Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV USA napsali scénář jaderné války se Severní Koreou. Tímto způsobem by měla probíhat

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V USA napsali scénář jaderné války se Severní Koreou. Tímto způsobem by měla probíhat

Jeffrey Lewis, ředitel východoasijského programu Střediska Jamese Martina pro nešíření jaderných zbraní v Monterey, vytvořil scénář možného konfliktu na Korejském poloostrově.

Práci analytika zveřejnil list The Washington Post.

Podle Lewise události mohou probíhat následujícím způsobem.

V březnu 2019 Severokorejci, vyčerpaní neustálými manévry v blízkosti svých hranic, si spletou civilní letoun s americkým bombardérem a sestřelí ho.

V reakci prezident Jižní Koreje Mun Če-in vydává rozkaz udeřit na objekty sousedního státu.

Spolu s tím americký prezident Donald Trump zveřejňuje tweet: „Malý raketový muž dlouho nevydrží."

V Pchjongjangu to považují za přímou hrozbu a signál k preventivnímu jadernému úderu, který bude proveden 36 ze 48 raket, které má Severní Korea.

Část z nich nedoletí do cíle, ale další mohou způsobit závažné škody v Japonsku a Jižní Koreji.

Ze své strany USA uskuteční hromadný útok na KLDR a Kim Čong-un NATO vydá rozkaz vypálit zbylé rakety. Útok bude směřovat na vojenské základny v San Diegu a Pearl Harboru a dále na New York a Washington.

Americkou protiraketovou obranu překoná dvě třetiny vypálených raket. Přitom přímý zásah na Manhattan přivede k smrti více než milionu lidí, ve Washingtonu zahyne 300 tisíc lidí.

Trump se zachraňuje v podzemním bunkru ve Floridě. Tělo Kim Čong-una bude nalezeno v úkrytu — severokorejský vůdce spáchá sebevraždu.

Zdroj: washingtonpost.com, snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+62 # josh (xy) 2017-12-11 22:30
Nějak při těch počtech opomenuli na Rusy a Čínu a také na to, že do roku 2020 už snad lidstvo dostane možná rozum. Pokud ne,...budeme mít dvě slunce.?...dvě. ..to, už bude fuk? Korei půjde vabank, už nebudou chtít opět zažít to vyhlazování, co jim amík v historii předvedl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+73 # John Maxwell 2017-12-11 22:49
Asi tak ... roku 2020 nebude UssA
Takhle jede propaganda .... bagatelizování jaderné války ... koko** nezažili ani konvenční a hrajou si s jadernou .... vědi hovno a chtěli by pomník .... jinak se to napsat nedá ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # josh (xy) 2017-12-11 23:27
Domino základen, dokončí zkázu...


a jestli všude na těch základnách jsou podobné figurky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # John Maxwell 2017-12-11 23:38
bodka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Piovarči 2017-12-12 01:57
To sa takto stane asi ťažko. Iba ak by si Američania sami niečo zostrelili a zhodili to na Kyma... ale ani to by už dnes nestálo za to riskovať jadrovú vojnu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Dědouch11 2017-12-12 08:43
Přesně to, mě napadlo jako první.

"Severokorejci, vyčerpaní neustálými manévry v blízkosti svých hranic, si spletou civilní letoun s americkým bombardérem a sestřelí ho."

Mělo by být: "SSa vyčerpány tím, jak jim nikdo neskáče na pokusy o vyvolání války proti Rusku a po debaklu v Sýrii, to zkusí se severní Koreou. SSa sestřelí vlastní bombardér a vinu hodí na S. Koreu..."

Dostali by hned přes hubu.
Jen blb a Jeffrey Lewis, ředitel východoasijskéh o programu Střediska Jamese Martina pro nešíření jaderných zbraní v Monterey, si může splést civilní letadlo s bombardérem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Vladimír57 2017-12-12 09:50
"Jen blb a Jeffrey Lewis, ředitel východoasijskéh o programu Střediska Jamese Martina pro nešíření jaderných zbraní v Monterey, si může splést civilní letadlo s bombardérem."
Nebo s hejnem hus, což by nebylo poprvé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Dědouch11 2017-12-12 10:31
Jako laik narážím na to, že bombardér, i kdyby se na radaru jevil podobně jako civilní letadlo, si jistě nepoletuje bez doprovodu stíhaček a na větší vzdálenost, i tankeru...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Che 2017-12-12 11:51
Civilni letadlo leta kontrolovaně, t.j. musi hlasit svou pozici kdyz prekracuje kontrolni oblasti a musi mit zapnuty transponder, kde dostane od dispecinku kod (4-mistne cislo) a dispecink tim zna vysku a posici dopravniho letadla. Mozna ze bez koordinace s vojenskymi idioty by tito mohli letadlo sestrelit, ti mohou vsechno ale nebyl by to omyl.

Oni Korejci jeste nejake rakety postavi, ale je otazka, zda maji tolik A-bomb. Urcite by mnoho cilu netrefili, ale SSA Japonci a jizni Korea by mely ztraty. Oni by ani SSA vse v Severni Korei taky netrefily a ani nevi, kde co je, ale kdyz zasahnou Rusko nebo Cinu, tak se 3SV poradne rozjede.

Je to jen u [...]u z SSA otazka casu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Piovarči 2017-12-12 10:36
to už sa raz stalo keď NATO zostrelilo civilné lietadlo spoločnosti Al Itavia, pôvodne chceli ale zostreliť lietadlo s diplomatickou mysiou s Muamarom Kaddáfim na palube no a dali namiesto neho dolu omylom cez 120 civilov, teda trafili nesprávne lietadlo.
Až po 30 rokoch bol tento škandál odhalený na súde v Taliansku. Dovtedy zatĺkali a zatĺkali celých 30 rokov to hrali na nehodu a poruchu stroja a uplácali expertov.
Tak že kto je tu terorista, Kym alebo tá banda vrahov v NATO a USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Che 2017-12-12 11:52
Mohli pilota taky oznacit za sileneho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # olinka215 2017-12-11 23:36
Ahoj Joshi,to je tak strašné...
Pokaždé, když vidím tu zkázu, tak se mi vybaví Ray Bradbury a jeho Marťanská kronika, konkrétně pasáž, kdy na Zemi vypukne jaderná válka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # josh (xy) 2017-12-12 00:06
Ahoj Oli, je to strašné, ale ten vývoj není v našich rukách, je v rukách šílenců a při pohledu např. na Syrii, si řekneš, to není pravda. To nemůže být prvada - je to sen, či blbý scénář filmu? Prve jsem napsal, že je lidské populace na planetě moc, že by bylo zajímavé, kolik by čítala populace planety nebýt všech válek a geometrický rozrod,..., zda by nás planeta uživila - hypoteticky a dostával jsem mínusy. Tolik, kolik nás je, je spojené i s tou nenažraností kapitalismu, už zrácejí i přehled, je potřeba redukce. Dříve jsme jedli zdravé potraviny, protože se vypěstovaly, ale dnes aby jsme se uživili a plnili kapsy korporací, přidávají do žrádel (jak jinak to pojmenovat" nepoživatelné náhražky. Nutí přírodu produkovat GM plodiny, které budou na budoucí generaci zanechávat známky degenerace. Z kohoutků 5O let do nás čepují chlor. Za 50 let nevymysleli náhradu jedu. .....možná za x někdo objeví tuhle pilanetu podobnou stavu Marsu, jak se dnes uvádí, že tam byl život..., ale to už nás nebude bolet hlava,...zatím, zatím, ale se vybíjíme jen konvenvenčními zbraněmi,...než někomu dojde trpělivost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # John Maxwell 2017-12-12 00:22
Joshi nemusi být jaderná , s migranty putuje x nemocí taková pandemie eboly či jinýho svinstva a hodí se to na užitečný idioty s IQ 50 ... a evropa má problém ...svině jsou na to řádný...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Piovarči 2017-12-12 02:03
Stačí pripomenúť tie USA labolatória na Ukrajine s tými biologickými zbraňami. Zrejme sa o niečo pokúsia, alebo to už majú dávno naplánované spolu s chaosom a migráciou.
Športujte otužujte
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Ale v Sýrii už skončili. Tam nemajú šancu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-12-12 15:36
Ještě letos nezačali strašit naše obyvatelstvo novým "neznámým" chřipkovým virem. Jsem zvědav co letos vytáhnou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # olinka215 2017-12-12 00:24
Máš pravdu, není v našich silách zastavit, po desetiletí připravovaný plán na zničení lidstva. Všechny kroky, které vládnoucí systém dělá, vedou ke snižování populace. Každé sousto, které dáme do pusy nás tráví, ničí imunitní systém a vyvolává ty nejhorší nemoci, které si umíme představit. To vše jen proto, aby pár vyvoleným rostly zisky a my, zbyteční jedlíci neujídali jejich zdroje.
Posílám odkaz na to, co se na nás chystá
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # josh (xy) 2017-12-12 11:06
Oli,zajímavé odkazy, ještě musím spolknout to druhé video.
Je asi dobré vystopovat ty kořeny skutečnosti, ale je fakt, že se něco děje. Už jen to, že populace ztratila základní instink pudu zachování rodu, a už si ani nemyslím, že to je obklopením technologií pc, mobilů a dalších zábav, co nás obklopují. Jen ty černý, imunní někdo popostrkuje dopředu dávkami. Nikdo neudělá opačný trend, není to přirozené, ale je to možná složité ten krok změnit. Ale uvidíme, zda nové patrtaje, jako Okamura ten krok provedou, po siláckých řečech. Určitě tu nejsme, aby jsme pracovali na jiné, kteří chtě nechtě, jako by žili v komunismu. Mimochodem, dnes, když se otočím nazpět (ač jsem nechodil ze zásady volit) vím, že ten systém nás chránil i s pomocí SSSR, i s pomací ČSN i pomocí nabídek mladým s heslem "Rodina základ státu". Kdo zrušill všechny ty normy, díky jejich zrušení si západní svět dovolí do nás pumpovat sračky na souběžných linkách?
Když jsme zazvonili klíči, věřili, jsme, že ti páni v kravatách jsou ti správní, nechtělo se nám věřit i skrze existenční problémy, že nás okradou. Stejně tak by jsme řekli IG Farben, Monsanto, jak by mohli, to by se neututlalo, tolik zaměstnanců,... ne. Tady stačilo i posrané TESCO s jejich aférami zeleného masa,...až to trvalo, než se našla jedna duše se schovaným mobilem, aby poukázala. Ne my si škodíme sami sobě, pod bičem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # John Maxwell 2017-12-12 00:11
Nejstrašnější je, že to nad lidstvem visí jak Damoklův meč ... a lidi už na slovo válka tak otupěli, že si to ani neuvědomují ... informační válka , proxy válka , obchodní válka ... prostě jsme neustále ve válkách ...a přitom nic nebouchá , nelítaj letadla .... žádní vojáci a tak se nic neděje ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-11 22:56
Nezbývá než předkládat lepší scénáře budoucího vývoje lidstva:
- SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
- "Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému" - [...]/2017/12/r onald-bernard-o -manipulacii-sv eta.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Vladimír57 2017-12-12 10:45
Nepomůže ani panel, ani síť,
jiný by se kousnul v řiť.
Dědkovi to pokoj nedá,
v nesmyslech smysl hledá.

S radostí upíše se čertu, kříži,
nadšeně k NWO vzhlíží.
Cizákům rád bude sloužit,
nevadí, že jiní musí soužit.

Globální vládu chtěl by mít,
dobrovolně jako otrok žít.
Snad doufá v poradní hlas,
za to, že zradil všechny z nás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dědouch11 2017-12-12 11:25
Má přece zajištěné teplé místečko v globální vládě!
To bylo myslím poslední, co jsem od toho pošuka četl.
Asi si koupí nový hardware, protože ten stávající, mu stěží vydrží do pádu obra na hliněných nohách - SSa+
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-12-12 15:30
obra sežerou vlastní občani, mrkni www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Che 2017-12-12 20:18
Vladimire, napsal jsi krasnou basnicku, jenze ten blb Dědek, (ktery si pise Ing. ale zadny titul nema) nechce zit jako otrok, ale jako otrokar a ti otroci mame byt my. Nejspise se stiti prace jako Sralbotka nebo Erika a chce parasitovat na jinych. Jeho prispevky jsou obsahove na urovni Petko Kotova. Ale at uz napises cokoliv, on to nechape. Chtelo by to byt sprosty, ale ja to neumim.
Nejlepe by bylo, kdyby tahnul ke sve globalni vlade do SSA, tam treba dostane nejakou cetu urezavacu hlav a bude spokojeny..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Ing. Milоslаv Dědеk 2017-12-12 21:19
Vladimíre57 já jsem velmi inteligentní a budu sám součástí globálni vlády, to už mám zajištěno. A ti, co mi dávali mínusy půjdou na Quantánamo, CIA už zjistila vaše adresy. Pro individua jako Vladimíra57, Dědouch11, Che a dalši máme už tam speciální mučírnu. Abudete pěkně vřísksat, to už vám osobně zajistím.
Papež František je významný nositel pokroku lidstva v řadě globálních problémů světa. Papež František volá též po „jedné světové vládě“ a „jedné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jedné světové vlády je potřebné k boji s hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“ a pod.. Papež František podporuje vznik jednoho světového náboženství. Papež František je genialní osoba, která pomůže ustavit globální vládu pod vedením USA. Provádí pozitivní přeměnu katolické církve která, se 2 tisíce let řídila jen dogmaty, v Islám.
http://[...].es/2016/09/novy-svetovy-rad.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # John Maxwell 2017-12-12 23:04
"já jsem velmi neinteligentní a nebudu sám součástí globálni vlády, to už mám zajištěno" ... ing přívěsek kandelábru ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-13 10:25
To není můj názor. Komentář napsal někdo mým jménem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # samo war 2017-12-11 23:56 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Monika 2017-12-12 03:26
Spíše jsi budou hrát na svém písečku a budou rádi když seženou něco do huby a Čina jim pošle rýži !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-12-12 10:42
MYslíš KLDR?
Tí budú pracovať na tom aby boli potravinovo sebestační a aby mali čo najviac nosičov dlhého doletu s jadrovými hlavicami. A ak ich budú chcieť USA zastaviť bude to len za cenu jadrového konfliktu a toto amíci moc riskovať nebudú.
Už ich nezastavia nemajú ako.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2017-12-12 10:52
Pokud to amíci nechtějí riskovta, pak nechápu, proč do toho hnízda neustále šťourají,.....š ťourají až jednou, a pak už to bude jedno jestli chtěli nebo nechtěli riskovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2017-12-12 11:27
Testují, co na to velcí "hráči", třeba?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-12-12 12:47
No hlavně je to odvádění pozornosti od jejich samotné neschopnosti a samo destrukce, při tvrzení jsme nej a přitom opak je pravdou a problémy se více prohlubují a tak se musí odvádět pozornost jinam vytvářet nové proxy hrozby vycucané z prstu, jinak by všem došlo, že UssA je jak malé děcko s jaderným arsenálem ,ale to nejde jen řikat na to musí vlády a lidi přijít sami aby takové jednání začali sami od sebe odsuzovat a potlačovat .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vít Henoch 2017-12-12 11:14
Sestřelen byl letoun plný civilistů již nad Ukrajinou. Jaderná válka nenastala díky tomu, že Putin věděl zcela přesně, kdo má zájem na tom, aby základny na Krymu připadly mafii. Nyní je to samé zkoušeno v Asii. Posunul se čas války, ale ne čas vzkříšení. Proto mafie dostane přes hubu takovým způsobem, že pak již z ní bude pokorná ovce.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vaclav2 2017-12-12 12:37
ono podle již starého pravidla se jakákoli válka nedá předem vyhodnotit, spočítat a určit výsledek. Příklad je Syrie, konec si hrdlořezové z washingtonu představovali určitě jinak. Vypadá to, že si to ten blb Lewis přeje. čím dál čas běží, tím i sev. Korea znásobuje a zkvalitňuje jaderné zbraně.
Jen amíci budou nadále provokovat a vyhrožovat, což už mají 100 let v náplni práce. budou i vyhrožovat i "na dluh"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # josh (xy) 2017-12-12 12:45
Není kam vložit, tedy sem...
Trump vydal v pondělí na webu Bílého domu obsáhle prohlášení po zjištění, že terorista z Manhattnu, se dostal do usa v rámci slučování rodin.
Odhalil, že je součástí velké rodiny, která se dostala do usa díky své tetě nebo strýci
Prezident Trump se zabývá imigračním statusem bangladéšského muže, který byl zadržen po nehodě v New Yorku v přístavní autobusové stanici.
Akayed Ullah, 27 let, je držitelem zelené karty, která byla součástí velké rodiny, která se do země dostala v rámci programu slučování rodin.
Imigrační záznamy ukazují, že se dostal do usa, protože jeden z jeho sourozenců rodičů má občanství. Tento občan může sponzorovat své bratry, sestry, neteře a synovce.
Neexistují žádné omezení ohledně počtu přistěhovalců, které může občan pozvat, sponzorovat, v zájmu sdružování rodiny má a přednost před jinými formami sponzoringu.
Trump uvedl, že USA musí opravit laxní přistěhovalecký systém, který dovolí příliš mnoho nebezpečných, nedostatečně prolustrovaných lidem "vstup do země.

Tak to se mají take Němci na co těšit, až se ve velkém začne v Německu uplatňovat tento migrační zákon, kde rodiny černejch čítají desítky až stovky příbuzných. Vše je jen stále v začátku, ve startu a slučování jdou vstříc.
Čím nám německo historicky bylo jako soused prospěšné?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-12-12 14:56
Jak "hezké" slučování , to nás tu čeká též ,jen doufám ,že naši lobotomici udělají totéž co Trump a neschválí takový sociální haluz proti národu ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # r.m. 2017-12-12 17:13
jééé Prima je konečně trendy, má hlasatelku se zobákem www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # vlk samotář 2017-12-12 14:42
Tak je to jasné... v březnu 2019 sestřelí Amíci civilní letadlo, jako nad Ukrajinou, aby to mohli hodit na Kima, ... a následně rozpoutají sebevražednou válku, po které končí lidstvo na planetě jako takové...!

Co k tomu víc dodat?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-12-12 15:34
Pan Léwy ví přesně co se stane, o tom nepochybuji. Je trapný jak je dolarový Chazarstán posedlý malou vzdálenou zemičkou.
Kolik jim letos zmrzne asi bezdomáčů?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás