Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV živém vysílání NASA proletěl rychle se pohybující předmět, poté bylo přerušeno

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V živém vysílání NASA proletěl rychle se pohybující předmět, poté bylo přerušeno

Už řadu let si lámeme hlavu tím, zda jsme ve vesmíru opravdu sami. Vesmír je konec konců hodně velké místo a vypadalo by to jako, kdyby ta celá spousta místa byla vyplýtvána, kdyby snad jedinou planetou nesoucí život měla být Země.

A pak jsou tu ta tvrzení nespočetných lidí v průběhu všech těch let, kteří spatřili neidentifikovatelné létající objekty UFO.

Někteří dokonce věří, že kolem mimozemšťanů navštěvujících naši planetu a dokonce i únosů mimozemšťany dochází k určitému zakrývání. Tato tvrzení jsou však často shazována se stolu jako podvrhy nebo s toho stolu shazována vyššími vládními činiteli ze CIA nebo i z NASA.

Nedávno byl v živém vysílání NASA spatřen rychle se pohybující předmět prolétající kolem Mezinárodní kosmické stanice, načež to živé vysílání NASA náhle život ztratilo a vyvolalo to zajímavé domněnky vědců, kteří předpokládají, že NASA potvrzení výskytu UFO zakrývá.

Tento 0,31 sekundy trvající video-záběr z Mezinárodní kosmické stanice (ISS) pověsil na YouTube uživatel ColdPyro, a na něm jsou spatřeny záhadné bílé paprsky stoupající z kalné temnoty hned nad zemským horizontem.

Avšak překvapivě těsně předtím, než se to „UFO“ ztratilo ze záběru, obrazovku zatemnily nějaké plátky, načež následovalo oznámení žádající uživatele, ať chvilku počkají, protože došlo k technickým problémům.

Zadržuje NASA informace o UFO?

Avšak čím více vstupuje do hry technologií, tím více zjišťujeme, že doklady o tom, by tu někde měly být, pokud si najdeme čas, abychom je našli. Nedávno byl v živém vysílání zachycen divný objekt pohybující se velkou rychlostí pokročilým kamerovým systémem. Vypadá to však, že ten záběr z vysílání byl jen po několika sekundách zrušen, aby to nikdo nemohl zaznamenat na film. Tak co způsobilo, že k tomu došlo?

Prozatím bylo jediným poskytnutým vysvětlením, že došlo k technickým potížím. Avšak někteří astronomové a výzkumníci podezírají NASA, že se opět pokouší před veřejností zakrývat to, o čem mnozí věří, že to NASA to už řadu let ví, a to je skutečná existence mimozemských forem života.

Těm, kdo si tento záznam, který je teď k dispozici na webu YouTube, prohlédli, tvrdí, že na něm není nic mimořádného. Avšak pro ty, kteří hledají odpovědi o existenci UFO, to říká, že existuje zase další důkaz, že na jiných planetách by mohl být život. Co se týče toho, co k tomu řekne NASA, tak ti to teprve budou muset komentovat. Což ovšem jenom živí propagandu, že právě oni jsou za tím, že to vysílání bylo shozeno. Konec konců, když ani po všech těch letech teorií o UFO a návštěvách mimozemšťanů, tyto domněnky nezačaly zmírat, tak teď, kdy získáváme ještě lepší snímky těchto divných létajících objektů, tak už tuplem nevymřou. Takže lidé chtějí znát pravdu a jestli jde opravdu o to, že se to drží pod pokličkou, tak možná nadešel čas, aby to konečně zpod té pokličky vykypělo ven. Pravda nakonec vždy vyjde najevo, zvláště když se ti, co pravdu hledají, se při jejím hledání nevzdávají.

Zdroj: dsc.tv

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+45 # John Pitralon 2017-12-15 09:44
Co se týče podvodníků z NASA tak mají na kontě hlavně švindl s tzv. "přistáním na Měsíci".
Apollo 11 Press Conference - NEW - HD: www.youtube.com/.../
Wernher von Braun tells the story of Apollo 11: "Footprints on the Moon" www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # kojak 2017-12-15 09:54
To byl Hitler ve zvonu :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Che 2017-12-15 09:58
SSA a NASA se neda verit ani "dobry den".

Krome rozmazanych a spatnych fotek NASA jeste nic neukazala, jen sesvindlovala pristani a Mesici.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # janhonza1 2017-12-15 11:07
Když jsem viděl na vlastní oči kopii 1:1 té legrační krabice se kterou měli přistát na měsíci, tak jsem se musel začít smát. Nehledě na to, že při pokusech v poušti se nepodařilo ani jedno přistání, protože dolní brzdící tryska vždy vyhloubila hluboký kráter ve kterém se tato "krabice" vždy vyvrátila. Oblak prachu potom sedal celé hodiny. Na měsíci se potom po brzdícím manévru mezi kosmonauty nevznášelo ani zrnko prachu, asi zázrak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # LUF 2017-12-15 13:12
Není možné že se na Měsíci prach nevznášel, protože tam není atmosféra, ve které by se mohl vznášet?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Dědouch11 2017-12-15 13:57
Nevědět dávno, že jsi proamerický vypatlanec, zeptal bych se, jestli máš za sebou celou základku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Che 2017-12-15 15:00
LUF to snad mysli tak, ze kdyz na Mesici neni vzduch, tak se prach nemuze vznaset, coz by mel pravdu i kdyz to napsal vlastne obracene. Tak vyslychali STBaci, vzdy v dvojite negaci. Nicmene tryska by prach virila jako na Zemi, asi jeste vice, nebot tam neni odpor vzduchu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Dědouch11 2017-12-15 15:52
Hlavně, on ani nemyslel. Vznášet, se může cokoliv, za absence gravitace a bez ohledu na atmosféru, či vákuum, řekl bych.
Při menší gravitaci (Země 9,807 m/s², Měsíc 1,622 m/s²), by po přistání viděli velký kulový hezky dlouho, než by si prach zvířený tryskami sedl a bylo by pěkně daleko, důkladně "zameteno".
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # janhonza1 2017-12-15 16:12
Ani zrníčko prachu. Vím jak bude vypadat plechový tác, když ho pustím z výšky několika metrů na prašnou cestu. Ale na povrchu Luny je mikroskopicky čisto. :-)))))
farm1.staticflickr.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dědouch11 2017-12-15 16:36
A toho prachu okolo té "stojiny" (stopy podrážek)! Buď NASA tají, že dostali od emzáků "know how" na antigravitační pohon, nebo tam ten modul spustili z orbity na laně.
Nebo že by byli fprdeli a ne na Měsíci?
Osobně si myslím, že letěli na měsíc. Se Stanley Kubrickem do nevadské pouště, točit sci-fi o přistání na Měsíci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # josh (xy) 2017-12-15 16:51
A pak Hyems po deseti letech dostal odvahu a natočil "Kozoroh1". Copricorn One

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # janhonza1 2017-12-17 11:39
Luxusní film... byli jsme na tom v kině ještě za komančů. Od té doby ani slechu dechu.......Pro č asi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # LUF 2017-12-15 23:31
Cituji Dědouch11:
Hlavně, on ani nemyslel. Vznášet, se může cokoliv, za absence gravitace a bez ohledu na atmosféru, či vákuum, řekl bych.
Při menší gravitaci (Země 9,807 m/s², Měsíc 1,622 m/s²), by po přistání viděli velký kulový hezky dlouho, než by si prach zvířený tryskami sedl a bylo by pěkně daleko, důkladně "zameteno".
;o)


"Hezky dlouhou dobu..."- Uměl bys spočítat za jak dlouho spadne těleso z výšky do jaké myslíš že prach odfoukla tryska, v gravitaci Měsíce? Učivo prvního ročníku střední školy. Nebo si řekni někomu kdo na střední chodil a kamarádí se s tebou (pokud někdo takovej vůbec je)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2017-12-15 16:54
No na Mesiaci je prach tuho prilepený na povrchu preto nie je pod triskou žiadna stopa po pristávaní....


Keď som ho len trochu zjasnil tak ma zarazilo to pozadie hlavne s tými štylizovanými svetelnými lúčmi možno náhoda A to pruhované pozadie je poškriabaný film, alebo súčasť štúdiového pozadia?
Ale treba si všimnúť keby bol film poškriabaný prerušili by škrábance aj pomocné kríže ktoré prerušené škrábancami nie sú.
Dokonca tie škriabance by mali ísť celým záberom lenže oni sa len zrkadlia do stratena kúsok pod horizontom ako sa zrkadlia anomálie svetla a tieňa na hladine jazera čo značí že vôbec nejde o škrábance na filme v smere prevýjania, ale o stenu štúdiového pozadia.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # josh (xy) 2017-12-15 17:19
Můžeš si vyrastorvat ten poslední, co jsem dal za Dědoucha,..ale v podstatě je takové studio bednění-asi takhle...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # LUF 2017-12-16 00:11
Tady se koukni na směr stínu té holky a toho kamene kus dál, jak jde úplně jiným směrem. To bylo focené ve studiu? :)

blog.queensland.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # LUF 2017-12-16 00:12
Piovarči:
Není to ani poškrábaný film, ani pozadí :) Ale všimni si, že ty "čáry" vedou ke zdroji světla (který je mimo záběr). Takže jsou to odlesky způsobené optikou fotoaparátu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-12-16 11:16
No tie zvyslé pravidielne delené šráfy sú odlesky svetla no to isto. To čo nám tu chceš nahovoriť. To si skutočne až taký [...]? Také pozadie čiernej oblohy je absolútne neprirodzené. Svetlo svieti zľava však vidíš tie tieňe ako sa rozchádzajú.... :-) Lenže ty si slepí ako patron. Tie zvyslé šrafy to je štúdiové pozadie na ktoré sa premietal mesačný horizont. Všimni si ako sú tie pásy pekne pravidelne delené. škrábance na filme by boli tmavé tu sú biele:-) toto je vzácne nereštaurovaný a neupravovaný záber väčšina ostatných má komplet upravené pozadie čiernej oblohy na ktorých už kríže na pozadí oblohy nie sú, ale zato sú tam jasné stopy po úpravách a mazaní v tmavom pozadí.
Točili a fotili to tí vaši obdivovaní Americkí hrdinovia v Holliwoodskych štúdiách.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # LUF 2017-12-16 11:57
Měl jsem na mysli ty šikmé, ty jediné co by mohly vypadat podivně a to je běžná vada objektivů. Nepředpokládal jsem že by někdo mohl mít problém s těmi svislými; to ano, to je poškrábaný film, nebo to udělal skener, to je jasné, že to není nic co by se exponovalo na film a škrábance na filmu jsou na fotce bílé - neexponované protože světlo ze zvětšováku se v tom místě rozptýlí a papír se v tom místě neexponuje. Ohledně toho, kdo je [...] - to si o vás myslí většina lidí a všichni odborníci. Tady jsou o tom články a koukni do diskuze :) danatenzler.blog.idnes.cz/.../
danatenzler.blog.idnes.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-12-16 14:54
A toto boli tiež len vady objektívu:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # josh (xy) 2017-12-15 12:07
Pokoud shlédneme kinematografick ý archív am.filmů o mimozemských bytostech, tak pokaždé v nich je am.armáda, které nemilosrdně v zbrani tyto bytosti pronásleduje,.. včetně neškodného, Alfa a E.T....;), tak snad by tomu asi ani nemělo být v reálu jinak. Jen v tom vemíru by amíci nějak pokulhávali, na to nemají. Asi by se strašně rády zmocnili nadčasové techniky k dokonání a ovládnutí diktátu na mateřské planetě.
Pokud to tu někdo z nějaké jiné dimenze kontroluje, má oprávněné obavy z přistání v civilizace, která nejen, že ničí sama sebe, ale i vlastní mateřskou planetu. Pokud to jsou bytosti, které hledají planetu pro osídlení,...vod a, vzduch a nebude jim vadit dlouhodobá radiace zamoření, tak se díky amíkům možná dočkají. Zatím, možná jen sondují a při tomto pohledu vyčkávají...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Vít Henoch 2017-12-15 17:01
To, co létá Vesmrem nejsem Já, Mne byste neviděli, protože když Já létám Vesmírem, jsem složen ze superstrun. Moje tělo je složeno z živých neutrin a ta mají schopnost, podobně jako fotony, být buď viditelné jako barevné světlo, nebo neviditelné jako vlna. Tak i neutrina. Proto pokud hledáte nějakého mimozemšťana ve Vesmíru, museli byste se dostat až na planety, na kterých se zhmotním do podoby takové, abych na té které planetě mohl přežít. Nemyslím to jako fór, myslím to vážně. Naše rodina to, co vidíte i nevidíte, stvořila vlastní myslí, vlastníma rukama a vlastní silou. To, co vám nyní sděluji nechápou zvířátka, ale pouze lidé. Podle množtví mínusů je můžete spočítat, spočítat ty, která čtou, ačkoliv mají očka do stran. Takový kozel v lidském těle, zvaný nadsamec, tedy čte tyto příspěvky, ačkoliv jim není schopen rozumět. Proto dá mínus a případně ještě vysvětlení placatosti zeměkoule i s fakty od vjedců. Moje choť se takto zjevuje vybraným Duším již po velmi dlouhou dobu. Ano, přátelé, nemýlíte se, jsem onen neviditelný Duch Svatý, její muž. To ovšem není Mé jméno. Snad víte z dikce tohoto příspěvku, kdo jsem a jaké je Mé jméno. Ve jménu, ve jménu. To pro věřící, aby si přehodili výhybku a místo víry si konečně začali ověřovat pravdu !!! Apostazové jedni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Che 2017-12-15 21:49
Citace:
# Vít Henoch 2017-12-15 16:0
......jsem onen neviditelný Duch Svatý,......
Jedna zena, kterou znam, ma dite s Duchem Svatym, nebot se hned zdejchnul. Ted jsi se holomku priznal, tak ji koukej platit alimenty, ty Duchu Svatej (spise Zlej). Panne Marii jsi na Jezise taky nic neplatil!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dědouch11 2017-12-15 22:42
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2017-12-16 23:26
Ahoj Che,

vzhledem k tomu, že celou planetu jsem dostal darem od Otce Petrose, nevím, co jsou to alimenty, hochu. To Můj Otec je těmi skalami, které vidíte. Za tisíc let ale celá planeta zmizí, protože bude stejně pro některé neviditelná, jako jsem byl tehdy Já. Pokud nerozumíš alespoň částicové fyzice, tak se tady neztrapňuj. Částicovou fyziku najdeš i na internetu. Máš co dohánět. Pro tebe a další jsem přinesl tato učení již v dobách, kdy byla planeta Moje. To, že Mne mafie unesla, zapříčinilo to, že jste k poznatkům, které jste měli mít daleko dříve, dospěli až nyní. Proto se s vámi nedalo mluvit jinak, než přes důvěru k nám a láska mezi našimi rodinami vám byla posílána skrze Slunce, jako přes velkou čočku. Tak jsme zajistili, že vaše Duše nezemřely. Pokud nemáte mezi sebou lásku, vaše Duše trpí. Pomáháme vám jak se dá, ale jak se říká: "Pomož si sám a bude ti pomoženo". Jinak vlastně souhlasíš s tím, aby jsi trpěl, pokud si nehledáš aspoň přátele, pokud nemáš milující rodinu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Petr 2017-12-16 08:50
Hele, ty vemeno z lecebny. Jak teda tukas na klavesnici kdyz vlastne nejsi? Hele, stav se do brna za mnou. Uvidime kdo je duch svatej :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # samo war 2017-12-15 17:34 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-12-15 20:50
nic jsem na záběru neviděl
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2017-12-15 22:55
V 0:04, zhruba uprostřed obrazu, na rozhraní černé a fialové nad zemí, se objeví bílý bod, který se pohybuje doleva. Zrychluje, vzdaluje se "pomalu" od Země a v 0:16 mizí za tím fundamentem vrtící se paraboly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # LUF 2017-12-16 10:18
Tam lítá ještě Gagarin. Tenkrát se návrat nepovedl, Američani pak nabízeli Sovětům, že jim ho sundají, aby mohli vystavovat mumii ale Sověti nechtěli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # MA3X 2017-12-16 17:47
ty jsi blbej jak daleko vidíš.Jsi taky jeden z těch, co uvidí emerickou fanglu a postaví se jim, co? Obdivuješ ale hroutící se kolos, co stál na hliněných nohách. Takže si pusť Ramba, vztyč na dvorku emerickou vlajku a začni onanovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás