Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPo silném zemětřesení v Íránu hlásí přes 450 mrtvých

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Po silném zemětřesení v Íránu hlásí přes 450 mrtvých

Nejméně 450 mrtvých a více než 7150 zraněných hlásí v Íránu, které postihlo silné zemětřesení. Více než polovina obětí zemětřesení pochází z západoiránské provincie Kermanšáh, která leží v horách Zagros oddělující Irán a Irák.

Největší škody v Iráku jsou v městě Darbandichán vzdálené 75 kilometrů jihovýchodně od Sulajmáníje - metropole stejného státu ležící v kurdské autonomní oblasti.

Americká geologická služba (USGS) stanovila míru zemětřesení na 7,3. V souvislosti s ničivými následky zemětřesení vyhlásili iranské úřady státní den smutku.

Zdroj: abc.net.au

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+2 # ThomasFreeman 2017-11-14 11:17
Earthquakes are bad for humans anywhere they occur. Unfortunate for the ordinary people in the region who live and struggle day to day to feed their families, work or have a small business. In any country under any economic, political and religion system, human beings are human beings. Peace people. Do you know news from that place? I will type my essay to my friend, he lives there. I hope he is blessed by God and nothing bad happened neither to him, nor to his family.
-7 # ExKvadruplegik 2017-11-14 11:51
Aby to za chvíli nebylo něco ve stylu "...nas*aná Země chrlí tuny žhavý lávy...", protože lidstvo je prostě nenapravitelné!

PS: Pozor: bit.ly/2647Tcc
+5 # r.m. 2017-11-14 23:11
bacha je to ten [...] "milujte se a množte se"
+7 # LubinenKremlBot 2017-11-14 12:59
Merci après information
+11 # Vít Henoch 2017-11-14 14:10
Nestabilita Země je na pořadu dne. Pokud nepřestanou ty hrátky tajných mezi tajnými s geozbraněmi, pak se to někde podepíše. Pokud ti hlupáci krouží kolem sopek a dávají tam ke všemu ještě jaderné nálože, pak ať se ani Irán nediví, že má zemětřesení, stejně jako před tím Japonsko a další země. Co je tajné, smrdí průšvihem a pokud někdo chce odtajňovat jak nyní Trump, ať mu kolem hlavy krouží opravdu hodně andělů strážných. Mimochodem ti "mimozemšťané", to je opravdu hloupý nápad, na koho to svést. Dej dítěti hračku a udělá ti z ní mimozemšťana i s příběhem. Od dob prezidenta Kenedyho, který nesnášel lež a hodlal žít se svým národem v Pravdě, se moc nezměnilo. Jenom lži přijímá stále víc lidí podle toho, kdo víc řve nebo má nějaký titul a majetek. Pravda se přestala hledat, proto se hledá nyní hodně složitě. Kdo pochytá ty hlupáky, co si hrají s energiemi, které mohou zničit planetu ? Měli by si uvědomit, že nechápou nic, ale chtějí vládnout. Takhle už pár civilizací dojelo na svou hloupost. Vždy se ale zachránilo pár lidí a ty dokázali přežít. Pokud vykopávky mluví jasně, tak tomu tak bylo. Je na čase, aby to vzal do ruky ten, který ví, zná, rozumí tomu a žije v pravdě. Takový buď neexistuje, protože by byl dokonalý a nebo existuje a čeká, jak si poradíme. Nevím, ale co je jasné, tak moudrost tady není. Asi je jediná, která tady být musí ! Bez ní to fakt nejde. Stačí se začíst do těch článků a poslechnout si v rádiu, jak se lidé opravují, když řeknou: " Když jsem byl kluk, pardon, abych neurazil lbgt, tak když jsem byl dítě, to zní neutrálně..."
+4 # r.m. 2017-11-14 23:13

Otřesy za poslední týden v Evropě. Geozbraně to být vůbec nemusí. Zemětřesení tam dobře znají a staví podle toho.
Jedna deska tam leze pod druhou
+1 # Himanshu mishra 2018-02-14 09:11
Earthquake is bad for man it can occur any where so just follow the safety rules to save your life from this disaster. I have an informative article for you just visit here to sync files windows 10 operating system in some easy steps.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás