Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPříběh nehodící se mainstreamovým médiím. Střelec z Las Vegas Stephen Paddock vedl CIA skupinu pašeráků dětí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Příběh nehodící se mainstreamovým médiím. Střelec z Las Vegas Stephen Paddock vedl CIA skupinu pašeráků dětí

Střelec z Las Vegas Stephen Paddock vedl společnost obchodující s drogami a pašující děti, z čehož vydělal miliony dolarů, ukazují nové explozivní důkazy, které hrozí, že rozvrátí oficiální povídačku a dokáží, že orgány zákona spolu s médii mainstreamu se účastní spiknutí k dezinformacím veřejnosti ohledně útoku z Las Vegas.

Paddock pracoval mezi lety 1985 až 1988 pro vládního dodavatele Morton-Thiokol, předchůdce společnosti Lockheed Martin.

Poté, co v roce 88 odešel, dále vydělával miliony. Experti na gamblerství vám budou povídat oficiální povídačku, že Paddock si ty miliony vydělal hraním video pokeru – což je nesmyslná pohádka.

Nikdy hrou video-pokeru miliony nevydělá. Kdyby profesionální hráč přišel na to, jak ten systém zlomit a z pravidelných her video-pokeru profitovat, tak by mu zakázali všechna kasina ve městě – a ne, že by byl vítán s otevřenou náručí a tisíci dolary v počítačích.

Opusťme tu pohádku médií mainstreamu a vraťme se do reality.

Paddock v roce 1988 v podstatě odešel do důchodu. Pak ale začal každoročně vydělávat milion za milionem. A odkud ty miliony pocházely?

Paddock vlastnil za časů své práce u Morton-Thiokol dvě letadla a měl pilotní průkaz. Mainstreamová média to před námi zoufale zakrývají, ale víme také, že vlastnil společnost Paradise Ranch (Ranč ráje), společný podnik s filipínským Americkým dětským fondem, charitu, která „Poskytuje přechodný domov pro americké děti, co přiletěly z Filipín.“

O této informaci je u mainstreamu zatmění. Na CNN to neuslyšíme. Odhalit Paddocka jako temnou osobu z pozadí provázanou s elitou se jejich agendě moc nehodí. Ale tyto informace jsou snadno ověřitelné a při troše pátrání se snadno najdou.

A teď, jako by to nebylo dost divné, na Filipínách je také Pradise Ranch, tedy v domovské zemi jeho partnera Marilou Danley. A tento Paradise Ranch je hned vedle bývalé základny Amerického letectva v Zóně Clark Freeport ve městě Angeles – známém jako mezinárodní uzel těch nejtemnějších kšeftů na světě, tedy sexuálního pašování dětí.

Paddock si své miliony nevydělal hraním video-pokeru. Hrabal peníze z těch nejtemnějších kšeftů, jaké jsou lidem známy. Paddock byl bývalý pilot CIA, co vedl bandu pašeráků lidí k sexuálním účelům z Filipín, kdy dodával děti do Spojených států pod pláštíkem své společnosti, kterou se média mainstreamu před vámi zoufale snaží zakrýt.

Ale nedělejte si starosti – tady není nic k vidění. Média mainstreamu si nemyslí, že by na tom bylo něco, co by stálo za reportáže. Jen to jen velká shoda náhod! Neradi by obrátili karty a poukázali na kohokoliv s mocí a bohatstvím, takže měli bychom to udělat my?

Podívejme se pravdě do očí. O Stephenu Paddockovi nám neříkají pravdu. Že byl „jedním z nich“. Věděl příliš mnoho. Byl z vnitřních kruhů, měl závazky a byl předurčen, aby do toho spadnul. Stephen Paddock byl trouba, co jim naletěl.

Potud, pokud budou CNN a média mainstreamu pokračovat se svým spiknutím s orgány zákona a s hlavními nadnárodními korporacemi, aby chránily klíčové hráče před právním a finančním postihem, tak se rodiny těch zabitých nikdy nedoví pravdu o tom, co se ve Vegas stalo a proč se to stalo.

Zdroj: wire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+32 # r.m. 2017-10-22 11:51
použitý trouba byl možná i Gavrilo Princip
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Monika lkema 2017-10-22 13:08
No prosím a já myslela že to byl ožrali dědek který vnoci hrál karty a přes den vychrupoval z opice ! Čímpak nás bude strašit FBI nebo CIA přiště ? Ona nás má asi za lidi z USA !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Josef Švejk 2017-10-22 18:34
Pro člověka je výhodnější, méně myslet a více vědět.
K vědění bohatě stačí prostá analýza faktů - jak dopravit 200kg, nebo více zbraní a střeliva do hotelu opatřeném kontrolními rámy a ochrankou aniž by si toho někdo všiml.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # LubinenKremlBot 2017-10-22 13:32
Čemu se dá věřit no téměř nikomu a ničemu a ussa sionchazar mafii už tuplem ne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás