Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKlíčová událost je tady. Rusko oznámilo, že Sýrie je kompletně „vyčištěna“ od teroristů z Islámského státu

Sociální sítě

Reklama

Klíčová událost je tady. Rusko oznámilo, že Sýrie je kompletně „vyčištěna“ od teroristů z Islámského státu

Sýrie je kompletně osvobozena od teroristů Islámského státu, zbytky teroristů IS v Dajr az-Zauru porazil generál Suheil al-Hassan, oznámil ve středu velitel Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska, generál Valerij Gerasimov.

„Všechny zločinecké jednotky IS na území Sýrie jsou zničeny a území osvobozeno. Ministr obrany RF, generál Sergej Šojgu to před hodinou doložil vrchnímu veliteli, prezidentu Vladimiru Putinovi," oznámil Gerasimov na každoročním brífinku pro zahraniční vojenské atašé.

Podle něj dnes vojska generála Suheila al-Hassana a 5. dobrovolnický útočný sbor porazila zbytky teroristů v provincii Dajr az-zaur a osvobodila obce al-Salihiya, al-Hreyta, al-Katya a Musalaha. Čímž se připojila k vládním vojskům, které postupovala z jihu.

„Takovým způsobem dnes území kontrolované IS v Sýrii neexistuje," konstatoval velitel Generálního štábu.

„Přirozeně, ještě mohou být jednotlivé body odporu, celkově ale bojová práce na této etapě a na tomto území byla dokončena. Dokončena úplným, zopakuji, vítězstvím a likvidací teroristů," dodal ruský prezident.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+159 # Vítězslav Crha 2017-12-06 19:24
Blahopřeji Sírii a hrdé armádě Ruské federace. Stydím se za všechny politiky západní Evropy. Nemají cenu ani prošlapané podrážky s nalepeným hov....m. Nastal čas tuto svoloč odstavit od kormidel a postavit je k lopatám v pracovních lágrech pro ně zbudované. Lid si musí řídit svoji vládu sám,jinak se mu to vymkne z rukou,jak jsme toho svědky dnes a denně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+110 # John Maxwell 2017-12-06 19:32
Tak tak ...www.youtube.com/.../
Přejme všem co se podílí na zastavení tyranie a válek ,další úspěchy ,nemají to lehké a to platí všude ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Janinna 2017-12-06 21:01
Ahoj Johne, moc dobrá volba - Vstavaj strana agromnaja, v té písni je taková síla! Je prostě nádherná.
Dneska čtu samé dobré zprávy, jednu lepší než druhou.
Rusko má budoucího prezidenta, Sýrie osvobozená.
Ale Pentagon, ti srandisti co vyhlašují, že Sýrii neosvobodilo Rusko, ale oni, tak s vyhlášením Ruska o osvobození nesouhlasí - údajně mají informace jiné:))
riafan.ru/.../
A ještě, jak je Rusko velkorysé - je připraveno pomoci USA se zničením bojovníků na západě Iráku.
riafan.ru/.../
A taky jednu písničku - ruskou, národní:))
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # John Maxwell 2017-12-06 22:18
Ahoj Jani , tak tak ... Vstavaj strana agromnaja ... ta má duši ...
Jsou to moc dobré zprávy , ale i tak to vnáší obavy , zmetek zůstane vždy zmetkem do poslední chvíle a když je možnost bude škodit ...dokud mu nestojí bota na ohryzku ....
Halekot (j)elit fašo - západu bude pokračovat , odtrženi od reality nevnímaj co se děje ....
Proxy válka pokračuje OH ,ale tentokrát uz nejsou všichni zticha ,neprošlo hlasování o sankcích a ne jen jedněch a čím dál častějc se hadaj mezi sebou , každý chce ten největší kus koláče moci a zisku a to je nakonec sežere zevnitř a čim dřív ta hydra mamonu chcípne tím líp ... věci jsou v pohybu kupředu a zpátky se nikdo vracet ani nechce a ani nebude ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-12-07 19:04
Takýto bol postup len pre rekapituláciu posledných hodín:
Sýria:

6. decembra Sýrska Arabská Armáda (DSP) a Tiger sily sa stretli s Hizballáhom severne od al-Bukamal mesto v juhovýchodnej Deir Ezzor vidieku, podľa Hizballáhu media krídlo v Sýrii.

Situácia pred uzavretím kotla.
DSP a Tiger Síl rozšírené a zachytil obcí al-Alwai, Sayyal, Ghabrah a Vysoký Madkok severe al-Ghabrah na západnom brehu Euphrates Rieky, zatiaľ čo Hizballáhu a Iránsky cúval síl zachytené obcí Hawi al-Ghabrah, al-Ashayir a Bissisat juhu Ghabrah.
southfront.org/.../...

Po theliberation al-Ghabrah, celá západná banky Euphrates stal plne pod kontrolou vládnych síl. ISIS bojovníci sú teraz úplne obkľúčený v prázdnom východ Homs púšti

Konečne môžu začať čistiť púštne oblasti, ale mali by prejsť aj na východný breh Eufratu aby ukázali že sú tam doma.
translate.yandex.com/translate

Cesta do Iránu je otvorená.
Spojené Štáty a Izrael sa dlho obávali, že takáto trasa môže byť použitá Iránom na zabezpečenie dodávok pre Hizballáhu v Libanone a DSP v Sýrii. Teraz je už táto cesta realitou.
translate.yandex.com/translate
ISIL postupuje v Idlíbe

Čím viac obsadia územia v Idlíbe tým viac ho bude musieť Sýrska armáda oslobodiť. Tak že to Sýrskej vláde len vyhovuje. Toto územie sa bude scvrkávať.
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Kurdskej zdroje tvrdili, že SDF zabezpečšili väčšinu východného brehu rieky vrátane mesta Khara'ij 10 km južne od Suwaydan. Avšak, zdá sa, že tieto správy boli nepravdivé, a že aspoň polovica východného brehu Euphrates je stále pod kontrolou ISIS.
translate.yandex.com/translate
To znamená že Sýria ešte oslobodená nie je hlavne časť územia na výchdnom brehu Eufratu
Sýrske sily by mali prekročiť Eufrat a oslobodiť už aj zbytok východného brehu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Sirea 2017-12-08 00:39
Hm , lenže yankees mienia zostať v Sýrii. Zrejme aby mohli "podporovať opozíciu," a cvičiť novú záložnú armádu...
Ibaže USA ( a asi aj väčšinu štátov) už neovládajú Méričania, ale korporácie. A pre tie je zrejme výhodné zakotviť tam...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Vítězslav Crha 2017-12-06 20:28
Ještě si neodpustím pokud jste sledovali zprávy na Nova tak teprve dnes jim všem došlo ze zprávy ze seoboty,kdy bylo suše konstatováno,že Donald Trump jako prvý uznal Jeruzalém jako hlavní město Izraele oproti Tel Avivu. Zeman bude druhý. Viděli jste ten pocit zrůdy Katolismu Franty,který se ke kolébce křesťanství jaksi nezná? To byla jeho totální porážka a veřejné zostuzení celého pontifikátu a celé té barbarské skupiny z Vatikánu. Místo oslav pláč. Skvělá zpráva,která úzce navazuje na Trumpův odvrat od politiky přijímání uprchlíků do USA s tím,že to je v rozporu s bezpečnostní politikou USA. Co se se světovou kabalou děje? Že by měl Fulford pravdu? Něco se opravdu mění a to i v systémech bankovnictví,kt eré naráží na strop nepodložených měn. Na jedné straně v ČR hurá jak se nám dobře daří a najednou bác a máme tu zvýšené )rokové sazby,zdražení úvěrové politiky a přijde i neprůchodnost úvěru. To vše není samo s sebou,něco velkého se děje v nejvyšší politice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+78 # olinka215 2017-12-06 19:40
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Prezident Putin oznámil kandidaturu na další volební období a Sýrie je osvobozena.
Dvě naprosto úžasné zprávy=))))
Veškerý vděk Sýrie by měl směřovat k Rusku, které se nezaleklo a i za cenu vlastních ztrát od pomoci neustoupilo.
V hlavách amerických zrůd už se líhnou další válečné plány. Kdo bude další na řadě není těžké uhádnout. První,na koho si brousí zuby, je S. Korea, pokud by za ní nestály mocnosti jako je Čína Rusko, pak se se americké výhružky mohly stát skutečností.Jen fakt, že čínský prezident řekl,že pokud SSA zaútočí jako první, pak podpoří Koreu, drží amíky na uzdě.
Dalším vážným adeptem je Írán
cz.sputniknews.com/.../...
Jasný důkaz, kdo je kdo a kdo a kam směřuje...
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # John Maxwell 2017-12-06 19:54
Ahoj Olinko :))
UssA hraje pomalu a jistě vabank ,jedině další konflikt je udrží ještě chvíli při živoření ,ono by se mohlo stát ,že ušáci dostanou i se žiďáky po držce BV jich má plný zuby ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Fanny 2017-12-06 20:05
John Maxwell,oni si nic jiného než přes držku nezaslouží,koli k bolesti,strachu a mrtvých roznesli po Světě,snad už jim to konečně ten nahoře spočítá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Vaclav2 2017-12-06 20:12
no jo, ale Pax americana pustil do světa jinou zprávu...
ČT nám to jistě objasní
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # olinka215 2017-12-06 20:15
Ahoj Johne, já vždycky na pár dní zmizím od civilizace a pak se nestačím divit, co se všechno událo=)))
Že SSA hrají o vlastní přežití je jasné snad i těm největším tupcům. A pořád hrají podle stejných not, nic jiného se, za dobu své existence, nenaučily. Jen krást, drancovat, vyhrožovat, zastrašovat, rozpoutávat války a vraždit. Možná, že se ve strachu o vlastní existenci, ještě jednou pokusí chod věcí zvrátit. Pokud to udělají a půjdou do dalšího konfliktu, tak počítám, že to bude ten poslední..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # John Maxwell 2017-12-06 22:21
S tím souhlasim , že to bude poslední ...
To mizení bych bral taky :)) ... jak se řiká vypnout, ale takovej luxus si bohužel nemužu dovolit ,to nemyslím nikterak špatne ,třeba se i poštěstí a bude někdy klid ,teda věřim ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Vítězslav Crha 2017-12-06 20:37
USA se nepustí do války s RF a to z prostého důvodu. Moc v armádě přebírají noví lidé a tito moc dobře vědí co by zapřičinili. Nejsou všichni na palici,jako to co jim již je zahájeno stíhání a jsou již mimo službu ve vysokých armádních kruzích. Začalo to vše nenápadně se zatčením šéfa Holywoodu za prokázanou pedofílii a už to jelo a jeden to házel na druhého a už v tom jedou vysocí politici a herci a korporátní šéfové a armádní špičky z toho nevyjímaje. Tak to bude v roce 2018 opravdu o zábavu postaráno. Ne válka opravdu ne,na to není nikdo připraven krom toho,kdo se má bránit. S válkou by se spustila obrovská expanze nespokojenosti lidstva a to by byl mazec. Každý s každým oko za oko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-12-07 19:21
Teraz si to naozaj nedovolia. Nebudú rýpať ani do Iránu. Hoci Izrael by rád vyrazil na Hizbaláh a zničil ho, lenže ani to už nepôjde tak ľahko ako sa zdalo. Irán získal navrch nielen v Iraku ale aj v Sýrii a s tým už Izrael nič neurobí a Hizbaláh je silný ako nikdy predtým rovnako bude silnieť aj Sýrska armáda. Toto už nezastavia. Tak ako nemôžu zastaviť Rusko nech by ako chceli. KLDR to vyhrala a dosiahla stav keď môže účinne odpovedať aj na jadrový útok jadrovou odvetou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # samo war 2017-12-06 21:22 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vladimír 2017-12-06 21:25
Kdo už konečně zavelí "Ven z EU"
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Vítězslav Crha 2017-12-06 22:00
Já bych Bruseru slíbil naplnění kvót,ale ze sociálního systému bych neuvolnil ani korunu,protože z právního hlediska nemají na nic nárok. No a je po migraci. Takto to učinilo Švícarsko a mají od špín z Bruseru pokoj. I to je řešení. No a pokud vláda bude uvolňovat finance,tak prostě přestat podporovat sociální sistém a neplatit do něho. Obojí je kontraproduktiv ní,ale významné gesto.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Adolf Hitler 2017-12-07 06:39
Dokud tam budou teroristi z USA,tak Sýrie osvobozená nebude.....je nutno to ihned projednat na OSN.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Monika 2017-12-07 07:12
2.000 USA vojáku co nadále Syrii okupuje a vyváží její ropu by měl vzít do rukou lopatu a krumpáč a jít budovat novou Sýrii ! Byla zničena jejich rukama a rukama Isis kterou po celou dobu války zločinecké USA podporovalo !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-12-07 19:24
Panáškové s flintičkami však pracovať nebudú kdeže. Majú zarobené len tým že sú v službe:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2017-12-07 08:09
Tak to bychom měli. Jednak bude Rusko, Irán, Irák, Sýrie a další země v klidu před státní systémovou kabalou z NWO a jednak si oddychnou i ti, kteří v této válce válčili tak, aby nikoho, pokud možno, duchovně nezabili. František již nemá moc manévrovacího prostoru, kam by se svým NWO šel, protože si pískají vrabci na střeše, že tento muž roku 2013 mužem není a nikdy ani nebyl. Učení církve je natolik již v rozporu s tím, co je vlastně na Svitcích od Černého moře i na Svitcích od Mrtvého moře, že pojmy jsou vyprázdněné. Pokud si někdo myslí, že František a Ježíš kázal lidem, je v omylu o to větším, jako byli v omylu celá staletí kněží, kteří se domnívali, že beránek boží je člověk. Ježíš byl tenkrát v těle beránka jako Natan, který je měl na starosti. Mojžíš byl v těle berana, jako Natan, který vedl opět berany a ovce. Áaron byl býk, jako Natan, který vedl býky a Mojžíšovi nedal Desatero Bůh, ale Gea, holčička, opravdové lidské dítě, které si rozdělalo oheň před Mojžíšem, aby tento velký beran ji nezabil, když s ním mluvila o Desateru. Za tím ohněm byli lidé, byl tam ráj, Eden, nádherná zahrada, plná ovocných stromů, obdělaných polí, luk a strání. Uvnitř tohoto Edenu tehdy žili lidé a kolem dokola byla tráva spasená ovcemi a kravami. Spása znamená spasení trávy, pastva, pokrm pro kopytníky, čili stádní zvířata. Celá Bible je psána pro tato stáda, nikoliv pro lidi. Proto se tehdy po událostech s Křížem, netušilo, kdo je kdo. Pokud se pokorně začtete do Bible, uznáte, že není psaná v podobenstvích. Se zvířaty se domluvíte i dnes přes jejich Duše. Mluví pouze česky a Češi jsou jejich lidskými Natany. Natan znamená Život. Natan sleduje rovnováhu těla, ať již buňky, rostlin, živočichů nebo lidí. Když Duše odejde z těla, Natan odchází postupně z buněk. To jen k tomu, co znamená mít život v těle a mít život v Duši. Desatero zkamenělo, protože zkameněl Petros. Svitky byly vlastně dříve rovněž nehmotné. Kolem Edenu byla země Nod. Zjistěte si o tom víc, co to znamená. Je to podobné jako džungle. Až kněží budou zase kázat slovo Boží, ať lidem řeknou, že skopové, hovězí a prasečí maso nejedí. Beránek Boží, Natan, by se zlobil. Krůtu mohou, husu, kachnu i slepice a kapry. Dál už ne, ani maso z divoké zvěře ne. Proč, to se snad dovtípíte. Zabijete je a jako neživot - program zvířete, půjdou po vás. Co myslíte, že za zvířata, velká zvířata, máte ve státních institucích po celém světě ? Tak šťastné a veselé Vánoce !!!

Vít, Henoch, Henoc a Natan s rodinami
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vítězslav Crha 2017-12-07 22:07
Je vidět,že máš jak Bibli,tak historická fakta pevně zakotveny a musím souhlasit. Jenom mi zde chybí zmínka o Jerusalému a Golgotě a správním uspořádání. No nic snad jindy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás