Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTurecký prezident Tayyip Erdogan navrhl vyhlásit Jeruzalém hlavním městem Palestiny a označil Izrael za teroristický stát

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Turecký prezident Tayyip Erdogan navrhl vyhlásit Jeruzalém hlavním městem Palestiny a označil Izrael za teroristický stát

Turecký prezident Tayyip Erdogan navrhl vyhlásit Jeruzalém hlavním městem Palestiny. Podle jeho slov USA „pošlapaly mezinárodní normy", když uznaly město za hlavní město Izraele.

„Stačí tam udělat pár kroků, abyste pochopili, že je město okupováno. Izrael je teroristickým státem.

Terorističtí vojáci chytají děti a hází je do vězení," oznámil turecký prezident, když vystupoval na mimořádném summitu v Istanbulu.

Vyzval, aby byl Jeruzalém uznán za hlavní město „okupované Palestiny" a poděkoval zemím, které odsoudily rozhodnutí Donalda Trumpa.

„Věřím, že 196 zemí, tedy členů OSN, ukáže svou správnou pozici. USA mohou být silnou jadernou velmocí. Ale celý svět jim nepatří," dodal turecký prezident.

Když v Kremlu komentovali Erdoganova slova, tak oznámili, že se jeho pozice neshoduje s ruskou.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+25 # LubinenKremlBot 2017-12-14 11:02
Erdži se taky asi probudil , jeho kličkování je až neuvěřitelné ale vždy chce na čemkoli taktéž vydělat, však chazarští hadi jsou turkystického etnického původu stejně jako on .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # eli 2017-12-14 13:45
"Když v Kremlu komentovali Erdoganova slova, tak oznámili, že se jeho pozice neshoduje
s ruskou."

Co ine sa dalo ocakavat, ze? Kto s kym a kto z koho? Falosne karty v rukave, sa dlho zatajovat nedaju.
Po niekolkych konzultaciach Putina s Henry Kissingerom, pred vyhlasenim vojenskeho zasahu Ruska v Syrii v septembri 2015, pristal v Moskve samotny koordinator spolocnych vojenskych akcii, Netanyahu. Vytvorenie tzv. horucej linky v koordinacii bojovych letov Ruska a Izraela, do velkej miery spojencov Ruska v syrskej vojne sokovalo. Pretoze Izraelske vojenske lietadla nikdy prakticky neopustali syrsky vzdusny priestor. Samozrejme, ze vsetky ich vojenske zasahy, museli byt schvalene Putinom, inak sa to chapat neda. Hned od zaciatku syrskeho konfliktu v 2011, Rusko
a Izrael presadzovali politiku udrzania Assada pri moci, aj napriek silnemu politickemu tlaku vlady americkych neokonzervativc ov, na jeho zosadenie. Dovody su pravda zrejme, Assad, toleroval anexiu Golanskych vysin Izraelom, dalsim dovodom bola dohoda US s Iranom. Tu hrozilo nebezpecenstvo, ze sa Iran Syrie zmocni. Pocas mierovych jednani vo februari 2016, Netanyahu vykrikoval, ze kazda dohoda musi zarucovat bezpecnost Izraela. Po porazke kandidatky neokonzervativc ov v poslednych volbach do uradu americkeho prezidenta, sa uradu zmocnil implant jeruzalemistov Trump, za vydatnej pomoci Kremla. Tato skutocnost, este stale zamestnava velku cast institucii v americkom politickom, mocenskom a medialnom sektore. Prebiehaju rozne cistky, doslova padaju hlavy okolo Clintonovej, prebiehaju teroristicke akcie so zahadnym poslanim, ktore si vyziadali velke obete, skratka, prebieha zurivy boj medzi dvoma frakciami vyvolenych
v ktorom su zainteresovani tak Putin, ako aj Trump. Zda sa, ze uznanie, ci vyhlasenie Jeruzalema za hlavne mesto Izraela Trumpom, bolo predcasne. Velmi nebezpecne skomplikovalo poziciu Putina, pretoze teraz ma na krku cely muslimsky svet v ktorom Turecko, zastava velmi vyznamnu mocensku poziciu. Rusko a Turecko preslo poslednych pat rokov zlozitym obdobim vzajomnych vztahov, samotne Rusko ma priblizne 10% obyvatelov islamskeho vyznania, co moze byt zdrojom nepredstaviteln ych problemov pre Putina, ak sa verejne postavi na obranu Izraela. Myslim, ze svet prechadza do poslednej faze nastolenia svetovej moci Zidov, ktora bude velmi krvava.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Pavel Blaheta 2017-12-14 14:27
Eli - tuhletu tvou větu bych doplnil o něco: Myslim, ze svet prechadza do poslednej faze nastolenia svetovej moci Zidov, ktora bude velmi krvava ale taky velmi krátká. A pak již nastane doba Světla, Pokoje a Míru na celém světě. Bez nich bude zkrátka mnohem líp. Těším se na to, že se toho snad ještě dožiju.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # eli 2017-12-15 05:05
Pavle, ono sa to v tom Jeruzaleme zacina roztacat velmi rychlo, kazdy den nejaky ten Arab vypusti dusu, tam otcovia pochovavaju svojich synov. Mame velku sancu, sa toho dozit, ale velmi malu prezit. Ak sa nam podari vziat ich so sebou, potom pride ta doba svetla, pokoja a mieru, kde synovia budu pochovavat svojich otcov. Tak nejak kedysi davno charakterizoval vojnu a mier, aj otec historie, Herodotus.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-12-14 15:11
„Věřím, že 196 zemí, tedy členů OSN, ukáže svou správnou pozici. USA mohou být silnou jadernou velmocí. Ale celý svět jim nepatří," dodal turecký prezident.

Treba tam urobiť kompromis a nech je Jeruzalem rozdelený na dve časti trebárs aj cez chrámovú horu a nech je hlavným mestom oboch národov Izraelcov aj Palestíncov a bude svätý pokoj. Palestíncom treba uznať štát a mali by to tam garantovať Rusi tak aj nárazníkovú zónu na Golanách by malo spravovať Rusko a bude pokoj.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-12-14 15:55
Pio ono se na kompromisu pracuje a to už od začátku roku někde v dubnu vyšlo prohlášení ,kdy RF uznalo západní Jeruzalém Izraelským hlavním městem, ale to samé požaduje o uznání Izraelem pro Palestince výchdní část a jejich stát s čimž Izrael nesouhlasí ,takže ve hře je dohoda kdo zprostředkuje tento kompromis a ukončí tím boje a o to se snaží i Trump ,jelikož jejich vliv na BV jde celkově do háje tak aby aspoň někde zabodovali a udrželi si vliv vylez s timhle.A Erdogan jen přilívá olej do ohníčku ...
Ona pozice RF na tohle vyjednávání je mnohem lepší z dosažených úspěchů v Sýrii a nejenom tam.
Je to složitější o to ,že jde o bytí a nebití zda bude vedená světová válka či ne.

casopisargument.cz/.../...
Turecko nyní předsedá Organizaci islámské spolupráce (OIS) a ve středu zrušilo summit v Istanbulu. Což posazuje Erdogana za volant. Tradičně měla v organizaci silné slovo Saúdská Arábie, ale ta je nyní v defenzívě. Král Salmán a korunní princ Mohamed přitom pomohli Trumpovi a Kushnerovi. Je tu tedy možnost, že OIK přizná Jeruzalém za hlavní město Palestiny.
Už jsem dávala odkaz Olinka ale znova ...
aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Janinna 2017-12-14 21:36
Ahoj Johne, faktem je, že Izrael vší silou pracuje na rozdmýchávání nepokojů a vášní v arabském světě. Aby nikdy nebyl pokoj. Jakoby nevěděl co jim hrozí.
Organizace islámské spolupráce OIC, ale už vyhlásila východní Jeruzalém hlavním městem Palestiny.
Tady je usnesení, které přijali:
theduran.com/.../hlavným
V usnesení se také uvádí, že Spojené státy ztratily roli zprostředkovate le na Blízkém východě.
OIC naléhá na Washington, aby změnil rozhodnutí uznat Jeruzalém za hlavní město Izraele a varovala, že veškerá odpovědnost za všechny důsledky tohoto rozhodnutí bude spočívat na Spojených státech.
ria.ru/.../1510857855.html

A kde byl Putin před zasedáním OIC?

Já si myslím, že právě tento krok domlouval v Sýrii, Káhiře a Ankaře.
On je prostě geniální:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-12-14 23:18
Ahoj Jani , přesně domlouval, a asi nejspíš už se jednalo o konkrétní kroky kdo co, jak co, a za jakých podmínek ,je nutné si uvědomit, že RF razí zahraniční politiku stylem dodržování mezinárodního práva a dialogu .Tady je nutný si uvědomit kolik frakcí je a jaký mají zajmy ,kdo ke stolu přisedne a čí zájmy budou smeteny ....je to boj na více frontách a vůbec neni jednoduchý ...
K tomu Izraeli a rozdmíchávání , ono stačí se podivat kolik mil. dolarů ve formě daru Izrael obdržel grátis tak kdo by se zbavoval takové vidiny ...na kterou byl po léta zvyknutý ....
Ono když to tak shrnu odpovědi na to co se děje a proč je nutno hledat v minulosti ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janinna 2017-12-14 23:37
Jo, nebude jednoduchý, ale vítězství Putina v Sýrii je tak obrovské, nezpochybniteln é, (i když světu pro smích kaubojové si ho už stihli přivlastnit), že Rusko se stane garantem mírového procesu na BV.
A i proto, že opravdu se striktně drží mezinárodního práva a úmluv. Celý arabský svět teď vzhlíží k Moskvě, na kterou je spoleh:) Podmínky, které Moskva stanoví budou rovné a pro všechny regionální hráče přínosné nebo v zájmu přežití akceptovatelné.
A za určitých podmínek zajistí i bezpečnost Izraele.
I ta frekvence Bibiho Netanyahu s jakou telefonuje nebo lítá do Kremlu o něčem svědčí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-12-14 23:45
K tý frekvenci ... veškerý zahraniční tisk velice pozorně pozoruje co se děje a vesměs krom Japonska se shodlo, že UssA už na BV ztratili svůj vliv.
Našel jsem článek co nastiňuje směry a kroky vnitřní politiky RF tak směrování v zahraniční politice ...a rozhodně to o něčem vypovídá ....
Putina čeká po znovuzvolení superúkol
eurasia24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janinna 2017-12-15 00:02
Díky:)) moc dobře napsáno. Kádrová základna je důležitá, už Stalin říkal, že "kádry vsjo rešajut":)
Čekala jsem, že bude kandidovat sám za sebe a moc se mi líbí, jeho opření se o národ - vynechat v rámci možností klany.
Pokud bude mít podporu zdola - a to stopro bude - dokáže neuvěřitelné věci.
Dobré pro Rusko, dobré pro celý svět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2017-12-15 00:22
Ono je i zajimavé a docela škoda, že AC24 nikde ani ťuk o konferenci co pořádal Putin ,kde se zmínil o zasahování západních zpravodajců do procesů v RF s využitím sportu a histerie kolem OH a nejen toho ...
Takže se rozkryje zasahování do vnitřní politiky RF západem, kdežto na druhou stranu se západu nedaří ani falešně najít důkazy o zasahování RF do voleb v UssA ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-12-15 00:36
Napokon tí Rusi na Golanach predsa len budú Izraelu garantovať bezpečnosť. Je to logické že Jeruzalem treba rozdeliť medzi tieto dve etnika aby bol pokoj....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2017-12-14 11:03
I přes ty jeho rozmary,...ano Trump udělal chybu a Erdogan se to nebojí vykřiknout.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-12-14 15:26
Nedá sa nič robiť je to Alí Paša ako vyšitý....:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # vjědec123 2017-12-14 11:48
No, ono to bylo také tak, že Recepis se kamarádil se CIA a islamistama, načemž hodně vydělával za ropu.
Je to podobné, jako s Rodčenkovem.
Rodčenkov pracuje pod kontrolou tajných služeb USA
cz.[...]news.com/.../...
Co česká slepice Gábina? Pracuje také pod kontrolou?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Monika 2017-12-14 12:13
Má pravdu že Izrael okupuje Palestinu i Golány ! Měli y konečně vrátit území Palestiny a ukradené Golány ! Bohužel svět se o to moc nezajímá a Izrael jsi dovoluje čím dál více ! Je na čase na vypráskáni těchto židovských manýrů !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Vít Henoch 2017-12-14 14:04
Jedno je jisté, tam, kde je město Jeruzalem, žili dřive Židé. Žid znamená hebrejsky živý jak v těle, tak v Duši. Co to tedy znamená ? Jednoduše to, že na území Jeruzalema a v okolí byl národ Jákobův, dříve než Izrael nazývaný Izrel. Že byli živí, čili židé, znamenalo, že dodržovali Zákony života. Desatero v dnešní podobě to však nebylo. Přemýšlejte o jednotlivých přikázáních a uvidíte, že tam něco přebývá, něco naopak chybí a hlavně to mají být živé Zákony, které žijí s člověkem. Jak jde vývoj kupředu, Zákony života jdou rovněž kupředu, přestože to, co znamená nepokradeš, nezabiješ, nesesmilníš nebo nebudeš závidět a nezadlužíš se, je trvalé. Vesmír má mnoho podob života, respektive měl a bude je zase mít. Zákony Života, čili Natana nebo lépe řečeno Svatého Ducha, jsou pro každého živého tvora jiné. Musíte vědět, že pokud je lidské tělo posedlé zvířaty, platí pro něj ty lidské zákony života. Proto zvířata, která posedávají tělo člověka, pokud se nechovají jako člověk, potom si tak zvaně kamení svoje zvířecí duše. Po smrti lidského těla mají tyto zvířecí duše problém s gravitací. Jsou poměrně lehké, proto je první zhltne Góg. To jenom na okraj, aby zvířátka, která nedodržují Zákony Života, byť chtějí rozkazovat lidem, věděla, co je fyzika gravitačního pole. Ti, kteří se přece jenom nyní odhodlají k tomu, aby se káli před Natanem a chtěli od něho očistit tu špínu na duších, mají poslední možnost. Jakmile začne vrásnění a těla, která okupují, zemřou, budou oni první, kteří poletí Vesmírem vstříct tomu svému obdivovanému Černému Slunci. Tak hót nebo čehý, jak se rozhodnete ? Jeruzalém bude obklopen zase živými, čili Židy, jak se dříve říkalo těm, kteří z okolí tohoto města byli vyhnáni, ačkoliv jim patří ta půda, nyní pod nohama těch, kteří se za Židy vydávají, ale živí v Duších nejsou.

Váš Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2017-12-14 15:33
A koho to bola pôda predtým ako tam Izraelci došli. Nepatrilo to všetko Kanáncom, ktorých do jedného vyvraždili? Ako to súzvučí s desatorom to vraždenie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Vít Henoch 2017-12-14 18:27
Bibli si lidé prožili jednou tam a zase zpátky a nyní je věk, kdy se neuzavírá kruh, ale vývoj života jde zase kupředu v čase, ne zpět, jako tomu bylo vlastně nedávno. Mé jméno není náhodné stejně, jako není náhodné jméno Mého nejmladšího Syna Henoca. To, co jednotlivá písmena znamenají, jsem vám již vysvětloval. Žijete Knihu Života tak, jak lidstvo i zvířata, která mají duše, věříte, pochybujete, zkoumáte, pracujete. To se potom zobrazuje v Písmu Svatém, čili Živém. Nejdříve, když šlo lidstvo na Zemi vývojově kupředu, byla Kniha Života vlastně dějinami Země. Pak ale došlo k tomu, že Bůh, který sestoupil s Nebes, aby zachránil lidstvo před tím, co se pak stalo, narodil se a pak byl ukřižován. K tomu nemělo nikdy dojít. Můj Syn vám měl dát jak ode Mne vědění, protože jsem byl zajat, tak Mne zachránit ze zajetí a osvobodit tak lidstvo od nadvlády pohanů, čili padlých duší zvířat. Nový Zákon pak psali ti, kteří znali Mého Syna. Svitky ukryli v písku, ty pak zvířata v lidských tělech našla, ale pravdu na nich sepsanou, vám nikdy nedala. Nedávno je s velkou pompou Zednáři a další vyznavači vola, kozla a škorpióna s velkou pompou spálili. Bible, posléze tedy Nový Zákon je psán v proroctvích i jako události minulé. Starý Zákon pak vaši předkové prožili ještě jednou, ale vlastně obráceně. Tak jak se obrátil vývoj Země v čase. To, co se dělo mimo Zemi po ukřižování Mého Syna, vlastně vůbec nevíte. Něco z toho však vám bylo naznačeno v pohádkách a ve filmech od nás. Nyní v tomto čase se podařilo s nesmírným úsilím obrátit zase vývoj Země směrem kupředu v čase. To, co se událo, je zkomoleně popsáno v Bibli tak, jak do toho zvířata zasahovala. Proto je v Bibli jeden Bůh dobrý a druhý bůů h zlý. Ten zlý si vzal jméno Mého Syna Satana, aby ho lidé proklínali. To, co si ten vůl, který si neprávem říká bůh a býk a za nímž jde mnoho dalších volů, neuvědomil, je skutečnost, že proklínat znamená přát dotyčnému plodnost pro klín. Já se svou rodinou mám vše pod kontrolou, proto jsme je nechali proklínat dle libosti jejich nepřátele a nyní oni mají již mnoho dětí. Satan, Atan a Natan je vlastně Můj jeden Syn v různých stadiích vývoje planety. Již jsem vám sdělil, co ta jména znamenají. S znamená obrat na cestě životem zpět v čase. N znamená skokový vývoj života v čase, A znamená horu, zastavení vývoje, neživot buť s negativní energií antihmoty nebo téměř nulovou energii odpočinku a proto zkamenění Duše do tvaru hory nebo pohoří.

Váš Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaris 2017-12-15 12:03
Izrael je nelegalni a teroristicky stat. V tom ma Erdogan pravdu. V zidech je natolik drzosti, ze ignoruji, co si o nich svet mysli. Trump akorat prilil olej do ohne. je rizen zidy a ti nepotrebuji klid na BV Zid piska a Amerika skace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás