Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV Drážďanech syrský imigrant znásilnil svoji sociální pracovnici

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V Drážďanech syrský imigrant znásilnil svoji sociální pracovnici

V Drážďanech-Friedrichstadtu ve čtvrtek byla sociální pracovnice znásilněna během svého zaměstnání.

Drážďanská policie oznámila v neděli, že 20letý obžalovaný imigrant syrské národnosti šel do bytu své 44leté sociální pracovnice. Zde ji proti její vůli brutálně znásilnil.

...

Oběť, „prožívající“ velký šok, ohlásila násilníka, na kterého vyšetřující soudce okamžitě vydal zatykač. Syrský imigrant je v současné době ve vězení. Tam jsou pedagogicky vyškolení pracovníci a další sociální pracovníci, terapeuti, vězeňští kaplani, kurátoři a zdravotnický personál, kteří jsou traumatizováni z uvedeného případu.

Není to první případ, kdy jsou oběťmi sociální pracovníci. Opakované útoky traumatizované mladých „mužů“ na „jejich“ přidělené sociální pracovníky nebo pracovnice. Před pěti týdny znásilnil muž turecké národnosti „svoji“ terapeutku v Delmenhorstu. Před tím byl přijat do programu "Léčby sexuálních delikventů v Dolním Sasku". Podle ministerstva spravedlnosti absolvoval všechny potřebné kroky k léčbě, absolvoval i 50 vycházek s doprovodem bez "velkých stížností".

Dolnosaská ministryně spravedlnosti Antje Niewisch-Lennartzoá (64, Zelení) vyjádřila hluboký šok z násilí, ale zamítla všechna tvrzení o podcenění: „Zatím o žádném porušování pravidel nebo technických chybách ze strany vězeňské služby nevím“. Rozhodnutí o „uvolnění z výkonu“ je založeno na velmi pozitivním hodnocení. Zde je nejvyšší prioritou bezpečnost zaměstnanců dolnosaského vězení a obyvatelstva.

Zdroj: pz.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+84 # Dobrý Den 2017-11-29 11:34
Traumatizovaní muži potřebují .... A pracovnice není na nic jiného, než aby se nechala obohatit. Tak to přece Angela chtěla. Jistě to zvládnete, přece nejste fašisti a rasisti.
Nicméně by si měli obohacovače někde nechat, protože se jim určitě bude hodit, když:
Německo a jeho spojenci musejí být schopní čelit možné agresi ze strany Ruska, prohlásil náčelník německého vojenského námořnictva viceadmirál Andreas Krause.
Němcům a ani Francouzům nestačily minulé lekce. Pějí stále stejnou píseň "Drang nach Osten", za finančního přispění velkokapitálu oligarchů z GB a USA.
+60 # olinka215 2017-11-29 12:52
Zřejmě byl frustrovaný z toho, že je v listopadu zima a pocítil potřebu se zahřát..
Nejvíc by mě překvapilo, kdyby Němci našli odvahu říct, že nejsou schopni čelit tomu, co si zatáhli domů. Ale to ne, na to mají jiné nástroje, například falšování policejních statistik
Ruskou agresi jim nežerou už ani největší rusobijci, ale evidentně protiruská rétorika je to jediné, co jsou ještě, s vypětím všech sil, schopni zvládnout.
Ty fotky jsou výborné, je potřeba neustále připomínat to, s kým máme tu čest, obzvlášť teď, když je přepisování historie na denním pořádku a když si současní mocipáni myslí, že si nepamatujeme, co udělali včera...
+23 # Dobrý Den 2017-11-29 18:13
Uvidíme, kam dospěje "demokratický západ" s mísením ras.
Mě to připadá jako kdyby si někdo vzal cikánku/na. Jak by to u nich doma vypadalo.
Možná se mýlím a výsledkem bude nad-nadčlověk.
Spíše to však bude dobrý objekt pro masovou manipulaci.
+15 # Piovarči 2017-11-29 23:00
Odsouzený Mezinárodním tribunálem pro bývalou Jugoslávii generál bosenských Chorvatů Slobodan Praljak zemřel po pokusu o sebevraždu v jednací síni soudu, uvádí agentura Nina s odkazem na zdroj.

Podle jeho informací generál zemřel v nemocnici.

Dnes Odvolací komora Mezinárodního tribunálu pro bývalou Jugoslávii potvrdila rozsudek z roku 2013, kdy ho soud odsoudil k 20 letům odnětí svobody. Při soudním řízení vstal a začal křičet, že není vojenský zločinec a „opovrženě odmítá" verdikt.

Jedna z advokátek Praljaka Natasa Favo Ivanovicová pro Sputnik Srbija okomentovala tuto situaci.
cz.sputniknews.com/.../...
Oliver Stone prohlásil, že chování USA vůči Rusku je amorální

Nápad, že za vše může Rusko, je bláznivý, ale je velmi snadné spadnout do primitivního mccarthismu podle vzoru 50. let. USA se chovají amorálně. Obviňují Rusko ze zásahu do prezidentských voleb, ale nepředkládají žádné důkazy," řekl režisér.
cz.sputniknews.com/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+8 # Pavel Blaheta 2017-11-29 18:45
Krause - není to také jeden z "vyvolených"?
+47 # Dobrý Den 2017-11-29 11:43
A kdyby náhodou chtěl někdo "zapomínat", nebo povídat něco jiného.

6. prosince 1938 říšský ministr zahraničí Joachim Ribbentrop podepsal francouzsko-něm ecké prohlášení o přátelství se svým francouzským protějškem Georgesem Bonnetem.


30. září 1938, Neville Chamberlain (Británie), Edouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) podepsali Mnichovskou dohodu. Skoncovali s Československem za nepřítomnosti jeho představitelů.


Polské tanky v Č. Těšíně (1938)
+57 # Dobrý Den 2017-11-29 12:00
U nás jsou také struktury, které by se svými omluvami nejraději dostali do nějaké neofašistickois lámské zadnice, podporované velkokapitálem z "demokratického západu".
Nechtějte po Češích samostatnost, jsou vděční za každý protektorát.
Milí krajané s našimi EUroafričany jsou pro nekonečné pokračování havlomajdanu ........

Český premiér Sobotka mezi Hitlerovými pohrobky


Bělobrádek, řečník na Sudetendetschet age 2017


Hééérečka a (bývalá) diplomatka (z Havlovy éry) Magda Vašáryová rozdává rozumy.
+27 # Dobrý Den 2017-11-29 14:43
Navíc k čemu všemu se hodí česká husa.
parlamentnilisty.cz/.../...
Peskov zhodnotil situacii s WADA
Podle něj „nehledě na otevřenost a návaznost ruské strany jsou tady přívrženci vyostřování situace, což používají pro následné natahování takového antiruského setrvačníku".
+19 # Pavel Blaheta 2017-11-29 18:54
Kdysi se mi Gabriela líbila, ale je to normální pí....a. To snad není možné. Jak vůbec může tahle osoba normálně spát? Když se zavedly nové metody na zjišťování dopingu, tak ty americké hvězdy v tenisu - černé sestry - si vzaly půl roku na zotavení, že potřebují zdravotní dovolenou a odpočinout si od tenisu. Prdlačka - potřebovali čas na to, aby stopy po těch drogách z těla vyprchaly. Přichází doba, kdy již musí konečně přestat to okopávání kotníků Rusům a Ruské federaci obecně.
+7 # Láda 2017-11-29 21:31
Máte zřejmě pravdu, Gabče stoupla sláva do hlavy a nechala se někým zneužít pro politické ataky. Asi za slib, že bude více ukazována v TV. Kdyby ještě byla proti startu jednotlivce, kterému prokázali doping, ale plošný zákaz pro všechny???? Není soudná a skoro celý tým v čele s trenéry / mimo jednoho mužského závodníka / jsou mimo. Biatlonový sport s Gabcou ztratil mé sympatie, přestávám jim držet palce a fandit jim. Nebudu vyhledávat biatlonové závody. Je jasné, že by rádi takto podle , aby zmizla jedna konkurence.
Na druhou stranu , kdyby dopoval závodník USA, vtírali by se do zádele amíkům a reakce by byly opačné, podepisování petic , plamenná prohlášení o neobjektivních kontrolách atd... Snad to biatlonoví závodníci ostatních národností mají nastaveno férověji / sem nezařazuji Poláky, Litevce, Ukrajince, ..../ Těší mne, že hokejisté , ve sportovním odvětví, které je daleko populárnější to mají v hlavách jinak.srovnané ( a tnepožadují vyřazení z turnaje adepta, který bude bojovat o přední příčky ) !!!!!!!!
+20 # Vaclav2 2017-11-29 17:31
trochu podobná krvavé madle...
+13 # Dobrý Den 2017-11-29 18:09
Uvidíme, kam dospěje "demokratický západ" s mísením ras.
Mě to připadá jako kdyby si někdo vzal cikánku/na. Jak by to u nich doma vypadalo.
Možná se mýlím a výsledkem bude nad-nadčlověk.
Spíše to však bude dobrý objekt pro masovou manipulaci.
+9 # Láda 2017-11-29 21:55
Zajímalo by mě, co se honí v hlavách ostatním sociálním pracovnicím, které se starají o migranty, když vidí, jak "chudáci" statečně znásilňují jejich kolegyně ???? To jsou tak zblblé a namlouvají si, že zrovna jim se znásilnění nemůže přihodit??? Nebo to mají v těch makovicích tak, že dokud se to stává v jiném kantonu, tak to tolik nebolí, protože se se znásilněnou neznají osobně, není to nikdo z rodiny??? Kdo měl to " štěstí" pracovat několik roků mezi arabama, toho jejich chování nepřekvapuje, ale Němci, zblblí mainstremovými sviněmi , budou váhat několik dalších roků, než jim dojde za 5- 10 let, že to již není únosné, bude pozdě cokoli dělat. Kurňa, vždyť je to tak jednoduché doprčic !!!!!!
Nebo že by touha po poznání jiných dobrodružných sexuálních praktik jiného kontinentu ( bez kytky, večeře, láhve vína, hlazení, gelu.).. byla silnější než pud sebezáchovy ??? Příklad toho, jak některé činnosti migranti zvládají suprově email.cz/.../...
-17 # samo war 2017-11-29 12:57
+24 # LubinenKremlBot 2017-11-29 16:53
Jestli to nahlásila tak má po kariéře neboť nepodržela vzácnýmu hostu Angeli a odmítala jeho obohacování ,zasloužila by aspoň 3 roky natvrdo
+19 # Vaclav2 2017-11-29 17:34
jako arabský svět...když podrží - 3 roky na vostro, když nepodrží tak taky...
+12 # Pavel Blaheta 2017-11-29 18:57
Václav a to jen když má velké štěstí - při troše smůle veřejné ukamenování. A tento svět nám sem chtějí přitáhnout - ať jde "makrela" s tím hnojem někam do velké holé ......
+9 # Pavel Blaheta 2017-11-29 20:53
Když se vrátím k tomu Syřanovi - a nejen k němu - stejně jsou na tom mladí Afghánci, Marokánci a další. Sexuální puzení je naprosto neskutečná síla a když si mladý muž nemůže pomoci sám (masturbací) tak musí hledat tu možnost jinde (násilím na někom jiném). A to jen proto, že islámští duchovní (všichni) zakazují islámským klukům masturbaci jako největší smrtelný hřích. Co má pak takový kluk dělat? Honit nesmí - nedostal by se do toho jejich vysněného "ráje", tak podlehne nutkání a udělá to co udělá. Tím jej neomlouvám, ale ukazuji na ten základ problému - Islámské netolerantní náboženství. Na vině je Islám - jednoznačně a nechápu, že si to západní svět nechce uvědomit.
+15 # .lak 2017-11-29 23:49
Kůň je nebezpečný zezadu, býk zepředu a blbec či primitiv ze všech stran. A navíc i každý vesničan ví že k vidlákovi se nejde natočit ani bokem natož zezadu protože
vidle jsou promtně v akci.

Předpokládám že ti co jsem organizují záplavu privilegiantů s tím počítají a kabinetně se chechtají jak se zaměstnavateli voliči vydupali.
Parazitičtí temní projektanti
www.youtube.com/.../ time 1:20:24
-5 # samo war 2017-11-30 06:23
+9 # Jaris 2017-11-30 07:22
...a copak, ze si ho do bytu socialni pracovnice vubec poustela! Jak mohl tento bubak vedet, kde bydli?
Misto nejake traumatizace maji vsechny emigranty poslat zpet, odkud prisli. Ale tohle povidani je jakokdyz hazeni hrachu na stenu. Maji co chteli.
+2 # Jan 2017-11-30 22:29
Ještě před pár desítkami let by v každém evropském státě na problémy těchto traumatizovanýc h "mladíků" měli spolehlivý lék - šibenici a 2 metry provazu.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás