Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTakto Porošenko zareagoval na slova českého prezidenta ohledně Krymu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Takto Porošenko zareagoval na slova českého prezidenta ohledně Krymu

Ukrajinský prezident Petro Porošenko v reakci na návrh českého prezidenta Miloše Zemana o kompenzaci za Krymu oznámil, že tribuna PACE nebyla vytvořena pro výzvy k „obchodování s územím za peníze, ropu nebo plyn“.

Dříve český prezident Miloš Zeman oznámil, že pokusy o vrácení Krymu Ukrajině by vedly k válce v Evropě, ale Kyjev by se mohl pokusit získat od Ruska kompenzaci za poloostrov.

Zdůraznil, že připojení Krymu k Rusku je uskutečněným faktem a podle něj je možné se v případě dialogu mezi Kyjevem a Moskvou „zamyslet nad kompenzací za Krym, finanční kompenzací nebo kompenzací ve formě dodávek ropy a plynu".

„Rázně odmítám tvrzení těch, kteří o Krymu mluví jako o ukončené záležitosti. Tribuna PACE nebyla vytvořena pro výzvy k obchodování s územím za peníze, ropu nebo plyn," oznámil Porošenko, když vystupoval na shromáždění ve středu.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-80 # Petko Kotov 2017-10-11 15:03
to co Zeman predvedl nebyla slova ale regulerni zumpa. Dalsi mezinarodni ostuda spachana Zemanem.
Je dobre ze Ukrajina vubec nepomysli na to ze by uloupeny Krym byl rusky a pripravuje se spolecne s kluky z USA na opetovne a trvale prevzeti Krymu do Ukrajiny. Americani velmi dbaji na dodrzovani mezinarodniho prava, utraceji za to nemale prostredky. Proto Putin nemuze vubec ani doufat ze by takovato bezprecedentni agrese mohla u zapdnich demokracii projit bez konecneho vyreseni podle prava.
+116 # killer 2017-10-11 15:20
ty jako kovaný nacista, nevíš co je ostuda. ostuda je tvoje lezení do cizí prdele. [...]e!
-63 # Petko Kotov 2017-10-11 15:29
v zapadnich demokraciich je cizi a fasisticka prdel ta ruska - a do ni ja na rozdil od zdejsich " diskuteru" opravdu nelezu, troubo.
Rus se chova jako fasista, podobny Nemecku tesne pred valkou - zabira si sve " sudety" u sousednich zemi a blaboli o velkem Rusku. USA mu ale nastesti nikdy nedovoli rozpoutat v Evrope konflikt ktery by ohrozil americke spojence a kamarady.
+21 # Stanley_K 2017-10-11 16:14
CASATSCHOK ► Dimitri Dourakine
www.youtube.com/.../
+52 # Janinna 2017-10-11 21:53
Díky Stanley za ty písničky, které sem dáváte.:))
V r. 1774 Ruská armáda vybojovala Krym od Turků.
Ukončila tím nájezdy krymských Tatarů na ruské území (dokonce až do Uher), kde Tataři lovili otroky.
V r. 1783 carevna Kateřina II. formálně začlenila Krym do Ruské říše.
Za udržení Krymu byly prolity hektolitry ruské krve.
V r. 1853-1856 Krym bránili v Krymské válce proti Turkům a západním mocnostem.
Bránili ho proti Němcům v II. SV.
Každá obrana Krymu stála Rusy statisíce životů.
V r. 1954 bláznivý generální tajemník Komunistické strany Sovětského Svazu, Nikita Chruščov, daroval Krym Ukrajině.
Tehdy to byl jen administrativní přesun a nikdo tomuto přesunu nevěnoval větší pozornost. Chruščovo darování Krymu získalo velký význam po rozpadu v roku 1991.
Krym, kde většinu tvoří Rusi se najednou stal součástí jiného státu.

20.1.1991 bylo na Krymu referendum o obnovení Krymské autonomní republiky jako subjektu Sovětského Svazu a samostatného účastníka svazové smlouvy.
Bylo to vůbec první referendum v SSSR a 93% voličů hlasovalo pro toto uspořádání.
Rok 1991 bol na území bývalého SSSR rokem referend.
17.3.1991 bylo v celém tehdejším SSSR referendum o zachování SSSR - většina hlasovala za zachování SSSR, např. na Ukrajině to bylo 70% voličů.
Tím se zpomalilo právní a organizační rozpracování referenda o obnovení Krymské autonomní republiky.

V srpnu 1991 byl v Moskvě puč proti Gorbačovi. Jeho výsledkem byl rozpad SSSR.
4.9.1991 platně zvolený krymský parlament přijal Deklaraci o státní suverenitě.
1.12.1991 bylo na celé Ukrajině referendum o samostatnosti Ukrajiny. 90 % voličů hlasovalo pro samostatnost a na Krymu 54 % voličů, také většina.
V tomto referendu však byla otázka pouze o samostatnosti Ukrajiny, ne otázka o samostatnosti Krymu.
Koneckonců tuto otázku už vyřešila Deklarace ze 4.9.
Takže neexistuje žádné rozhodnutí obyvatel Krymu, kterým by se vzdávali svého nároku na samostatnost.
Naopak, kdyby se dokončilo rozpracování výsledků referenda z 20.1.1991 o Krymské autonomní republice jako subjektu SSSR, Krym by už tehdy přestal být součástí Ukrajiny.

6.5.1992 krymský parlament přijal Ústavu Krymu odpovídající výsledkům referenda z 20.1.1991.
Podle Ústavy byl Krym nezávislým státem ve struktuře Ukrajiny.
Ukrajinský parlament Ústavu Krymu v roce 1995 zrušil a ponechal Krym jen jako autonomní republiku v rámci Ukrajiny.

Když přeskočíme dalších 22 let, tak krymský parlament měl legitimitu vyhlásit referendum na 16.3.2014 - s otázkou, zda obyvatelé Krymu se chtějí připojit k Ruské federaci nebo chtějí zůstat v rámci Ukrajinské republiky.
Suverénní stát - a Krym se za takový vyhlásil již v roce 1991 - má právo rozhodovat suverénně o svém osudu. Krym naplnil i jiná ustanovení mezinárodního práva.
Poslední referendum na Krymu a podepsání smlouvy s Ruskem o vstupu Krymu do Ruské federace se staly na Krymu lidovým svátkem.
Po 60-ti letech se napravila křivda, kterou spáchal bláznivý komunistický funkcionář Nikita.
(publikoval Ján Čarnogurský, zkráceno)
Krym se vrátil do Ruska, protože si to lidé přáli, protože na to dlouho čekal.
Lidé na Krymu se z toho radují a kdo jim to přeje se může radovat s nimi.
+22 # scipio 2017-10-11 23:18
S dovolením doplním . 5.5. 1992 byla nezávislá republika Krym vyhlášena, 6. 5. 1992 byla přijata její ústava, která mj. umožňovala připojení k Rusku a která měla být potvrzena referendem 2. srpna 1992. 15. 5. 1992 Ukrajinský parlament anuloval Krymskou deklaraci nezávislosti a dal Krymskému parlamentu týden ultimátum na zrušení referenda, Krymský parlament pak pod tímto tlakem zrušil 19. 5. 1992 rozhodnutí o státní samostatnosti, což pak vyústilo do kompromisu autonomie. Ruský parlament naopak přijal usnesení o nezákonnosti oddělení Krymu od Ruska,16. leden 1994 v Krymských prezidentských volbách zvítězil Jurij Meškov, který založil svou kampaň na platformě unie s Ruskem, jedním z jeho prvních kroků bylo opět vyhlášení referenda - 27. března 1994 v Krymských parlamentních volbách zvítězil proruský blok Rossija, v referendu, které se konalo současně schvalují voliči větší autonomii na Kyjevu, dvojí občanství s Ruskem a Ukrajinou a zákonný status prezidentských dekretů - květen 1994 Krymský parlament schválil znovuobnovení ústavy vyhlašující nezávislost na Ukrajině, v říjnu pak Krymský prezident a parlament rozhodují o sepsání nové ústavy. To všechno opravdu ukazuje na to, jak obyvatelé Krymu jednali s nožem na krku. Ovšem ten nůž leta držela vláda v Kyjevě a v okamžiku, kdy na to neměla dost síly se holt Krymčané namíchli v pravém čase.
+17 # Janinna 2017-10-11 23:58
Ahoj scipio, díky za doplnění, tyto "komplikace" jsem vynechala, těch údajů je tam tolik, že by mi příspěvek nestačil:)) Ano, namíchli se v pravém čase a tím si zachránili život.
A teď to srovnej s Kosovem.
I Kosovo mělo původně autonomní statut v rámci Jugoslávie, ale prezident Miloševič tento statut v roce 1974 zrušil.
Posuzujeme tedy jenom formální znaky právního postavení Kosova.
Na začátku bombardování v roce 1999 bylo Kosovo formálně součástí Srbska.
Bombardování se začalo na základě pochybného tvrzení, že v obci Račak jugoslávská armáda povraždila civilisty.
Později tuto skutečnost zpochybnila samotná západní média.
Škoda, že Slobodan Miloševič zemřel, byl zemřen, v haagském vězení ještě před dokazováním tohoto bodu před soudem. Jen bůh ví jak by dokazování dopadlo.
Právě proto, že Kosovo bylo na začátku bombardovaní součástí Jugoslávie, resp. Srbska, rezoluce Bezpečnostní rady OSN č. 1244, která ukončila bombardovaní, obsahuje výslovnou zmínku, že Kosovo je součástí Jugoslávie resp. Srbska.
Takže v roce 2008 Kosovo vyhlásilo samostatnost bez jakékoliv právní legitimity a Západ samostatnost Kosova většinou uznal.
Samostatnost Krymu a jeho svobodné rozhodnutí o vstupu do Ruské federace uznat nechce.
Navíc z Kosova vyhnali víc jak 200 tisíc Srbů, Rómů a lidí jiné národnosti, kteří se nemohli vrátit domů.
Z Krymu nemusel nikdo utíkat, nikdo nikoho nevyháněl.
Sice se snaží jak můžou všechny přesvědčit o útlaku Krymských Tatarů ze strany Ruska, ale faktem je, že od roku 2014 se krymská tatarština stala jedním ze tří oficiálních jazyků Krymu, což se jim pod kyjevskou vládou ani v éře Sovětského svazu nepodařilo.
Jenže nám se ukazuje jenom chroustík, věčný "disident" Mustafa Cemilev, který nenávidí Rusko až za hrob (má na Krym pět let zakázán vstup).
Prostě správný týpek, náš kluk:((
+1 # Petkо Kоtоv 2017-10-11 23:30
# killer 2017-10-11 15:20
ty jako kovaný nacista, nevíš co je ostuda. ostuda je tvoje lezení do cizí prdele. [...]e!

Ja jsem buzerant, a priblbly [...], maminka byla prostitutka a musela sukanim vydelat penize na nas deti. Otce neznam ale asi byl taky teplous, mam jeho buzerantske geny. Porad zde pisi jen blbosti, plati mi za to americke velvyslanectvi, 1 kc za kazdy mynus. Tak my davejte hodne mynusu. Vydelavat penize jako buzerant neni tak lehke, Jakub Janda uz mi nekolikrat natrhnul prdel. Ten ma poradnyho, ale potom musim udelat 2 tydny pauzu. Lepsi je pan Profesor Putna nebo Ing. Miloslav Dedek, ti maji maleho. Ale malo mi plati, jsou to lakomci.
Muj nejlepsi pritel je Ing. Miloslav Dedek, ten ma nejlepsi komentare kdyz planuje globalizaci sveta pod vedenim USA. Urcite se to podari a potom posleme vsechny AC24 zoufalce, co podporuji Rusko, na Quantanamo. Budete tam mit specielni muceni ze budete ricet.
A tobe killere ho strcim az do krku a ricet ani nebudes moci.
-6 # Petko Kotov 2017-10-11 23:36
proc ze sebe ty ubozaku delas pod cizim jmenem jeste vetsiho ubozaka ?
+2 # Pepa z Depa 2017-10-12 19:02
+38 # fujiminavaja 2017-10-11 15:45
Nechápu proč tu marníte svůj impotenciál. Vás je tu škoda
-52 # Petko Kotov 2017-10-11 15:51
asi jsi chtel napsat potencial, troubo...nic nemarnim, je to moje prace. Zapadni spolecnost potrebuje lidi vzdelane , aby meli alespon zakladni prehled o deni ve svete. Na alternativni weby chodi prevazne lide bez vzdelani, vetsinou nepatri mezi nejbystrejsi.
Pak musim nastoupit ja a vysvetlit jim vlidnym slovem jaka je skutecnost a jak s nimi ruska propaganda manipuluje. Mnozi uz chapou, zamysli se a nedavaji mi minusaky jen proto ze tak udelalo stado pred nimi.
+74 # Rudi 2017-10-11 15:58
PETKO SRETKO KOTOV je z dvojčat.Nejdřív e vypadlo ho..vno a pak on.
-28 # Petko Kotov 2017-10-11 16:00
dekuju ze jsi svym prispevkem potvrdil ma slova o hlouposti nekterych z vas. Priste ale napis jen kratce ze jsi blbecek . Usetris zbytecna slova, troubo
+21 # Stanley_K 2017-10-11 16:17
Soviet Army - dance of the soldiers
www.youtube.com/.../
+9 # scipio 2017-10-11 23:20
to byl bonmot, pětiúde. Impotenciál je ukazatel neschopnosti. Matematicky bych ho definoval jako převrácenou hodnotu potenciálu.
-2 # Petko Kotov 2017-10-11 23:25
s tim my schopni zkusenosti nemame - to je snad poprve kdy se muzu neco priucit od neschopneho. Dekuju, troubo.
+37 # Jiří Maxon 2017-10-11 18:00
KO_KOTKU... !!!
ANI NEMÁM K TOBĚ SLOV... JAK NĚCO TAK HLOUPÉ JAKO TY MŮŽE NAŠE PLANETA NOSIT?
VY BY JSTE SI MOHLI PADNOU KOLEM KRKU S NÁCKEM ŠTĚTINOU A HAVLOIDKOU VYZOBANOU SLUNEČNICÍ VAŠÁRYOVOU!
(S CAPSLOKEM PÍŠU ZÁMĚRNĚ, ABY JSI DOBŘE VIDĚL!)
+9 # Petko Petko 2017-10-11 18:10
Petko Ko-kotov zasa perlí. Ty si ale debil.
-7 # Petko Kotov 2017-10-11 18:46
nezabyvej se napadanim ostatnich diskuteru a radeji napis tvuj vlastni nazor o tom jak veliky pitchus ten opilec z Hradu je a jak se na neho za tu ostudu hnevas..
+6 # Petko Petko 2017-10-11 22:59
Moj vlastny nazor je ten, ze ty si americky idiot, ktory nic nechape. Zapad proste konci, je to svinstvo. Slovania vpred!
+12 # antikokotkov 2017-10-11 21:34
Zas keciaš debil, ako vždy,si známy svojimi drístami,Krym sa Ukrajine už nikdy nevráti, ale stratí aj ukradnuté poľské, maďarské a rumunské teritóriá, ktoré k SSSR násilne pripojil Jožko Džugašvili - ten naozaj nemal žiadne zábrany.....
+20 # 1 2017-10-11 22:00
Krym jako rozsáhlá autonomie v rámci Ukrajiny vyhlásila jednostranně svoji nezávislost. Stalo se tak v době, kdy na Ukrajině probíhal státní převrat a nastalo bezvládí. V takové situaci na to měl Krym ústavní právo. Již samostatná republika Krym vyhlásila referendum o připojení k RF s nebývalou voličskou účastí (95%) a obyvatelé Krymu si demokraticky zvolili Rusko. Referenda se účastnili mezinárodní pozorovatelé a potvrdili jeho regulérnost a platnost. USA plán zjevně nevyšel tak, jak byl naplánován a pan Soros asi nenávratně vyhodil 5,5 mil. USD ze nepokoje na Majdanu oknem!
+24 # 1 2017-10-11 22:14
Krym je trvale Ruský, vždy byl Ruský... tedy od vítězství Kateřiny Veliké. Odebrat Krym Rusku lze jenom válkou.
Porošenko není legitimní představitel Ukrajiny, ale jen silově dosazený protektor z vůle USA. Takový nacista nemá za Krym po Rusku cokoliv požadovat. Raději by se měl zasadit o to, aby jeho vláda přestala vraždit vlastní lidi a krást ropu a plyn zruských trubek.
+12 # Zdenda Benda 2017-10-11 22:02
Petko, i kdyby jsi se postavil na svoji pokakovanou hlavu, tak Krym už navždycky zůstane tam, kam patří !!!
0 # Petko Kotov 2017-10-11 22:14
me je to asi tak nejak jedno, kluci z Pentagonu ale maji jiny nazor nez ty
+13 # Che 2017-10-11 23:08
Pratele ignorujte toho buzeranta a [...]a Petko Kotova, SSA mu plati za minusy za ucelem zkazit diskuzi.
Je to korunovany idiot.
0 # Petko Kotov 2017-10-11 23:47
zatim se jako korunoivany idiot projevujes ty sam, troubo. Pod svym a obcas i pod mym ukradenym jmenem, ubozaku
+9 # Janos Hongrie 2017-10-12 06:07
toto tvoje tvrdenie

Americani velmi dbaji na dodrzovani mezinarodniho prava, utraceji za to nemale prostredky

neuveria ani americania... Ale urcite to je najlepsi politicky vtip 21. storocia
+4 # takamuro 2017-10-12 14:13
Si obyčajný blbeček. Ale možno raz precitneš.
+2 # hmm 2017-10-12 17:23
komentar beriem s rezervou vzhladom k tvojmu menu,akurat k0k0t0v tam mas malo ,povedz ocovi ,ze priezvisko je OK len krstne meno nech Ti zmeni ,mohol Ti dat meno napr. MILIONKO KOTOV - to by Ti seklo no mozno aj to je malo ...
0 # Petko Kotov 2017-10-12 17:58
jsem moc rad ze diky memu jmenu se do diskuze mohl zapojit i tak velky trouba jakym ty jsi, ze diky nemu zapojujes mozek a rozvijis svoji kreativitu.
+2 # ╰⋃╯╰⋃╯╰⋃╯╰⋃╯╰⋃╯ 2017-10-12 22:38
Američané vysvětlují pravdu obelhávaným spoluobčanům a lidem na celém světě, jak je to ve skutečnosti s americkou mediální propagandou a skutečnou rolí USA při šíření demokracie do suveréních zemí.

Tedy pro nebohé oběti agresivní propagandy americké vlády - video se členy americké mírové sekce při OSN kde se slzami v očích popisují krutou pravdu o své vlastní vládě, pravdu o mediích v jejich plné moci a o obelhávaných američanech.

www.youtube.com/.../

V agresích vede suveréně USA. Jedinej problém obětí americké propagandy je, že "mezinárodní" společenství, pardon regulérních US vazalů, začalo okupaci USA na Ukrajině zaměňovat za vstup práva a demokracie a tento ideologický nesmysl zabírá na lidi mdlého rozumu anebo lidi neznalé faktů. Mezi těma nesmyslama a pohádkama, které si pro mezinárodní společenství vazalů připravili USA dopředu a kterými hodlají oblažovat mdlé mozky submisivních ubožáků tak, jako to udělali v případě Iráku, Sýrie, Egypta, Jugoslávie,Afgh ánistánu atd. se totiž ve velkém KRADE národní bohatství dotyčných zemí. Běžným Ukrajincům bylo ukradeno vše co tam zbylo - nerostné suroviny, zemědělská půda, voda, plyn. Převrat na Ukrajině byl z jediného důvodu - aby Ukrajina byla ve skutečnosti okupována USA a okradena. Jediné místo které okupaci Ukrajiny odolalo je Donbas a Krym. Proč by Putin nepomohl bezmocné bratrské zemi, kterou na svobodě ohrožoval Pentagon tak jako v minulosti celou řadu jiných svobodných zemí? Americkej hitler okupant donutil vládu ve svém ukrajinském protektorátu proti zájmu jeho obyvatel kupovat draze americké uhlí, byť by ho Donbas prodával víceméně za cenu transportu. To vše proto, aby Ukrajinu donutil k nesmyslnému zadlužení a uvrhl ji a její občany navěky do dluhového otroctví. Jenom američan dokáže takto bezcitně a cynicky věřit tomu, že zisk a profit je důležitější než člověk, jeho práva a svoboda. Všechny jejich kecy o svobodě jsou bohapustá ideologická propaganda a lež, která si nikterak nezadá s masivní a obludnou propagandou za socíku. USA okupují Ukrajinu a uboze to maskují tak, aby to hlupáci, otroci jejich propagandy a vazalové nepochopili. USA zajímá demokracie a svoboda jen do té míry, dokud funguje jako účinný ideologický nástroj. Ve skutečnosti je nezajímá vůbec, pouze profit jejich korporátních sít na ZISK a osud občanů všech zemí je jim zcela lhostejný - důkazy vidíme v nejvyšších počtech obětí jejich válek. To pokrytectví, ta faleš, i samotní představitelé americké administrativy plakali, když jim došlo, co za vrahy, podvodníky a gaunery pracuje v jejich vlastní vládě, když jim došlo, že realitou není šíření demokracie, ale okupace všech zemí Amerikou.

Americká mírová rada při OSN zde na pravou míru uvádí realitu působení USA governmentu ve světě. Vyvádí lidi z jejich naivních představ, omylu a tragické neznalosti, kterým podlehli pod vlivem působení jejich agresivní mediální propagandy. ZDE se mohou podívat a pochopit, že je bohužel, tahají za nos.

www.youtube.com/.../
+23 # r.m. 2017-10-11 15:55
Trapný jak do obrazu cpou barvy ukrajinský vlajky. Barvy změnili hned při Majdanu.
+45 # Chocholoušek 2017-10-11 16:03
Ale jo, ulev si chlapče.
Chlapec ko-Kotov je "žonglující sofista", jen zjednodušeně zrcadlově převrací význam slov a jejich spojení. Něco na způsob zastydlé adolescence a vzpomínek ze školní družiny ... Má v tom nutkavé zalíbení ... To puzení je pro něj nesnesitelné. Jak prosté, Dr. Watsone, ... toť vše, ... politujme ho!
+39 # horal 2017-10-11 17:25
TOTO je vytaženo z ústavy Ukrajiny. Pokud si to chcete přečíst celé tak si najděte ústavu Ukrajiny.


1. V souladu s § 10 Ústavy z roku 1996 mělo území Krymu samostatný právní status, založený na zákonných právech národů.
2. V souladu s ustanovením § 10 odst 138,2 spadá pod jurisdikci Autonomní republiky Krym též „organizování a pořádání místních referend“, a možná témata těchto referend nejsou omezena na „krymské“ části ústavy.
3. V souladu s článkem 48 Ústavy Autonomní republiky Krym „Záruky a stav statusu a pravomocí autonomní republiky Krym“ poskytuje záruky práva demokratickým institucím společnosti a občanům , včetně práva na konání referenda o jakékoliv věcné problematice.
4. Ústava Ukrajiny zaručuje svobodu výrazu vůle občanů v referendu v souladu s článkem 69, kterým je referendum definováno jako prvek přímé demokracie.
5. Ministerstvu obrany Ukrajiny je částí 4 článku 17 Ústavy zákázáno použít ozbrojených sil k omezení práv a svobod občanů.
+10 # Věra Štimová 2017-10-11 17:34
Kdo stvořil umělé inteligence typu sprostých komunikačních robotů na rozdíl od toho slušňáka, zlatého z Hvězdných válek ? Stvořit tohle asi nejde, ale vyrobit vola jde snadno. Proto LGTB, přátelé. Ani vůl nemá plodnost, proto kradou děti přes juvenilní justici. Ano, myslím to vážně. Lidský genom se dnes tiskne na 3D tiskárně, ale to, co se vytiskne se nerozmnožuje přes lásku k muži nebo ženě. Proto mnoho lidských těl žádá tak vehementně rovnost a práva v rámci své LBGT komunity. Utajené řádění těchto těl bez identity člověka je popsáno v zednomailech na stránkách Petry Bostlové. Pokud si to vyhledáte, rozumíte i těm koko.
+30 # John Pitralon 2017-10-11 19:27
Porošenko plácá nesmysly. Jediné možné řešení je, že Ukrajina vyplatí kompenzace Rusku za záchranu Krymu a obdobně též reparace Doněcké a Luhanské republice. Protože samozřejmě Ukrajina nese zodpovědnost za neonacistické bataliony, které pobíhaly po Ukrajině a svévolně vraždily ukrajinské občany.

"Američané nesmí cvičit „neonacistický“ prapor Azov, rozhodl Kongres"
zpravy.idnes.cz/.../...
+8 # Pavel Blaheta 2017-10-12 00:28
Pitralone tohle jsi podělal. To je asi dva roky stará zpráva a od té doby se mnoho věcí změnilo a na Ukrajině již intenzívně pracují američtí instruktoři. | A USA dodává Ukrajině i zbraně.
+4 # John Pitralon 2017-10-12 10:13
To je sice pravda, jenže US Kongres tím už před dvěma roky uznal, že tam byly neústavní paramilitární skupiny na straně režimu. Takže tím Porošenkovy pindy padají. Z hlediska mezinárodního práva nemá na nic nárok a naopak chyba se stala na straně Ukrajiny.
+23 # Josef Švejk 2017-10-11 20:09
Ukrajina jako obvykle protestuje a svět, jako obvykle na jejich protesty kašle. Jen tu a tam vystoupí nějaký "světový" politik na její podporu, stojíce při tom zády ke zdi, aby nebylo vidět jeho zahnědlé kalhoty.
0 # Florida 2017-10-11 23:59
Tohle není černobílé. Vezměte si rok 1938, kdy Němci zabrali Sudety. V Sudetech jistě byla většina pro připojení k Říši.
A kdyby přišel prezident, řekněme Portugalska, s tím že to je hotová věc. myslíte, že by se to lidem v ČSR líbilo? Neřekl bych.
+7 # r.m. 2017-10-12 01:09
Ale vždyť se to stalo a ne od tak vzdálené a slabé země. Viz. kudla v zádech od GB a Fancie v roce 1938.
- - - -
Mě teď zase chvíli baví sledovat demaskování odporných a mocných chazarských sexistů, vesměs j/elitózních demogratů s vepřovýmii rypáky.
Weiner, Weinstein, Podesta...všichni sponzory a pomahači démogratů, přesněji čarodějnice Hitlary olepené zvadlým zatuchlým masem.

Jasná smažka, ale poctivě Demokratická, tedy pokroková)))

-


Weinstein. Podoba se zlodějem Rittigem jen náhodná?
-


Mařka Abrahámovic
-
Besta Pizza Poděs.ta! chro, chro, chro... youtu.be/RoyGptbkuuE?t=173
-
moc a prachy = moč a pachy, jak prosté milý Watsone
--
raději dobrou noc, raději jsem si měl pustit film:
Francúzska légia-Vraždy na objednávku (s českou i slovenskou účastí
www.youtube.com/.../
+20 # Monika lkema 2017-10-12 01:32
Krym je a byl vždy Ruský ! Není potřeba o tom debatovat ale raději jsi přečíst dějiny !
+12 # .lak 2017-10-12 04:19
Celý systém sociopatů je tu kmotrován vic jak čtvrt století úžery a zběsilými formátovači zisků z budoucích lidských zdrojů a rodiče a jejich ujařmené oběti s placenými oblbováky i tu hru na instalaci industriál ukr hrají v dluhovém systému. Faktem je že pořád hůř být může, že z té vyžrané ukrajiny si sem otrokárny zahraničních vlastníků dovážejí pracovníky a je to výsledek činnosti kapitálového mamonu a eu jako i zamýšlená výměna obyvatel jimi pojmenovanými doktory a inženýry ze dvou kontinentů, islamisty a jinými rasami kvůli "lenivosti vymírajících evropanů korporacím. Hybžoni průmyslu krajně odporných záměrů či jak ty kreatůry nazvat a kdoví kolik jich po evropě je pořád nemají dostatek lidských zdrojů pro ziskovce a dělají vše pro exploatovanost a bezcennost užívaných projektu podmuslimské neziskovky.
www.youtube.com/.../

ac24.cz/.../...
+6 # r.m. 2017-10-12 18:11
„Zeman je psychicky nemocný,“ udeřil premiér Ukrajiny. Ovčáček: Neandrtálci
blesk.cz/.../...
Ve čtvrtek to nepřímo naznačil ukrajinský premiér Volodymyr Hrojsman.
Zdravý člověk podle něj nemůže navrhovat věci podobné těm, které Zeman řekl v úterý na Parlamentním shromáždění Rady Evropy. !!!
To je mi povědomý. Za starých časů totiž by ta slova znamenalla poukázku do blázince. Prorože jen psychicky nemocný jedinec mohl kritizovat nekonečné dobro sovětsko-husáko vského režimu.
Z těch slov je znát odkud tehdy ta debilita přišla. Od Sovětskému Svatu věrných Ukropů.
-
„Sprosté útoky některých ukrajinských politiků na pana prezidenta považuji za skřeky z neandrtálské jeskyně, které nepatří do moderní Evropy,“ uvedl Ovčáček. Na dotaz, zda své vyjádření směřoval na ukrajinského premiéra, dodal, že „reagoval na dehonestující a absolutně nepřijatelná vyjádření ukrajinských politiků“.
Dobrá výměna )))
-3 # peto8 2017-10-12 05:56

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás