Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMédia vynechala klíčovou informaci: Střelec z kostela v Texasu byl člen Antifa, který přísahal, že začne občanskou válku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Média vynechala klíčovou informaci: Střelec z kostela v Texasu byl člen Antifa, který přísahal, že začne občanskou válku

Ten střelec, který zahájil palbu v kostele Shutherlan Springs v Texasu, byl identifikován jako Devin Kelly, člen Antifa, který přísahal, že zahájí občanskou válku „útoky cílenými na bílé konzervativní kostely“, a tak rozpoutá ve Spojených státech anarchii.

Komisař kraje Wilson Albert Gamez Jr podle zpráv CNN a BBC řekl, že touto střelbou bylo zabito nejméně 27 lidí, kdy se čeká, že se počet potvrzených mrtvých obětí v nejbližších hodinách vyšplhá.

Svědkové hlásí, že viděli Devina Kellyho, jak v neděli v 11:30 místního času vkráčel do baptistického kostela v malém městečku 30 mil od San Antonio, uvedla KSAT-12.

Policie identifikovala střelce zabíjejícího v kostele v Sutherland Springs jako člena Antifa Devina Patricka Kelleyho

Devin Kelley, který zabil nejméně 27 lidí a mnoho dalších zranil, byl podle očitých svědků jedním ze dvou střelců, kdy svědkové rovněž hlásili, že Kelley rovněž nesl vlajku Antifa a na přítomné v kostele před každým z několika přebíjení zvolal: „Toto je komunistická revoluce!“

Šerif Joe Tackitt potvrdil zprávám Wilson County News, že došlo k „mnohočetným úmrtím“ a že střelec byl „dopaden“.

Facebooková stránka Devina Kellyho uvedla, že je ateista a že k jeho zájmům patří „občanská a sociální práva“ a „občanská práva“ a že také schvaluje místní politické kandidáty Demokratů v Texasu. Na jeho stránce byly rovněž vyobrazeny fotky vysoce výkonných zbraní.

Jeho Facebooková stránka byla bez vysvětlení necelou hodinu po střelbě odstraněna.

Snímek obrazovky s fotkou staženou z Facebookového profile Devina Kelleyho.

Očitý svědek řekl CBS New, že na silnici ke kostelu byla silná přítomnost policie s dodatkem, že těžce zranění lidé jsou z oblasti odváženi letecky.

Snímek obrazovky z uniklých chatováním mezi členy Antifa, kdy hrozí, že budou útočit na „bílé“ a konzervativní kostely.

Texaský guvernér Greg Abbott vystavil na Twitter krátce po té masové střelbě příspěvek se slovy: „Naše modlitby jsou s těmi, kterým bylo při tomto zlovolném činu ublíženo. Naše poděkování orgánům zákona, jak zareagovali. Více z DPS přijde už brzy.“

Prezident Donal Trump potvrdil, že o situaci ví, a že ji sleduje z Japonska.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+66 # Jarin G. 2017-11-06 12:26
Tak to bude mít "Pirát" Baroš radost. On byl (je?) členem Antify! Dobrá reklama.
Dobrý důvod, proč toto hnutí zákonem zakázat! Když umíme uSSa lézt do řiti, tak bychom mohli i tady.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # r.m. 2017-11-06 20:23
Schwarzenberg v mládí publikoval v časopisu pozdějších českých fašistů Vlajka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # vlk samotář 2017-11-07 01:21
A tohle jste už četli..?

www.white-media.info/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+68 # olinka215 2017-11-06 12:32
Antifa vyhlásila 4. listopad dnem, kdy vyvolá občanskou válku. Je vidět, že někteří její členové to vzali vážně. O to víc mě udivuje, že Amerika, potácející se na hraně chaosu, s největším počtem masových vražd, ale i vražd politických - zde nejde nevzpomenout počet obětí, lemujících cestu Hillary k vrcholu, má pocit, že je největší morální autoritou světa, povolanou k tomu,aby určovala směr a udávala tón světové politice.
Ale tak to bývá, čím větší primitiv, tím větší ego
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-11-06 20:25
vzhledem k velikosti země a zevšednění stříleček, protože jsou vlastně jen v televizi a ne u baráku je to úplné nic
navíc událost nemá vhodnou adresu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-11-06 23:02
Troll tu čosi písal o tom že za to všetko za tú strelbu v Texaskom kostole a 27 mŕtvych môže Rusko tak som mu odpovedal:
Kde si videl či počul že v Rusku pôsobia takíto masoví vrahovia a chodia strielať ľudí na koncerty do škôl a kostolou. Toto sa deje len v sku.vených Spojených Štátáoch Amerických. Ešte skôr si myslím že mu niekto poriadne vymyl mozog a naprogramoval ho k tejto masovej vražde presne v takomto zmysle a s touto rétorikou, že komunizmus. USA sú nešťastnou krajinou plnou šialencov a osamelých masových vrahov čo pália do spoluobčanov samopalmi ako to chcel raz urobiť aj Pavol Tigrid známy to disident za socializmu. Ten sa v podobnom duchu verejne vyjadril keď už bol v exile na západe že by to u nás doma po uliciach Plzne myslím neváhal strieľať samopalom hlava nehlava. K takej nenávisti vedie kapitalistická ideológia. Už vtedy bolo vidieť na týchto "disidentoch" to fanatické zapálenie pre svoju myšlienku aj bezohladne vraždiť. Je to čierny mor tejto planéty tento zhubný nádor chamtivéj a neľudskej ideológie kapitalistickéh o korpokrativizmu . Nemajú to tí američania z tých dlhoročných postrekov?

Organizácia GeoEngineeringW atch publikovala toto video s detailnými zábermi lietadiel, ktoré striedavo vypúšťajú husté plynové stopy. Komentár k videu hovorí o definitívnom potvrdení existencie chemtrails – zámerného vypúšťania chemických zmesí do atmosféry. Podľa niektorých ide o pokusy ovládať počasie alebo meniť klímu, iní hovoria o zámere devastovať populáciu a prírodné prostredie. Či vás tieto zábery presvedčia, nechávame na vaše posúdenie:
czechfreepress.cz/.../...

Sýrska arabská armáda (SAA) a národné obranné sily (NDF) už oslobodili niekoľko dedín východne od cesty vedúcej do vojenskej leteckej základne Abu Duhur z južného smeru. Prebiehajúci pokrok umožnil SAA a NDF posilniť nárazníkovú zónu pozdĺž diaľnice Ithriyah-Khanas er-Aleppo, ktorá je jednou z kľúčových ciest vládnych síl v centrálnej Sýrii. Ak sa SAD a NDF budú môcť dostať na cestu k vojenskej leteckej základni Abu Duhur alebo udalosť na prevzatie kontroly nad leteckou základňou, bude to pre Hayat Tahrir al-Sham významným úderom a oslabenie schopností teroristickej skupiny ohroziť vládne zásobovacie vedenie. maps.southfront.org/.../ aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # LubinenKremlBot 2017-11-07 09:40
Tyhle prostoduché déti ještě nepochopili źe přechod od vyrtuální reality dnešních počítačových her je nesrovnatelně drsnějśï , neż co prożïvajï s ovladači v ruce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Monika Ikema 2017-11-06 12:49
Přeji tomuto národu aby se urychleně vymlátilli mezi sebou ! Je to národ psychopatů vrahů pedofilů a fašistu ! Tak jen rychle na smetiště dějin celí svět jsi opravdu oddychne !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Zorro M. 2017-11-06 23:10
Ehm, Moniko, v článku se hovoří mj. i o tom, že "Prezident Donal Trump potvrdil, že o situaci ví, a že ji sleduje z Japonska." - takže si "blbě rýpnu" - reagujete ve svém příspěvku na který národ?
Ale neberte si to špatně - pochopil jsem to dobře. Vaše názory vnímám jako povětšinou dobré, ale je někdy fajn před "Odeslat" přečíst si to ještě jednou ...zrovna jako tento.
Raději Vám v duchu "přej - a bude ti přáno" přeji na Ostrovy více Slunce (ale prosím neškatulkujte mne tímto mezi sluníčkáře, mám na slunko alergii ;))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-11-07 12:16
Zorro, nejsem si jistý, ale asi jsi skočil na falešný nick. Tohle se mi nezdá na Moniku!
To je jen pozůstatek po tom čištění!? Ještě nějaké smetí zůstalo!!!
Ale opravil jsi to dobře!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # r.m. 2017-11-06 16:26
Šílení střelci ve jménu Antify? Někdo na ně patrně aplikuje známou eliminační metodu. Maňásci odvedli práci v komparzu, tak nazdar. V Dolaristánu je přebytek kandidátů, mraky kádrových rezerv.
U nás koho by asi tak štřelec v kostele potkal. ))
Musel by pro srovnatelný výsledek navštívit zasedání rady se zastupitelstvem nějaké díry kolem 10 tisíc obyvatel.
Tam je sice po církevních restitucích věřících po parlamentu snad nejvíc na čtvereční metr, ale tím by to nebylo))
-
Houston/Sutherland Springs (USA) - Mana nebeská byla tématem hodiny nedělní školy, kterou měl John Holcombe pro své studenty v den, kdy v baptistickém kostele ve městě Sutherland Springs zaútočil vraždící střelec, napsal zpravodajský server Daily Beast.
www.ceskenoviny.cz/.../1547739
přišel tvrdý chlebíček od nejvyššího, když už někdo věří měl by tuhle možnost zvážit. Kromě Lidovců samozřejmě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Rudolf 2017-11-06 19:46
Ano, přesně tak to funguje - když hodlám zabíjet a rozpoutat revoluci, tak první co udělám je, že o tom začnu četovat. A když chci nabourat 9/11 do nějakého domu s letadlem, těsně před nárazem vyhodím občanku s okýnka. Přesně takhle svět funguje. O tom není pochyb.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # r.m. 2017-11-06 20:38
Okýnka nejdou otevírat už 50 let a už snad ani spláchnutí do hazlu není spolehlivé doručení důkazu. Často se tam taky někdo zabarikáduje a po zastřelení mrtvola zablokuje dveře zevnitř.
-
Když někdo chce mermomocí vrazit s letadlem do světovýho obchodního centra , musí především najít investora. To jsem si po těch letech odnesl jako poučení :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-11-06 21:49
je to případ pro Věruš:
Jen 20 minut před nejkrvavější hromadnou střelbou v dějinách Texasu se mladí členové kongregace učili příběh o Bohu poskytnuvším chléb Izraelitům, když ho nejvíc potřebovali, a o tom, jak je důležité mít pevnou víru v náročných chvílích. Nikdo v kostele neměl tušení, jak brzy se tato lekce prolne do skutečnosti.
www.ceskenoviny.cz/.../1547739
Tim Montgomery ze Sutherland Springs, starší diákon, v neděli návštěvu kostela vynechal, což se u tohoto veterána z vietnamské války stávalo jen zřídka.

totéž jen bez zvýraznění napsal zpravodajský server ČTK, ne já prosím
Věruš kde se flákáš, podle xichtu přeci jako profík na zjevení musíš poznat jaký léky asi bere nebo prodlouženým brstem božím, co dopadl na vnuka pradědečka stavitele svatostánku atp.? ))
podle fotek na googlu je to křížem krážem zemědělská rovina, pro domorodého středoevropana nepředstaviteln ých rozměrů, odtud zdrhnout se vojenská služba dá považovat za investici s přijatelným rizikem.
Předtavte si plácačku na mouchy velikosti české kotliny, přesně tam se po službě vrátil. To je pustina i pro otrlhého obyvatele urbánní pouště kolem naší hlavní aglomerace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-11-07 09:37
Zbídačený vymytý mozek na prvnï pohled
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás