Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAmerický generál obvinil Rusko z vytvoření vesmírné zbraně

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Americký generál obvinil Rusko z vytvoření vesmírné zbraně

Šéf Strategického velení ozbrojených sil USA generál John Hyten oznámil, že Rusko a Čína vyvíjejí zbraně zacílené proti vojenským objektům USA ve vesmíru takovým jako družice, uvádí na stránce Pentagonu.

„Viděli, že jsme vytvořili ohromnou moc zbraní, která se v mnohém stala možnou díky vesmíru… Čína a Rusko konkrétně během 20 let sledují to, co děláme, rozvíjejí potenciál a neskrývají to.

Projektují zbraně, testují zbraně, projektují zbraně, které mají základnu na zemi a fungují ve vesmíru, zbraně pro vytvoření překážek, laserové zbraně a neskrývají to," oznámil, když vystupoval na fóru Reagan National Defense Forum v Kalifornii.

Hyten podpořil myšlenku vybavení družic obrannými prostředky a uznal, že nyní nejsou pravidla použití zbraní pro případ vzniku konfliktu ve vesmíru. Generál také zmínil nutnost vytvoření mezinárodních norem v této oblasti. Dříve Rusko a Čína podle výsledků summitu BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, JAR) předložily obnovený návrh smlouvy o zabránění rozmisťování zbraní ve vesmíru. V němzemě oznámily, že „vesmírný prostor musí být svobodný pro výzkum a pro použití všemi státy v mírových cílech na základě principu rovnosti v souladu s normami mezinárodního práva".

Zdroj: defense.gov, snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+148 # Schimanski 2017-12-05 06:19
Jo, neskrývají to a to je důležité a amík jen čumí....hold všechny fašounské vědce z druhé světové války už nemají, takže jim ani nic jiného nezbývá...je krásné to sledovat, jak se ta banda "cowbojů" plácá ve vlastní demenci...takov é věci co vyvíjí Rusko a Čína jsou potřeba, aby se tihle "macho" chlapící uklidnili a znali svoje místo...už žádná nadvláda a terorizování planety...USA = rakovina lidstva a je potřeba ihned léčit.Tečka.
+44 # John Maxwell 2017-12-05 08:55
Tak tak ...
Nepřímo to je popsané v tomto článku ...
Jak to, že KLDR sama zvládla mezikontinentál ní raketu? Ruský novinář nachází odpověď
Značnou pozornost diváků a přes sto tisíc zhlédnutí na YouTube za půldruhého dne získal poslední díl pořadu Agitprop ruského novináře Konstantina Sjomina. Věnuje se nedávné úspěšné zkoušce severokorejské mezikontinentál ní balistické rakety Hwasong-15, kterou Korejci doslova šokovali svět.
eurasia24.cz/.../...
+66 # Piovarči 2017-12-05 09:12
A čo američania čakali krémeše?

Severná Kórea v stredu ráno miestneho času (v utorok večer SEČ) odpálila ďalšie balistickú raketu. Raketa dosiahla výšku 4500 kilometrov a dopadla do Japonského mora, asi 960 kilometrov od miesta odpalu, uviedla juhokórejská armáda.

KĽDR neskôr oznámila úspešný test novej medzikontinentá lnej balistickej rakety, ktorej dosah podľa Pchjongjangu pokryje celé územie USA

Z testu vyplýva, že ak by raketa bola odpálená pod menším uhlom, mohla by mať akčný rádius 13 000 kilometrov. "Takáto raketa by mala dostatočný akčný rádius, aby zasiahla Washington a ktorékoľvek iné miesto na americkej pevnine," uviedol americký vedec David Wright.
cas.sk/.../...

Maxwel výborný článok:

„Nemůže nevyvolávat otázku, jakým způsobem se zemi o velkosti Pensylvánie, žijící v podmínkách nejtvrdší, půlstoletí trvající blokády, bezmála daří realizovat kosmický program,“ táže se v pořadu na TV Rossija 24 ruský novinář.
A cituje údaje z dokumentu Kongresu USA: „V KLDR existuje bezplatné, povinné a všeobecné veřejné vzdělání pro děti ve věku od 4 do 15 let. Míra gramotnosti je 99 procent. V roce 2000 byly v zemi dva miliony studentů, kteří studovali na 300 vysokých školách a univerzitách.“


„Tedy z čtyřiadvaceti milionů jsou dva miliony studenti. O takové Koreji v novinách nepíší. To není žádná propaganda KCNA (severokorejské oficiální tiskové agentury), ale citace z dokumentu Kongresu Spojených států. Je třeba upozornit, že míra gramotnosti v samotné Americe je 86 procent. Čtrnáct procent Američanů neumí číst a psát,“ konstatuje ruský novinář.

Moc dobrý článok:

Přináší další statistiku: „Ztráty Spojených států v druhé světové válce představovaly 0,32 procenta obyvatelstva. Ale lidské oběti americké intervence v KLDR v roce 1950 dosáhly 30 procent. To jest třetinu obyvatel země, která nyní vypustila Hwasong-15, zabily americké bomby a napalm. 78 měst bylo smeteno z povrchu země.
Americký generál Douglas MacArthur, podávající Kongresu hlášení o průběhu operací v Koreji, prohlašoval, že i při letmých vzpomínkách na korejskou válku jej zachvacuje nevolnost. „Nikdy jsem neviděl takovou zkázu. A to jsem viděl více krve a utrpení než většina žijících lidí. Ale i mně se začíná zvedat žaludek,“ citoval MacArthura list The Washington Post.
„To jsou slova člověka, který před vtržením do Koreje odpovídal za provedení jaderných úderů na Hirošimu a Nagasaki.

Jak asi vypadala Korejská válka, když i Hirošima v porovnání s ní bledne? Nikdo se neomluvil. KLDR nezískala ani dolar kompenzace. Nic krom blokády a výsměch v západních a nyní i v našich novinách,“ pokračuje v reportáži Konstantin Sjomin.
„Posmívat se cizí chudobě je jednoduché. Jednodušší než vypustit raketu. Jednodušší než dát dětem vzdělání. Jednodušší než postavit bezplatné nemocnice,“ pokračuje.
Naozaj skvelo napísané:
eurasia24.cz/.../...

KLDR je veľmi progresívna zem napriek izolácii a sankciám sa nedali zlomiť. Čítajme ďalej čo urobili pre svojich ľudí:

A opět cituje z dokumentů Kongresu USA: „V roce 2000 bylo 99 procent obyvatel KLDR zabezpečeno bezplatnou lékařskou péčí a měli přístup k pitné vodě. Dříve připadal na každých 700 lidí jeden lékař a na jedno místo v nemocnici 350 lidí. V roce 2006 dosahovala střední délka života 68,9 roku u mužů a 74,5 roku u žen.“

(Pozn.: podle údajů Světové zdravotnické organizace z roku 2015 činila očekávaná délka života v KLDR průměrně 70,6 roku, kdy se Severní Korea umístila o jednu příčku lépe než samotná Ruská federace.)

Kede by bol svet nebyť USA štátneho terorizmu a vojen? Zadržiavania technológií? Zaberania a drancovania zdrojov iných krajín a národov?
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+39 # John Maxwell 2017-12-05 09:43
To je hrozný co ? klidně tam maj zadarmo učení a lékařskou péči, tam je potřeba instalovat Us demokracii a zvládnou motory které se demokratické Us nedaří a nedaří vyvinout už 20 let a to i s plány ,pač kdyby na to přišlo tak i tu kosmickou loď pošlou a to by byl pro pokrok Us potupa ...

No dějou se to věci ....
A teď se Evropa posere. Ať táhnou domů! Obrovský zvrat v otázce migrace, který bude mít dopad
Spojené státy se rozhodly stáhnout z dohody OSN o uprchlících. Podle amerického prezidenta Donalda Trumpa je dohoda neslučitelná s politikou USA. Informaci přinesl server E15.cz. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
parlamentnilisty.cz/.../...
Prezident Trump ukončil účast USA v globálním projektu migrace. USA uvedly, že pakt OSN o migraci obsahuje ustanovení, která jsou v rozporu s národní imigračními politikou a podkopávají suverenitu národa.
+17 # josh (xy) 2017-12-05 14:59
a ....nyní chvilka "poezie" jednoduchosti diskutujících iDnes o SK
k článku : USA nad Koreu poslaly raptory. Evakuujte Američany, zní z Washingtonu
Příjemnou zábavu...
zpravy.idnes.cz/.../
+10 # John Maxwell 2017-12-05 21:33
To je tak když debilové neví či nejsou schopni myslet (popo) ,každá válka přinese jen utrpení a to pro obě strany i když jsou [...]i za oceánem, ale nemyslíci debil to prostě nepochopí ... válka nikdy nepřinesla nic pozitivního ...
+8 # Piovarči 2017-12-05 22:52
Len aby sme nedostali od AMÍKOV báječný darček k Vianociam - Jadrové inferno nad KLDR a následne vyrastú hríby smrti na viacerých kontinentoch...

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení. Manévry odsoudila jako provokaci Severní Korea, která nedávno provedla další raketový test. Vlivný americký senátor Lindsey Graham soudí, že konflikt s KLDR se blíží, a požaduje proto evakuaci rodin amerických vojáků umístěných v Jižní Koreji.
zpravy.idnes.cz/.../...
+35 # ing. Pejčoch 2017-12-05 10:41
Rusko vystavené sílícímu vojenskému tlaku Západu hodlá v následujících deseti letech vynaložit biliony rublů na modernizaci a udržení vysoké bojeschopnosti ruské armády. Právě v těchto dnech získává obrysy podoba ruské armády nejbližší budoucnosti. Zde jsou podrobnosti.
Podle informací Kommersantu má být na realizaci státního programu vyzbrojování (SPV) vynaloženo 19 bilionů rublů (při kurzu 57,5 Rbl. za 1 US Dollar je to cca 330 miliard US Dollars, tj. cca "ubohých" 33 miliard US Dollars ročně (srovnej s obrannými výdaji USA n a r o k 2018, cca 700 miliard US Dollars), které by měly zabezpečit vyrovnaný rozvoj všech druhů a typů vojsk v následujících deseti letech.

Velká pozornost bude v novém SPV věnována strategickým jaderným silám: pořízeny budou letecké křídlaté střely, balistické rakety pro ponorky a pro pozemní (stacionární i mobilní) nosiče strategických mezikontinentál ních střel.
Během let 2018–2027 tak budou do výzbroje ruské armády zařazeny strategické rakety na tuhé pohonné látky RS-26 Rubež a vlakové komplexy Barguzin a také těžké rakety na kapalné pohonné látky RS-28 Sarmat (nosič hypersonických bojových hlavic "Izdělije 4202“).

Pro potřeby letectva budou pokračovat nákupy víceúčelových letounů Su-30SM, Su-35S a také frontových bombardérů Su-34 (všechny tyto typy letadel byly testovány v Sýrii).
Vzdušné síly čekají také úplně novinky: uskuteční se nákup první série letounů páté generace Su-57 a pořízení 24 strojů MiG-35.
Bude také pořízena skupina (předběžně 16 ks) strategických raketových nosičů a bombardérů Tu-160M2. Současně s tím budou probíhat další vědecko-výzkumn é práce na vývoji dálkového strategického bombardéru PAK DA („nevidimka“ 5. generace).
Zato bude pro potřeby vzdušných a kosmických sil zahájena výroba raketových protivzdušných a protiraketových systémů S-500 Prometej a Buk-M3, výroba bezpilotních leteckých prostředků a také produkce nového systému kosmického opticko-elektro nického průzkumu Razdan.

V oblasti vojenského námořnictva počítá nový SPV s nákupem dieselelektrick ých ponorek, jaderných raketonosných ponorek nové generace typu Husky (nesoucích na palubě nové mezikontinentál ní balistické rakety na kapalné pohonné látky) a také s nákupem zásobovacích plavidel, minolovek, korvet, fregat, vlečných lodí nebo vědecko-výzkumn ých plavidel.
Součástí realizace programu budou i sériové nákupy malých raketových člunů nesoucích na palubě křídlaté rakety Kalibr (např. z Kaspiku úspěšně útočily na cíle v Sýrii).
Podle informací Kommersantu se součástí SPV může stát i stavba letadlové lodi na jaderný pohon – konečné rozhodnutí o stavbě však generální štáb přijme později.
+18 # Vaclav2 2017-12-05 14:30
schima...
ale on lže jako všichni, jen díl propagandy, fungující vesmírné zbraně už mají us 17 let
+4 # Vladimír57 2017-12-06 12:27
A fungují?!
-26 # Ing. Miloslav Dědek 2017-12-05 08:30
Vždy když čtu článek pojednávající o válce nebo o přípravě na válku, uvažuji o tom, jak je možné, že se na prahu 21. století na planetě pořád ještě vedou války. Kdo má prospěch z toho, že se na světě pořád vedou války? Normální civilisti a vojáci to rozhodně nejsou. V pozadí téměř všech stávajících i potencionálních válečných konfliktů je globální finanční elita. Současný stav světa je bohužel takový, že všechno a především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánuje a řídí globální finanční elita, t. j. tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé velkých peněz vše plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, což těmto lidem umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře užívat vše, co svět poskytuje. Žalostné je, že těmto lidem velkých peněz je úplně jedno kolik lidí při jejich vládnutí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. ...... Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
+37 # Vladimír57 2017-12-05 09:01
Hoďte na něj silniční panel, síť nepomohla!
+30 # John Maxwell 2017-12-05 09:35
Ta představivost :))))
+18 # Che 2017-12-05 18:39
At uz na nej hodis cokoliv, tomu se v makovici uz nerozsviti.
Pomohlo by mu snad jen Quantanamo aby poznal, co umi ta jeho "glovalni vlada".
+36 # Piovarči 2017-12-05 09:31
Miloslave ale keď finančná elita spôsobila všetky tie hrôzy vojen ako chceš od nich aby práve títo zločinci usilujúci sa stoj čo stoj o globalizáciu urobili pre ľudí niečo dobré a nezotročili ich ešte viac?
+23 # Vaclav2 2017-12-05 14:34
nevím který jste ing...

máte pravdu, ale něco jste silně zapoměl...to jsou ti co usilují o nový světový pořádek, kterým vy fandíte a považujete za správné...ti organizují zabíjení...
+16 # fabulist detergent 2017-12-05 10:00
prevedene do reci ludskej,, sme dosrany.
-9 # Vít Henoch 2017-12-05 10:06
Tak aby bylo jasno, přátelé. Nejsem ze Země a vaše zbraňové systémy by zničily Mou planetu. Proto nehodlám čekat na to, až ještě více zotročíte Mé děti a budete si ve Vesmíru dokazovat svou hloupost. Nechci, aby zvítězila hloupost ani toho, kdo skrývá, že zbrojí, ani toho, kdo neskrývá, že zbrojí. Nyní vás sundám z oběžné dráhy a budete přísně dodržovat Mé normy. Jmenují se Henocovy zákony života. Ten, kdo je poruší, bude mít život, ale na úrovni slizu a bude ozeleňovat jiné planety. To, co zde již bylo, bylo právě to vaše chování, které znovu předvádíte. Tenkrát jsem neměl tolik sil, abych vám zabránil zničit civilizaci na Zemi. Nyní ale pokud nejste schopni dodržet ani jeden zákon, který vám dal Otec Henoch, jsou tu zákony Jeho Syna Henoca. Ty musíte najít. Ten, kdo je objeví jako první, bude mít život jako člověk a vězte, že život je v mnoha podobách.

Váš Henoch, Henoc, Vít a Natan
-19 # samo war 2017-12-05 10:17
+17 # josh (xy) 2017-12-05 14:11
Petko,...najdi si dívku nebo chlapce. nějak to na tebe špatně působí.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás