Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUSA informovaly o nebezpečných manévrech ruského letectva v Sýrii. Rusko zareagovalo s poněkud odlišnou verzí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

USA informovaly o nebezpečných manévrech ruského letectva v Sýrii. Rusko zareagovalo s poněkud odlišnou verzí

Většina případů přiblížení ruských a amerických letadel nad Sýrií v oblasti nížiny řeky Eufrat je spojena s pokusy amerického letectva znemožnit likvidaci teroristů Islámského státu, řekl oficiální zástupce Ministra obrany RF, generálmajor Igor Konašenkov.

Na ministerstvu tak odpověděli na prohlášení zástupců Pentagonu v interview pro New York Times o tom, že ruská letadla se údajně nebezpečně přibližují k americkým letadlům v Sýrii.

Konašenkov uvedl, že většina přibližování ruských a amerických letadel v oblasti nížiny řeky Eufrat je spojena s pokusy amerického letectva znemožnit likvidaci teroristů Islámského státu.

Jako příklad uvedl incident, který se stal 23. listopadu. Tehdy americká stíhačka F-22 aktivně bránila ruské dvojici útočných letadel Su-25 v plnění bojového úkolu zaměřeného na likvidaci strategického bodu IS v předměstí Mejadinu.

„Letadlo F-22 ostřelovalo tepelné lapače a vypouštělo brzdové klapky se stálým manévrováním a tak imitovalo vzdušný boj," řekl mluvčí Ministerstva obrany RF.

Podle Konašenkových údajů poté, co se vedle objevila stíhačka Su-35S, americké letadlo ukončilo nebezpečné manévry a „rychle se vzdálilo do vzdušného prostoru Iráku".

Zdroj: nytimes.com, snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+114 # ing. Pejčoch 2017-12-09 17:12
A zase ty nebezpečné agresivní manévry... To Rusko je zase "agresivní". Hrdinní obránci a šiřitelé démokracie z USA s tím opět mají problém. A přitom v Sýrii jsou v pozici agresora. To oni jsou tedy ve skutečnosti ti agresivní.
Ozbrojené síly „neagresivních“ USA jsou více než trojnásobně větší než ozbrojené síly „agresivního“ Ruska. Započteme-li ekonomický potenciál stávajícího EU a vojenský potenciál NATO, pak nemá smyslporovnávat ekonomickou a vojenskou sílu „neagresivního“ USA (a jeho spojenců v NATO) s tímže potenciálem „agresivního“ Ruska. Pouze jaderná triáda Ruska brání „neagresivním“ USA Rusko napadnout a rozparcelovat jej na různé těžební klejmy nerostných surovin.
Podle údajů ze Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru (SIPRI) klesl v roce 2016 podíl USA na 36% (ano „pouze“ na 36%) celkových vojenských výdajů ve světě, Číny na 13% a Ruska na 4,1% (žabaři). Zároveň, pokud přidáme údaje Francie, Německa a Velké Británie, dostaneme ještě dvakrát tolik, než v Rusku - celkem 8,6%. Tedy – voj. výdaje USA, Francie, SRN a VB dohromady tedy činí nejméně 45% celosvětových výdajů na zbrojení, zatímco tytéž výdaje Ruska činí něco přes 4% celosvětových výdajů na zbrojení, tedy „jenom“ 10x méně, a to si Rusko drze dovoluje „ohrožovat“ mírotvorné síly USA v Sýrii...
Kromě toho, populace, a tím i lidské zdroje, v západních zemích jsou mnohonásobně větší, stejně jako těch, kteří jsou ve vojenské službě: 3,6 milionu vojáků v NATO proti cca 855 tisícím vojáků v Rusku. V souladu s nedávným výnosem Putina byl v ozbrojených silách Ruské federace stanoven nový systematizovaný početní stav na 1 903 051 lidí, z toho 1 013 628 vojáků (nárůst z cca 855 000 vojáků).
Téměř ve všech typech zbraní NATO výrazně početně předčí Rusko, pouze zásoby jaderných zbraní a prostředky jejich dopravy na cíl lze početně srovnávat.
Analytici se shodují na tom, že jedním z triků USA je osočování Ruska a Rusů z kdejaké blbosti. Neštítí se ani velomi průhledných lží (nicméně na průměrně vzdělaného emerického a zápaďáckého pisálka to zrřejmě stačí). Používají ruskou „hrozbu“ k potvrzení významu a nezbytnosti anglosionistick ého impéria pod záštitou USA a NATO. Proto pokračují v intenzifikaci soustavného „drobného obtěžování“ Ruska na všech úrovních.

Kdo je tedy ten a g r e s i v n í ? Rusko? Čísla hovoří celkem jasně. Zkrátka, „zloděj volá – chyťte zloděje“, to je ta hra, kterou USA a jejich nohsledi vůči Rusku hrají!

USA a jejich nohsledi nemají v Sýrii co pohledávat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+82 # josh (xy) 2017-12-09 17:33
Rusko je agresivní. To říká Štětina (Stbák Plavec a ten má nějaké zkušenosti.

Sdílejte a šiřte prosím tento článek na sociálních sítích, ať se lidé a rodiče zajímají o své děti, ať se starají o to, kdo chodí do škol jejich potomků na přednášky. Rodiče z Aše potom vyzývám, aby se více zajímali o to, proč právě do jejich města přijel přednášet bývalý operativec StB a proč dětem promítal propagandistick é video, které omlouvá čečenské džihádisty z přelomu tisíciletí. Pokud se nebudete zajímat, co se děje ve školách vašich dětí, systém vám přeprrgramuje vaše potomky na muslimské vítače a podporovatele islámského džihádismu, který půjde ruku v ruce s protiruskou hysterií.

aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Dědouch11 2017-12-09 17:57
++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vaclav2 2017-12-10 04:47
josh(xy)
dole máš odkaz
nevím proč to naskočilo dolů...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Dědouch11 2017-12-09 17:56
++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # LubinenKremlBot 2017-12-09 19:32
Kolem hranice s agresivním Ruskem se nachází kolem 170 ussa obranných základen a ani jedna neví dnem i nocí , kdy je napadne agresivní Ruský méďa , to musí být strašlivý pocit že ano strýčku Same ,zřejmě ti nestačí vozit pampersky , taková tuhá obrana se tak neúměrně prodražuje. ps:už aby ten hnůj vyvezli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dagmar 2017-12-09 20:15
To první video nějak nejde, tak jsem dala druhé - omlouvám se.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-12-09 21:25
Jde, Dagmar, jen se dokomolil link. Zde je správně:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-09 18:10
Váhal jsem, mám-li připojit k článku připravený komentář a nakonec jsem se rozhodl, že ano.
Vždy když čtu článek pojednávající o válce, uvažuji o tom, jak je možné, že se na prahu 21. století na planetě pořád ještě vedou války. Kdo má prospěch z toho, že se na světě pořád vedou války? Normální civilisti a vojáci to rozhodně nejsou. V pozadí téměř všech stávajících i potencionálních válečných konfliktů je globální finanční elita. Současný stav světa je bohužel takový, že především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánuje a řídí globální finanční elita, t. j. tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé velkých peněz vše plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, což těmto lidem umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře užívat vše, co svět poskytuje. Žalostné je, že těmto lidem velkých peněz je úplně jedno kolik lidí při jejich vládnutí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. ...... Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Publius Scipio 2017-12-09 19:22
A co na to říká tvůj lékař? Neříkal náhodou něco o zesílení medikace? Na tyto poruchy existuje už dost psychofarmak, zkus něco otestovat, třeba ti to pomůže a nebudeš za exota!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # LubinenKremlBot 2017-12-09 19:37
Scipio kafemlejnek s IQ 154, bacha nato!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-09 19:43
Nikdy jsem nepsal jaké mám IQ. To napsal někdo mým jménem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Publius Scipio 2017-12-09 22:25
No, ani se nedivím, blázni většinou své IQ neznají a to je přesně tvůj případ. Že máš psychické potíže, to se tady ví dost dlouho!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Che 2017-12-09 22:17
Dědku, priste nevahej a svoje komentare strc doma do zachodu a splachni (nebo nekam jinam, ale jako slusny clovek nechci psat kam), porad zvracis stejne blbosti. Globální finanční elitu, t. j. tzv. "lidi velkých peněz" chces furt jen resit globalni vladou rizenou z USA - jsi jen nekonecny [...] ktery nic nechape. A svymi volovinami jeste obohacujes jine weby, to obohaceni je srovnatelne jen s tim, jak nas obohacuji islamicti cmoudi. A jeste se chvastas se svym IQ 146 nebo 154 (jak pise LubinenKremlBot ), odhadoval bych ho spise podle kvality tvych prispevku nejvyse na 70.

Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA. Budoucnost lidstva je takova, ze se lide sami vyhubi svou blbosti, ty jsi zářný přiklad.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-10 00:29
Chtít globální vládu řízenou z USA je nesmysl. To také někdo opakovaně psal mým jménem. Na globální vládě, která eliminuje skrytou vládu globální finanční elity, trvám.
Tvrzení, že se lidé sami vyhubí svou blbostí, beru jako humornou nadsázku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # MOBY 2017-12-09 20:05
Tieto linky súvisia s touto témou len okrajovo, no i tak...keď tu bolo porovnanie západnej (USA, NATO...) armády s Ruskom (ing. Pejčoch),porovn ajme si i iné hodnoty, je to zaujímavé (aspoň pre mňa):

www.imagehosting.cz/.../
www.imagehosting.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2017-12-09 21:27
Většina zdejších ví, ale i tak díky, připomenutí není na škodu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vaclav2 2017-12-10 04:43
josh(xy)
(trochu mimo článek)
dlužím odpověď...
to jsou ty hry s barvami, tedy - s naprosto jemnými odstíny, na které lidské oko ani zdaleka nestačí...
jednoduchá letecká fotografie, zabýval jsem se s tím taky v Čechách...tedy - čím jednotvárnější terén, třeba na podzim, tak se dá objevit pod povrchem lecos. A na Marsu jsou ideální podmínky, vše je zaváto pískem...jednoduché...


www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # josh (xy) 2017-12-10 11:12
Díky Václave. Je to samozřejmě zajímavé a v klídku zkouknu, i když je to nepodložené a doposud nehmatatelné, ale vzrušující. Asi všichni bysme chtěli zažít ten překvapující moment tohoto objevu, ale díky technikám, lze vše manipulovat.
Ten poslední odkaz je zajímavý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-12-10 11:51
překlad - idiotský
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás