Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaItálie chce opustit euro a možná i Evropskou unii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Itálie chce opustit euro a možná i Evropskou unii

VÍDEŇ (Reuters) – Zatímco velká část Západu zakázala kouření v restauracích a barech, tak Rakouský nachystaný zákaz má jít do koše.

Tato malá blahobytná země je proslulá svými alpskými scenériemi a její metropole Vídeň je pravidelně hodnocena mezi těmi městy světa, v nichž je život nejlepší. Ale mnozí návštěvníci jsou překvapeni, když zjistí, že nocí se tam často šíří ohavný pach zpátečnických překonaných desetiletí.

Itálie zahájila proces opouštění hroutící se Evropské unie náhradou eura svou vlastní suverénní měnou.

Tento krok vyvolal po celé EU strach z nadcházejícího ‚Italexitu‘, z něhož mají ministři EU hrůzu, že se stane posledním hřebíčkem do rakve Evropské unie.

Tomuto složitému plánu se už dostalo schválení od Evropské centrální banky.

Mezi stranami, které jej podporují, je i Forza Italia Silvia Berlusconiho, která se v průzkumech těší ohromnému návratu preferencí.

K těmto odhalením došlo spolu s tím, jak vůdce německé Sociálnědemokratické strany Martin Schulz, tipovaný, že se stane zástupcem kancléřky Angely Merkel, minulý týden volal po vytvoření Spojených států evropských do roku 2025.

Tyto certifikáty, známé jako CCF, poskytnou pracovníkům a podnikům daňové ulehčení, aby si zvedli příjmy a produktivitu.

Ač nedošlo k žádnému výběrovému řízení dle zákona, mohou jich všichni používat k placení daní, k nákupům vládních služeb nebo k výměně za zboží či eura.

Podle zprávy od globální analytické skupiny GEFIRA, „je velice pravděpodobné, že komerční operátoři jako obchody začnou CCF přijímat jako alternativu k euru.

„Bude jich možno používat jako alternativní měny.“

Nezávislá europoslankyně Diane James řekla: „Jestli se Itálii povede opustit jednotnou měnu, tak je jen otázkou času, kdy formálně opustí EU, a celý ten domeček z karet se sesype.“

Zdroj: express.co.uk

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+91 # josh (xy) 2017-12-13 09:35
Včera, bylo pozdě,...a nezapomenout oplotit, aby se ty černý sračky neroztekly do okolí.
Apropo, co myslí tou suverení měnou? Zase tu liru, co byla jak říšská marka?...zmrzka stála 18 000. Tak to bude výkřik.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+80 # Jaris 2017-12-13 10:07
No, z toho Mogherini dostane prave nestovice...:-o
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Piovarči 2017-12-13 13:52
nevie niekto poradiť. Zo svojho počítača sa nemôžem dostať na AC24 ani na infovojnu, slobodný vysielač ani český ani Slovenský. Mám tam tri prehliadače okrem firefoxu ani jedným to nejde za žiadnych okolností ostatné stránky ktoré navštevujem fongujú normlne. To sa mi ešte nestalo. nedávno mi vypovedal prekladač google. Teraz píšem z inej IP adresy a tam všetko funguje
Je to nejaké divné, keď to nejde ani cez prhliadače ktoré vôbec nepoužívam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dobrý Den 2017-12-13 14:13
Zkus nejprve třeba AdwCleaner.
instaluj.cz/.../starsi-verze
slunecnice.cz/.../adwcleaner
Možná se to zlepší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Popo 2017-12-13 15:38
Priatelu skús jednoduchý Links (en.wikipedia.org/.../...) alebo radšej ten ešte jednoduchší Lynx (en.wikipedia.org/.../...) + nejaké to proxy k tomu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # josh (xy) 2017-12-13 14:47
Nevím jak fungluje nyní AC, ale jeden čas používali BAN při častém nalogování, což je někdy k zohlednění přetížení apod. a trvá několik hod. - různé, dle páteře sítě.. To se i poměrně často používá na wifi sítích pro určitá omezení stahovačů. Nepíšeš jaké používáš připojení, ani systém. Já Win. nepoužívám ale v podobných věcech je vždy dobré jednou za čas přeinstalovat Win. V pc je kouzelná Recovery klávesa, a ta ti nainstaluje čistou verzi Win....a vše chny tvé prg.a dokumenty navratí nazpět do pc, tak jak tomu bylo. Stejně tak je dobré jednoduše odinstalovat prohlížeče (ne přeinstalace), kteří mají také obnovu tvých slože.....ale to je tak na okraj. Pro tebe je v tuto chvíli ideální vyčistit registry, a cookie, pokud nechceš odinst. prohlížeče..Zku s také jednoduchou věc pro jištění BANu, stahni na webech, joko ti píše"Dobrý den" Hide my IP prog. (trial verze), který ti přidělí jinou adresu nějakéhé PROXY a poznáš, zad ano, či ne. Nechá se i na také adresy se přelogovat tam kam potřebuješ, ale to bys musel dohledat řes google a tam free proxy.Tyto podobné prg. bývají také součástí rozšíření prohlížečů v nastavení ..určitě má Chrom i Firefox...a další podobné, které tě zbaví usazenin v systému..to asi ve zkratce, pokud jsem tě nezamotal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-12-13 17:18
Pio kde to zůstane vyset můžeš vyzkoušet příkazem tracert z příkazového řádku ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # .lak 2017-12-13 11:01
Gdo se diví?
Ze zvědavce a reakce na příspěvek. /zvýraznil jsem tam věty/

It does not take a psychiatrist
Reagovat ›
favela 203.?.?.?
to notice, that our president is mentally Compromised .Memebers of the press , CALL PRESIDENT A MAD KING , NUT JOB, AND EMOTIONALLY UNHINGED.
Disorderly mind. Alarmed by president furious tirades, conspiraci fantasies, aversion to facts and Attraction to violence. When he lies , does he know he is lying, od does he believe his own lies....Atd. A je toho hodne.
Vyplati se to precist znova a mit USA na mysli.
A otazka myslim je tady , muze pritomne USA zvolit nekoho normalniho ?/
A to cele jiz probiha nejmene od 1945 a vazeni iteligenti si nejak nepovsimli pathologickeho chovani postupnych vlad a uradu CIA-Pentagonu, NATO atd...
Nejak si celych 70 roku nasili ,valek, masakru , loupeni na celem svet a bez prestavky nejak si toho mnozstvi psychopatu vazeni vedci nevsimli.
Ze Trump neni prvni ani posledni milionarskej demokratickej diktator.
Jednou jsme takhle pozorovali nekoho neco delat. Pak jsme se mu zminili , ze dela jen skodu a zadny uzitek pri praci. /Tedy ani nikoliv vice skody nez uzitku/.
Odpovedel. delam jen svoji praci /job/.
Tady na zapade je neco vic , s cim jsem nepocital ...Pomyslel jsem.
Zajimava je take prima umera . Cim vice davame Bohacum, afroarabum,femi nistkam, domorodcum, teroristum atd.nasi poctivou praci .
Tim vice nas nenavidi...

Jestli mame nejakej vyvoj pred sebou , jsou to prave dnesni poslove pravdy /Asange, Wikileaks/ conspiratori ,lide kteri premysleji a ukazuji na nedostatky kteri premysleji a tim poskytuji moznosti vysvetleni nevysvetlitelne ho prozatim, demonstrujic za lepsi svet , a nejsou to a nikdy nebyli vyse uvedeni experti a uredne zpatlany vedatori posluhujici elitnim vrchnostem...
Lide , KTERI JSOU A CASTO BYLI I V MINULOSTI PRONASLEDOVANI....
Dnes je to nejinak.
361432

Tím víc jsou jimi pronásledováni a nenáviděni.
A jako co čekají ti u vesel že snad kritikům budou pádlovat dost silně a rychle?
Notabene v systému postaveném na pilíři kapitalismu, pracovním úřadu. Kde úzkostlivě dbají na převis lidských zdrojů a i nevídaně hořekují s menší nezaměstnaností 5ti %. A to vše v systému dluhu derivátových bublin velkomožnými tvořícími zisky na kapitálových trzích z 96-97%. No a zbytek jde na materiály, energie, dopravu a skladování i nakonec na mzdy. Hádejte kde šetří a můžete třikrát.[chechtot]

Vážení tenhle systém je virus podporující naprostou většinu systémově korupčních prostředků většiny tyjících ze zlomku exploatovaných na čemž se ovšem z gruntu podílí brutálně funkčně nevzdělaní a dá se říci že i zájmově a kopou si s velkomožnými hrob a celkově stylem hry vyšilují tedy z ničím solidně nekrytých peněz kromě vůle jich mít víc, takto bez zabezpečené základny tvorby hodnot a zvyšují tedy ač zhusta nevědomky krizi a dnes už jde říci takřka apokaliptického systému po kasínovém kapitalismu možná dosud.[cool]
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # LubinenKremlBot 2017-12-13 11:44
Já taky a přihazuji fašounské NATO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Vaclav2 2017-12-13 13:16
jak nahoře poslední věta... už aby se ten domeček rozsypal...
nastanou zlé časy - no a ?
až dosáhne muslimskomerklo vská okupace vrcholu bude ještě hůř
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # LubinenKremlBot 2017-12-13 13:47
Zlé je ta nesamostatnost a závislost na dovozu potravin , naučme se být co nejvíce soběstační a budeme moc být i spokojení , że dokážeme něco samy bez nesmyslných dotací a předevšïm zastavme to okrádání nadnárodními korporacemi a obchodními řetězci ,takovou ''prosperitu'' jaká je dnes ať si strčí slušně řečeno za klobouk.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Vít Henoch 2017-12-13 21:44
Pravdu díš. Čísílka na účtech krytá lžemi o tom, jak jsou podepřená, asi print dolarem, zlato nemaje, jsou tím spouštěčem genocidních plánů mafie. Proto zbyde jenom to, co zbylo Moskvanům, když se sypal SSSR. Mnoho z nich dostalo k disoozici půdu, aby mohli sázet brambory. Genocidní mafie se ale poučila a kromě zničení měn národů, ničí a práškuje jedy vodu, půdu, lesy, pastviny a vzduch, aby nic nebylo ponecháno náhodě a nic nerostlo tak, jak by mělo. Byl porušen cyklus u rostlin, který dovoluje velké výnosy. Ty nanočástice škodí i lidem a projevuje se to Morgelonovou nemocí. NATO, organizace na rozpoutávání válek, je vina tímto zločinem. Bude to společně s ostatními korporacemi právě tato organizace, která půjde od válu tak rychle, jak to jen bude možné. Nemíním již poslouchat ty, kteří křičí svoje zvěrstva ve vedení těchto organizací. Pokud nevíte, kdo vám vlastně poroučí, tak vězte, že ten údajný Satan to není, ale docela malé jedovaté zvířátko. Má frekvenci štíra a je jich plné podzemí. Obama jim říká štírci a jsou to oni, kterých se i nová vláda USA, bojí. Je to však jenom jedovatý hmyz, kterého se státní funkcionáři bojí a kdo jsou ti Šedí ? To jsou opět zvířátka, která na Mé planetě nemají co dělat. Jak jsem již řekl. Jejich domovem bude zkamenělý had a jejich potravou bude práce na jiných planetách, které dříve zničili. Budou si muset odpracovat to, co zaseli i s úrokama. Tak jest a basta fidli !

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-13 12:50
Kteří lidé by měli prospěch z rozpadu EU?
Současný stav světa je bohužel takový, že všechno a především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánuje a řídí globální finanční elita, t. j. tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé velkých peněz vše tajně plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, což těmto lidem umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře užívat vše, co svět poskytuje. Žalostné je, že těmto lidem velkých peněz je úplně jedno kolik lidí při jejich vládnutí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. ...... Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: "Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému" - [...]/2017/12/r onald-bernard-o -manipulacii-sv eta.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # LubinenKremlBot 2017-12-13 12:53
Kteří lidé mají prospěch z této zparchantělé formy evropské spolupráce?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Dobrý Den 2017-12-13 13:27
Nikdo se tomu nemůže divit, nebo se diví jen naivka, protože Itálie je tak zadlužená, že v případě jejího setrvání v EUroafrickém neonacistickém svazu bude brzy tam, kde je Řecko. Mafiáni mají strach o to, co budou dělat, až bude hlavní mafián černý muktí.
byznys.ihned.cz/.../

Některým zemím to tam oproti roku 2015 trochu narostlo. Ále což. Přijmeme muslimské migranty a oni nás zachrání ........ :-):-):-):-):-)
Právě tak, jako Vyhoň Si-Ho Janda placený Sorosem s jeho hodnotami. :-):-):-):-)
A navíc, když ten Brusel je už na zhroucení i v justici ...........
Zločiny Bruselu
"Nepamätám sa, kedy so mnou nejaká udalosť euro byrokracie zamávala viac než táto. Tzv. "Súd pre vojnové zločiny v holandskom Haagu" odsúdil 72 ročného bosnianskeho Chorváta Slobodana Praljaka na 20 rokov basy za to, že počas vojny v roku 1993 nechal v meste Mostar vyhodiť do vzduchu starý most, čím ako súd povedal „spôsobil moslimskému obyvateľstvu neprimeranú škodu.“ Odsúdený Praljak strávil v holandskom v Haagu celých 20 rokov, takže po vynesení rozsudku by vlastne mohol ísť domov. On však hneď po vypočutí si rozsudku vyhlásil, že on nie je žiaden zločinec a vzápätí vypil priamo pred očami tých sudcov jed, po ktorého požití zomrel, viď video:
www.youtube.com/.../
Doplnenie
Chvejem sa nad počinom tohto 72 ročného človeka už takmer dve hodiny. Tí poskokovia elity v talároch toho človeka proste držali v base celých 20 rokov. A keď na neho nenašli nič, tak ho odsúdili na 20 rokov za ten most, aby mu nemuseli zaplatiť odškodné za 20 rokov basy a aby si neurobili hanbu, že ho držali 20 rokov v base a za ten čas na neho nič nenašli? Nuž ale koľko rokov basy naparia sudcovia z Haagu skutočným zločincom? Tým, čo bombardovali Juhosláviu a dovolili to!? Aj napr. tým z Ukrajiny, ktorí vyvraždili tisíce Rusov na Donbase? A koľko dostanú tí naši Porošenkovi komplici z paláca, vlády i parlamentu, ktorí sa s náčelníkom tejto genocídy objímajú a bozkávajú, čím skutky tejto genocídy schvaľujú?
V odsúdenom „zločincovi“ Slobodanovi Praljakovi som našiel skutočného hrdinu. Rozhodol sa radšej nežiť, než žiť ako odsúdený zločinec, pretože on sa vinným necítil. Česť jeho pamiatke.

Ján Pavliš"

Navíc zoufalá fantazie Bru-sele neskončí do doby - dokud v Americe, neskončí poražené elity hon na ruskou čarodějnici. A to hned tak nebude. Protože jinak by Clintonová a její pohrobci a donátoři museli začít hledat chyby u sebe. Merkelová, Mayová a ostatní v Evropě – také. A veřejně přiznat, že dělali naprosto neomluvitelné chyby a sdělit naplno svým voličům, že nemají kvalifikaci řídit stát…..
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...

Kdo chce kam, pomozme mu tam!!!
Je podle vás nějaký způsob, jak se Anglie může z této situace dostat? Existuje cesta zpět?
Tak zde budu stručný. Ne, není cesty zpět! Já o žádné mírové cestě ani o jakémkoliv způsobu, jak se z této situace dostat, skutečně nevím. Britští muslimové nikdy neopustí Velkou Británii bez krvavého boje.
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # r.m. 2017-12-13 14:45
Mrkněte, co všechno kryl Drahoš na ČSAV:

zdenekslanina.blog.idnes.cz/.. ./
blisty.cz/.../...
Lhal, zamlčoval a bude v tom pokračovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vjědec123 2017-12-13 18:01
Tk se dělá přecy vjědeckí vískum. Oje-báme vísletki, uďeláme grafýki a prvňý přyjdeme s publykacý v nejčru. Dostaneme-e-e granťíki, peňýzki se posipou-ou-ou, oluláme stutentky, pak sy vesmeme-e-e otroky na PhD a nakonec šup do polyťyki.
Vjětcy pýšý své publýkace.

Oborová rada všckno schvaluje a neproejde kdo nemaže řeďytely ústavu že

Typická praxe nadlidí na AV.
Poslední světový objev na AVČR. Americký stepní kohout.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2017-12-14 07:22
Perfektní zhodnocení "prace myslitelů".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás