Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKrize Merkelové pokračuje, jelikož její klíčový spojenec odmítá plány pro-migrační koalice

Sociální sítě

Reklama

Krize Merkelové pokračuje, jelikož její klíčový spojenec odmítá plány pro-migrační koalice

Angela Merkelová se asi nebude schopná vyhnout krizi poté, co vůdce Křesťanskosociální unie Horst Seehofer odmítl plány Sociálních demokratů na sjednocování rodiny už předtím, než koaliční vyjednávání vůbec začala.

Problém sjednocování rodin azylantů nakonec vedl ke kolapsu rozhovorů o tzv. „Jamajské koalici“ už koncem minulého týdne, kdy se klasicky liberální strana Svobodných demokratů (FDP) z těchto vyjednávání stáhla.

Sociální demokraté (SPD) vedení bývalým předsedou Evropského parlamentu Martinem Schulzem řekli, že podmínkou pro novou „velkou koalici“ bude sjednocování rodin migrantů – to ale teď odmítl vůdce Křesťanskosociální unie (CSU) Horst Seehofer, hlásí Die Welt.

Seehofer, který nedávno vyhlásil, že odstoupí s funkce ministerského předsedy Bavorska, ale zůstane vůdcem CSU, řekl, že sjednocování rodin „by znamenalo takovou ohromnou imigraci do Německa, kdy by jeho schopnost integrovat je byla naprosto překonána.“

Odhady z počátku letošního roku naznačily, že asi 390 000 Syřanů s plným statutem azylanta nebo dočasného azylanta by bylo způsobilých přivést si své rodiny do Německa.

Merkelová a její Křesťanskodemokratická unie (CDU) by rovněž mohla narazit na odpor vůči takové velké koalici i u části vlastní SPD.

Mládežnická organizace SPD, Jusos, se staví proti myšlence velké koalice, kdy její vůdce Kevin Kühner říká, že sice souhlasí s rozhovory, ale ty rozhovory by neměly vést k formální koalici.

SPD až dosud formálně s vedením koaličních vyjednávání s CDU nesouhlasila, jelikož tato strana se rozhodla vložit se do této záležitosti a hlasovat proti členům této strany, až k tomu hlasování ve čtvrtek dojde.

Merkelová i přes vítězství v zářiových celonárodních volbách nebyla zatím schopna zformovat funkční vládu. Pokud se jí nepodaří zformovat koalici s SPD, tak mnozí očekávají, že dojde k předčasným volbám, které proběhnou počátkem příštího roku.

Nedávné průzkumy ukazují jen malé změny v preferencích pro SPD nebo CDU/CSU a se stranou proti masové migraci Alternativa pro Německo (AfD) držící se na třetím místě.

Německo, průzkum INSA:

CDU/CSU-EPP: 31% ↓

SPD-S&D: 22%

AfD-EFDD: 13%

LINKE-LEFT: 11% ↑

FDP-ALDE: 10%

GRÜNE-G/EFA: 10%#Kubicki

Někteří jako mládežnická větev CDU v Düsseldorfu, Junge Union, už volali po odstoupení Merkelové z postu vůdkyně strany. Merkelová i přes svůj volební neúspěch projevuje jen málo známek ochoty rezignovat z pozice vůdce – ač je k dispozici několik prominentních členů CDU, kteří by ji potenciálně nahradit mohli.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+48 # John Maxwell 2017-12-07 09:43
Citace:
Problém sjednocování rodin azylantů
To je přesně to co média zamlčují a co za nás podepsal kripl Sobotků spolu s přijímaním kanoistů, přitáhne jeden a za nim celá rozvětvená famílie na sociální dovolenou s ozdravnou péčí zadara jako přívěsek otrokům z EU kteří budou všechno cálovat ... A naše děcka co péči potřebují se zbírají víčka ... co tak ty víčka sbírat na kanoisty to by měli leda lejno...
"Demokratičtí" bezdomovci pod mosty se natřou na hnědo a rázem se o ně stát ,EU i OSN bude starat ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # olinka215 2017-12-07 10:30
Ahoj Johne, máš pravdu, ti,co už jsou tady, byli jen první vlna. Daleko víc jich hladově čeká na sjednocování rodin. No a aby ne. Ukaž mi jediný stát, mimo EU, kde jsou migranti protěžováni oproti místnímu obyvatelstvu, kde se jim dostává všeho zadarmo, na úkor původních lidí, na úkor jejich poctivě odpracovaných důchodů.(Přidá se minimum, ale prodá se to s velkou slávou,nemluví se o tom, že si to lidé, za dlouhá léta přispívání do sociálního pojištění, oddělali. Zatím co ti, kteří sem přišli drancovat sociální systém, do nějž nikdy neodvedli jedinou korunu, budou dostávat dávky, které jsou vyšší než plat, za nějž spousta našich lidí dělá) Zemi, kde jsou lidi schopni hnát, kvůli minimálním nedoplatkům, před soud a doslova je poslat pod most.
To je taková zrůdnost, že to nemá obdoby. Merkelová jede pořád dá to své, bez ohledu na názor kohokoliv jiného. Ona se povýšila nad zákony všech zemí, pasovala se do pozice morálního arbitra a neskončí, dokud Evropu nezničí...
http://[...].eu/geert-wilders-evropa-by-padla-bez-madarska/
http://[...].eu/muslimove-chteji-zdvojnasobit-pocet-mesit-ve-francii/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # John Maxwell 2017-12-07 11:23
Ahoj Olinko , ono když se to shrne tak přesidlování kanoistů z Afriky je defakto zájem vesměs korporaci UssA a VB v naději, že měkkou sílu pak použijí proti RF.
Teď nastala situace ,že UssA přijalo znova protimigrační zákon, takže Evropo budeš brát přesídlence i za UssA a navíc v plné režii od dopravy po vyživováni na úkor vlastních obyvatel ... což povede k nespokojenosti a konfliktům a to vyhovuje zas jen zbrojním korporacím UssA ...
Všichni politici od vlád jednotlivých států po Brusel a OSN by měli být hnáni k zodpovědnosti za přípravu genocidy obyvatel a kultur jednotlivých zemí ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Che 2017-12-07 11:47
Oli, Merklova je jen loutka SSA. Je placena za oslabeni Evropy, stejne jako Juncker, Sralbotka nebo Makaron a dalsi.
Jsou jen odporni zradci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # olinka215 2017-12-07 11:57
Chlapi, to já všechno vím, nicméně je to i o osobní statečnosti a o lidském postoji. Jsou lidé, které nikdo nezlomí a to by měli být vůdci, protože pak mají ten nejdůležitější atribut, který lidé následují, On totiž, morální kredit, je přesně to, co drtivé většině politiků chybí
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # .lak 2017-12-07 16:13
Hmmm, potom že neplatí že s jalové krávy tele nevymámíš. Má vlastně děti trošku přiboudlé i víc nikoli ve smyslu akčnosti, pardon na lovy beze zbraní tradice evropy potažmo skopčákůjsem nic ilustračního nenašel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # LubinenKremlBot 2017-12-07 13:04
Tak už zasadili semínka a mohou se kulturně-ekonom ická obohacovadla množití a kultury vítačú měniti a mešiti . Plánovači likvidace Evropy si mnou ruce ,byli zřejmě připraveni na větší odpor , z jejich pohledu se může dít cokoli a vždy to bude k jejich prospěchu ,tedy na západ od nás případná snaha k zachování kultury již bude krvavá a Sralbotku jsem si zakázal komentovat ze zdravotních dúvodů , beru prášky na tlak.Slunéčková multikultiti se chystá do zbytku Evropy a to teprve začne být zajímavé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # samo war 2017-12-07 11:28 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Monika 2017-12-07 13:23
Švýcarsko odsouhlasilo referendem nedávat dávky migrantům takže hromadný útěk slimáků doNěmecka ! Tam byla slavnostně otevřená barevná mešita vHamburg ! No horor ! Merkelka opravdu patři na psycho a do klece ! V Německu nejsou k mání žádný dobrý odstřelovači ? A Japonsko ani jednoho slimáka !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Fanny 2017-12-07 17:49
Cituji Monika:
Švýcarsko odsouhlasilo referendem nedávat dávky migrantům takže hromadný útěk slimáků doNěmecka ! Tam byla slavnostně otevřená barevná mešita vHamburg ! No horor ! Merkelka opravdu patři na psycho a do klece ! V Německu nejsou k mání žádný dobrý odstřelovači ? A Japonsko ani jednoho slimáka !

Japonci mají přísná pravidla,co se týká muslimů,velmi přísná a dobře dělají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Dagmar 2017-12-07 17:15
Trochu mimo, ale patří to k Německu a vůbec k EU. knihovník Schultz prohlásil, že federace EU bude a komu se to nebude líbit , tak prostě bude vyhozen z EU.Tak jsem si jen řekla, že by to bylo krásné, kdyby nás vyhodili, ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pavel Blaheta 2017-12-07 18:43
Ano Dagmar - nemuseli bychom dělat referenda o vystoupení z Unie - ona by se rozpadla sama. Opravdu geniální nápad jednoho tupce z Německa - já za sebe souhlasím. Nechat se vyhodit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Janaz 2017-12-07 18:52
Ono tá úpenlivá snaha rýchlo uzákoniť zlučovanie rodín sýrskych "utečencov" má ešte jeden dôvod, a neviem, do akej miery je či nie je prvotnou príčinou tejto novej merkelinej mánie aj napriek tomu, že politická kríza už trvá riadne dlho. Uvedomte si, že práve v týchto dňoch /myslím včera/ Putin oficiálne prehlásil to, čo už bolo jasné cca posledné 2-3 týždne, a síce to, že Sýria je konečne oslobodená a vojna skončila. Takže keď sa neoconom nepodarilo vojensky zdevastovať Sýriu a tým zničiť Assadovu vládu, tak teraz nastúpi verzia 2.0: odsunúť zo Sýrie čo najviac obyvateľstva a tým znemožniť Assadovej vláde naštartovať obnovu hospodárstva a tým aj bývalú silu Sýrie. A kto poslúži ako vykonávateľ ? Predsa verná merkelka, že? Ktorá položí aj Nemecko, len aby vyhovela neoconom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Maxwell 2017-12-08 07:15
S tím bych moc nepočítal , nenávist lidí vůči západu za zdevastovanou Sýrii a genocidu ,intriky a lži ... je dost velká a kdo si prošel válkou ten se oblbnout nenechá ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # samo war 2017-12-07 21:06 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jaris 2017-12-07 23:19
Jeden clovek vystihl Merkelovou jednou vetou ktera se mi libi.
"Merkelova je intelektualne vypelichana'.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás