merat, aj jej rozpad.
Spomenul som si na poemu americkeho basnika Roberta Frosta, este z povinneho citania na strednej skole "Mending Wall"(narusena stena, alebo deravy plot) v ktorej sa basnik zameriava na dolezitost dobrych medziludskych vztahov, hlavne vztahov v susedstve a je tiez povazovany za autora dobre znameho vyroku "Good fences make good neighbours"(dob re ploty, robia dobrych susedov). Autor popisuje jarnu prechadzku po svojom sade, kde zistuje, ze plot bol naruseny zimnym mrazom a lovcami kralikov. Kontaktuje svojho suseda a navrhuje namiesto opravy, jeho demolaciu. Ziadne kravy tu nemame, ja mam jablonovy sad, ty mas borovicovy, korene mojich jabloni nenarusuju korene tvojich borovic, zburajme plot! Sused odpovedal, dobry plot, robi dobrych susedov, po chvilke pokracoval, ak stojime tvarou v tvar, tak plot nema zmysel, ak sa otocime
k sebe chrbtom, tak ten plot nam dava pocit bezpecnosti a opat dodal, dobry plot robi dobrych susedov pribuznymi.
Teda, zburanie plotov, neprinesie do europskej komuny pocit bezpecnosti a uz vobec v nej nevytvori pribuzenske vztahy. Tento proces len znasobi pocity nedovery a nenavisti medzi jednotlivymi narodmi, urychli rozpad unie, co je vlastne uz teraz tuzbou kazdeho jej clena.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vladimír 2017-12-20 22:09
Z jednoho sojuzu vystoupime a do druhého vlezeme. "Hurá"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-12-21 14:41
Cituji Vladimír:
Z jednoho sojuzu vystoupime a do druhého vlezeme. "Hurá"

Ovšem toto bude neporovnatelně tragičtější
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # pozorovatel 2017-12-21 01:02
Voľne súvisiace:

Protokoly Sionských mudrcov v širokom historickom kontexte
diskuter.wordpress.com/.../...

Nový svetový poriadok. Čo to bude znamenať v praxi?
diskuter.wordpress.com/.../...

Pyramída hierarchie moci. 2. časť. Súčasný stav.
diskuter.wordpress.com/.../...

(druhá polovica článku popisuje aktuálne trendy budovania globalizovaného sveta: demokracia, voľný trh, toleranica, ľudské práva, trvalo udržateľný rozvoj, regulácia počtu svetového obvyteľstva, zjednocovanie náboženstva, "zelená ekonomika", likvidácia národného cítenia, zrušenie štátov a ich premena na "regióny" až po odobratie národnej suverenity a odovzdanie jej do rúk nikým nevolených byrokratov (EU, OSN) a mimovládok.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vít Henoch 2017-12-21 01:24
Pokud se nezvolená a nezvolený dohodli, pak po tom, co ohlásili to, jak si představují vládnutí, budou muset čelit očistě planety od toho, co jejich a jim podobní zde nakydali za jedy. První vystoupí z eurozóny Česko, protože bude jako první očištěno od jedového hospodářsví organizace zvané NANIC. PROSÍM PŘIPRAVTE SE NATO ! PAK BUDE NÁSLEDOVAT DALŠÍ ZEMĚ NA ZÁPADNÍ HRANICI S ČESKEM - NĚMECKO. Co se tam bude dít je jasné těm, kteří se to báli publikovat, přestože o tom vědí. Proto prosím o překlad do Němčiny, aby se Němci mohli připravit. Bavorsko bude rozděleno na dvě části mohutnou řekou, která bude vtékat do Dunaje. Jeho kopce budou uprostřed poníženy na její koryto a blíže k hranicím s Rakouskem bude pohoří o výšce až tři tisíce metrů. Sousední Rakousko bude klidné, proto prosíme Němce, aby asi tři měsíce setrvali v Rakousku, než se jejich země ustálí. Meklenbursko bude nebezpečné, protože se tam objeví mnoho sopek a zapálí okolí. Zemětřesení s tím spojené bude velmi nebezpečné pro kohokoli. Proto celé Meklenbursko musíte vyklidit v momentě, kdy se bude již očišťovat Česko. Sasové rovněž musí utéci tam, kde nebude hrozit nebezpečí, proto vám sděluji, že jak Rakousko, tak část Bavorska, kde nebude růst pohoří, bude poměrně klidná. Záchvěvy země ale pocítí Němci všude, proto jim doporučuji, aby si nakoupili stany a připravili zásoby jídla a pití na tři měsíce. Mnoho domů spadne, ale zajistím vám potom domy nové. Nejhůř bude na tom Bern, který bude smeten s velkou silou a další malá města do padesáti tisíc obyvatel. Proto vás prosím, abyste, až v Česku začne očista, vyhledali města nad padesát tisíc obyvatel a kolem nich umístili buď svoje stany nebo se ubytovali v kancelářích a skladech. Braniboři budou muset čelit největšímu soužení, protože se jejich vlast ponoří do nitra země a zaleje vodou. Mezi Švédskem a Německem vznikne nová souš, veliká jako dvě Česka. Bude to ostrov, který zprvu rychle, pak pomalu bude růst a jeho výška bude nad mořem asi sto metrů. Ve vnitrozemí o padesát metrů více. Zde bude poměrně klid a sem mohou připlouvat lodě s uprchlíky, kteří byli do Německa doveženi. Německo jim nepatří. Na ostrově bude velké jezero s pitnou vodou. Jídlo jim zajistím. Další místa v Německu se budou neustále otřásat, ale větší města včetně Berlína ochráním před pádem domů. Vy, kteří jste na vesnicích, nesmíte setrvávat uvnitř domů, ale venku ve stanech nebo běžte do měst nad padesát tisíc obyvatel. Především, co po vás chci, abyste si přivolali své anděly strážné, neboť ti vám sdělí přesně krok za krokem, co musíte udělat, abyste apokalypsu přežili.

Váš Vít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Monika 2017-12-21 04:14
Německý národ mě připomíná Šipkovou Růženku již dost dlouho chrápe ! Potřebuje z každé strany jednu facku aby se probudili a začali jednat ! To co plácá Merkelka tomuto národu již nepomůže a Francouzká bukvice nic ze své hlavy nemá pouze notičky ze shora dané !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-12-21 16:51
Moment, to jako dva se dohodnou a ostatní mají držet hubu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-12-21 17:05
Spratci si to doma dodrbali co grunt a tak jdou dělat pořádky okolo.

nevěřim na náhody www.youtube.com/.../ 5:18
bohouš si rozuměl s makrelou a bureš si rozumí s mikronem, ajaj
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-12-21 17:28
privatizace zisků, socializace ztrát pojede za každou cenu, porovnej dvě zprávy:
Zisky firiem rastú, odmeny či 13. a 14. plat dostala štvrtina zamestnancov
spravy.pravda.sk/.../...
-
Študenti SZU vymenili univerzitný účet za exekútorský
spravy.pravda.sk/.../...
Dlhy Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave zasiahli aj študentov. Ich poplatky za ubytovanie už nesmerujú na účet univerzity, ale na konto exekútora. Ministerstvo zdravotníctva sľubuje, že situáciu vyrieši.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # dastin 2017-12-22 02:35
Cituji .lak:
Spratci si to doma dodrbali co grunt a tak jdou dělat pořádky okolo.

nevěřim na náhody www.youtube.com/.../ 5:18
bohouš si rozuměl s makrelou a bureš si rozumí s mikronem, ajaj

Vzdyt to to STBacke prase take chrochtalo do eteru.......
parlamentnilisty.cz/.../...

STBures ma hovno, vse patri americke kabale, tedy chazarum, on je jen bilej konik, sam priznal, ze dostal prachy z USSA a to z CITI-BANK. Jako bakala-kabala na OKD.A proto ten dvoum vse prochazi bez ujmy. Komu da chazarska city.bank jen tak nekolikset milionu $ kredit ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # josh (xy) 2017-12-29 21:58
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás