Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDruhý vědec potvrzuje verdikt o „mimozemšťanech“ z hrobu v Nazca

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Druhý vědec potvrzuje verdikt o „mimozemšťanech“ z hrobu v Nazca

O údajných ostatcích mumifikovaných těl, které byly nalezeny v Peru v Nazca, se začalo říkat, že to byli mimozemšťané.

Avšak po určité analýze byli prohlášeni za lidi. Nyní je ale analyzoval druhý vědec a ukázalo se, že to zas tak běžné lidské bytosti nebyly.

...

Ta těla měla několik abnormalit naznačujících, že to lidé nejsou

Už na první pohled se říkalo, že nevypadají jako normální lidská těla, když se po bližším ohledání ukázalo, že mají několik abnormalit. Měli větší hlavy; oči měli širší, žádné uši a jen maličké nosíky a s tím, že měli méně obratlů, než nacházíme u lidí. Tyto ostatky vyvolaly mezi těmi, kdo věří, že by mohlo jít o mimozemšťany, mohutnou debatu. Nejdříve se říkalo, že ty mumifikované ostatky nalezené v Peru jsou mimozemšťané, avšak pak vědecká komunita řekla, že celá ta záležitost není nic než hoax a že ty mumie jsou fabrikace a nebyly ani objeveny v peruánské jeskyni. Tyto komentáře byly proneseny, aniž by se daní vědci vůbec obtěžovali na ty mumie podívat a ještě před jejich řádnou analýzou.

Nyní vědci tvrdí, že ta těla nepatří běžným lidským bytostem

Uvedení vědci se postavili za svá tvrzení, i když žurnalista a výzkumník UFO z Mexika pan Jaime Maussan se svým týmem předložil důkazy poukazující, že ty ostatky nalezené v Peru nepatřily běžným lidem. Měsíce poté, co byly nalezeny, je teď analyzující nezávislé laboratoře z celého světa a další vědci, kteří měli příležitost je opravdu studovat, a ti říkají, že to žádný hoax není. Dr. Jose Benitez je doktorem forenzní medicíny a ten o těchto mumifikovaných ostatcích pronesl šokující tvrzení. Ten je teď druhým vědcem, který dal v sázku svoji práci a reputaci a řekl, že ty ostatky by mohly být buď cizorodé, nebo by mohlo jít o nový lidský druh, který jsme na Zemi dosud nenašli. Také specialista na kostry Dr. Edson Vivancoa ze studia těchto ostatků dospěl ke stejnému závěru. Našel jsem řadu charakteristik, které činí toto tělo zcela odlišným. Na první pohled vypadá jako normální tělo, ale při bližším pohledu jsme našli na každém kousku těla několik abnormalit. „Např. hlava je větší, má širší oči, menší nos a nemá žádné uši. Má méně obratlů než běžný člověk.“ „Také struktura kostí je odlišná; ty jsou širší. Má jen tři prsty rukou a tři prsty nohou. To jsou ty nejzjevnější odlišnosti, které jsme našli. Je jich ale více, jako třeba počet kloubů v prstech a počet nehtových lůžek.“ Přitom prach, který pokrývá mumifikované ostatky je ze zvláštního materiálu známého jako křemelina. Taková křemelina má unikátní původ a mimořádné charakteristiky. Ta vysuší, dehydratuje a uchová tkáň a má rovněž další neobvyklé charakteristiky jako, že je repelentem hmyzu, který hmyz odhání. Např. hlava je zvláště významná. Ta má širší oči, menší nos, nemá žádné uši. Má méně obratlů než běžný člověk. Ten pokryv pomáhá s procesem dehydratace a vede k přirozené mumifikaci.
Testy DNA naznačily ale jiný příběh, jelikož jeden z výsledků tvrdil, že ty ostatky jsou na 100% lidské, ale další sada testů DNA tyto výsledky odhalila jako nepřesvědčivé. Kolem těchto mumií je tudíž pořád hodně zmatku ohledně toho, zda jsou lidské nebo mimozemské.
Doktoři Vivancoa a Beniez jsou součástí skupiny vedené panem Maussanem a Benitez analyzoval s Maussanem i jiné objevy. V roce 2015 si prohlíželi obrázky čehosi, o čem se říkalo, že to není lidské tělo, ale později se ukázalo, že to ve skutečnosti bylo mumifikované dítě. Ufolog z Británie Steve Meera měl nedávno s Dr. Benitezem interview a řekl, že zjistil, že mnoho charakteristik poukazuje, že je to něco jiného než lidská bytost.

Mumifikovaná těla byla pokryta prachem, který je unikátní

Uchýlil se k tvrzení, že existuje řada abnormalit, z nichž jedna je skutečnost, že mají širší strukturu kostí a další je skutečnost, že ta těla mají jen tři prsty na rukou i nohou. Rovněž řekl, že existuje řada rozdílů v počtu kloubů v prstech a nehtových lůžek. Uvedl, že mumifikované ostatky jsou pokryty bílým prachem, kdy jde o materiál známý jako křemelina. Dále sdělil, že ta křemelina má unikátní původ a má neobvyklé charakteristiky.

Tato zjištění a závěry Dr. Beniteze byly prezentovány v dokumentech, které prezentoval Steve Meera, a ty naznačují, že ty ostatky nalezené v Peru nejsou lidské. Řekl, že je kriticky důležité, aby se lidé, co to zkoumají, vypořádali s možností, že jde o nález organické bytosti, která je sice hodně podobná bytosti lidské, ale zároveň to není bytost stejná. Uzavřel to s tím, že teď je nutno přijmout další kroky ve snahách dobrat se, co je to za těla a odkud opravdu pochází.

Zdroj: dc.tv

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+47 # LubinenKremlBot 2017-11-29 10:34
Moje otázka zní , jak nám to bude prezentovat mainstrémová média ,tak aby to vyhovovalo úchyláčkům loudkovodičům? Nejspíš vůbec , budou hrát mrtvýho brouka? Teď jsem si asi odpověděl sám , což je poněkud schyzofrenní .
+39 # Vladimír57 2017-11-29 10:44
Ber to tak, že sis odpověděl líp, než by Ti odpověděl Mitrofanof.
+10 # Piovarči 2017-11-29 14:47
Nuž je to patologické.... .
+4 # r.m. 2017-11-29 22:36
Saška M. ukrajinská igelitka. Pořád sebou nějakou tahal, když prijéchal v 90. letech.
Vzali ho tenkrát chudáka taky na dovolenou na Kanárské ostrovy a ani tam se od nich prý neodloučil.
+1 # LubinenKremlBot 2017-11-30 08:14
Cituji r.m.:
Saška M. ukrajinská igelitka. Pořád sebou nějakou tahal, když prijéchal v 90. letech.
Vzali ho tenkrát chudáka taky na dovolenou na Kanárské ostrovy a ani tam se od nich prý neodloučil.

Cituji Vladimír57:
Ber to tak, že sis odpověděl líp, než by Ti odpověděl Mitrofanof.

Budu se s tím muset zřejmě spokojit ale na SVCS se tím zaobýrá Jarda Chvátal tak to zkoukněte , kdo chcete .
+1 # r.m. 2017-11-30 14:25
0 # Fanny 2017-11-30 21:02
Cituji LubinenKremlBot:
Cituji r.m.:
Saška M. ukrajinská igelitka. Pořád sebou nějakou tahal, když prijéchal v 90. letech.
Vzali ho tenkrát chudáka taky na dovolenou na Kanárské ostrovy a ani tam se od nich prý neodloučil.

Cituji Vladimír57:
Ber to tak, že sis odpověděl líp, než by Ti odpověděl Mitrofanof.

Budu se s tím muset zřejmě spokojit ale na SVCS se tím zaobýrá Jarda Chvátal tak to zkoukněte , kdo chcete .

Taky jsem chtěla o panu Chvátalovi napsat,byl jste rychlejší.Má na SVCS,každé pondělí dvouhodinový pořad(od 21:00do 23:00) a mluvil tam i o těchto bytostech.Pan vědec říkal,že na první pohled vypadá jako lidská bytost,tak to ani na druhý pohled,když nemá uši,má jen tři prsty,velkou oválnou hlavu,atd.
+12 # Piovarči 2017-11-29 14:27
Napriek skepse sme postavení pred niekoľko zaujímavých faktov. Nemuselo by isť na prvý pohľad o fejk. Ale je tu stále mnoho pochybností a nejasností. Potrebné je si pozrieť najskôr tento článok o predchádzajúcic h podvodoch z tejto oblasti
tom-stehule.com/.../...

Již dříve provedené testy pomocí radiokarbonovéh o datování na UNAM (Mexická národní autonomní univerzita) prokázaly minimální stáří mumie na 1750 let.

Shodou okolností má tento nález spojitost s objevy na planině Nazca. Oblast je známá především díky svým dlouhým liniím a obrazcům, které jsou porovnatelné jen z velké výšky nad zemí.
Za zmínku stojí, že tělo mumie je pokryto silnou bílou vrstvou křemeliny, která je tvořena fosiliemi mořských jednobuněčných řas. Díky tomu je tělo ve velmi dobrém stavu a to včetně vnitřních orgánů.
Z mumifikovaného těla byl získán vzorek DNA obsahujících 600 tisíc sekvencí se 150 nukleotidy. Marie má z 30% DNA podobnou lidskému. Zbývajících 70% je tvořeno sekvencemi, které nemají na první pohled obdobu u žádného známého živočicha na planetě Zemi. Takový výsledek je velmi nezvyklý.

(kto robil rozbor DNA? informácia chýba!!)
Prvotní zpracování se provádí automaticky pomocí počítačů, které vyhledávají zkoumané sekvence proti celosvětové databázi sekvencí DNA získaných ze známých živočišných druhů včetně člověka. Sekvence, které nejde tak snadno identifikovat jsou podrobeny hlubšímu zpracování vyžadující součinnost specialistů. Takové podrobné zpracování informací bude trvat nejméně šest až dvanáct měsíců. Je potřeba prozkoumat přes dva miliony sekvencí DNA.

Neprokáže-li se v plném rozsahu zbývajících 70%, že dané sekvence mají obdobu v něčem pozemském, pak je naprosto oprávněné vyslovit hypotézu, že Marie nepochází ze Země – je mimozemšťan a nebo že je jde o naprosto samostatný svébytný (inteligentní?) živočišný druh, který si dokázal zachovat autonomii od lidí žijících na povrchu.
Britský deník Express UK uveřejnil úryvek exkluzivního rozhovoru s Jaime Maussanem: „Tyto mumie byly pohřbeny v v lidských hrobech a na posvátných místech. Což znamená, že koexistovali společně s našimi předky, nebyli v nepřátelských vztazích a navzájem se obě dvě rasy a kultury respektovaly.“

Konstantin Korotkov, profesor informatiky a biofyziky na Petrohradské státní univerzitě, je toho názoru, že prsty na rukou i na nohou jsou nejzajímavějším i částí mumií. Rozhodně tu není podobnost s člověkem, prsty jsou nadmíru dlouhé a mají příliš protáhlé články. Kritici doposud tvrdili, že prsty jsou padělky. Dr. Korotkov proto odebral před kamerami z prstů Marie nové vzorky a výsledky těchto dalších testů jednoznačně dokazují, že se o falzifikaci nejedná. Vzorky prstů mají stejné DNA a jsou stejného stáří jako samotná mumie. Stáří bylo určeno na 1600 – 1780 let.

Společně s uhlíkovou analýzou byla těla prozkoumána i pomocí tomografu a rentgenu. Výsledky prokázaly, že mumie jsou opravdu autentické a je vyloučeno, že by se mohlo jednat o jakékoliv lidoopí bytosti. DNA poukazuje na prozatím neznámý druh (tzn. dle našich dosavadních měřítek: druh nepocházející ze Země). DNA mumií z Nazca byly porovnány s kromaňonským člověkem a s denisovany. Zkoumané bytosti na Zemi skutečně žily. Vnitřní orgány, jako je žaludek nebo srdce, jsou u mumií překvapivě dobře zachované. To samé platí i pro části plic a mozku, které jsou kupodivu také ve velice dobrém stavu. Anatomie má s člověkem značnou podobnost, vidíme ale i mnoho rozdílů. Gaia TV zveřejnila další video:
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+12 # Piovarči 2017-11-29 14:48
Při analýze DNA Marie byly v tkáních objeveny stopy kadmia a stroncia. Ve Wikipedii se můžeme dočíst, že kadmium patří k vzácným prvkům. V současné době jsou známá pouze dvě naleziště, a to na východní Sibiři v Jakutsku a v USA ve státě Nevada., ve kterých se ale netěží, protože zásoby jsou příliš malé. Kadmium je vedlejším produktem při výrobě zinku a můžeme jej získat i při recyklaci železa a oceli. Je velmi jedovaté a v minulosti byly snahy použít kadmium jako bojovou látku. Dnes má uplatnění především jako antikorozní ochrana železných nástrojů. Stroncium se v malém množství vyskytuje i v lidském těle a používá se k výrobě hliníku a permanentních magnetů.

Insider s čiernych projektov USA Peterson je vraj přesvědčen, že rasa, ke které patří mumie z Nazcy, zkoumala Zemi a po nějakou dobu zde žila. Po ukončení průzkumu zmizeli znovu ve vesmíru i se svým vybavením. A nám zůstala v Jižní Americe dochovaná část jejich podzemního komplexu. Pokud jsou nalezené mumie staré 1.600 a 1.800 let, byli mimozemšťané na Zemi ještě před relativně krátkou dobou...
.
Na závěr ještě uvedeme, co napsal peruánský badatel Cesar Alejandro Soriano na svém Facebooku: „Na místě nálezů se stále objevují vykradači hrobů a pokračují v plenění naleziště. Předměty pak prodávají na černém trhu. Vypadá to, že na obchodování s artefakty se podílí jak úřady, tak i mafie. Peruánské ministerstvo kultury se k záležitosti vůbec nevyjádřilo. Teď si musíme znovu počkat, než budou k dispozici kompletní výsledky testů
www.[...].cz/.../

No dnes len tak nemožno veriť ničomu ani vede ani vedcom. Často pracujú na zákazky za špinavé peniaze. Tak treba len počkať ako celá kauza skončí.
Práve sa dozvedám z Informačnej vojny od Norberta Lichtnera že UFOLÓGIA sa dokonca pretláča do školského vyučovania v USA:-) A aj maistréámové spravodajstvo je v poslednej dobe plné článkou o UFO.

Tu je zaujímavý článok k tejto téme:
tom-stehule.com/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+1 # LubinenKremlBot 2017-11-30 08:23
Čau Pio a dík za informace.
0 # Piovarči 2017-11-30 22:19
Nie je zač:-)
+34 # John Pitralon 2017-11-29 11:39
No to už je stále se opakující příběh. Jdu si na AC24 přečíst poctivou ruskou propagandu, jak všude doporučuje Soroš plus jeho sluhové a místo toho najdu zase informačně bezcenný článek o dávno mrtvém ufonovi, který už nám může říct jedině kulové. Co je to za bordel, proboha... Tak kde máš tu ruskou propagandu, Soroši?
video.aktualne.cz/.../...
+9 # Jarin G. 2017-11-29 20:24
Ahoj Johne. Taky si všímám odklon od "ruské" apod. propagandy, k senzacechtivým článkům!
POZOR!!!
Nic proti nim, jen ať je otiskují. Ale já bych chtěl i více "politicky nekorektních"!!!!

Kde jsou ruské zbraně, uSSácké války a blázniví politici (třeba McCain a třeba tahle z OSN...

Trump už není v kurzu?

Makrela s imigranty, šílení Britové, Ukrajina, OSN, Haag, Brusel atd. atp.???
U nás se "také" nic neděje? Jen klídek a pohodička?
Všichni v pohodě?

Pohoda, klídek, tabáček:
www.youtube.com/.../
Že by změna kurzu k bezkonfliktnímu serveru? Tím myslím politicky!
Zato záhad je tu přehršle! Ale na to tu máme jiné přeborníky! Tam se vtírat nemohu! To bych dopadl.
Tam si jenom počtu.
Z posledních 12 článků je 8 o "senzacích" a 4 jsou jakž takž alternativní!
+5 # Piovarči 2017-11-29 22:31
To už je na majiteľovi, ale ja to nevidím ako celkom špatné. Teraz som pozeral na tie Slnečné anomálie a reakciu zemskej jonosféry a popri tom som zistil pár úžasných vecí napríklad že sa práve prišlo na to že veľmi dlhé rádiové vlny odtláčajú od planéty radiáciu. Mohli by sa takto chrániť pred radiáciou aj kozmické lode.
Tak že to má aj tieto výhody že človek zablúdi aj tam kde by sa tak rýchlo a hneď nedostal:-)))
A aj táto téma je dobrá na trénovianie v orientácii...
+4 # Jarin G. 2017-11-30 00:21
Pio, to si asi nerozumíme!!!
Já nejsem proti těmhle článkům. To ani náhodou.
Ať jich tu je sebevíc!
Já bych si jen přál více politických nekorektních článků, které nenajdeme na mainstreamu!
Já si od vás, odborníků, moc rád přečtu něco o slunečních anomáliích, ale těžko do toho něco mohu i jen podotknout! Abych nebyl za vola.

Politiku sleduji daleko více!
+2 # Piovarči 2017-11-30 22:21
Rozumiem:-)
+12 # r.m. 2017-11-29 21:30
člověče já na to klik, to mi nedělej ))
měl bys před linkem napsat varování, aby na to lidi nekoukali při jídle nebo před dětma a tak
-
takhle je to bezpečnější
28. 11. 2017 11:16:11
Vrchní dezinformátor EUropských hodnot Janda uvedl, že Rusko ovlivnilo Brexit Twitterem. Vzhledem k tomu, že za něj přeci mohli starší a méně vzdělaní lidé, je zajímavé, že tito sjíždějí Twitter. Ta logika je ale sviň, viď, Kubo?
tomasvyoral.blog.idnes.cz/.../

kdo mohl najmout takovýho blba, to je snad jakýs skrytý záměr, že by záškodník Putin?
+4 # Jarin G. 2017-11-29 21:40
Správně erem! Já se tak lekl, že jsem málem spadl ze židle. Ale moje chyba, mohlo mě to napadnou, v adrese bylo "aktualne"!
+3 # Dědouch11 2017-11-29 22:18
Spolehlivá "antikoncepce".
-8 # samo war 2017-11-29 11:49
0 # Rudolf 2017-11-29 20:52
Čert ví, jak dlouho jim trvalo na tohle přpravit teorii a všechno zakopat. Asi mnohem déle, než to zase vykopat a rozhodit do přblblé větvě alternativy.
+3 # r.m. 2017-11-29 21:39
viděls ty šutry? tam se nekope
+6 # r.m. 2017-11-29 21:27
V období dlouhých nocí a hnusnýho počasí přichází obdobné zprávy každoročně. Koncem ledna zase kamsi vysublimujou. Možná na opačnou polokouli.
-
Jestli je mumifikovaný humanoid pravý, pak stojí za zmínku, že byl pohřben podle tehdejších národních zvyklostí. Tedy ne jako nepřítel.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás